MČR klasická trať, Mlýnice 28.-29.9.

Bet_MCR_klasika12.jpg

Jedním z vrcholů letošní sezóny bylo o uplynulém víkendu Mistrovství ČR na klasické trati. Konalo se v lesním komplexu severně od hradu Kost. Pragováci dokázali vybojovat hned několik medailí. V hlavní mužské kategorii (H21) se na prvních třech místech umístili letošní mistři světa ze štafet. Těsně vyhrál po celý závod vedoucí Bet. O druhé místo se přetahoval Šéďa s Tomášem Dlabajou, nakonec se šťastným koncem pro Pragovku. V cíli ztráceli na Beta 26 resp. 33 sekund. Další radost nám udělala Zuzka Kožinová, která získala bronzovou medaili v D16. Již tradičně máme i několik předních umístění ve veteránech. Áda Kožinová 2. v D40, Hanka Tichovská 1. v D45, Milada Kubátová 3. v D65, Martin Tichovský 2. v H50.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>