Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu a sprintových štafetách, 6. – 7. 5., Brno

MCR_sprint_Sisa

Sísa Slavíková juniorskou mistryní ČR ve sprintu pro rok 2017!

Mistrovský víkend v Brně začal sobotním závodem sprintových štafet. V sestavách PGP se bohužel nesešlo všechno úplně tak, jak mělo. Výsledkem byla tudíž „jen“ důstojná umístění v první desítce. Štafeta dorostu (Eliška Sieglová – Petr Buk – Martin Šimša – Karolína Bejvlová) brala 6. místo, „A“ štafeta dospělých (Martina Matějů – Jan Procházka – Jan Šedivý – Martina Tichovská) obsadila místo sedmé. Těsně za nimi na 8. místě skončilo naše „béčko“ (Adélka Jakobová – Jan Flašar – Jakub Landovský – Zuzka Kožinová).

Více úspěchů a radosti přinesl našim barvám nedělní mistrovský sprint jednotlivců. A to především zásluhou mladých žen a dívek. Poměrně překvapivou mistryní mezi juniorkami se stala Sísa Slavíková. Na medaili dosáhly také Eliška Sieglová (2. místo v D18) a Karolína Bejvlová (3. místo v D16). V hlavní ženské kategorii D21 vybojovaly pěkná úmístění Martina Tichovská (6) a Adélka Jakobová (7). Dařilo se rovněž našim veteránům. Luboš Matějů vyhrál v H40, Jana Kožinová obsadila 2. místo v D45. Všem velká gratulace!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>