Pět medailí z Mistrovství ČR na krátké trati

Další letošní Mistrovství ČR, na krátké trati, se konalo o uplynulém víkendu v Lipnici nad Sázavou. Co do počtu medailí to pro nás bylo velmi úspěšné MČR, byť tu nejcennější medaili jsme nepřivezli. Kdy naposledy se nám podařilo získat hned pět cenných kovů?! Zasloužili se o to: 2. Kája Bejvlová v D16, 3. Martin Šimša (věkem ještě starší žák!) v H16, 3. Eliška Sieglová v D18, 3. Šimon Navrátil v H20 a 2. Honza Šedivý v H21. Na velkou bednu se vešel ještě 5. Honza (Bet) Procházka v H21. Velmi pěkná umístění vybojovaly i 7. Kačka Janovská v D20 a 8. Marti Matějů v D21. Veteráni přidali 1. místo v D75 zásluhou naší veteránské mistryně světa Jany Haňkovské.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>