MČR klasická trať, Rejvíz 21.-22.9.

O víkendu se konalo poslední letošní individuální Mistrovství ČR – na klasické trati. Potřetí během posledních čtyř let jsme získali mistrovský titul v hlavní mužské kategorii, tentokrát zásluhou Šédi. Po první, mapově obtížnější půli, kterou běžel Šéďa spíše na jistotu a dělil se o první místo s Dlabajou, druhou půlku trati prolétl bezkonkurenční rychlostí a v cíli měl na druhého Krále náskok čtyř minut.
Medaile máme ještě zásluhou veteránů (Jana Haňkovská 3. v D65, Vláďa Attl 2. v H75).
Velmi slušně ještě zaběhli (Bet 4. v H21, Šimon 5. v H16, Áňa 8. v D20, Áda 5. v D40 a Markéta 6. v D55).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>