Pohár štafet, ŽA 10.-11.9.

Dobeh_stafety_110911.jpg Vyhlaseni_110911.jpg

V sobotu se běžel Pohár štafet ve Smržově. Naším úkolem bylo zajistit postup třetí štafety H21 na MČR. Proto jsme postavili štafety vyrovnaně. Vzhledem k tomu, že pak doběhly na 8. 10. a 16. místě, hladce se to podařilo. Odpoledne jsme se přemístili do blízké Jaroměře, kde sprintem pokračoval ŽA, zde jsme nezaznamenali výraznější úspěch. V neděli se potom běžel poslední kvalifikační závod na MČR štafet. Holkám se podařilo 24. místem zajistit postup i druhé štafety D21 na MČR. V H21 zaběhla výborně šfateta Pája – Lanďák – Flaška, která skončila v poměrně slušné konkurenci třetí!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>