Sezóna je tu!

Jarní pohár, jakožto tradiční první štafetový víkend, byl letos trošku oslaben nezařazením do ČPŠ a také tím, že šéftrenér vyhlásil, že na to kašle (snad nám příště půjde lepším příkladem). Nicméně i tak se našli stateční reprezentanti našich oddílových barev.

Na pátečním nočáku braly sestry Lošťákovy 2. a 3. místo a v hlavních kategoriích jsme měli Vandu (10. místo), Tomaséra (ten skončil třetí) a OK Toma, který skončil 10 míst a 20 minut za svým synem. Za povšimnutí stojí i zbylí Pragováci ve výsledcích, neboť lítý souboj mezi Kalimerem a Ondrou Střelbou v H45 vyzněl o minutu lépe pro druhého jmenovaného.

V sobotu se běžela „dlouhá“ (letos pro chlapy na 75 minut…), na kterou od nás nastoupilo 11 borců a nejlépe si vedla Sára, která svou kategorii D16 vyhrála.

V neděli pak bylo vyvrcholení víkendu v podobě štafet. Z našich 4 štafet dorostenců a 3 štafet dorostenek (což je úctyhodná morálka, kterou by se dospělí měli inspirovat!) byly nejúspěšnější holky Kačka Š., Klára L., Lucka K., které braly 2. místo a kluci z PGP 4, kteří sice byly čtrnáctí, ale nechali za sebou všechny ostatní PGP štafety. V hlavních kategoriích nastoupily pouze 1+1 štafety ve složení JK, Štěpík, Tomasero a Polina, Hanka D., Eliška Ch. a tak museli situaci zachraňovat jak jinak než veteránky (ty né až tak rakváčský) svým 2. místěm (Vendulka, Olinka a Ivča).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>