MČR štafet a klubů = KŘIVDA ROKU

ukradeny_titul.jpg

Obvykle sem touto dobou přibyde novinka s nějakým úspěchem z MČR štafet a klubů. Letos je tomu bohužel jinak. Vše probíhalo v lesích u Ochozu u Brna.
Naši hlavní medailovou radost – jasné vítězství kluků (Flaška – Šéďa – Bet) ve štafetách H21 – nám totiž zkazili pořadatelé. Podařilo se jim totiž prohodit SI krabičky na dvou kontrolách a tak byl tento závod zrušen. Na vyhlášení vítězů jsme tak mohli zatleskat jen bronzovým nejmladším veteránkám v D105 (Áda – MagdaLenka – Majdice).
V nedělních družstvech (za opravdu ošklivého počasí) jsme v dospělích zaběhli asi to, na co v současnosti máme = 6. místo (ovšem s ne nějak výraznou ztrátou na medailové pozice (8 minut)). Těsně pod stupni vítězů skončilo družstvo nejmladších veteránů (Popkorn – Áda – Nemša – Majdice – Luboš). Za zmínku stojí i fakt, že se dorostu po pěti letech podařilo dokončit závod.
Jedním z mála pozitiv tohoto víkendu byla vydařená autobusová doprava, kterou jsme zase jednou, po dlouhých pěti letech, vyzkoušeli. Jinak nezbývá než si zlepšit náladu následující víkend na Kaprovi.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>