MČR a veteraniáda v nočním OB, Český pohár štafet, Rantířov, 8. – 9. 4.

MCR_NOB_Karolina_web

V prvním letošním mistrovském závodě se skvěle uvedla naše nová posila Karolína Bejvlová, když získala stříbro ve své kategorii D16. Pěkné, byť nepopulární 4. místo obsadili Honza Šedivý (H21), Eliška Sieglová (D18) a Tomáš Janovský (H50). Na první desítku dosáhli také Martin Šimša (6. v H16), Kateřina Janovská (7. v D20) a Karel Vítek (8. v H18).

V nedělním závodě štafet se nejvíce dařilo žákům H14, kteří v sestavě Štěpán Kožina – Martin Kabát – Jakub Hřivna vybojovali 3. místo. „A“ štafeta mužů běžící bez obou našich reprezentantů se umístila na obstojném 7. místě.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>