Startovka po oddílech - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Č

Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Č - sobota

Stav ke dni: 13.05.2015 20:31
odkazy na oddíly:
26A 31F 3LC 58C 9BC ABM ADA AOP API ASU BBM BOR BSO CHA CHC CHT
CST CTB DCE DCH DKL DKP DOB DOK DOR EKP FJI FSP HCE HOR JHB JIL
JPV JZL KAD KAM KBP KCK KNC KON KPY KRE KRL KSH KSU KTA KUO LBE
LBM LCE LDC LEN LIT LJN LLI LME LPM LPU LTP LTU MAS MBM MFP MKP
MLA MOV NEJ NPA OCB OKP ONO OSN OTK PCB PEN PGP PHK PLU PVD PVP
RBK RIC ROU ROZ SBR SCP SHK SJC SJH SJI SKV SLA SLP SNA SOP SRK
SSU STB STE STH TAP TBM TCB TEH TEP TJN TJP TRI TTR TUR TZL UOL
UVP VAM VBM VCB VLI VPM VRB VRL VSP VTA ZAM ZBM ZBP ZPV ZVO

Oddíl: 26A - HSV Ried
----------------------------------------------------------------------------
 SI-čip Kat.  Reg.čís  Příjmení a jméno         Start  Číslo  Ranking  poř.
----------------------------------------------------------------------------
1500223 H60B  26AXXXX  Hones Sepp                112          0.00000    0
 230580 P     26AXXXY  Haider Anna                 0          0.00000    0
----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 31F - Finland - non registered ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 340802 H21E 31F8900 Istolahti Tuomo 89 36 0.00000 0 340845 H21E 31F8200 Istolahti Heikki 105 44 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 3LC - Lipence ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201201 D40B 3LC7450 Stauchová Iva 84 0.00000 0 7204524 HDR 3LC0600 Stauch Daniel 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 58C - Loko Liberec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1403411 H45B 58C6702 Kopp Petr 30 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 9BC - bez klubu ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D16B 9BC9950 Chvalová Mirka 45 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ABM - KOB Moira Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 896977 D16B ABM0063 Mokrá Michaela 25 0.00000 0 886814 H21A ABM9410 Mokrý Ondřej 64 0.00000 0 7003038 H21E ABM9211 Novotný Ondřej 97 40 0.00000 0 232736 H45B ABM6611 Mokrý Jan 48 0.00000 0 7006801 H45B ABM6801 Mokrý Pavel 122 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ADA - OOB TJ Spartak Adamov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D10L ADA0551 Oujeská Simona 82 0.00000 0 52597 D21C ADA7654 Oujeská Lenka 52 0.00000 0 0 H10L ADA0504 Oujeský Lukáš 44 0.00000 0 9101103 H21C ADA7433 Oujeský Tomáš 119 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: AOP - Přátelé orientačního běhu Opav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515149 D16A AOP0050 Hájková Lenka 53 464 0.00000 0 361939 D18A AOP9850 Fukalová Hana 33 364 0.00000 0 515447 D21A AOP9350 Mrázová Pavla 117 0.00000 0 51568 D21E AOP8152 Košárková Iva 80 128 0.00000 0 331752 H16A AOP9900 Tesař Vojtěch 84 430 0.00000 0 515123 H18A AOP9701 Mielec Jaromír 80 339 0.00000 0 1625050 H20A AOP9602 Glonek Jakub 88 203 0.00000 0 7200365 H20A AOP9501 Sklenář Martin 134 226 0.00000 0 682679 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 12 0.00000 0 920663 H21A AOP9001 Melecký Martin 60 0.00000 0 52296 H21A AOP7102 Košárek Pavel 106 0.00000 0 515444 H21A AOP9202 Navrátil Boris 110 0.00000 0 887157 H21E AOP9301 Hadač Filip 29 6 0.00000 0 995871 H21E AOP9303 Schuster Marek 111 47 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: API - OK Andante Písek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232336 H50B API6401 Funda Jiří 48 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ASU - Magnus Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 920661 D16A ASU0097 Plhalová Šárka 37 456 0.00000 0 2045171 D16A ASU0099 Hrabošová Magdalena 51 463 0.00000 0 980354 D18A ASU9797 Horvátová Hana 85 390 0.00000 0 7203330 D21A ASU8756 Staňková Lucie 7 0.00000 0 53111 D21A ASU8597 Jindřišková Martina 125 0.00000 0 2012280 D45B ASU6999 Šmelíková Hana 108 0.00000 0 920686 H18A ASU9747 Kašpar Jakub 60 329 0.00000 0 9988866 H20A ASU9505 Chmelař Martin 92 205 0.00000 0 920666 H21B ASU8817 Navrátil Tomáš 56 0.00000 0 886264 H21E ASU9447 Horvát Petr 31 7 0.00000 0 7203321 H21E ASU8304 Khýn Vítězslav 55 19 0.00000 0 920700 H21E ASU9444 Minář Marek 65 24 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BBM - BETA URSUS Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331257 D50B BBM6550 Peřinková Irena 49 0.00000 0 331797 H18B BBM9700 Peřinka Šimon 32 0.00000 0 980371 H20A BBM9500 Záděra Pavel 90 204 0.00000 0 886286 H20A BBM9600 Ptáček Pavel 106 212 0.00000 0 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 94 0.00000 0 410398 H60B BBM5100 Denemarek Oldřich 80 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BOR - OK Jiskra Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1333269 D14B BOR0151 Jeřábková Nina 57 0.00000 0 303919 D16A BOR9959 Kubecová Kateřina 67 471 0.00000 0 1204999 D16A BOR9954 Janoušková Lucie 75 475 0.00000 0 1333177 D16B BOR9957 Jeřábková Ema 69 0.00000 0 2051481 D18A BOR9850 Kohoutová Barbora 9 352 0.00000 0 2051502 D18A BOR9854 Nováková Lucie 37 366 0.00000 0 2051536 D18A BOR9751 Kameníková Andrea 61 378 0.00000 0 2051475 D18A BOR9853 Staňová Karolína 69 382 0.00000 0 51473 D21A BOR8752 Sedláčková Oldřiška 31 0.00000 0 8481 D21A BOR8850 Šákrová Michaela 137 0.00000 0 1602628 D21E BOR9051 Folbrechtová Šárka 84 130 0.00000 0 8438 D40B BOR7563 Jeřábková Tereza 78 0.00000 0 8445 D50B BOR6550 Pávková Jana 67 0.00000 0 4360 H12 BOR0400 Janoušek Slávek 60 0.00000 0 7202852 H16A BOR0000 Mareš Vít 32 404 0.00000 0 887936 H16A BOR0001 Pavlovec Dan 70 423 0.00000 0 2067250 H16A BOR9900 Ullrich Jakub 80 428 0.00000 0 682332 H18A BOR9802 Birnbaum Adam 76 337 0.00000 0 7200544 H18B BOR9805 Kašpar Ludvík 18 0.00000 0 9200728 H20A BOR9503 Pavlovec Jan 128 223 0.00000 0 7667667 H20A BOR9608 Burda Matěj 136 227 0.00000 0 52902 H21B BOR9006 Karvánek Matouš 46 0.00000 0 515133 H21C BOR8202 Lepšík Petr 115 0.00000 0 8534 H40B BOR7409 Vácha Tomáš 89 0.00000 0 8524 H45B BOR6701 Beránek Petr 46 0.00000 0 219203 H50B BOR6303 Pavlovec Petr 50 0.00000 0 7630319 H50B BOR6302 Krejčí Jaroslav 90 0.00000 0 51542 H55B BOR5802 Sucharda Jiří 64 0.00000 0 50000 H55B BOR6003 Dikoš Pavel 96 0.00000 0 4132 H75B BOR3600 Křtěnský Jaroslav 42 0.00000 0 4131 H75B BOR3900 Beránek Miroslav 46 0.00000 0 8544 H75B BOR3602 Mašek Pavel 50 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BSO - KOB Baník Sokolov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232240 D14B BSO0250 Vítová Lucie 111 0.00000 0 7872 H21B BSO7907 Rambousek Karel 50 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHA - OK Chrastava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 436447 D16A CHA0050 Pavlíková Markéta 29 452 0.00000 0 887906 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 71 0.00000 0 7500077 D35B CHA7750 Pachnerová Dominika 81 0.00000 0 8165 D60B CHA5351 Ševčíková Alena 117 0.00000 0 2059764 H16B CHA0000 Galbavý Matěj 34 0.00000 0 8200 H21B CHA9300 Čechlovský Jan 92 0.00000 0 7700075 H35B CHA7501 Pachner Pavel 15 0.00000 0 7201775 H35B CHA7500 Polák Jaroslav 59 0.00000 0 8185 H45B CHA6600 Vydra Ivan 56 0.00000 0 2080917 H60B CHA5500 Kaška Rudolf 120 0.00000 0 8199 H65B CHA5003 Ševčík Milan 45 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHC - K.O.B. Choceň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 425544 D16A CHC9951 Semrádová Jana 45 460 0.00000 0 320290 D16B CHC0051 Chaloupková Kateřina 41 0.00000 0 9569 D18A CHC9852 Chaloupková Veronika 81 388 0.00000 0 2011852 D21C CHC8552 Pavlová Petra 58 0.00000 0 9542 D40B CHC6951 Chaloupková Lenka 24 0.00000 0 2011857 D40B CHC7151 Švadlenová Ivana 96 0.00000 0 9990101 H14B CHC0101 Švadlena Michal 92 0.00000 0 2025366 H16A CHC9901 Křivda Tomáš 82 429 0.00000 0 2053577 H18A CHC9701 Semrád Ladislav 30 314 0.00000 0 2025344 H20A CHC9501 Křivda Martin 122 220 0.00000 0 9572 H20B CHC9602 Janeba Vladimír 28 0.00000 0 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 30 0.00000 0 2025363 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 68 0.00000 0 2011854 H21B CHC7502 Švadlena Pavel 76 0.00000 0 2053589 H21B CHC9402 Sháněl Jan 124 0.00000 0 9573 H55B CHC6001 Janeba Petr 106 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHT - OOB SK Chrast ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 206486 D14B CHT0151 Zlesáková Adéla 15 0.00000 0 1007554 D21A CHT8353 Matrasová Kateřina 55 0.00000 0 2059736 D21E CHT8851 Kopáčková Iva 72 124 0.00000 0 52154 D40B CHT7352 Zlesáková Stáňa 54 0.00000 0 52145 D45B CHT6654 Wurzelová Dana 54 0.00000 0 336786 H10 CHT0601 Zlesák Matyáš 62 0.00000 0 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 28 0.00000 0 52161 H21A CHT9001 Krejsa Martin 116 0.00000 0 52315 H21B CHT9204 Pitra Martin 38 0.00000 0 52155 H40B CHT7302 Zlesák Martin 71 0.00000 0 52337 H55B CHT5901 Zeman Jaroslav 60 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CST - OB Strakonice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 439103 D12 CST0351 Šafaříková Lucie 51 0.00000 0 682086 D20B CST9551 Jeníčková Kateřina 31 0.00000 0 7749 D40B CST7454 Pelcová Pavla 106 0.00000 0 51330 H10 CST0601 Pelc Tadeáš 58 0.00000 0 436432 H12 CST0401 Pelc Matyáš 78 0.00000 0 434828 H21A CST7401 Šafařík Ivo 128 0.00000 0 2027924 H21A CST6702 Pelc Václav 144 0.00000 0 682078 H40B CST7101 Jeníček Jiří 37 0.00000 0 443103 H65B CST4601 Šafařík Bedřich 69 0.00000 0 416332 H75B CST4002 Pich Josef 54 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CTB - SK OB Chotěboř ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2081369 D21A CTB9451 Voborníková Alena 49 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCE - KOB Dobřichovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416316 D21B DCE7950 Jarošová Klára 62 0.00000 0 7868 D45B DCE5550 Mrázová Pavla 72 0.00000 0 51966 D50B DCE5450 Procházková Miluše 69 0.00000 0 7870 D55B DCE5650 Štrossová Jiřina 71 0.00000 0 51965 H40B DCE5500 Procházka Antonín 63 0.00000 0 232041 H50B DCE6100 Pavlů Jaroslav 98 0.00000 0 51973 H60B DCE5400 Jaroš Vladimír 74 0.00000 0 232101 H70B DCE4400 Mudr Stanislav 91 0.00000 0 301171 H70B DCE4401 Paul Josef 95 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCH - Radioelektronika Cheb ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7890 H65B DCH4701 Jirásek Jaroslav 35 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKL - KOB Kladno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2042535 D14B DKL0151 Geislerová Aneta 119 0.00000 0 49647 D45B DKL7050 Benešová Jaroslava 26 0.00000 0 53520 D60B DKL5550 Cabrnochová Hana 111 0.00000 0 682699 H14B DKL0102 Melichna Matěj 70 0.00000 0 49650 H21C DKL8619 Vinš Jaroslav 95 0.00000 0 416324 H60B DKL5400 Cabrnoch Jiří 82 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKP - Oddíl OB Kotlářka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9785 D10L DKP0950 Janatová Violka 76 0.00000 0 897371 D14B DKP0251 Řadová Lucie 47 0.00000 0 443091 D14B DKP0151 Kalousková Marie 109 0.00000 0 886271 D18A DKP9751 Nováková Tereza 75 385 0.00000 0 515071 D20A DKP9652 Šňupárková Anna 105 258 0.00000 0 8638 D21A DKP8655 Foglarová Kamila 39 0.00000 0 7945000 D21A DKP9450 Dlouhá Hana 43 0.00000 0 434840 D21A DKP8758 Bochenková Martina 47 0.00000 0 9999888 D21A DKP8154 Janatová Lucie 73 0.00000 0 8946 D21A DKP8759 Setínková Eva 77 0.00000 0 51759 D21B DKP8350 Karbanová Vendula 42 0.00000 0 9953699 D21B DKP9350 Svobodná Tereza 74 0.00000 0 9054 D21B DKP8254 Jiřištová Zuzana 84 0.00000 0 2025359 D21C DKP9250 Šebková Jana 54 0.00000 0 7203326 D21E DKP8651 Plochová Dominika 40 108 0.00000 0 9944499 D21E DKP8853 Karochová Simona 82 129 0.00000 0 7875600 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 88 132 0.00000 0 434580 D45B DKP6652 Lustigová Lenka 74 0.00000 0 889283 D45B DKP6751 Šebková Helena 92 0.00000 0 301365 D55B DKP5851 Svobodná Eva 53 0.00000 0 51795 D55B DKP5650 Mrázková Ivana 69 0.00000 0 51799 D60B DKP5150 Stehnová Hana 97 0.00000 0 886289 H10 DKP0502 Šubrt Vojtěch 56 0.00000 0 8645 H10L DKP0800 Šubrt Jáchym 48 0.00000 0 446360 H14B DKP0204 Víteček Jáchym 32 0.00000 0 9889 H14B DKP0100 Klaška Martin 42 0.00000 0 446345 H14B DKP0210 Malačka Milan 56 0.00000 0 9903301 H16B DKP9903 Šebek Petr 56 0.00000 0 1394693 H18A DKP9801 Semerád Antonín 40 319 0.00000 0 1700077 H21A DKP9301 Klaška Pavel 8 0.00000 0 9007701 H21A DKP7701 Kolín Jan 26 0.00000 0 515144 H21A DKP9401 Řada Jakub 54 0.00000 0 2049575 H21B DKP8401 Matoušek Petr 82 0.00000 0 301369 H21B DKP8511 Wagner Libor 100 0.00000 0 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 77 30 0.00000 0 682700 H35B DKP7900 Hopanyuk Anatoliy 19 0.00000 0 1207404 H35B DKP8004 Nývlt Petr 23 0.00000 0 7007201 H40B DKP7201 Víteček Jan 29 0.00000 0 7201757 H40B DKP7100 Šubrt Antonín 101 0.00000 0 889282 H45B DKP6705 Šebek Martin 66 0.00000 0 8650 H45B DKP6500 Klaška Pavel 72 0.00000 0 436443 H55B DKP5601 Lustig Zdeněk 104 0.00000 0 51760 H65B DKP4900 Stehno Pavel 33 0.00000 0 51800 H70B DKP4300 Procházka Zdenko 85 0.00000 0 8277 HDR DKP1111 Janata Matěj 0 0.00000 0 443061 P DKP9651 Klašková Josefina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOB - KOB Dobruška ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8564 D21B DOB8971 Přecechtělová Tereza 48 0.00000 0 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 108 0.00000 0 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 120 0.00000 0 7230 H21B DOB8803 Lžíčař Martin 32 0.00000 0 301623 H21C DOB8844 Zeman Jaroslav 111 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOK - OK Doksy ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200372 D35B DOK7950 Synková Petra 101 0.00000 0 886256 D55B DOK5950 Nováková Pavla 45 0.00000 0 2053519 H14B DOK0200 Synek Petr 24 0.00000 0 2053509 H14B DOK0100 Šmol David 98 0.00000 0 2053518 H16B DOK0001 Synek Antonín 16 0.00000 0 888634 H18A DOK9800 Koštejn Vít 72 335 0.00000 0 887924 H21A DOK8700 Novák Daniel 16 0.00000 0 7200371 H35B DOK7800 Synek Antonín 41 0.00000 0 2053516 H40B DOK7300 Šmol Marcel 61 0.00000 0 886255 H60B DOK5500 Novák Tom 108 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOR - OK Dobříš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 434596 D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 65 0.00000 0 2045307 D12 DOR0351 Nentvichová Julie 77 0.00000 0 2042536 D14B DOR0250 Kastnerová Jessica 97 0.00000 0 2045314 D16B DOR9950 Nentvichová Klára 27 0.00000 0 8857 D35B DOR7652 Arnoštová Kateřina 97 0.00000 0 2044899 H10L DOR0800 Kučera Teodor 50 0.00000 0 2045308 H12 DOR0403 Janda Jakub 38 0.00000 0 2067311 H12 DOR0303 Nigrin Matouš 44 0.00000 0 2044898 H12 DOR0301 Kučera Jáchym 58 0.00000 0 2045310 H14B DOR0100 Janda Ondřej 60 0.00000 0 416159 H14B DOR0102 Tachezy Jan 64 0.00000 0 2044896 H21A DOR7301 Arnošt Kamil 52 0.00000 0 2044882 H35B DOR7600 Janda Pavel 45 0.00000 0 2067310 H40B DOR7202 Nigrin Radek 41 0.00000 0 2044897 H40B DOR7101 Kučera Pavel 75 0.00000 0 2058509 P DOR6651 Nentvichová Romana 0 0.00000 0 2080904 P DOR6451 Tachezy Ruth 0 0.00000 0 2042530 T DOR5800 Nentvich Lubomír 53 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: EKP - VŠTJ Ekonom Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51600 D10 EKP0551 Pecková Tereza 45 0.00000 0 1403429 D10L EKP0756 Náměstková Aneta 78 0.00000 0 981849 D12 EKP0353 Náměstková Radka 57 0.00000 0 2067977 D12 EKP0351 Janečková Josefína 79 0.00000 0 981844 D14B EKP0154 Náměstková Denisa 75 0.00000 0 428253 D14B EKP0153 Blahová Pavla 103 0.00000 0 361943 D16B EKP0050 Koucká Barbora 31 0.00000 0 515496 D21A EKP7053 Zurynková Jana 97 0.00000 0 51594 D21A EKP6550 Janečková Dagmar 103 0.00000 0 336734 D40B EKP7351 Náměstková Veronika 88 0.00000 0 515195 D45B EKP6850 Koucká Ivana 48 0.00000 0 224915 D45B EKP6951 Blahová Markéta 96 0.00000 0 51583 D45B EKP5650 Fantová Libuše 100 0.00000 0 51601 D45B EKP6252 Pecková Ivana 110 0.00000 0 232174 D50B EKP6150 Bochenková Jana 47 0.00000 0 51604 D50B EKP5750 Šedivá Miroslava 93 0.00000 0 2075608 H12 EKP0402 Blaha Michal 42 0.00000 0 428214 H12 EKP0401 Blaha Jiří 76 0.00000 0 2073716 H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 80 0.00000 0 301169 H14B EKP0200 Bolehovský Michal 68 0.00000 0 2067264 H21B EKP8310 Pidrman Milan 30 0.00000 0 9700729 H21B EKP7002 Blaha Ondřej 54 0.00000 0 2067975 H21B EKP9205 Hlaváč Jaroslav 72 0.00000 0 2042532 H21C EKP8304 Borák Michal 87 0.00000 0 7204488 H40B EKP7103 Bolehovský Pavel 81 0.00000 0 515152 H40B EKP6800 Pecka Jan 87 0.00000 0 2035738 H50B EKP6301 Koucký Roman 60 0.00000 0 51147 H55B EKP5800 Fanta Miroslav 136 0.00000 0 2042539 H60B EKP5212 Borák Stanislav 104 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FJI - SK FREE Jihlava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232900 D60B FJI5252 Podhorská Věra 95 0.00000 0 51989 H60B FJI5106 Blecha Ladislav 84 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8666 D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 39 0.00000 0 8668 D45B FSP6651 Cincibusová Ivana 70 0.00000 0 303910 H10L FSP0500 Vondra Tomáš 38 0.00000 0 446429 H12 FSP0400 Kužel Jan 52 0.00000 0 888614 H18B FSP9801 Borovička Tomáš 12 0.00000 0 51864 H21B FSP7600 Vondra Jiří 22 0.00000 0 515098 H35B FSP7610 Kužel Tomáš 43 0.00000 0 8669 H45B FSP6605 Cincibus Pavel 60 0.00000 0 515097 H50B FSP6104 Borovička Milan 100 0.00000 0 1403434 H50B FSP6304 Šimek Tomáš 106 0.00000 0 49606 H60B FSP5300 Wald František 96 0.00000 0 53267 H70B FSP4300 Čadil Jan 83 0.00000 0 51964 H80B FSP3400 Hanák Milan 58 0.00000 0 51865 H80B FSP3300 Vondra Jaroslav 62 0.00000 0 7200315 HDR FSP0850 Vondrová Eliška 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HCE - TJ Sokol Hostivice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51984 D50B HCE6451 Mudrová Martina 85 0.00000 0 7202877 D50B HCE6450 Kettnerová Lenka 95 0.00000 0 899161 H50B HCE6300 Růžička Miloslav 86 0.00000 0 515105 H55B HCE5900 Kettner Pavel 90 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HOR - TJ Jiskra Hořice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025352 D16A HOR0050 Rückerová Šárka 63 469 0.00000 0 2025353 H14B HOR0201 Rücker Jan 72 0.00000 0 2011900 H55B HOR5700 Škorpil Martin 82 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7204508 D21B JHB6553 Fencíková Vladislava 50 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JIL - OK Jilemnice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9068 D60B JIL5362 Zlesáková Vlasta 101 0.00000 0 2035717 H18B JIL9804 Hrouda Matěj 16 0.00000 0 2078469 H21A JIL8703 Černý Martin 98 0.00000 0 301410 H50B JIL6301 Mechl Miroslav 70 0.00000 0 9066 H65B JIL4701 Zlesák Zdeněk 27 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JPV - Oddíl OS SK Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1007538 D18A JPV9898 Pilcová Sabina 57 376 0.00000 0 1007537 D18A JPV9899 Soldánová Tereza 67 381 0.00000 0 2069090 H16A JPV9915 Kašpar Petr 40 408 0.00000 0 1602633 H18A JPV9807 Vystavěl Ondřej 10 304 0.00000 0 1007539 H18A JPV9824 Kočí Josef 14 306 0.00000 0 1007529 H18A JPV9717 Otruba Vojtěch 34 316 0.00000 0 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 106 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JZL - TJ Jižní svahy Zlín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53360 D40B JZL7351 Kundratová Jana 62 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAD - Originální Vivalín Team