Mistrovství Evropy v orientačním běhu

ME_Seda_web.jpg ME_Bet_web.jpg

Minulý týden se v okolí švédského Falunu a Mory konalo Mistrovství Evropy v orientačním běhu. České barvy hájili oba naši Honzové (Bet a Šéďa). Nás může těšit, že z jinak bohužel dosti strašidelných výsledků české reprezentace vyčnívali právě oni. Bet se prezentoval solidním 16. místem na krátké trati. Šéďa přidal výborné 12. místo na klasické trati (i přesto, že nebyl se svým mapovým výkonem spokojen). Oba nakonec vynikajícím způsobem rozběhli českou štafetu (Bet po 1. úseku 5. v čelní skupině, Šéďa po 2. úseku 2.! s minimální ztrátou) a útočili tak na medailové příčky. Třetí úsek byl bohužel proti.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>