Naši borci obhájci mistrovského titulu!

mistri2008

Během víkendu se nedaleko Prostějova konala 2 poslední letošní mistrovství. Do sobotního závodu štafet nastupovalo naše trio Matějů-Šedivý-Procházka v roli obhájců mistrovského titulu. Naši borci nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo že je v republice nejlepší a stejně jako loni si suverénně doběhli pro titul. Jako přes kopírák! Další medaili – bronzovou – získali nejmladší veteráni (Janovský-Baldrian-Tichovský). Naše ženy obsadily slušné 8. místo, mladší veteránky 4. místo.
V neděli bylo na programu mistrovství ČR klubů. V dresech Pragovky nastoupila na start 3 družstva. Nejlepšího umístění dosáhl C-tým, jehož finišmen Honza Procházka doběhl na pěkném 6. místě. Na medaili v klubech jsme sice nedosáhli, ale titul mistrů Prahy jsme si pohlídali!

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>