Světový pohár Česká Lípa

V minulých dnech proběhlo v okolí České Lípy další kolo Světového poháru v OB.

V sobotním závodě na krátké trati se představila Eliška Sieglová, která byla 47.

Pro diváka-Pragováka byla ovšem ještě zajímavější nedělní klasika, kde v závodě Světového poháru nastoupily rovnou dvě závodnice z Pragovky, což se – pokud se nepletu – ještě nikdy nestalo. Eliška se v náročném závodě tentokrát umístila na 65. místě. Hezkým překvapením byl ovšem výkon Adélky Bogarové, která skončila 37. (a vyběhla si tím 4 body do hodnocení SP), ale ještě v polovině závodu byla na 9. místě!

Takže samozřejmě gratulujeme a doufáme, že to nebylo poslední takové vystoupení zmíněných dam a že podobné umístění zopakují nebo třeba ještě zlepší! 😉

foto: Tomáš Bubela
foto: Tomáš Bubela

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>