MČR štafet a družstev

Rok se s rokem sešel a podzimní českou krajinou se kromě jeleního vábení začal rozléhat také známý zvuk sirény. Tu tentokrát Márovy mocné paže roztočily poblíž východočeské vesnice Krouna a to tak mocně, že libý zvuk nesoucí se obcí přilákal Pragovákům nové kamarádky.

Po krásných chvílích strávených v kravíně nás ale čekala ještě práce. Jak si nevychovaní dobytci , krávy a volové, krásní mladí závodníci z Pragovky vedli? Mezi ty nejlepší Pragováky patřili:

MČR štafet:

D18 – 17. Šimšová-Švecová-Lošťáková

D21 – 7. Matějů-Sieglová-Bogarová

D135 – 2. Ryšavá-Lošťáková-Ryšavá

H18 – 9. Koliáš-Skripnik-Zápotocký

H21 – 12. Janas-Veselý-Janovský

H135 – 3. Laciga-Flašar-Sysel

H165 – 1. Janovský-Kondrát-Tichovský

MČR družstev:

DH18 – 8. Koliáš-Šimšová-Zápotocký-Lošťáková-Kosák-Švecová-Skripnik

DH21 – 6. Janas-Matějů-Procházka-Sieglová-Veselý-Bogarová-Janovský

DH275 – 1. Janovský-Kožinová-Tichovský-Tichovská-Laciga

Jistě tedy můžeme výkony hodnotit kladně. K těm úplně nejlepším výsledkům ještě maličko chybí, stejně jako nám chyběla siréna v neděli, což může ostatně spolu přímo souviset.

V roce 2019 WHO oprávněně vyřadila Česko se seznamu zemí, kde byly spalničky vymýceny, ojedinělé výskyty se konekonců objevily i na letošních družstvech. Věřme, že zejména v Pardubicích dojde v roce 2024 k masivní (re)vakcinační kampani a siréna tak bude moci jet naplno nejen v sobotu, ale v neděli! Už nyní se proto těšíme na příští rok, kdy se budou konat štafety a družstva v oblíbeném zVracovském terénu!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>