Kadaň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301667 H65B KAD4701 Janda Josef 61 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAM - SK Kamenice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51550 D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 43 0.00000 0 434803 D10 KAM0650 Škáchová Viktorie 59 0.00000 0 52122 D10L KAM0751 Žemlová Barbora 74 0.00000 0 442879 D12 KAM0350 Hankovcová Helena 71 0.00000 0 515426 D14B KAM0250 Semíková Lucie 53 0.00000 0 434818 D14B KAM0151 Škáchová Magdalena 89 0.00000 0 2042545 D14B KAM0153 Šafková Sofie 123 0.00000 0 436964 D16A KAM0050 Kováříková Marie 33 454 0.00000 0 232425 D16A KAM0051 Aschermannová Karolína 85 480 0.00000 0 515491 D16B KAM9950 Albrechtová Iveta 57 0.00000 0 886274 D18B KAM9850 Zimmerová Kateřina 11 0.00000 0 2031363 D18B KAM9851 Hájková Eliška 29 0.00000 0 7003009 D20A KAM9551 Hlubučková Kristýna 107 259 0.00000 0 53599 D20A KAM9550 Bořánková Karolína 115 263 0.00000 0 7200333 D20A KAM9554 Procházková Marie 127 269 0.00000 0 428250 D21A KAM9452 Kamererová Valerie 67 0.00000 0 232409 D21A KAM8851 Doležalová Monika 99 0.00000 0 52932 D21A KAM9154 Kamererová Klára 127 0.00000 0 515490 D21B KAM7850 Albrechtová Eva 46 0.00000 0 331162 D21B KAM9157 Rusá Šárka 58 0.00000 0 232415 D21B KAM9354 Aschermannová Petra 94 0.00000 0 52118 D35B KAM7550 Žemlová Eva 73 0.00000 0 2035702 D35B KAM6850 Semíková Iva 85 0.00000 0 682099 D40B KAM7053 Hankovcová Lenka 26 0.00000 0 7201760 D40B KAM7054 Škáchová Petra 48 0.00000 0 51499 D40B KAM7252 Kováříková Erika 56 0.00000 0 52273 D40B KAM7350 Škvorová Zuzana 104 0.00000 0 232393 D40B KAM6951 Valášková Šárka 110 0.00000 0 682695 H12 KAM0309 Škácha Vít 48 0.00000 0 9201061 H12 KAM0405 Gajda Martin 66 0.00000 0 995899 H14B KAM0203 Albrecht Adam 12 0.00000 0 446427 H14B KAM0207 Renda Michal 16 0.00000 0 1407428 H14B KAM0107 Bartoň Michal 20 0.00000 0 9201064 H14B KAM0105 Gajda Jan 36 0.00000 0 2050496 H14B KAM0204 Hejsek Filip 40 0.00000 0 1403413 H14B KAM0101 Šafka Sebastian 52 0.00000 0 425596 H14B KAM0202 Škvor Adam 74 0.00000 0 336743 H14B KAM0100 Valášek Václav 78 0.00000 0 436446 H14B KAM0201 Hankovec Hugo 86 0.00000 0 2053550 H14B KAM0104 Blaha Petr 104 0.00000 0 218797 H14B KAM0102 Víšek Martin 118 0.00000 0 981828 H16A KAM9900 Škvor Ota 52 414 0.00000 0 9005139 H18A KAM9802 Jíra Tomáš 16 307 0.00000 0 232245 H18A KAM9700 Valášek Jiří 26 312 0.00000 0 361923 H18A KAM9803 Hausenblas Šimon 50 324 0.00000 0 1407422 H18B KAM9800 Bartoň Pavel 10 0.00000 0 7201811 H18B KAM9702 Moravec Jakub 26 0.00000 0 897360 H20A KAM9601 Kettner Vojtěch 118 218 0.00000 0 523000 H21A KAM7600 Pašek František 118 0.00000 0 52267 H21A KAM6700 Škvor Martin 130 0.00000 0 52279 H21B KAM6201 Semík Luboš 98 0.00000 0 232267 H21B KAM9402 Kapal Tomáš 106 0.00000 0 51565 H35B KAM7105 Žemla Tomáš 21 0.00000 0 995898 H40B KAM7101 Hankovec Petr 79 0.00000 0 52276 H45B KAM6600 Valášek Petr 128 0.00000 0 2084931 HDR KAM0950 Žemlová Magdalena 0 0.00000 0 981812 P KAM7800 Albrecht Vladimír 0 0.00000 0 2084950 P KAM7152 Rendová Iva 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KBP - KBP Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 6645 H60B KBP4500 Valter Petr 102 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KCK - KOB Český Krumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49615 D55B KCK5756 Flašarová Marie 61 0.00000 0 49614 H55B KCK5701 Flašar Jan 70 0.00000 0 52372 H55B KCK5901 Kodeda Oldřich 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52265 D45B KNC6550 Komersová Jana 36 0.00000 0 51387 D45B KNC6750 Čiháková Lenka 66 0.00000 0 52259 D50B KNC6150 Havlíčková Jindra 79 0.00000 0 9101673 H16B KNC9900 Varga Ondřej 44 0.00000 0 52255 H60B KNC5501 Jun Drahomír 86 0.00000 0 52260 H75B KNC3800 Kalivoda Vladimír 52 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KON - KOB Konice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 107 0.00000 0 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 46 0.00000 0 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 82 0.00000 0 500581 H50B KON6515 Hlava Miroslav 72 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1470170 D12 KPY0450 Pavlíčková Hana 75 0.00000 0 682688 D16B KPY0050 Míchalová Šárka 85 0.00000 0 301347 D21A KPY8852 Kohlová Zuzana 27 0.00000 0 330691 D21B KPY8853 Vejrostová Lenka 54 0.00000 0 8580 D21B KPY8650 Procházková Zuzana 68 0.00000 0 301394 D21C KPY6050 Freyová Michaela 48 0.00000 0 2059735 D21C KPY8752 Gottliebová Petra 60 0.00000 0 53182 D50B KPY6051 Kohlová Alena 53 0.00000 0 515401 H21C KPY7800 Pavlíček Lubomír 99 0.00000 0 301374 H45B KPY5701 Dobeš Václav 100 0.00000 0 301391 H50B KPY6201 Kohl Jiří 56 0.00000 0 682670 P KPY6850 Míchalová Marcela 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRE - OOB TJ Sokol Křemže ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428716 D16A KRE0051 Klimešová Šarlota 27 451 0.00000 0 428714 D16B KRE0052 Nováková Kateřina 77 0.00000 0 51411 D40B KRE7051 Dulovcová Marie 44 0.00000 0 51420 D40B KRE7450 Nováková Alena 50 0.00000 0 51418 D40B KRE7501 Klimešová Lenka 82 0.00000 0 416244 D45B KRE6851 Zimmermannová Milena 50 0.00000 0 51412 D50B KRE6351 Troupová Vladěna 97 0.00000 0 428720 H21B KRE9301 Zimmermann Martin 60 0.00000 0 428715 H35B KRE7701 Klimeš Petr 47 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRL - Kometa Kralovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416314 D14B KRL0351 Fišarová Eliška 31 0.00000 0 7090701 D14B KRL0152 Šlechtová Tereza 39 0.00000 0 7150100 D16A KRL0051 Biersaková Dagmar 39 457 0.00000 0 0 D16B KRL0052 Mudrová Lenka 51 0.00000 0 7291299 D16B KRL9951 Hanáková Lenka 65 0.00000 0 7140196 D20A KRL9651 Hanáková Magda 119 265 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSH - OOB TJ Kašperské Hory ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51270 D21B KSH8351 Roučková Romana 60 0.00000 0 9941 D35B KSH8051 Maunová Martina 103 0.00000 0 53726 D35B KSH7753 Hulcová Pavla 115 0.00000 0 2080905 H10 KSH0501 Šustr Ondřej 64 0.00000 0 416182 H14B KSH0202 Mayer Šimon 48 0.00000 0 2080906 H14B KSH0201 Šustr Antonín 124 0.00000 0 7200585 H21B KSH8401 Hulec Jakub 104 0.00000 0 8675 H45B KSH7001 Šustr Pavel 96 0.00000 0 2080909 H55B KSH5901 Janošík Lubomír 124 0.00000 0 8674 H65B KSH4801 Fiala Miloš 71 0.00000 0 51155 HDR KSH1201 Maun Michal 0 0.00000 0 232270 HDR KSH1102 Roučka Tomáš 0 0.00000 0 2073725 HDR KSH1101 Hulec František 0 0.00000 0 416184 HDR KSH0852 Mayerová Danielka 0 0.00000 0 206213 HDR KSH0851 Liberdová Magdaléna 0 0.00000 0 416181 P KSH8001 Roučka Martin 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šum ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 897348 D18A KSU9799 Smrčková Dominika 39 367 0.00000 0 2011813 D18A KSU9853 Švancárová Veronika 49 372 0.00000 0 897363 D21A KSU9394 Vozdová Aneta 41 0.00000 0 897370 D21A KSU9493 Hnilicová Šárka 63 0.00000 0 887942 D21B KSU7653 Míková Lenka 44 0.00000 0 420414 D40B KSU7373 Smrčková Věra 74 0.00000 0 2027233 D40B KSU7252 Švancárová Helena 102 0.00000 0 2053548 H16A KSU9909 Šrámek Ondřej 44 410 0.00000 0 2056281 H16A KSU0005 Matoušek Matěj 56 416 0.00000 0 2056285 H16A KSU9908 Jílek Ondřej 90 433 0.00000 0 2056268 H16A KSU0044 Kroul Josef 94 435 0.00000 0 886292 H21A KSU9045 Janů Zdeněk 84 0.00000 0 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 100 0.00000 0 2067333 H40B KSU7401 Smrček Petr 49 0.00000 0 2058461 H45B KSU6701 Matoušek Milan 54 0.00000 0 515101 H45B KSU5801 Šrámek Jaromír 78 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KTA - SK Kotnov Tábor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025208 D10 KTA0551 Kosobudová Anna 61 0.00000 0 2025207 D14B KTA0253 Kosobudová Kateřina 51 0.00000 0 2025210 D14B KTA0255 Příběnská Barbora 113 0.00000 0 2025213 D40B KTA7351 Kosobudová Lenka 108 0.00000 0 301647 D45B KTA6951 Hudečková Helena 52 0.00000 0 416338 D70B KTA4351 Hudečková Alena 65 0.00000 0 2025201 H16B KTA0002 Bušík David 18 0.00000 0 515484 H21B KTA6901 Vébr Jiří 58 0.00000 0 410750 H21C KTA9201 Hudeček Petr 101 0.00000 0 416339 H50B KTA6501 Hudeček Jaroslav 46 0.00000 0 2025202 H50B KTA6301 Bušík Milan 66 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KUO - KOB Ústí nad Orlicí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2051522 H14B KUO0101 Koditek Jonáš 84 0.00000 0 920657 H16B KUO9901 Skalický Johan 42 0.00000 0 980351 H18B KUO9801 Paukert Lukáš 46 0.00000 0 887162 H20B KUO9605 Skalický Matyáš 20 0.00000 0 980350 H35B KUO8001 Koblížek Kamil 37 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBE - TJ Lokomotiva Beroun ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200131 D21A LBE9450 Křivancová Zdeňka 33 0.00000 0 301549 D21B LBE9250 Marková Anna 64 0.00000 0 515431 D40B LBE6450 Procházková Pavlína 60 0.00000 0 887638 H14B LBE0200 Lejbl Jakub 76 0.00000 0 887605 H16B LBE0000 Lejbl Ladislav 32 0.00000 0 7200132 H21A LBE9100 Šimon Václav 132 0.00000 0 887609 H45B LBE6900 Lejbl Ladislav 22 0.00000 0 52971 H50B LBE6400 Mezník Vladimír 54 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101703 D18A LBM9898 Korpasová Tereza 17 356 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1399951 D16A LCE9952 Šmelíková Tereza 81 478 0.00000 0 53828 D20A LCE9555 Končáková Klára 125 268 0.00000 0 52675 D21A LCE8751 Vlažná Lucie 87 0.00000 0 889312 D21A LCE9250 Sklenářová Radka 101 0.00000 0 361921 D21A LCE9155 Čermáková Magdalena 121 0.00000 0 515413 D21E LCE9353 Horčičková Vendula 50 113 0.00000 0 2082929 H16A LCE0012 Zentrich Dušan 30 403 0.00000 0 7201825 H16A LCE9911 Vopařil Jan 76 426 0.00000 0 1400401 H18A LCE9803 Černocký Libor 38 318 0.00000 0 889308 H20A LCE9601 Mudrák Štěpán 104 211 0.00000 0 889288 H21A LCE8803 Cahel