Vícedenní vol. 1

V létě se nám konečně rozjeli „oficiální“ orienťácké závody, kterých se neváhali zúčastnit ani pragováci.

Na Botase si nejlépe vedli (čti: vyhráli) Sára Lošťáková v D14, Majdice v D40, Ondra Šimerka v H12 a Martin Šimša v H18. OK Tomík se sice blýsknul 3. místem v pánské elitě, ale v sobotu odpoledne výkonnost nepotvrdil a tak je zařazen ve výčtu až na konec. Za něj se vleze snad už jen zmínka o vejpůl rozsednuté lavičce jedním nejmenovaným borcem, jejíž odklizení bylo zajištěno pouze přátelskou kotlářácko-pragováckou spoluprácí.

Následovaly Rumíle, na kterých si moc pěkně vedli trenéři (4. Bet a 7. Šéďa) a JK, poraziv (pokračování lekce přechodníků) kauče Flašku celkově o minutu. Na konkurenční Grand Prix Silesia jelo z PGP jen 5 závodníků…

Další byly Sandstones, kde jsme velice dobře pohlídali hlavní Béčkové kategorie – vyhrál Syon a Johanka v H21B resp. D21B. Tíživý nedostatek matfyzáků v oddíle pak doplnil od letoška za nás běhající Rasťo.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>