Vícedenní vol. 3

Poslední dva srpnové víkendy bylo na výběr dokonce z několika závodů.

První víkend bylo na výběr v severojižním směru. Byly totiž PPéčka, kde na sebe tak nechvalně upozornili naši mladí (viz. poučná bajka), a Helfenburk, kde na sebe chválihodně upozornili naši stařší.

Druhý víkend pak byl výběr ještě polarizovanější, ale pro změnu ve směru východozápadním a sice mezi West cupem a Cenou východních Čech.

Helfenburk:

Sára 1. v D14, Olinka a Ivana L. 2. rep. 3. v D40, Kali 2. v H45, vlasta Doležalová 2. v D65 a Luboš s Marti na bedně v hlavních kategoriích se stali nejúspěšnějším párem poté co to manželé Kameničtí diskli z prvních míst.

PPčka:

Jediné úspěchy předvedli Markéta Zelená (2. v D60), Štěpán Kožina s Jelenem (2. a 3. v H18) a výsledkově za nimi trochu ještě zaostal Flaška svým 5. místem v elitě.

CVČ:

Zjevila se Brambora na pěších závodech.

West cup:

V D12 třetí Ela Lošťáková, vítězné duo v D35 – Majdice a za ní Ivana Lošťáková, Nemša třetí v H35 a naše hvězda Jakub Veselý druhý v elitě (přestože po první etapě chtěl končit s orientačním během).

Není nezajímavé, že statistika obliby světových stran pragováky dopadla takto: sever 58, jih 14, východ 10, západ 19. Takže pokud chcete maximalizovat pravděpodobnost, že potkáte pragováka, nastavte si na busole přesně 344,7169811320755° a jeďte na nejbližší závody tím směrem.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>