Aktuality


Fotky

Nově si můžete prohlédnout fotky ze závodů. Doufáme, že jste si víkend užili a těšíme se na viděnou na příštích závodech.


Ztráty a nálezy

Pokud poznáváš svou buzolu, brýle nebo kalhoty na výše uvedených fotkách, neváhej nás kontaktovat na mailu tis2020@sk-praga.cz.


Online výsledky

Odkaz na online výsledky:


Startovky

Tis je za dveřmi a startovky na světě! Stáhněte si je:


Pokyny

Máme pro vás pokyny. Stáhnout si je můžete zde nebo jsou k prohlédnutí na tomto odkaze.


Parametry tratí

Byly vydány parametry tratí. Stáhnout si je můžete zde nebo jsou k prohlédnutí na tomto odkaze.


Prezentace a úhrada startovného

Na závodě nebude probíhat klasická prezentace a nebudou vypláceny přeplatky startovného – ty budou po závodě zaslány zpět na příslušný účet.

Prosím, zkontrolujte, zda jste již celé startovné uhradili. Platby startovného je třeba uhradit před závodem, optimálně do 6.8. na účet uvedený v rozpisu.

Na místě bude ve velmi omezeném rozsahu možné se dohlásit na volná místa ve startovce.

Kdo neuhradil startovné do 6.8. ať má s sebou potvrzení o platbě nebo může v krajním případě uhradit startovné na shromaždišti.


Omezení počtu přihlášek

S přihlédnutím k aktuálně platným omezením pro pořádání sportovních akcí byl limit pro počet přihlášených stanoven na 1000 osob (plus 100 náhradníků).


První termín přihlášek vypršel

V prvním termínu se na závody Tis 2020 přihlásilo více než 900 závodníků. Pokud mezi nimi nejste, stále ještě máte možnost se přihlásit, druhý termín přihlášek končí 15.7. Závodníky přihlášené v prvním termínu upozorňujeme, že očekáváme úhradu startovného do 14.7.2020.


A kde se bude běhat?

Abyste se mohli těšit ještě více, tak vám přinášíme podrobnou, profesionálně zpracovanou přehledovou mapku.


Aktualizován rozpis

Poslední verzi rozpisu si můžete stáhnout zde nebo prohlédnout tady. Vypíchneme nejdůležitější změny:

  • V případě menšího počtu přihlášených si pořadatel vyhrazuje právo některé podkategorie sloučit. V kategoriích HD21 bude provedeno rozdělení do podkategorií podle stavu Rankingu k 31. 12. 2019. Maximální počet českých závodníků: HD21E – 50, HD21A – 60, HD21B – 70, HD21C – neomezeno.
  • 3. etapa (zkrácená trať v neděli 16.8.) bude mít intervalový start, nikoli hendikep.
  • Dohlášky na místě nebudou umožněny do žádné kategorie.
  • Změny na místě umožněny nebudou z důvodu omezení kontaktu mezi osobami na shromaždišti.
  • Pro závodníky platí zákaz nocování na shromaždišti!

První termín a nová mapa

Blíží se 30.6. a to znamená, že první termín přihlášek se chýlí ke konci a my děláme všechno pro to aby se vám v krásných terénech kolem Tisu líbilo. Dokonce už máme zbrusu novou mapu nejkrásnější části lesa na sever od Sklárny, kterou si budete moc užít v průběhu první etapy: ukázky zde.


Platby

Od 18. června můžete posílat platby startovného!


Změna termínu!

Vzhledem k přetrvávající nejistotě spojené s epidemií koronaviru jsme se po úvaze rozhodli změnit termín konání třídenních závodů Tis 2020 na datum 14.-16.8. Důvodem je snaha maximalizovat pravděpodobnost, že pořádání závodů bude vzhledem k vývoji epidemie možné. S tím souvisí i změna termínu přihlášek. První termín přihlášek je do 30.6.2020. Pro více informací si přečtěte rozpis.

Omlouváme se za komplikace pro ty, kteří se už přihlásili v původním termínu a kterým nový termín nevyhovuje. Jejich přihlášky zůstávají v platnosti, pokud se sami neodhlásí. Upozorňujeme také na to, že v případě, že účast na závodech bude omezena, bude o účasti rozhodovat pořadí došlých přihlášek. Prosíme, neposílejte žádné platby startovného, dokud k tomu nebudete vyzváni a sledujte stránky závodu, kde budou k dispozici aktuální informace.

zveřejněno 22.4.2020


Rozpis

Rozpis je ke stažení zde nebo k náhledu tady.

EDIT: Rozpis je aktualizovaný ke dni 22.4.2020.


Ukázky mapy

Byly zveřejněny ukázky mapy. Najdete je na tomto odkazu.


Vítejte na stránkách závodů Tis 2020!

Česká Kanada 2020 byla zrušena. Důvodem je kůrovcová kalamita, období červen až srpen je obdobím největšího nárůstu kůrovcových těžeb, harvestory jedou bez ohledu na víkend a některé i v noci. V lese bude velmi nebezpečno, proto nám bylo LČR odebráno povolení ke konání akce.

SK Praga pro vás ale chystá ekvivalentně kvalitní třídenní závody Tis 2020. Budou se konat o týden dříve (24.–26.7.2020) v prostoru loňského MČR štafet a družstev v Tisu u Blatna s tím, že první etapa bude v loni nepoužitém, nově zmapovaném prostoru mezi Tisem u Blatna a Sklárnou.

Rozpis vyjde během února, závody jsou již zaregistrované v Orisu.

EDIT (22.4.2020): Závody se budou konat v termínu 14.-16.8.2020.