Štafetový víkend na Bouchalce

Na těchto závodech sice většina Pragováků fungovala v pořadatelských rolích, přesto – nebo právě proto – došlo i výrazným výsledkovým zápisům. V sobotu se dorostenky (Lošťáková S., Bambousková J., Štěpová K.) umístily 4. a dorostenci (Skripnik M., Kosák E., Zápotocký J.,) byli druzí. To by samo o sobě bylo skvělé, ale ve srovnání s nedělí to byl vlastně ten slabší výkon. Druhý den se totiž holky (Lošťáková E., Lošťáková S., Štěpová K.) dostaly na druhé místo a kluci (stejné složení) rovnou vyhráli!

Naprosto zaslouženě tak dorost vede o 10 bodů (!) Českou ligu klubů a další body můžou přidat už o víkendu na štafetách sprintových.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>