MČR štafet a klubů – Vracov, 10.-11.10.2015

V sobotu se ve Vracově rozdělovaly medaile ve štafetových kláních. Naši muži, ve složení Flaška-Šéďa-Bet, se tentokrát museli sklonit před výkonem PHK a brali stříbrné medaile. Dorostenky doběhly v improvizované sestavě 6. Závod se bohužel nevydařil našim ženám a dorostencům. Zlaté medaile přidaly veteránky – D135 (Pavla-Kůra-Áda), veteráni H135 byli 4. (a to i přes 5-ti minutovou ztrátu na předávce).

V neděli se na stejném místě konalo Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů. Dospělí brali velmi pěkné bramborové medaile (i když chvílemi to vypadalo ještě nadějněji). Dorostenci bohužel rozšířili svou sbírku disků (tentokrát obě družstva). Medailovou sbírku opět rozšířili veteráni, když OK Tom-Kůra-Popkorn-Áda-Liška byli 2. v DH225.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>