Zakončení sezóny 22.-23. října!

Pragováci a další spřízněné duše!

Letošní zakončení se koná už tento víkend – 22.-23. října. Pokud jste tak dosud neučinili, tak máte jedinečnou příležitost se přihlásit ještě do úterý 18.10. do 15h (později už to nepůjde s ohledem na nová pravidla ČD při nakupování hromadných jízdenek, …). Přihlásit se můžete ve členské sekci, případně na mail: tomland(at)seznam.cz.

A co že vás letos čeká?

Společná cesta vlakem tam i zpět, sobotní celodenní hra zakončená kulturním i nekulturním večerním programem a samozřejmě i nedělní přebor PGP!

Takže neváhejte, místa je stále dost, ;).

Organizační výbor

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>