Marek 72 0.00000 0 52707 H21A LCE8901 Vlažný Jan 90 0.00000 0 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 104 0.00000 0 896968 H21B LCE9201 Valenta Jiří 108 0.00000 0 51609 H21B LCE7708 Zicha Jiří 114 0.00000 0 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 25 4 0.00000 0 889311 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 43 13 0.00000 0 307355 H45B LCE6603 Šmelík Juraj 116 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LDC - KOB Děčín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8344 D55B LDC6051 Stibalová Věra 41 0.00000 0 222665 H40B LDC7501 Pavlásek Jiří 91 0.00000 0 8337 H55B LDC5701 Stibal Ivan 62 0.00000 0 347881 HDR LDC1150 Zítová Kateřina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LEN - SKI Klub Lenora ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416237 D14B LEN0251 Pěstová Eliška 83 0.00000 0 416239 H45B LEN6802 Pěsta Roman 126 0.00000 0 416240 P LEN9151 Pěstová Kateřina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 886283 D21A LIT8551 Neradová Alena 85 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7742 D60B LJN5550 Matoušková Marie 119 0.00000 0 7741 H65B LJN4700 Matoušek Luboš 51 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LLI - TJ Loko Liberec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056306 D18A LLI9854 Fürstová Anna 13 354 0.00000 0 7200361 D20A LLI9651 Štičková Anna 111 261 0.00000 0 51205 D21C LLI7551 Peterková Viktorie 64 0.00000 0 2032126 D45B LLI6950 Fürstová Katka 28 0.00000 0 9101104 H12 LLI0404 Peterka Jakub 40 0.00000 0 2032132 H14B LLI0203 Bradáč David 102 0.00000 0 1398996 H16A LLI0001 Melichar Petr 50 413 0.00000 0 2032105 H16B LLI0002 Bradáč Jakub 22 0.00000 0 7200375 H18A LLI9802 Melichar Vojtěch 56 327 0.00000 0 7003006 H20A LLI9603 Fürst Matouš 124 221 0.00000 0 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 112 0.00000 0 434598 H40B LLI7201 Bradáč Stanislav 97 0.00000 0 436961 H45B LLI6801 Fürst Aleš 24 0.00000 0 2060204 T LLI7550 Bradáčová Marie 79 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LME - SK Los Mělník ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2058463 D14B LME0250 Bejvlová Karolína 71 0.00000 0 2060278 D16B LME0050 Machová Marie 53 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPM - OK Lokomotiva Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416320 D10L LPM0651 Hajšmanová Anna 68 0.00000 0 2082918 D18B LPM9850 Kinkorová Tereza 23 0.00000 0 7201819 D20A LPM9650 Šiková Barbora 99 255 0.00000 0 7201820 D20A LPM9651 Šiková Karolína 129 270 0.00000 0 236994 D21A LPM9452 Chvalová Věra 5 0.00000 0 51478 D35B LPM7854 Jedličková Renata 71 0.00000 0 888631 D35B LPM8051 Winkler Hanna 89 0.00000 0 2067245 D40B LPM6151 Pechová Iva 94 0.00000 0 301705 D45B LPM6850 Šoupová Jana 84 0.00000 0 2011846 D50B LPM5750 Vejvodová Mirka 83 0.00000 0 301717 H10 LPM0500 Šoupa Martin 44 0.00000 0 2082911 H10 LPM0501 Stehlík Šimon 50 0.00000 0 7201192 H20A LPM9502 Valeš Jiří 94 206 0.00000 0 7200329 H20B LPM9602 Pešek Martin 24 0.00000 0 2045235 H21B LPM7903 Stehlík Petr 40 0.00000 0 236982 H21B LPM8803 Popule Tomáš 64 0.00000 0 887626 H21E LPM9202 Kolovský František 87 35 0.00000 0 995848 H35B LPM7820 Suchý Petr 25 0.00000 0 995826 H35B LPM8004 Ryjáček Jan 35 0.00000 0 301721 H45B LPM7001 Jiroušek Petr 64 0.00000 0 301709 H45B LPM6900 Šoupa Karel 102 0.00000 0 2067253 H50B LPM5402 Pech Jiří 78 0.00000 0 51153 H55B LPM5800 Šilhavý Miroslav 112 0.00000 0 2070809 P LPM7351 Hajšmanová Gábina 0 0.00000 0 236985 T LPM9451 Kuberková Lucie 43 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPU - OK Lokomotiva Pardubice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 219207 D12 LPU0360 Fejfarová Tereza 37 0.00000 0 2032180 D14B LPU0357 Pušová Bára 27 0.00000 0 7203463 D14B LPU0352 Koberová Kateřina 41 0.00000 0 1006615 D16A LPU9958 Kopecká Anna 49 462 0.00000 0 897364 D16A LPU0057 Peterová Jana 65 470 0.00000 0 2027245 D16A LPU0050 Filipová Tereza 69 472 0.00000 0 7201814 D16B LPU0051 Vojtíšková Viktorie 63 0.00000 0 682622 D16B LPU0054 Borovičková Valerie 75 0.00000 0 2070818 D18A LPU9750 Jansová Doubravka 73 384 0.00000 0 7200598 D20A LPU9558 Doleželová Kateřina 95 253 0.00000 0 1398998 D20A LPU9659 Hančová Petra 113 262 0.00000 0 434574 D20A LPU9658 Chládková Simona 121 266 0.00000 0 7202878 D21A LPU8357 Zvěřinová Martina 79 0.00000 0 219279 D21A LPU9357 Kulhavá Šárka 95 0.00000 0 2045225 D21A LPU9456 Lehárová Alžběta 131 0.00000 0 410785 D21A LPU9054 Valachová Martina 135 0.00000 0 9333 D21B LPU8151 Klimplová Zuzana 40 0.00000 0 887927 D21E LPU9457 Horová Pavla 42 109 0.00000 0 515136 D21E LPU8752 Hermanová Zuzana 48 112 0.00000 0 2053588 D21E LPU8552 Udržalová Pavla 58 117 0.00000 0 2011864 D21E LPU9351 Knapová Lenka 66 121 0.00000 0 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 76 126 0.00000 0 9316 D45B LPU6052 Knapová Iva 42 0.00000 0 253353 D45B LPU6654 Valachová Jana 106 0.00000 0 9237 D50B LPU6051 Juračková Jana 81 0.00000 0 9290 D55B LPU5654 Novotná Jiřina 73 0.00000 0 9247 D65B LPU4752 Kubíková Květa 53 0.00000 0 436429 D65B LPU4950 Kellnerová Stanislava 57 0.00000 0 2075644 H14B LPU0209 Macek Ondřej 110 0.00000 0 2032156 H14B LPU0203 Pipek Ondřej 114 0.00000 0 2032380 H16A LPU0008 Rusin Jan 36 406 0.00000 0 2070827 H16A LPU9902 Fencl Jonáš 48 412 0.00000 0 2011790 H16A LPU0010 Volák Ondřej 64 420 0.00000 0 7202872 H16A LPU0002 Roudný Martin 72 424 0.00000 0 9884 H16B LPU0001 Roudný Václav 24 0.00000 0 434587 H16B LPU0004 Konvalinka Jindřich 30 0.00000 0 7204476 H18A LPU9705 Kanta Martin 22 310 0.00000 0 436968 H18B LPU9706 Bezdíček Kryštof 22 0.00000 0 232608 H18B LPU9802 Žák Jan 38 0.00000 0 2032186 H18B LPU9707 Míča Tomáš 52 0.00000 0 887928 H20A LPU9502 Deml Tomáš 98 208 0.00000 0 7201198 H21A LPU8701 Fiala Petr 22 0.00000 0 1080493 H21A LPU9301 Čermák Jan 44 0.00000 0 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 48 0.00000 0 981816 H21A LPU9001 Hovorka Lukáš 114 0.00000 0 9282 H21B LPU8105 Fukátko Jan 36 0.00000 0 301168 H21C LPU7102 Filičko Marek 93 0.00000 0 207824 H21C LPU9405 Zelinka Jan 109 0.00000 0 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 23 3 0.00000 0 515487 H21E LPU9410 Grundmann Jan 33 8 0.00000 0 515162 H21E LPU9113 Procházka David 37 10 0.00000 0 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 41 12 0.00000 0 889299 H21E LPU9307 Kubelka Tomáš 45 14 0.00000 0 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 57 20 0.00000 0 500288 H21E LPU8304 Štěrba Zbyněk 61 22 0.00000 0 887920 H21E LPU8208 Zvěřina Petr 79 31 0.00000 0 2025376 H35B LPU7816 Václavek Jan 55 0.00000 0 9230 H45B LPU6901 Fencl Petr 74 0.00000 0 9335 H45B LPU6702 Kober Michal 88 0.00000 0 253352 H50B LPU6505 Valach Petr 76 0.00000 0 7200596 H50B LPU6401 Kaplan Jan 80 0.00000 0 2060272 H50B LPU6504 Procházka Radek 110 0.00000 0 301183 H55B LPU5905 Novotný Miroslav 66 0.00000 0 51105 H55B LPU5101 Knap Jan 76 0.00000 0 9228 H55B LPU5801 Vícha Vladimír 88 0.00000 0 9301 H55B LPU5408 Štěrba Pavel 118 0.00000 0 2032164 H60B LPU5102 Sáňka Bedřich 68 0.00000 0 9234 H60B LPU5404 Juračka Vojtěch 72 0.00000 0 9260 H60B LPU5201 Farář Václav 110 0.00000 0 9256 H70B LPU4501 Fridrich Jaroslav 93 0.00000 0 51646 T LPU7154 Schvachová Stanislava 33 0.00000 0 425557 T LPU9904 Schvach Hynek 47 0.00000 0 219205 T LPU0153 Schvachová Lucie 71 0.00000 0 224862 T LPU9652 Schvachová Denisa 83 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200332 D16B LTP9950 Žejdlíková Karolína 37 0.00000 0 7200323 D16B LTP0051 Riby Rose 87 0.00000 0 7200344 D18A LTP9750 Kovářová Lenka 11 353 0.00000 0 52931 D21B LTP8653 Kolmanová Josefa 56 0.00000 0 7202898 D40B LTP7252 Riby Kateřina 92 0.00000 0 232914 D50B LTP6151 Kovářová Alena 77 0.00000 0 434575 H14B LTP0104 Bílý Jakub 100 0.00000 0 7200336 H18A LTP9802 Matějka Lukáš 6 302 0.00000 0 682092 H21B LTP8801 Eiselt Jan 118 0.00000 0 52923 H21C LTP8501 Kolman Jan 107 0.00000 0 7300191 H40B LTP7307 Würz Bohuslav 67 0.00000 0 51279 H45B LTP6805 Bílý Petr 18 0.00000 0 899153 H45B LTP6710 Kovář Boris 52 0.00000 0 682114 H45B LTP6501 Bruner Luboš 62 0.00000 0 682080 H50B LTP6102 Kovář Karel 94 0.00000 0 897367 P LTP0202 Riby Thomas 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515140 D21A LTU8950 Petrželová Tereza 53 0.00000 0 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 75 0.00000 0 2085652 D45B LTU6951 Bendáková Jitka 90 0.00000 0 7201808 D50B LTU6451 Hindráková Martina 41 0.00000 0 9609 D50B LTU6352 Hanušová Jitka 63 0.00000 0 2085658 D50B LTU6351 Petrželová Alena 87 0.00000 0 405955 D65B LTU4751 Kutáčková Stanislava 43 0.00000 0 2085654 H50B LTU6500 Bendák Petr 84 0.00000 0 9632 H50B LTU6501 Hanuš Pavel 96 0.00000 0 2085656 H50B LTU6301 Petržela Pavel 104 0.00000 0 9777 H65B LTU4801 Rejmont Milan 53 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MAS - KČT Aš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301514 D16B MAS0051 Lučanová Barbora 89 0.00000 0 301505 H20B MAS9600 Frank Jiří 22 0.00000 0 2026166 H21B MAS6800 Kovář Jindřich 122 0.00000 0 7003021 H60B MAS5501 Pilař Karel 92 0.00000 0 7885 H60B MAS5401 Hájek Jan 116 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MBM - O-mikron ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232019 H21A MBM8740 Zelinka Jiří 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MFP - VŠSK MFF UK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428269 D10 MFP0551 Šimšová Pavla 57 0.00000 0 428243 D14B MFP0150 Šimšová Barbora 43 0.00000 0 52139 D21A MFP7959 Králová Michaela 133 0.00000 0 443075 D45B MFP7050 Sieglová Dagmar 34 0.00000 0 410387 D45B MFP6950 Pelikánová Lucie 76 0.00000 0 51835 H10L MFP0801 Král Samuel 46 0.00000 0 2053580 H12 MFP0507 Král