Přebor PGP v běhu na 3000 m překážek, 26. 6. 2013

steeple_2013.jpg

Včera se uskutečnil 2. Otevřený přebor Pragovky v běhu na 3000 m překážek, pro konání jsme stejně jako loni zvolili stadion Na Děkance. Dodrželi jsme slovo a sešli jsme se v hojném počtu. Na start se postavilo 19 odvážných borců a jedna odvážná borkyně, celkem tedy 20 závodníků (z toho 11 z PGP). Všichni závod úspěšně dokončili. Přeborníkem pro rok 2013 se stal Bet v čase 9:50. Kompletní výsledky najdete zde. Postupně přibyde i nějaké foto (od hlavního fotografa Kaliméra) ve fotogalerii. Za rok na konci června se u tohoto měření sil opět sejdeme.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>