Velikonoční soustředění 2019

18.4.2019 Sportpark Liberec hostí první zápas finále české hokojové Extraligy – Bilí tygři proti Ocelářům Třinec. No a pro ty Pragováky, kterým se podařilo prodrat skrz davy fanoušků, hostí i Velikonoční soustředění.

Soustředění to bylo opravdu pestré.

Účastníci: od mimin a Kaliho tréninkové skupiny, přes dorost a dospělé až po novopečené či ostřílené veterány.

Sporty: od cyklistiky, běžek, kroužení na dráze a výběhů na Ještěd, přes lampióny až po vzpírání půllitrů.

Mapy: od Ještědu (Červený kámen), přes Liberec, Jizerky (Žulák, Červená ruka) až po Frýdlantský výběžek (Skalní Brána).

Jídlo: od kuřecího se zeleninou, přes kuřecí s těstovinama až po kuřecí s bramborem.

Tréninky: Od nočáku, přes okruhy, výběhy a seběhy, klasiku i middle, až po dvoukolový sprint.

Zážitky: od příjemné obsluhy v BeerWarehousu (tam radši nikdy nechoďte), přes Marťasovo natažené stehno při kácení soušky a Flaškovu červenou ruku (sedřel si ji na Skalní bráně), až po vymrskání reprezentačních trenérů na pomlázkáči.

Myslím, že si tedy každý přišel na své a že jsme snad náročné terény drsného severu využili nejen ke kvalitní mrčbě, ale i k užitečnému tréninku.
PS: Oproti loňsku ovšem chyběl souboj s Uhlířem, který nedorazil kvůli svému náročnému studium na ČZU, a nemohl být nahrazen ani soubojem se Silvou, neboť ta také nedorazila. Prosíme o nápravu přístí rok!057_Velik_pom_z_BetEliskaS

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>