MČR sprint, štafety, družstva

bedna

O víkendu bylo na programu mistrovství České republiky ve štafetách, ve kterém zvítězili muži SK Praga. Po výborném týmovém výkonu si doběhli pro titul ve složení Matějů, Šedivý, Procházka. Gratulujeme!!! Naše ženy doběhly na pěkném 10. místě a dorostenky byly dokonce 9.

skaut

V pátek před štafetama bylo na programu i MČR ve sprintu, ve kterém si Procházka doběhl pro bronzovou medaili za Dlabajou a Smolu. Výborný závod zaběhla také Martina Tichovská, která si po vyrovnaném výkonu odváží pěkné 6. místo. Luboše Matějů o lepší umístění připravila kolize s dorostenkou z Rychnova a nachlazený Jan Šedivý se šetřil na štafety.

syslus

V nedělním závodě družstev obsadilo družstvo dospělých pěkné 9. místo, zatímco družstvo dorostu bylo velmi oslabeno neúčastí našich nejlepších dorostenců a běželi v něm pouze 2 hoši.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>