MČR štafet a klubů – Moravský Karlov, 7.-8.10.2017

O víkendu se v Moravském Karlově rozdělovaly poslední letošní medaile.

V sobotu bylo na programu Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet. Naši muži, ve složení Flaška-Bet-Šéďa, brali stejně jako loni bronz. Výborně se dařilo i našim ženám (Zůza-Marťa-Marti*), které skončily taktéž na bronzové pozici. Velmi dobře běžely také dorostenky (Dorka-Kája-Eliška), které dokončily na čtvrté pozici. Zlaté medaile přidali veteráni H135 (OK Tom-Liška-Luboš) a veteránky D135 (Áda-Kůra-Majdice).

V neděli se na stejném místě konalo Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů. V dospělých (Flaška-Marťa-Šimon-Zůza-Šéďa-Marti*-Bet) jsme obsadili pěkné páté místo. Dorostenci (Karel Vítek-Kája Bejvlová-Petr Janas-Kačka Škarková-Tomík Janovský-Eliška Sieglová-Petr Buk) brali výborné 4. místo, když se v průběhu závodu pohybovali i na bronzu, ale pak se plánovitě mírně propadli.
Medailovou sbírku opět rozšířili veteráni. Stříbro vybojovala v DH325 sestava Dawson-Jana Haňkovská-Vláďa Attl-Íla-Vláďa Zelený, bronz v DH225 pak sestava OKTom-Áda-Liška-Majdice-Luboš. Pěkné čtvrté místo v DH275 přidali Kali-Markéta-Kožich-Kůra-Ticháč.
Pražskému žactvu navíc pro zlato rozbíhal Štěpán Kožina a finišoval Martin Šimša.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>