Zima 2001/2002 aneb soutěž o kilo čokolády

logo-sk Pamatujete si na zimu 2001/2002? Jste si jistí že letos trénujete více? Jakou motivaci nám tehdy vléval OK Tom s Baldim do žil a kdo že to nakonec natočil nejvíc? Jak že to bylo s tou soutěží o kilo čokolády? Jak na tuto otázku odpoví současní trenéři dorostu? Neobnoví se opět tato populární soutěž?

A jaká že byla v zimě 2001/2002 pravidla?

Nezdálo se Ti někdy taky že trénuješ jenom zbůhdarma? Že to k ničemu nevede? Možná to tak i bylo… Letos je to ale jinak! Možná nevyhraješ Mistrovství světa, ale zaručeně máš aspoň šanci pořádně se najíst čokolády. A kdo sní víc čokolády, je silnější a spíš vyhraje…

Co pro to udělat?

zúčastni se:

VELKÉ SOUTĚŽE O KILO ČOKOLÁDY

obr2

Soutěže se mohou zúčastnit všichni dorostenci a junioři SK Praga, SK Kotlářka a Sportovního centra mládeže (věk platí pro rok 2002). Soutěží se v počtu „natočených“ kilometrů. Jeden kilometr lze natočit buď jeho uběhnutím (v tréninku, v závodě, ne ve snu), ujetím jednoho a půl kilometru na lyžích-běžkách, nebo ujetím tří kilometrů na kole. Kilometry si eviduje každý sám do notýsku s příslušným datem a délkou točení v minutách. Kontrola není potřeba, protože čestný hoch nebo děvče nepodvádí.

Protože dorostenec není junior, Ačkař není Cčkař a hoch (většinou) není děvče, natočené kilometry se přepočtou věkovými/výkonnostními/pohlavními koeficienty, aby nikdo neměl škodu:

  • děvčatům trenéři vynásobí kilometry 1,4×
  • mladším dorostencům a dorostenkám navíc 1,4×
  • starším dorostencům a dorostenkám navíc 1,2×
  • Cčkařům navíc 1,4×
  • Bčkařům navíc 1,2×

Mladší dorostenka s Cčkem naběhá tedy 5 km a dostane 5×1,4×1,4×1,4 = 13,7 bodů.

Junior s Ačkem naběhá stejných 5 km a dostane 5 bodů. A pak že je nějaká spravedlnost.

Soutěž končí ke konci šestého cyklu. Trenéři mládeže mají ale právo soutěž kdydkoli ukončnit, pokud to uznají za vhodné. Potom platí jen km natočené do toho data.

A jak je to s tou čokoládou? Jednoduše:

Z čokoládového jackpotu získá

1. 1000 g 2. 500 g 3. 300 g 4. 200 g 5. 150 g 6. 100 g 7. 90 g 8. 80 g 9. 70 g 10. 60 g 11. 50 g 12. 40 g 13. 30 g 14. 20 g 15. 10 g 16. 5 g 17. 2,5 g 18. 1,25 g 19. 2 čtverečky 20. 1 čtvereček 21. nic

Ti, kteří natočí víc než trenéři (Kali, Tom, Baldi, popř. Zdenko P.), dostanou navíc nečokoládovou prémii. Soutěž už začala začátkem prvního tréninkového cyklu. TAK NEVÁHEJ A TOČ

A kdo že to nakonec vyhrál? VÝSLEDKY JSOU ZDE

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>