Adam 86 0.00000 0 218785 H14B MFP0300 Šimša Martin 120 0.00000 0 2051546 H18B MFP9800 Pelikán Lukáš 6 0.00000 0 51712 H21C MFP7100 Šimša Jaromír 117 0.00000 0 887613 H35B MFP7808 Král Aleš 27 0.00000 0 443068 H45B MFP6700 Siegl Roman 86 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MKP - SK Meteor Kačerov Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101102 H21B MKP4700 Koč Zdeněk 74 0.00000 0 51691 H55B MKP5800 Tomaščin Jaroslav 94 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MLA - MLOK Mariánské Lázně ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416174 D10 MLA0551 Postránská Adéla 53 0.00000 0 2073704 D12 MLA0451 Bartošová Marie 55 0.00000 0 2073702 D14B MLA0251 Černá Kateřina 69 0.00000 0 331203 D40B MLA7451 Černá Monika 30 0.00000 0 51494 D40B MLA7051 Bartošová Jana 66 0.00000 0 232235 D50B MLA6551 Tenglerová Helena 65 0.00000 0 416175 D50B MLA6258 Sklenářová Jana 91 0.00000 0 7884 D60B MLA5451 Opavová Stanislava 105 0.00000 0 301443 H10 MLA0501 Černý Jonáš 72 0.00000 0 301438 H12 MLA0300 Milota Břetislav 90 0.00000 0 515060 H14B MLA0101 Bartoš Václav 30 0.00000 0 7878 H21B MLA8801 Kunc Petr 90 0.00000 0 301466 H45B MLA6901 Černý Libor 80 0.00000 0 888609 H45B MLA6701 Bartoš Luděk 110 0.00000 0 7881 H55B MLA5701 Michalec Jan 72 0.00000 0 7880 H55B MLA5801 Milota Josef 128 0.00000 0 51611 H70B MLA4201 Sklenář Jan 77 0.00000 0 7882 H70B MLA4401 Fišák Jan 97 0.00000 0 0 T MLA5804 Červenka Jiří 57 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MOV - SKOB Ostrava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2027242 D18A MOV9852 Vývodová Jana 45 370 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NEJ - TJ Jiskra Nejdek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035733 D12 NEJ0350 Nádeníčková Iva 35 0.00000 0 2067349 D14B NEJ0250 Marešová Klára 63 0.00000 0 2035737 D14B NEJ0151 Tokárová Regina 81 0.00000 0 2056275 D14B NEJ0150 Nádeníčková Pavla 107 0.00000 0 2067348 D16B NEJ9950 Marešová Alexandra 33 0.00000 0 2067965 D45B NEJ6950 Tokárová Regina 88 0.00000 0 2049567 H14B NEJ0300 Tokár Radim 22 0.00000 0 2073671 H16B NEJ0002 Vecko Jan 52 0.00000 0 2067347 H18B NEJ9800 Zieba Jakub 40 0.00000 0 2067350 H40B NEJ7300 Mareš Alexander 83 0.00000 0 232230 H45B NEJ7000 Nádeníček Josef 70 0.00000 0 49619 H70B NEJ4100 Frey Jaromír 87 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NPA - SK LOB Nová Paka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9712 D14B NPA0151 Nováková Světlana 17 0.00000 0 2073708 D21A NPA9051 Šmidrkalová Monika 35 0.00000 0 2060300 D21B NPA7852 Tauchmanová Ivana 86 0.00000 0 2060214 D60B NPA5552 Nováková Jana 107 0.00000 0 7003002 H21B NPA6705 Zikmund Zdeněk 34 0.00000 0 2059741 H60B NPA5101 Kalibán Jaroslav 114 0.00000 0 2060215 H65B NPA5001 Novák Karel 59 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OCB - OC České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 410400 D16B OCB0051 Ash Kristina 71 0.00000 0 51432 D70B OCB4351 Boučková Ludmila 63 0.00000 0 51409 H18B OCB9701 Ash Adam 28 0.00000 0 416348 H20B OCB9501 Bouček Jakub 32 0.00000 0 51410 H70B OCB4101 Bouček Václav 81 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OKP - SK OK 24 Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 236111 D45B OKP6651 Nováková Irena 102 0.00000 0 502090 D50B OKP6151 Šámalová Hana 61 0.00000 0 436949 H21A OKP8901 Červinka Jan 70 0.00000 0 426348 H21B OKP9100 Novák Libor 68 0.00000 0 303935 H21C OKP9000 Červinka Jaroslav 91 0.00000 0 51680 H45B OKP6504 Novák Libor 92 0.00000 0 436401 H55B OKP5600 Šámal Václav 84 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ONO - SKOB Ostrov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8680 D55B ONO5950 Gabrielová Šárka 51 0.00000 0 301501 H70B ONO4201 Lisý Jan 101 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OSN - SK Orientační sporty Nové Měst ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080908 D12 OSN0454 Stoklasová Zuzana 59 0.00000 0 7203324 D16A OSN0050 Nechanická Klára 79 477 0.00000 0 7203325 D16B OSN0055 Stoklasová Daniela 55 0.00000 0 416210 D16B OSN0099 Zrníková Adéla 59 0.00000 0 981804 D20A OSN9696 Vališová Martina 117 264 0.00000 0 52144 D21A OSN8972 Wurzelová Hana 111 0.00000 0 51975 D40B OSN7557 Nechanická Daniela 42 0.00000 0 9690219 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 64 0.00000 0 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 40 0.00000 0 436433 H14B OSN0200 Nechanický Jan 62 0.00000 0 232029 H14B OSN0201 Mareček Šimon 106 0.00000 0 551995 H20A OSN9549 Kamenický Jeroným 116 217 0.00000 0 51972 H40B OSN7209 Nechanický Pavel 77 0.00000 0 1398988 H40B OSN7118 Zrník Tomáš 95 0.00000 0 52146 H55B OSN6005 Wurzel Břetislav 80 0.00000 0 9601003 H55B OSN6004 Kamenický Radan 134 0.00000 0 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331216 H16A OTK0001 Panovec Kryštof 46 411 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PCB - SKP České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51406 H55B PCB5901 Blabla Zdeněk 98 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PEN - OK RECO Sport ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232387 D50B PEN6350 Kábrtová Iva 89 0.00000 0 49998 H50B PEN6200 Vydra Pavel 42 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PGP - SK Praga ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2067999 D10 PGP0550 Malečková Hana 63 0.00000 0 2051549 D12 PGP0451 Haková Michaela 69 0.00000 0 7201197 D16A PGP9954 Sieglová Eliška 77 476 0.00000 0 443101 D16B PGP9955 Škarková Kateřina 35 0.00000 0 331147 D16B PGP9950 Hrabánková Zuzana 47 0.00000 0 897346 D16B PGP9952 Kolářová Johana 81 0.00000 0 1407423 D18A PGP9751 Slavíková Silvie 21 358 0.00000 0 981838 D18A PGP9850 Janovská Kateřina 25 360 0.00000 0 7202891 D18A PGP9756 Veljačiková Hana 65 380 0.00000 0 997856 D21A PGP9255 Westin Kjersti 57 0.00000 0 231948 H12 PGP0401 Čtrnáct František 62 0.00000 0 887632 H14B PGP0101 Janovský Tomáš 90 0.00000 0 2060249 H14B PGP0200 Janas Petr 96 0.00000 0 9877 H14B PGP0300 Kožina Štěpán 112 0.00000 0 7201196 H14B PGP0104 Siegl Matyáš 122 0.00000 0 2080959 H18A PGP9705 Werner Michal 20 309 0.00000 0 2059738 H18A PGP9809 Bartoš Vojtěch 54 326 0.00000 0 681882 H18A PGP9702 Navrátil Šimon 68 333 0.00000 0 7200334 H18B PGP9701 Čermák Adam 8 0.00000 0 7201194 H18B PGP9804 Hasal Martin 44 0.00000 0 7202855 H18B PGP9808 Novák Aleš 50 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PHK - OK 99 Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 362000 D12 PHK0450 Chvátilová Johana 83 0.00000 0 682365 D16A PHK9951 Chaloupská Barbora 55 465 0.00000 0 682637 D16B PHK9955 Kubíčková Kateřina 23 0.00000 0 2075681 D16B PHK0051 Hápová Petra 29 0.00000 0 207804 D18A PHK9753 Kavalírová Julie 27 361 0.00000 0 1398990 D18A PHK9751 Novotná Klára 41 368 0.00000 0 301640 D20A PHK9666 Koderičová Tereza 93 252 0.00000 0 995893 D20A PHK9551 Svobodová Lenka 97 254 0.00000 0 1398980 D20A PHK9653 Šádková Martina 103 257 0.00000 0 224885 D20B PHK9654 Šádková Lucie 25 0.00000 0 9832 D21A PHK9353 Kamenická Kateřina 93 0.00000 0 897344 D21A PHK8753 Balcarová Jana 115 0.00000 0 1700076 D21E PHK8951 Čepová Daniela 54 115 0.00000 0 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 60 118 0.00000 0 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 64 120 0.00000 0 9431 D35B PHK7456 Samková Renáta 93 0.00000 0 682334 D40B PHK7051 Chaloupská Pavlína 32 0.00000 0 9430 D40B PHK7450 Chvátilová Pavlína 46 0.00000 0 8949 D40B PHK6151 Hejnalová Hana 70 0.00000 0 9833 D45B PHK6756 Kavalírová Kateřina 62 0.00000 0 9401 D55B PHK5651 Běhounová Jiřina 55 0.00000 0 301691 D55B PHK5952 Balcarová Eva 67 0.00000 0 2017670 H10 PHK0501 Háp Matěj 46 0.00000 0 2058465 H14B PHK0101 Metelka Ondřej 14 0.00000 0 682336 H14B PHK0302 Chaloupský Jakub 38 0.00000 0 7202866 H16A PHK9901 Kavalír Jáchym 54 415 0.00000 0 2035744 H16A PHK9908 Chvátil Šimon 74 425 0.00000 0 207870 H16B PHK9905 Mašata Metoděj 14 0.00000 0 2032170 H16B PHK0001 Samek Tomáš 60 0.00000 0 681889 H18A PHK9800 Bendák Jan 24 311 0.00000 0 224890 H18A PHK9801 Maňák Michal 44 321 0.00000 0 9980911 H18A PHK9805 Vandas Daniel 74 336 0.00000 0 2035705 H20A PHK9602 Horáček Petr 100 209 0.00000 0 2045215 H20A PHK9601 Mašata Matěj 114 216 0.00000 0 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 10 0.00000 0 995886 H21A PHK8602 Balcar Aleš 20 0.00000 0 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 24 0.00000 0 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 32 0.00000 0 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 88 0.00000 0 9464 H21C PHK9802 Faltejsek Jan 105 0.00000 0 515402 H21E PHK9200 Petržela Jan 49 16 0.00000 0 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 101 42 0.00000 0 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 31 0.00000 0 9378 H40B PHK6503 Kavalír Karel 31 0.00000 0 2045248 H40B PHK6502 Novotný Milan 35 0.00000 0 232255 H40B PHK6601 Kamenický Jan 39 0.00000 0 336717 H40B PHK7200 Chvátil Jiří 43 0.00000 0 682359 H40B PHK7103 Chaloupský David 59 0.00000 0 9395 H40B PHK7101 Háp Pavel 99 0.00000 0 2017671 H45B PHK7003 Faltejsek Pavel 82 0.00000 0 2059745 H50B PHK6401 Hlaváček Lubomír 108 0.00000 0 9354 H55B PHK5703 Balcar Aleš 100 0.00000 0 9402 H55B PHK5702 Dušátko Petr 110 0.00000 0 9400 H55B PHK5701 Běhoun Pavel 130 0.00000 0 515420 P PHK7901 Losman Petr 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PLU - TJ Sokol Plumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2019215 D12 PLU0577 Otrubová Anna 81 0.00000 0 2035158 D21C PLU7777 Němečková Věra 56 0.00000 0 995892 H21B PLU7417 Otruba Marek 86 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PVD - OOB TJ Sokol Pražák ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515172 