PPŽ 22.5.2013 – Krčský les

28.5. 22:41 Naposledy byly zaktualizovány výsledky a tímto byly prohlášeny za oficiální.

Milí orientační nadšenci,

i přes nepřízeň počasí se na letošním druhém závodě Žaket Pražského poháru žactva sešlo 356 závodníků! Odhodlaní začátečníci i zkušení běžci se přišli proběhnout na čerstvě aktualizované mapě oddílu SK Praga – Hrádek. Buďte k nám prosím shovívaví co se týče bezchybnosti výsledků – obzvlášť některé kartičky byly při jejich zpracování nečitelné. Vyhlášení výsledků závodních kategorií proběhne 29.5.2013 na PPŽ v Troji. Tímto bych ráda poděkovala celému pořádajícímu týmu i všem účastníkům!

Orienťáku zdar!
Kristýna Čermáková

Odkazy:

Rozpis
Pokyny
Výsledky

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>