Veleúspěšný závěr letošní sezóny

stafety2014.jpg

V sobotu se ve Starém Plzenci rozdělovaly medaile ve štafetových kláních. Muži H21 ve složení Flaška-Šéďa-Bet zaslouženě obhájili titul Mistrů ČR. Kdo však překvapil, byly ženy. Trojice Wendy-Marťa-Marti se skvěle popasovala se zvučnějšími štafetami, když zaostala pouze za UOL a doběhla Pragovce pro vůbec premiérovou medaili v D21. Dorostenky 7., dorostenci 10. Bronzové medaile přidali veteráni – D105 (Áda-Kůra-Majdice) a H135 (Skaut-Ticháč-OK Tom).

V neděli se na stejném místě konalo Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů. Po sobotním skvělém výkonu žen jsme se zařadili mezi kandidáty na medaile i v tomto závodě. A opravdu, s postupem závodu to začalo s medailemi vypadat reálně. Že se nám ale podaří zopakovat čtyři roky starý triumf z Milína, nebylo jasné do poslední chvíle. Opět to bylo napínavé, tentokrát jsme zvítězili o minutu, opět před PHK. Máme tak druhou klubovou medaili = druhou zlatou. Dorostenci v neděli na velmi pěkném 6. místě (i když v průběhu závodu to vypadalo ještě nadějněji), ale to je velký příslib do budoucna. Medailovou sbírku opět rozšířili veteráni, když Skaut-Majdice-Ticháč-Kůra-OK Tom zvítězili v DH225.

mistri2014.jpg

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>