MČR štafet a družstev

mistri.jpg

V Buku u Příbrami jsme o uplynulém víkendu pořádali MČR štafet a družstev. V závodě štafet dokázali muži ve složení Matějů – Šedivý – Procházka J. po jednoleté odmlce navázat na předchozí sérii vítězství a stali se počvtrté během šesti let (potřetí během čtyř let) mistry ČR v hlavní kategorii H21. Ženy ve složení Hrstková – Tichovská M. – Spurná dokázaly stejně jako loni promluvit do předních příček a obsadit velmi pěkné 5. místo. V nedělním velmi prestižním závodě družstev jsme dosáhli historického úspěchu, když se nám po velmi napínavém průběhu podařilo vybojovat medaili, hned tu nejcennější. Vítězné družstvo běželo ve složení Matějů – Hrstková – Flašar – Tichovská M. – Šedivý – Spurná – Procházka J.

MISTŘI mistri2010_2.JPG

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>