Velká kunratická 88

V neděli se konala již 88. Velká Kunratická. Jak jistě víte, za tímto číslem se skrývá mnoho numerologických výkladů. Abychom se nedostali do konfliktu (88) se zákonem, spokojme se raději pouze s konstatováním, že jde o palindrom jak v horizontálním, tak vertikálním směru.

Na start se samozřejmě jako vždy postavilo mnoho Pragováků, ačkoli velká část z nich byla schována za jmény svých atletických oddílů, sponzorů či rovnou zaměstnavatelů. Pravdou je, že jako celku se nám příliš nedařilo. Bet vypadl z desítky, Flaška vypadl z elity a JK vypadl z tratě do křoví. Není nám úplně jasné, jak se něco takového může stát, když je 80% trati lemováno mlíkem; dotyčný pouze zmateně hovořil cosi o jelenu. U Janovských vládla jistě spokojenost. Podařilo se nám dokonce získat fotografii z rodinného nedělního oběda:

Zkrátka si všichni o nějakou tu vteřinku –  v případě Šimona a Tomlanda minutku –  pohoršili proti svým minulým časům. Dokonce i Kabíček, který nám měl zachránit dojem v dorostencích, dostal nařezáno od mladých všiváků.

Takže jak už to v poslední době bývá, prapor PGP hrdě nesou pouze veteráni. Borek zaznamenal svůj 3. nejlepší čas; Šéďa se na třetím kopci smál jako předloni, ale zlepšil se o minutu. Ale ten úplně nejlepší výkon podala hvězda letošní sezóny a čerstvý veterán Velké Kunratické Syon. Oproti roku 2019 předvedl zlepšení o 1:40 a vrátil se tak na časy, které běhal před deseti lety! Buďte jako on, trénujte! Za 4 měsíce začíná sezóna 2022!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>