Tři medaile z MČR ve sprintu

MCRspr_PGPmedaile.jpg

Na pátečním Mistrovství ČR ve sprintu, které se konalo v okolí děčínského zámku, vybojovali pragováci hned několik cenných kovů. V hlavní mužské kategorii byl druhý Bet a pro životní úspěch – bronzovou medaili – si dofinišoval Flaška. V mladších dorostenkách se druhým místem blýskla Zuzka Kožinová. Také z veteránských kategoriích máme dvě umístění na bedně. Áda vyhrála v D40, Jana Haňkovská byla druhá v D65. O víkendu pokračovaly dlouhodobé soutěže žebříčku A a B v Kytlici. Na sobotní klasické trati navázala Zuzka Kožinová na úspěch z předchozího dne a přidala do své sbírky další druhé místo. V hlavní mužské kategorii byl Honza Šedivý v sobotu 6. a v nedělním závodě na krátké trati se mu podařilo zvítězit.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>