H21C PVD8901 Bláha Petr 97 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PVP - VSS Přírodověda Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7859 H65B PVP5000 Kramoliš Jan 43 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RBK - SK Radioklub Blansko ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 981818 D21B RBK8151 Kozumplíková Alice 66 0.00000 0 301286 D21B RBK9252 Pekárková Monika 88 0.00000 0 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 18 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RIC - OB Říčany ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 443070 D12 RIC0450 De Heij Laura 41 0.00000 0 2019236 D14B RIC0151 Vyhnálková Marie 49 0.00000 0 448934 D14B RIC0250 Sládečková Barbora 131 0.00000 0 2069061 D16B RIC9950 Formánková Anna 17 0.00000 0 2031355 D16B RIC0051 Šrámková Hana 83 0.00000 0 9101106 D18A RIC9850 Vyhnálková Barbora 19 357 0.00000 0 889279 D35B RIC7552 Vyhnálková Eva 87 0.00000 0 2035141 D35B RIC7251 Šrámková Iva 95 0.00000 0 301644 H10 RIC0501 Rožek Vojtěch 68 0.00000 0 2031371 H12 RIC0303 Šrámek Jaromír 36 0.00000 0 9200525 H12 RIC0301 Rožek Vilém 56 0.00000 0 1111550 H35B RIC7403 Rožek David 33 0.00000 0 448937 H35B RIC7702 Sládeček Petr 51 0.00000 0 2035144 H45B RIC6905 Šrámek Petr 26 0.00000 0 443080 H45B RIC6900 De Heij Michel 32 0.00000 0 448936 HDR RIC0800 De Heij Robert 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROU - SKOB Roudnice nad Labem ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D10L ROU0750 Buková Hana 64 0.00000 0 2059749 D12 ROU0351 Buková Anežka 67 0.00000 0 331208 D40B ROU7150 Buková Jana 98 0.00000 0 2059753 D45B ROU7051 Buková Zdeňka 64 0.00000 0 2031368 H14B ROU0102 Buk Ondřej 116 0.00000 0 2075666 H16A ROU0001 Buk Petr 34 405 0.00000 0 2075669 H20B ROU9601 Buk Michal 26 0.00000 0 2031369 H45B ROU6901 Buk Jiří 124 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROZ - OK Roztoky ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 438638 D16B ROZ9951 Voltrová Alena 79 0.00000 0 438639 D18B ROZ9752 Voltrová Hana 33 0.00000 0 438643 D50B ROZ6150 Voltrová Svatava 59 0.00000 0 7941 H10 ROZ0500 Jíra Filip 74 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SBR - SKOB Bruntál ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200586 H45B SBR6601 Sklenář Josef 40 0.00000 0 410731 P SBR7750 Vlachová Dita 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SCP - OK Sparta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52114 D45B SCP6950 Tloušťová Eva 86 0.00000 0 336735 D50B SCP6451 Veljačiková Markéta 51 0.00000 0 446418 D50B SCP6150 Kavková Dana 75 0.00000 0 336750 D55B SCP5450 Zavadilová Naďa 43 0.00000 0 52760 D60B SCP5550 Jahnová Helena 99 0.00000 0 442853 H21B SCP6801 Lohr Ivo 96 0.00000 0 500289 H21C SCP5200 Přeček Zdeněk 89 0.00000 0 51773 H40B SCP7417 Boudný Jan 93 0.00000 0 51571 H50B SCP6100 Vrabec Martin 64 0.00000 0 49889 H50B SCP6200 Veljačik Pavel 112 0.00000 0 682630 H55B SCP5900 Kavka Jiří 86 0.00000 0 52115 H55B SCP6001 Hošek Ladislav 108 0.00000 0 52111 H60B SCP5201 Hojný Oldřich 88 0.00000 0 682101 H60B SCP5500 Jahn Pavel 98 0.00000 0 52299 H65B SCP4600 Novák Miloš 25 0.00000 0 51562 H65B SCP4700 Buriánek Jaromír 67 0.00000 0 443066 H70B SCP4500 Rakovec Miloš 79 0.00000 0 49404 H80B SCP3300 Semorád Miloš 60 0.00000 0 336785 HDR SCP0800 Veljačik Jonáš 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SHK - OK Slavia Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025341 D12 SHK0450 Kroniková Sylvie 53 0.00000 0 410782 D14B SHK0350 Thýnová Martina 33 0.00000 0 410360 D14B SHK0250 Holečková Petra 37 0.00000 0 2049543 D14B SHK0351 Suchá Simona 59 0.00000 0 2017683 D14B SHK0150 Kroniková Štěpánka 79 0.00000 0 2049549 D14B SHK0151 Zimová Barbora 105 0.00000 0 2058528 D14B SHK0252 Kodytková Denisa 127 0.00000 0 2032191 D16A SHK0051 Thýnová Nikola 47 461 0.00000 0 9196 D16A SHK9951 Větříčková Andrea 59 467 0.00000 0 2032162 D16A SHK9952 Malinová Apolena 87 481 0.00000 0 420436 D18A SHK9755 Červená Adéla 53 374 0.00000 0 9472 D20B SHK9650 Myslivcová Markéta 29 0.00000 0 1008174 D21A SHK9251 Teplá Karolína 11 0.00000 0 2051524 D21A SHK9352 Myslivcová Pavla 91 0.00000 0 515425 D21E SHK9051 Mechlová Lenka 32 104 0.00000 0 1008173 D21E SHK8150 Jedličková Zuzana 62 119 0.00000 0 2049540 D35B SHK7350 Kroniková Jana 99 0.00000 0 9192 D35B SHK7851 Suchá Eva 113 0.00000 0 9802 D40B SHK7251 Langrová Monika 100 0.00000 0 2017663 D45B SHK6651 Thýnová Ivana 68 0.00000 0 1400421 H12 SHK0403 Dohnálek Tomáš 50 0.00000 0 2073745 H12 SHK0402 Kodytek Adam 64 0.00000 0 51500 H12 SHK0305 Fábera David 68 0.00000 0 9828 H14B SHK0303 Tichý Lubomír 58 0.00000 0 51179 H14B SHK0101 Langr Jan 66 0.00000 0 405954 H16B SHK0000 Tichý Radomír 26 0.00000 0 1396847 H18A SHK9701 Netuka Vojtěch 8 303 0.00000 0 232493 H18A SHK9802 Hájek Jakub 48 323 0.00000 0 1400436 H18A SHK9803 Pek Daniel 70 334 0.00000 0 7202780 H21A SHK7801 Paclík Roman 66 0.00000 0 995807 H21A SHK8406 Komanec Václav 92 0.00000 0 9199 H21B SHK9403 Remeš Petr 26 0.00000 0 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 59 21 0.00000 0 9101117 H35B SHK7704 Slovák Miroslav 39 0.00000 0 500878 H35B SHK7309 Jedlička Michal 53 0.00000 0 9101116 H35B SHK7605 Svoboda Ondřej 57 0.00000 0 9531 H45B SHK6701 Langr Jan 50 0.00000 0 9126 H45B SHK7001 Netuka Jan 114 0.00000 0 2017669 H45B SHK6902 Kohout Josef 130 0.00000 0 301648 H55B SHK5801 Hausvater Karel 116 0.00000 0 410797 H55B SHK5702 Gazdačko Milan 126 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJC - TJ Sportcentrum Jičín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056270 D14B SJC0151 Vejražková Róza 87 0.00000 0 2075653 D14B SJC0156 Matějková Barbora 95 0.00000 0 2059737 D14B SJC0153 Kochová Anna 121 0.00000 0 2056290 D14B SJC0251 Kuchařová Rozálie 125 0.00000 0 2056293 D14B SJC0252 Janků Anna 129 0.00000 0 2056287 D16B SJC9951 Zlámalová Nikola 67 0.00000 0 9933 D20B SJC9552 Šmejcová Anna 27 0.00000 0 995813 D21A SJC8484 Kazdová Lenka 23 0.00000 0 500265 D21A SJC8456 Brožková Radka 81 0.00000 0 51180 D21A SJC8951 Soukupová Lucie 105 0.00000 0 981842 D21B SJC8451 Tomešová Daniela 52 0.00000 0 897345 D21B SJC8952 Bochenková Ivana 72 0.00000 0 2020719 D21C SJC7752 Rudolfová Jana 50 0.00000 0 51803 D21C SJC8761 Höferová Petra 62 0.00000 0 500266 D21E SJC8156 Šafka Brožková Dana 70 123 0.00000 0 9962 D40B SJC7253 Hanušová Zdena 112 0.00000 0 2053545 H14B SJC0101 Zalaba Tomáš 46 0.00000 0 2056295 H14B SJC0202 Tuma Matěj 54 0.00000 0 2045221 H18A SJC9703 Zikmund Zdeněk 66 332 0.00000 0 2060206 H18B SJC9802 Doležal Vít 20 0.00000 0 2053542 H20A SJC9603 Zlámal David 126 222 0.00000 0 9996 H20A SJC9601 Štál Jan 130 224 0.00000 0 886288 H21A SJC8202 Kazda Ondřej 2 0.00000 0 7890000 H21A SJC8309 Žaloudek Petr 42 0.00000 0 4298 H21A SJC8006 Kazda Jiří 46 0.00000 0 52761 H21B SJC8400 Jahn Petr 20 0.00000 0 9998 H21B SJC8801 Špicar Petr 102 0.00000 0 886513 H21E SJC8703 Beneš Jan 99 41 0.00000 0 896967 H40B SJC7531 Tomeš Petr 47 0.00000 0 9005225 H75B SJC3601 Havlík Jaroslav 48 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJH - SJH Jindřichův Hradec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 51 0.00000 0 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 55 0.00000 0 426377 D12 SJH0453 Komárková Jindra 63 0.00000 0 330596 D14B SJH0251 Kinštová Tereza 13 0.00000 0 2051486 D14B SJH0252 Blažková Kateřina 67 0.00000 0 442882 D16A SJH0052 Hojná Eliška 61 468 0.00000 0 7770033 D18A SJH9751 Parkanová Veronika 23 359 0.00000 0 331328 D18A SJH9852 Hojná Dominika 63 379 0.00000 0 331783 D18A SJH9752 Peňázová Veronika 71 383 0.00000 0 420443 D18B SJH9853 Dundáčková Julie 19 0.00000 0 553458 D21A SJH9352 Šrámková Michaela 83 0.00000 0 920682 D21A SJH9451 Benešová Jana 123 0.00000 0 995845 D35B SJH7651 Komárková Lenka 83 0.00000 0 330592 D35B SJH8051 Kinštová Dominka 105 0.00000 0 2067998 D40B SJH7550 Blažková Markéta 72 0.00000 0 109 D45B SJH7051 Benešová Iva 94 0.00000 0 51925 D50B SJH6451 Tichá Jana 57 0.00000 0 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 72 0.00000 0 442888 H16B SJH0001 Veselý Vojtěch 40 0.00000 0 436434 H16B SJH0003 Koudelka Tomáš 50 0.00000 0 981817 H35B SJH7702 Komárek Arnošt 61 0.00000 0 331394 H40B SJH7402 Blažek Petr 69 0.00000 0 51140 H45B SJH6801 Parkan Jiří 34 0.00000 0 336790 H45B SJH6902 Dundáček Milan 68 0.00000 0 336767 H45B SJH7001 Beneš Jan 76 0.00000 0 995874 H45B SJH7002 Hojný Jaroslav 98 0.00000 0 331118 H50B SJH6101 Romanovský Alois 82 0.00000 0 51929 H50B SJH6401 Tichý Martin 92 0.00000 0 331289 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 89 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJI - OK Jihlava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2058511 D18A SJI9852 Čechová Tereza 51 373 0.00000 0 336765 D18A SJI9854 Vacková Anna 87 391 0.00000 0 336763 D18B SJI9851 Petráčková Kristýna 15 0.00000 0 980334 D45B SJI6951 Čechová Zuzana 104 0.00000 0 52358 D50B SJI6051 Hrstková Dana 55 0.00000 0 52968 D50B SJI6355 Jahodová Marie 71 0.00000 0 361999 H12 SJI0401 Orany Vojtěch 84 0.00000 0 51770 H12 SJI0301 Venhoda Matěj 88 0.00000 0 2075680 H16A SJI0001 Čech Petr 86 431 0.00000 0 7200364 H16B SJI9903 Kafka Matěj 28 0.00000 0 2045309 H16B SJI9902 Šenkýř Matěj 58 0.00000 0 7200599 H18A SJI9702 Frýba Dominik 28 313 0.00000 0 7200584 H18A SJI9700 Bořil Jan 58 328 0.00000 0 7003044 H20A SJI9601 Čech Jan 96 207 0.00000 0 7200366 H20A SJI9602 Vacek Vojtěch 102 210 0.00000 0 682090 H20B SJI9501 Koumar František 30 0.00000 0 301273 H21A SJI8309 Jirků Roman 78 0.00000 0 681888 H21A SJI7104 Venhoda Milan 82 0.00000 0 2073707 H21A SJI8306 Kadlec Jan 86 0.00000 0 301278 H21B SJI9201 Suchý Jiří 84 0.00000 0 