MČR štafet a klubů

Během víkendu se v Jablonci nad Nisou, na Břízkách, konaly dvě poslední letošní mistrovství ČR. Po loňském zrušeném závodě štafet v kategorii H21 nastupovalo naše trio Flaška-Bet-Šéďa s touhou odčinit loňskou křivdu a konečně v této sestavě zvítězit i na MČR. Povedlo se!, nicméně cesta za titulem byla poměrně trnitá. Flaška dodal závodu patričné napětí, když z prvního úseku přibíhal až dvacátý se ztrátou tři a půl minuty. Bet si na druhém úseku poradil se sedmnácti soupeři a předával již na třetím místě, nicméně se ztrátou stále více než dvě a půl minuty. Šéďu tedy nečekal vůbec lehký úkol. Díky jeho podzimní formě jsme ale neztráceli naději. A Šéďa nezklamal. Na průběhu do závěrečného pytlíku sice ještě ztrácel na v tu chvíli vedoucího Chromého 25 vteřin, nicméně na sběrné kontrole se objevil s náskokem 10 vteřin před ním a bylo jasno. Flaška se tak dočkal premiérového titulu Mistra ČR, celkově jsme tak vybojovali pátý štafetový titul v H21 v naší novodobé historii.

mistri2013.jpg

Další zlatou medaili pak máme zásluhou nejmladších veteránek (Áda-Kůra-Majdice).
V neděli na Mistrovství ČR klubů jsme výraznějšího úspěchu nedosáhli. Dorostenci 9. místo, dospělí 8. místo, nejmladší veteráni 7. místo.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>