Pragováčata vyhrála Enacon ligu

Podzimní série pražských žebříčků se v kategoriích HD10-HD18 počítá do soutěže oddílů, tzv. Enacon ligy. Členové Pragovky se pilně a úspěšně účastnili a tak se po sečtení všech bodů dostali do čela hodnocení a s 810 body jasně zvítězili před Kamenicí a Kotlářkou.
Závodníky i jejich rodiče zve PSOS v úterý 18. prosince od 17h na vánoční orienťáckou besídku do klubu Mlejn. Bude hudební rodinné představení „Štědrej večer nastal“ a poté vyhlášení podzimních pražských soutěží. Vstupné 100 Kč – hlašte se na tréninku Marcele nebo Tomášovi nebo přímo rezervace vstupenek u Jáji Němečkové.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>