MČR a veteraniáda na klasické trati, 1. – 2. 10., Pustá Rybná

Šimon Navrátil se stal juniorským mistrem ČR pro rok 2016!

mistr_h20

Organizačně dobře zvládnuté mistrovství uspořádal o uplynulém víkendu ve Žďárských vrších oddíl Lokomotiva Pardubice. Správa CHKO ale bohužel pořadatelům neumožnila vést tratě přes skalnaté (a orientačně zajímavější) části závodního prostoru. Ten se tak díky tomu stal tuctovým a podle mnohých ne úplně důstojným pro domácí vrchol orienťácké sezóny.

Z dalších našich závodníků se k medaili nejvíce přiblížili Šéďa (4. v H21) a Eliška (6. v D18). Možnost startovat v nedělním „A“ finále vybojovali ještě Kuba Land. (nakonec 13. v H20), Tomík (14. v H16), Sísa (16. v D20), Flaška (20. v H21) a Adélka (20. v D21).

Nejúspěšnějším veteránem se stal OK Tom (vítěz H50). Třetí místo obsadili Hanka T. v D50 a Vláďa Attl v H75.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>