Две золотые медали из Беларуси

Co? No Martin Šimša nám veze dvě zlaté medaile z MEDu v Bělorusku! Ale postupně…MSzlato

Už z krátký vyrazili Tomík s Martinem společně se zbylými reprezentanty do Běloruska sžívat se s místní kulturou, stravou a hlavně terény. Soudě dle výsledků v páteční klasice se jim minimálně to poslední povedlo na jedničku – Tomík velmi stabilním výkonem dokončil na 11. místě ve starších dorostencích a Martin dokonce vyhrál v mladších.Tomik-MED

Následovaly štafety, ve kterých bohužel finišman Tomík už nemohl bojovat o jiné než 10. místo, protože mu spoluběžci pomrčávali v lese o fous déle než by bylo bývalo záhodno. Zato Martin se na druhém úseku účastnil vítězství stafety H16 systémem start cíl a přidal tak do sbírky druhé zlato.

Po večerním banketu, na kterém jistě udrželi kluci český a potažmo pragovácký prapor vysoko, se ještě běžel v neděli sprint. Tomaçero má zjevně rád ve všem systém a dodržuje co nejstabilnější umístění, navíc když se nabízí aby posbíral co nejvíce umístění s číslem 1, tak není jiná volba než být podruhé 11. (Stejně se mu tam ale vloudila chybička už ve štafetách…) Velmi pěkně běžel i Martin, byl 10. cca 15 vteřin od medaile.

A tak kluci získali zkušenosti, zážitky a nám udělali radost.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>