MČR na klasice očima diváka

Jó letos se klasika běží na Maliníku? Tam byla v roce 2002 dlouhá – tam to nedokončil ani Baldi ani OK Tom, zato Skaut byl 7. Jsou tam docela kopce a borůvčí, ale je to tam krásný, škoda že nemůžu běžet. Ale koukám, že to bylo nějaký dlouhý, Beťák tam byl 126 a byl jedenáctej a ten Flaška taky nešel špatně, ikdyž kdyby tam v tom lese netancoval tak by možná ušetřil ty 3 vteřiny a byl o 2 místa výš.
flaska_disco

Zatancovali si koukám i ostatní – úplná diskotéka. B finále dokončil jen Šéďa a zbylí pragováci nikdo a to kdyby přestoupil i Vojťák tak to jsou 4 disky, navíc co třeba Šimon dělá v B finále? (ostuda, zase ho porazil JK…) To za našich mladejch let se chodilo na dikotéku večer a ne při závodě! Teďka si třeba JK vyvisí A finále a pak si ho klidně zabalí a nebo Martin Jonáš, ten si klidně 15 minut hledá čtyřku a pak ani nedoběhne. To Lanďáci, tradiční účastníci posledního finále, aspoň dokončili.Martin_stupne-klasa

Slušně běhá ten Martin Šimša, ten byl tentokrát druhej v H16 a Adélka taky desátým místem v ženách ostudu neudělala. Eliška se mohla trochu posnažit, dyť to byl taky její poslední závod v juniorkách, ale 5. místo není špatný. Aspoň že to zachraňujou veteráni – Liška vyhrál H50, Luboš 3. v H40 a Jana Haňkovská 2. D75. No jo no třeba se půjdu v sobotu proběhnout na ten sprint 😛.

 

Adelka

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>