Český pohár a žebříček A, Staré Město / žebříček B, Křižany, 13. – 14. 5.

Adélka Jakobová vyhrála sobotní i nedělní závod Českého poháru. Běželo se v okolí chaty Paprsek na pomezí Králického Sněžníku a Rychlebských hor. V sobotu na klasické trati se dařilo také Elišce Sieglové (3. v D18A) a Karolíně Bejvlové (3. v D16A).

Závod žebříčku B – Čechy se konal v Křižanech (JZ svah Ještědského hřbetu). Tam si z našich závodníku počínal nejlépe Martin Šimša v H14, který zvítězil také v sobotu i neděli. Majda Ryšavá vyběhla 1. a 2. místo v D35, Hanka Tichovská vyhrála sobotní klasiku v D50, na nedělním middlu pak skončila druhá v D40.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>