Aktuality

Nabídka ubytování v chatkách a pokojích v Autokempu Jesenice

Podařilo se nám zajistit několik míst pro ubytování závodníků v Autokempu Jesenice: čtyřlůžkové chatky standardní (B), čtyřlůžkové chatky nové (BN) a dvoulůžkové pokoje, vše s vlastní kuchyňkou, ale se společným sociálním zařízením. Objednávat je možné v systému ORIS jako doplňkovou službu, pouze na celou dobu závodu (středa 3.8. – neděle 7.8.). Více informací o ubytování v Autokempu Jesenice, viz: www.atcjesenice.cz


Posunutí prvního termínu přihlášek

První termín přihlášek za základní startovné byl posunut do 20.6..


Předpokládané parametry tratí

Byly zveřejněny předpokládané parametry tratí pro Tis 2022.


Aktualizovaný rozpis

Nový rozpis (17.05.2022) je ke stažení zde. Dočtete se v něm mimo jiné důležité info o ubytování (kemp bude), vzdálenostech na start a z cíle (vše do 2000 m), kdo Vám bude stavět tratě (Jan Šedivý a jiná významná jména), a tak.


Spaní v kempu a další možnosti ubytování

Pořadatelům se podařilo domluvit kemp v centru závodu. Místo v kempu je možné zakoupit v Orisu v doplňkových službách. Cena: 600,-/osoba (ÚT-NE), 300,-/osoba (PÁ-NE), děti do 6 let spí v kempu zdarma.

Dále je možné využít ubytovacích kapacit v okolí obce Tis u Blatna, namátkou na příklad Žihle, ATC Jesenice, obec Kralovice, a další.


Přihlášky v ORISu jsou spuštěny.

Již se můžete přihlašovat v ORISu (klik). První termín přihlášek končí 31.5.2022 ve 23:59.


Vítejte na stránkách závodů Tis2022!

V kalendářích si vyčleňte termín 3.8.-7.8.2022 a doražte na pětidenní závody Tis2022! Čekají vás krásné terény okolo Tisu u Blatna, z nichž některé můžete znát například z MČR štafet a družstev 2019, či třídenních závodů Tis2020. Zároveň se můžete těšit i na zcela nově zmapované oblasti. Pokud chcete konkrétněji zjistit, co Vás čeká, prohlédněte si ukázky map, fotky z terénu, či nahlédněte do rozpisu. Těšíme se na Vás!