Mistrovství ČR sprintových štafet opět v režii PGP


Po včerejšku bez medaile, bylo třeba si spravit chuť…..:-)
Na Mistrovství ČR sprintových štafet (24.5.2015, Valašské Meziříčí) jsme si vedli ještě úspěšněji než loni. Kde jsme na start postavili nějakou štafetu, tam jsme zvítězili. V hlavní kategorii DH21 se nám po napínavém boji podařilo obhájit titul a tato mladá disciplína tak zatím nezná v této kategorii jiné vítěze. O úspěch se zasloužil kvartet Marti-Flaška-Marťa-Bet. Dorostenci po loňském pátém místě již dorostli a ve složení Eliška-Tonda-Kačka-Šimon vybojovali taktéž nejvyšší stupínek. Neméně úspěšně si vedli i naši veteráni v DH180, kteří ve složení Áda-Kali-Pavla-OK Tom taktéž obhájili titul. Všem aktérům patří velká gratulace.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>