MČR NOB 2019

V sobotu 13. 4. se konalo MČR v NOB. Počasí nebylo nejlepší – po výjezdu z Prahy se ochlazovalo tak rychle, že jsme při použití prosté extrapolace očekávali na shromaždišti teploty okolo -15°C. Nakonec nás čekal ale příjemný jeden stupeň nad nulou a déšť. Podmínky byly jen doplněny klasickým mrčením Pragováků, že je bolí nožičky a že v lese je moc klacků, hustníků a tmy. Nakonec tam vlastně bylo hodně akorát té tmy, protože se běželo bez reflexů. Ostatní záležitosti zřejmě nebyly tak velkou překážkou pro následující výsledky:

2. místo v D20 EliškaEliska

2. místo v H18 Tomasero

3. místo v H21 Bet

Ačkoli posledně jmenovaný už mohl také nastoupit do Veteraniády, vetoši si docela poradili i bez něj:

1. místo v H50 OK Tom

1. místo v D60 Markéta Zelená

V nedělní krátké trati ještě navázala Eliška 3. místem, ale jinak už všechny opravdu ty nožičky bolely.

Z dalších umístění je třeba vypíchnout Tomlanda, který z víkendu odjížděl s oslnivou bilancí 34. místo (kláda) + DISK. Já osobně se domnívám, že tyto výkony podává jistě jen proto, aby v nutných případech zaskočil za svého bratra a aby ještě více podtrhnul supervýkony své supersnoubenky.

Není jistě bez zajímavosti, že rodina Landovských má v právě se rozbíhající sezóně již cca 10 klád, což je velice pěkný výsledek a já pro příští rok rozhodně volám po zavedení týmové soutěže v kládě!

Flaska

Flaska

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>