MČR štafet a družstev

D180 žákovské družstvo

O víkendu se konalo Mistrovství ČR štafet a družstev.

V sobotním závodě štafet se sice mužům (Matějů – Šedivý – Procházka) bohužel nepodařilo obhájit mistrovský titul, nicméně přesto vybojovali vynikající druhé místo. Ženy (v sestavě Hrstková – Tichovská M. – Spurná) vybojovaly neméně cenné 4. místo. I veteránům se dařilo. Nejlépe si vedly nejstarší veteránky (Haňkovská-Dvořáková-Kubátová), které obsadily první místo v kategorii D180. Druhé místo obsadily mladší veteránky ( Kožinová – Janovská – Tichovská) v kategorii D105.

V nedělním závodě družstev si nejlépe vedli starší veteráni, sestava (Haňkovská – Dvořáková – Attl – Kubátová – Čermák) vybojovala druhé místo v kategorii DH300. Dospělí potvrdili vzestupnou tendenci a oproti loňskému roku jsme si opět o místo polepšili. Po několika letech se letos také povedlo vybojovat medaile pražskému žákovskému družstvu. Sestava v níž nás reprezentoval Adam Čermák, Silva Slavíková a Katka Janovská vybojovala 3. místo.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>