Případ pro Sherlocka Holmese a jeho milého přítele doktora Watsona

Chtěl bych vám vyprávět příhodu, která se mě a mému příteli, světoznámému detektivovi Sherlocku Holmesovi udála na podzim roku 2019. Toho roku se konal JEC (Juniorský evropský pohár) ve Francii, konkrétně v okolí městečka Vogue v departmentu Ardeche. Záhadou, se kterou si ani můj slovutný přítel nemohl poradit, však bylo, jak se na tuto akci nominoval i Tomáš Janovský.

Drahý Holmes měl hned dvě hypotézy. První byla, že Tomík mrčel tak dlouho, až si vysloužil nominaci (a minulý článek se tudíž ve svých poučeních plete… pozn.red.), a druhá byla, že dostal málo dárků ke svým osmnáctinám v pátek 13. září a tak si musel sám nadělit ještě tento. Bohužel, se rozuzlení tohoto případu už asi nikdy nedozvíme a tak nám nezbývá než Tomaçerovi držet palce 😉.

Létající Tomík

Létající Tomík

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>