Nouzový stav!

Vážení oddíloví kolegové!

Zajisté jste si všichni povšimli, že i našeho klubu se dotkla celosvětová pandemie choroby covid-19. Ale s tím se musí bojovat!

Doporučuje se social distancing, takže se vyražte distancovat někam do lesa a hledat nějaký lampiony, protože podzimní sezóna bude nejspíš pořádně dlouhá a nabitá. Navíc s postupným rozvolňováním ochranných opatření nám už začínají tréninky a ochotní trenéři přistavují své vozy do přeplňených parkovišť okolo Pošepáku, abyste si do jejich kufrů mohli schovat věci a chodit zase v úterý a ve čtvrtek brouzdat Krčák. (Samozřejmě musíte dodržovat všechna nařízení a být zdraví…)

Pokud patříte k těm línějším, tak se vás týká i další důležité opatření: flattening the curve. Zde neomlouvá opravdu nic a Radio Sumíš už vůbec ne (snad jen těhotenství by se dalo uznat 😜) Protože pokud by ani toto opatření nezabralo, tak bude (obvzláště v případě některých jedinců) nutné vyhlásit nouzový stav.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>