MČR Štafet a družstev v naší režii

Škoda, že ne i závodnicky. Ale uspořádali jsme to důstojně a to v tak líbivých terénech, že se na to bude asi ještě dlouho vzpomínat – díky všem a hlavně řediteli Ing. Landovskému, který už si užívá zasloužený odpočinek na Tchaj-wanu.
Medailí jsme se jak už jsem řekl nedočkali, především kvůli tomu, že výsledkové jádro PGP (veteráni) pořádali všichni do jednoho. Ale holky (Eliška, Adélka, Marti) krásně zabojovaly a 4. místo je určitě moc pěkný výsledek. Stejně doběhli i dorostenci ve složení Jelen, Martin, Tomík. A ani Flaška se Šimonem a Betem svým 6. místem ostudu neudělali.
V neděli se k dospělým přidal Lakatoš (kterého si všimla i televize) a po stabilním výkonu všech členů obhájili 5. místo z loňska. Dorostenci udělali za sezónou tečku čtrnáctým místem.

Flaska

Flaška už není nejmladší

bet

Ale Bet jak za mlada

orginiser%martin

Organizator Martin

48855416882_7342727fdb_c

Šimon by nemusel vyplazovat jazyk za běhu…

DSC04359

Tom the builder

hostesky

PGP hostesky

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>