1700080 H21B SJI8509 Plíhal Tomáš 112 0.00000 0 888644 H21B SJI7823 Prošek Michal 120 0.00000 0 500580 H21E SJI7313 Prášil Marek 53 18 0.00000 0 889294 H35B SJI7311 Orany Tomáš 29 0.00000 0 219243 H45B SJI6901 Vacek Milan 118 0.00000 0 53631 H50B SJI6301 Petráček Aleš 68 0.00000 0 6607 H50B SJI6207 Bořil Petr 74 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682089 D10 SKV0651 Vlašímská Bára 47 0.00000 0 682698 D10L SKV0851 Vlašímská Karolína 72 0.00000 0 7204502 D40B SKV7551 Bredlerová Tereza 114 0.00000 0 236486 D45B SKV6551 Žandová Marie 60 0.00000 0 331089 D45B SKV6751 Kubínová Jana 98 0.00000 0 51135 D60B SKV5351 Nováková Svatava 103 0.00000 0 7204501 H10 SKV0502 Košina Tobiáš 52 0.00000 0 7204490 H40B SKV7201 Vlašímský Robert 57 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLA - SKOB Slaný ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 224355 D10L SLA0750 Straková Denisa 66 0.00000 0 219276 D16B SLA0051 Straková Veronika 43 0.00000 0 442858 D35B SLA7451 Asterová Jana 91 0.00000 0 8800 H21B SLA8002 Hanák Jan 94 0.00000 0 2045227 H45B SLA6500 Aster Vladimír 28 0.00000 0 8578 H45B SLA7002 Straka Lukáš 36 0.00000 0 8806 H65B SLA4700 Švec Zdeněk 49 0.00000 0 420425 H70B SLA4200 Zábranský Emil 103 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLP - OOB Slavia Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 436435 D16B SLP9951 Svátková Anna 15 0.00000 0 51612 D70B SLP4451 Zmeková Míla 61 0.00000 0 51614 H21B SLP7704 Šafka Jan 62 0.00000 0 420421 H45B SLP6701 Svátek Vojtěch 20 0.00000 0 51621 H65B SLP4601 Novotný Jiří 47 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SNA - TJ START Náchod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9606 D40B SNA7155 Douchová Jaroslava 34 0.00000 0 9636 H10 SNA0501 Doucha Martin 70 0.00000 0 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 102 0.00000 0 9616 HDR SNA0801 Doucha Tomáš 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SOP - OOB TJ Slezan Opava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2061783 D16A SOP9951 Poláková Tereza 31 453 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7203465 D14B SRK0153 Šklíbová Veronika 73 0.00000 0 2073747 D14B SRK0151 Kosová Tereza 93 0.00000 0 9503 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 107 0.00000 0 438611 D45B SRK6752 Kosová Michaela 30 0.00000 0 405998 H14B SRK0103 Paleček Ondřej 82 0.00000 0 7201758 H16B SRK9900 Šklíba Michal 20 0.00000 0 2070826 H16B SRK9904 Šabata Milan 36 0.00000 0 9814 H18B SRK9701 Pokorný David 42 0.00000 0 9498 H21A SRK8905 Pátek Lukáš 62 0.00000 0 7204489 H35B SRK7501 Šklíba Jan 17 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SSU - SK Severka Šumperk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032188 D20A SSU9666 Machusová Karolína 101 256 0.00000 0 7003039 D21A SSU8951 Kuncová Eliška 45 0.00000 0 9480 D21A SSU8151 Klíchová Jana 59 0.00000 0 500662 H21A SSU9000 Hewelt Maciej 36 0.00000 0 332966 H21A SSU8243 Král Václav 50 0.00000 0 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 51 17 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STB - TJ Stadion Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 434808 D14B STB0199 Dolejší Kateřina 29 0.00000 0 434839 D40B STB7499 Dolejší Lenka 38 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STE - SK SKI-OB Šternberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7202871 H16A STE0000 Jirka Mikuláš 66 421 0.00000 0 2032171 H16A STE0007 Bořánek Michal 88 432 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STH - SK Studenec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201779 D14B STH0251 Chrástová Tereza 19 0.00000 0 7201754 D16B STH9953 Urbanová Markéta 21 0.00000 0 9044 D16B STH0051 Hrnčířová Magda 49 0.00000 0 410777 D40B STH7351 Kalenská Kateřina 36 0.00000 0 331426 H18B STH9801 Kalenský Aleš 30 0.00000 0 425587 H40B STH7501 Puš Roman 33 0.00000 0 9974 H40B STH7401 Chrást Tomáš 65 0.00000 0 9200530 H60B STH5501 Junek Petr 90 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TAP - KOB TRETRA Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416009 D14B TAP0252 Popová Jana 77 0.00000 0 442851 D18A TAP9755 Šimůnková Gabriela 77 386 0.00000 0 442863 D18B TAP9853 Poláková Tereza 27 0.00000 0 7202854 D18B TAP9854 Poláková Kateřina 35 0.00000 0 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 61 0.00000 0 232132 D21A TAP9251 Hermannová Anna 89 0.00000 0 361934 D21B TAP9054 Zajícová Markéta 90 0.00000 0 53641 D60B TAP5452 Hejtmánková Alena 115 0.00000 0 7201203 H14B TAP0100 Měšťan Ondřej 126 0.00000 0 442886 H18B TAP9805 Ransdorf Jakub 14 0.00000 0 51846 H18B TAP9702 Vlášek Jakub 34 0.00000 0 442860 H20B TAP9602 Janáč Vašek 18 0.00000 0 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 142 0.00000 0 515433 H21B TAP8808 Hodek Michal 44 0.00000 0 232187 H21B TAP8701 Beneš Filip 52 0.00000 0 442867 H21C TAP7201 Jirous Jiří 85 0.00000 0 682651 H55B TAP5802 Hejtmánek Vladimír 74 0.00000 0 232177 H60B TAP5501 Fiala Zdeněk 118 0.00000 0 0 HDR TAP0600 Pop Jonáš 0 0.00000 0 0 P TAP9999 Popová Veronika 0 0.00000 0 0 P TAP0253 Popová Veronika 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TBM - KOS TJ Tesla Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101109 D16A TBM0058 Grycová Kateřina 57 466 0.00000 0 9988889 D18A TBM9859 Grycová Veronika 43 369 0.00000 0 49412 D45B TBM6969 Grycová Jana 40 0.00000 0 7202887 D45B TBM5855 Kuchařová Ada 58 0.00000 0 2059757 H16A TBM9901 Hlaváč Ondřej 68 422 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TCB - SK Technik České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52188 D21B TCB8451 Soudková Šárka 70 0.00000 0 446414 D21B TCB9251 Soudková Eliška 82 0.00000 0 52191 D55B TCB5851 Soudková Alena 59 0.00000 0 52184 D55B TCB5751 Pokorná Eva 63 0.00000 0 515069 H45B TCB6901 Princ David 120 0.00000 0 52189 H55B TCB5601 Soudek Vojtěch 68 0.00000 0 301187 H65B TCB4701 Pokorný Karel 37 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEH - Sokol Tehov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51398 D50B TEH5751 Sládková Eva 45 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEP - Tempo Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49546 D35B TEP7850 Městková Lucie 75 0.00000 0 51647 D65B TEP4851 Městková Eva 47 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2053560 D14B TJN0153 Šklíbová Míša 21 0.00000 0 2035701 D14B TJN0151 Rydlová Adéla 35 0.00000 0 2056303 D14B TJN0152 Mašínová Anna 55 0.00000 0 2035725 D14B TJN0251 Rydlová Magdaléna 65 0.00000 0 416830 D14B TJN0253 Budská Anna 91 0.00000 0 232506 D14B TJN0254 Hornychová Karolína 117 0.00000 0 8256 D45B TJN6051 Zuzánková Růžena 44 0.00000 0 7726 D45B TJN6850 Rydlová Magda 78 0.00000 0 232618 D55B TJN6052 Večeřová Ivana 47 0.00000 0 2045202 H14B TJN0106 Adamec Martin 18 0.00000 0 2032159 H14B TJN0102 Růta Matyáš 28 0.00000 0 1398985 H14B TJN0105 Budský Ondřej 80 0.00000 0 2027215 H14B TJN0107 Rokos Michal 94 0.00000 0 2069092 H16B TJN0006 Nagy Josef 38 0.00000 0 232325 H16B TJN9901 Novotný Marek 48 0.00000 0 2025357 H16B TJN0001 Šmaus Antonín 54 0.00000 0 2027217 H18A TJN9801 Novák Filip 32 315 0.00000 0 2027208 H18A TJN9804 Janeček Mirek 52 325 0.00000 0 2027247 H18B TJN9802 Michek David 24 0.00000 0 2067320 H18B TJN9700 Šmaus Jan 36 0.00000 0 253145 H40B TJN7501 Vokurka Jan 103 0.00000 0 8255 H45B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 38 0.00000 0 7750 H45B TJN7000 Rydl Jiří 42 0.00000 0 232502 H45B TJN7002 Novotný Dušan 108 0.00000 0 416828 H50B TJN6301 Schindler Jiří 44 0.00000 0 8270 H50B TJN6249 Šmaus Ivan 58 0.00000 0 8260 H55B TJN5604 Novotný Otakar 102 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJP - TJ Sokol Troja ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53540 D65B TJP4750 Ryšavá Lubomíra 41 0.00000 0 8861 H65B TJP4900 Peterka František 39 0.00000 0 51332 H65B TJP4700 Ryšavý Vít 55 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TRI - TJ TŽ Třinec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7863 D16A TRI0054 Bruková Magda 91 483 0.00000 0 53280 D18A TRI9850 Szarzecová Lucie 15 355 0.00000 0 2073746 D18A TRI9751 Tesařová Jana 29 362 0.00000 0 2060276 D18A TRI9750 Argalášová Kateřina 55 375 0.00000 0 2073724 D20A TRI9656 Sabelová Markéta 109 260 0.00000 0 2073677 D45B TRI6850 Argalášová Gabriela 38 0.00000 0 2060277 H16A TRI0002 Filipek Sebastian 60 418 0.00000 0 1400410 H18A TRI9801 Cienciala Jan 78 338 0.00000 0 49356 H20A TRI9601 Walach Ondřej 110 214 0.00000 0 49395 H21A TRI9203 Gazda Viktor 74 0.00000 0 920676 H21E TRI9103 Kantor Ondřej 47 15 0.00000 0 887630 H21E TRI9301 Argaláš Michal 109 46 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TTR - OOB Třebíč ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1988888 H21B TTR8802 Píro Matěj 24 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TUR - OOB TJ Turnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032102 D14B TUR0251 Linková Lucie 61 0.00000 0 7202880 D16A TUR9999 Sokolářová Šárka 89 482 0.00000 0 8223 D16B TUR9951 Nejezchlebová Martina 61 0.00000 0 1403414 D18A TUR9753 Roškotová Lucie 47 371 0.00000 0 231920 D18A TUR9755 Nejezchlebová Barbora 59 377 0.00000 0 1403419 D18A TUR9751 Linková Alena 79 387 0.00000 0 8059 D21A TUR8951 Dundrová Lucie 37 0.00000 0 7785 D21A TUR8751 Horáková Veronika 51 0.00000 0 995878 D21A TUR9353 Pavlovcová Petra 69 0.00000 0 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 34 105 0.00000 0 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela 38 107 0.00000 0 2020750 D21E TUR9252 Poloprutská Markéta 46 111 0.00000 0 51809 D45B TUR6850 Linková Iva 32 0.00000 0 2025351 D60B TUR5150 Omová Jana 109 0.00000 0 7201809 H16B TUR9904 Thoř Tomáš 46 