Trénikové víkendovky leden

Ahoj,
letos zavádíme novinku a to organizované tréninky v okolí Prahy o víkendech. Akce je vždy založena v členské sekci. Startovací víkendovka je již tento týden. V sobotu se tedy hlašte na PZL, pozor přihlášky končí již ve čtvrtek. V neděli 8. 1. je na programu výběh na Rybníkách. Bude to delší výběh terénem na staré mapě, který připravuje Luboš Matějů. Na výběh se hlašte přes členskou sekci a koordinace dopravy probíhá také zde.

Program leden:
7. 1. PZL Opět na Kozla
8. 1. Výběh Rybníky (Luboš Matějů)
——–
15. 1. Výběh Brdy (Bet, využijeme OB trénink OK Dobříš)
——–
21. 1. dopl. Běžecký trénink Krčák (Luboš Matějů)
21. 1. odpl. Sprint Jižní Město (Luboš Matějů)
22. 1. Výběh Požáry sraz 10h (Luboš Matějů)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>