0.00000 0 9101181 H18A TUR9701 Wolf Filip 64 331 0.00000 0 9001001 H20A TUR9502 Horák Patrik 108 213 0.00000 0 330671 H20A TUR9500 Nejman Stanislav 120 219 0.00000 0 515047 H21A TUR8702 Vlček Martin 6 0.00000 0 1840303 H21A TUR8401 Váňa Martin 34 0.00000 0 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 58 0.00000 0 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 124 0.00000 0 800320 H21A TUR8002 Oma Jakub 136 0.00000 0 51225 H21A TUR8900 Schulhof Jan 148 0.00000 0 53759 H21B TUR9000 Moravec Jan 88 0.00000 0 7092626 H21E TUR8700 Luštický Martin 69 26 0.00000 0 981821 H21E TUR8103 Fodor Petr 83 33 0.00000 0 7677777 H21E TUR7603 Baier Martin 95 39 0.00000 0 1550616 H50B TUR5501 Folprecht Miroslav 52 0.00000 0 8220 H55B TUR5803 Konopáč Jiří 78 0.00000 0 1511127 H60B TUR5102 Provazník Jiří 70 0.00000 0 51816 H65B TUR4801 Jakubec Jindřich 65 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TZL - SKOB Zlín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7203458 D16A TZL0058 Kundratová Lucie 35 455 0.00000 0 7200901 D16A TZL0051 Nešporová Alžběta 43 459 0.00000 0 436954 D18A TZL9753 Kavánková Iva 31 363 0.00000 0 2032161 D18A TZL9754 Chovancová Zuzana 35 365 0.00000 0 7170894 D21A TZL9453 Jeřábková Jitka 19 0.00000 0 2059744 H16A TZL9901 Láznička Václav 62 419 0.00000 0 7203464 H16A TZL0001 Podmolík Jonáš 92 434 0.00000 0 7203466 H18A TZL9701 Podmolík Josef 12 305 0.00000 0 889320 H18A TZL9703 Mikel David 42 320 0.00000 0 2025335 H18A TZL9801 Šiška Petr 46 322 0.00000 0 53318 H21B TZL8801 Nečas Tomáš 42 0.00000 0 52220 H21C TZL7920 Beran Pavel 103 0.00000 0 887934 H21E TZL9101 Nečas Jiří 35 9 0.00000 0 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 63 23 0.00000 0 53362 H21E TZL8603 Přibyl Bronislav 73 28 0.00000 0 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 91 37 0.00000 0 53367 H40B TZL6808 Šidla Jan 73 0.00000 0 2083393 P TZL8553 Beranová Kristína 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UOL - SK UP Olomouc ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682075 D16A UOL9950 Janošíkova Tereza 41 458 0.00000 0 682350 D21A UOL7051 Horčičková Eva 21 0.00000 0 682370 H16A UOL9919 Horčička Vít 58 417 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UVP - Slovan Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7999 D65B UVP4750 Matějů Ladislava 49 0.00000 0 7901 H65B UVP4600 Matějů Ivan 41 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VAM - OOB Vamberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52074 D21B VAM8850 Klapalová Hana 78 0.00000 0 515442 D21E VAM9051 Müllerová Věra 78 127 0.00000 0 2053570 D40B VAM7250 Vandasová Markéta 68 0.00000 0 9681 D45B VAM6451 Klapalová Jana 56 0.00000 0 9670 H21B VAM8802 Klapal Michal 80 0.00000 0 9111166 H40B VAM6601 Vandas Luděk 51 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VBM - VSK Mendelu Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53223 D45B VBM6555 Jemelíková Lada 80 0.00000 0 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 43 0.00000 0 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 56 0.00000 0 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 80 0.00000 0 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 146 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VCB - TJ OB České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232975 D12 VCB0451 Teringlová Vendula 73 0.00000 0 53725 D55B VCB5651 Hejzlarová Vladimíra 49 0.00000 0 232980 H10L VCB0702 Teringl Vojtěch 40 0.00000 0 8044 H21B VCB6502 Teringl Radek 48 0.00000 0 1401041 H21B VCB6101 Hošek Lubomír 78 0.00000 0 53728 H55B VCB5601 Hejzlar Josef 114 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VLI - Slavia Liberec orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2043610 D12 VLI0555 Martanová Lea 45 0.00000 0 2043603 D14B VLI0252 Martanová Elin 99 0.00000 0 49951 D16B VLI9950 Poloprutská Lucie 39 0.00000 0 49954 D18B VLI9750 Poloprutská Klára 13 0.00000 0 8126 D40B VLI7452 Martanová Daniela 86 0.00000 0 51216 D60B VLI5150 Karmazínová Ivana 113 0.00000 0 4100 D65B VLI4950 Horáčková Stanislava 45 0.00000 0 515132 H21A VLI6001 Henych Petr 4 0.00000 0 1969696 H21A VLI8901 Kobr Tomáš 122 0.00000 0 887154 H21A VLI7702 Matějů Michal 140 0.00000 0 8129 H21B VLI7300 Martan Jiří 66 0.00000 0 51227 H50B VLI6205 Poloprutský Tomáš 102 0.00000 0 9201066 H60B VLI5301 Škoda Přemek 76 0.00000 0 8299 H60B VLI5101 Přinda Oldřich 100 0.00000 0 9005174 H60B VLI5201 Hickethier Manfred 106 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 347914 D12 VPM0350 Kovářová Lucie 47 0.00000 0 331467 D12 VPM0451 Richtrová Kamila 61 0.00000 0 2075660 D16B VPM9950 Doležalová Dorotka 73 0.00000 0 2060399 D18B VPM9753 Šafrhansová Lucie 9 0.00000 0 2031356 D18B VPM9853 Kroupová Eliška 17 0.00000 0 2035166 D18B VPM9751 Hlinovská Johana 21 0.00000 0 2042520 D18B VPM9852 Mikešová Adéla 25 0.00000 0 2042510 D18B VPM9752 Obytová Kateřina 31 0.00000 0 53252 D21B VPM7995 Vodrážková Kateřina 92 0.00000 0 0 D21C VPM9252 Doležalová Barbora 46 0.00000 0 2060390 D35B VPM7551 Hasmanová Lenka 69 0.00000 0 1466 D35B VPM7250 Sobotová Jana 79 0.00000 0 2060395 D35B VPM7852 Šauli Iva 109 0.00000 0 2067329 D40B VPM7350 Kovářová Jitka 76 0.00000 0 331267 D40B VPM7451 Richtrová Lucie 80 0.00000 0 888641 D40B VPM6951 Staňková Marcela 90 0.00000 0 2075661 D55B VPM5950 Doležalová Liběna 57 0.00000 0 2042516 H10 VPM0501 Hasman Jakub 42 0.00000 0 232337 H10 VPM0502 Sobota Ondřej 54 0.00000 0 1400429 H12 VPM0503 Kurz Ondřej 82 0.00000 0 347913 H14B VPM0200 Kovář Ondřej 26 0.00000 0 887604 H14B VPM0101 Hašek Adam 34 0.00000 0 2042518 H14B VPM0204 Richtr Lukáš 44 0.00000 0 2058525 H14B VPM0208 Kurz Šimon 88 0.00000 0 2060398 H14B VPM0301 Šauli Filip 108 0.00000 0 2042505 H14B VPM0201 Hasman Marek 128 0.00000 0 2042514 H16A VPM0002 Hasman Ondřej 38 407 0.00000 0 2060400 H16A VPM0001 Hašek Jan 78 427 0.00000 0 2042527 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 40 0.00000 0 995796 H21B VPM7702 Vodrážka Ondřej 28 0.00000 0 301170 H21B VPM7700 Martínek Robert 116 0.00000 0 7200583 H40B VPM7200 Kovář Vladimír 105 0.00000 0 2051482 H45B VPM7002 Mikeš Roman 44 0.00000 0 51686 H45B VPM6601 Richtr Aleš 90 0.00000 0 995835 H45B VPM6902 Hašek Ondřej 94 0.00000 0 2060391 H45B VPM6901 Hasman Jan 112 0.00000 0 2042507 H50B VPM6101 Bartovský Pavel 88 0.00000 0 2075662 H55B VPM5701 Doležal Jan 92 0.00000 0 434815 HDR VPM0851 Sobotová Kateřina 0 0.00000 0 7924 HDR VPM0808 Mikeš Šimon 0 0.00000 0 0 HDR VPM0802 Vodrážka Štěpán 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1436949 D21A VRB9499 Haltof Ewa 129 0.00000 0 2067391 H20A VRB9606 Matuš Vojtěch 112 215 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 425599 D12 VRL0452 Randáková Adéla 49 0.00000 0 2020709 D14B VRL0251 Štreglová Zuzana 23 0.00000 0 416271 D14B VRL0252 Randáková Alžběta 115 0.00000 0 425555 D16A VRL9951 Waňková Martina 73 474 0.00000 0 2032127 D16B VRL9955 Matoušová Kateřina 19 0.00000 0 515185 D21A VRL7452 Randáková Helena 109 0.00000 0 8952 D21A VRL8353 Knoblochová Kamila 113 0.00000 0 8954 D55B VRL5451 Nýdrlová Eva 65 0.00000 0 8998 D65B VRL4851 Knoblochová Věra 51 0.00000 0 206478 H12 VRL0301 Štregl Matyáš 74 0.00000 0 2025354 H18A VRL9802 Starý Ondra 36 317 0.00000 0 2017676 H21B VRL7303 Štregl Petr 110 0.00000 0 8999 H65B VRL4901 Knobloch Jindřich 29 0.00000 0 9001 H65B VRL5001 Štregl Tomáš 57 0.00000 0 9261 H65B VRL5002 Farář Jaroslav 63 0.00000 0 8963 H75B VRL3601 Zemánek Bohumil 44 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VSP - USK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 888639 D10 VSP0751 Baldrianová Eva 49 0.00000 0 443085 D10L VSP0651 Jedličková Josefína 70 0.00000 0 2073706 D10L VSP0853 Nemšovská Magdalena 80 0.00000 0 2058488 D12 VSP0457 Nosková Barbora 33 0.00000 0 2021833 D12 VSP0455 Beranová Hana 43 0.00000 0 2058493 D14B VSP0255 Nosková Klára 11 0.00000 0 2021832 D14B VSP0254 Beranová Eva 45 0.00000 0 331064 D14B VSP0150 Horáková Barbora 85 0.00000 0 436445 D21A VSP7752 Gajdová Kristina 17 0.00000 0 53598 D21A VSP7450 Svobodová Jitka 119 0.00000 0 51739 D21B VSP7751 Boumová Irena 76 0.00000 0 9784 D21E VSP7850 Baldrianová Barbora 92 134 0.00000 0 53546 D35B VSP7551 Kučerová Marie 77 0.00000 0 51746 D35B VSP7650 Městková Kateřina 111 0.00000 0 2058494 D40B VSP7261 Nosková Pavla 22 0.00000 0 51589 D40B VSP7099 Klapalová Pavla 28 0.00000 0 2021834 D40B VSP7150 Beranová Iva 40 0.00000 0 51728 D40B VSP7255 Horáková Lenka 52 0.00000 0 2021823 D40B VSP7351 Trnková Dana 58 0.00000 0 51645 D65B VSP5050 Dohnalová Dana 55 0.00000 0 416121 H10 VSP0600 Městka Václav 48 0.00000 0 51649 H10 VSP0601 Horák Martin 60 0.00000 0 2035710 H10 VSP0500 Nemšovský Filip 66 0.00000 0 2067940 H10L VSP0800 Jedlička Aleš 42 0.00000 0 446366 H12 VSP0409 Nosek Daniel 28 0.00000 0 9200730 H12 VSP0405 Baldrian Tomáš 34 0.00000 0 434600 H12 VSP0301 Horák Pavel 46 0.00000 0 2032107 H12 VSP0406 Průša Dominik 70 0.00000 0 2020707 H14B VSP0102 Průša Kryštof 50 0.00000 0 446363 H16A VSP0000 Semík Jakub 28 402 0.00000 0 51650 H21A VSP7302 Kučera Jan 138 0.00000 0 51750 H21B VSP7000 Bořánek Petr 70 0.00000 0 553437 H40B VSP7310 Průša Michal 45 0.00000 0 2032184 H40B VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 55 0.00000 0 51724 H40B VSP7401 Zakouřil Václav 85 0.00000 0 446367 H45B VSP6910 Nosek Jan 16 0.00000 0 515108 H45B VSP6801 Gajda Jan 58 0.00000 0 53572 H45B VSP6507 Semík Jan 84 0.00000 0 51620 H50B VSP6506 Hartman Aleš 62 0.00000 0 886277 H55B VSP5801 Šváb Jan 132 0.00000 0 7200325 H60B VSP5100 Hora Vladimír 94 0.00000 0 51643 H65B VSP5000 Hořínek Jaroslav 31 0.00000 0 51743 H70B VSP4300 Dohnal Josef 99 0.00000 0 2075606 HDR VSP1100 Baldrian Josef 0 0.00000 0 1398983 HDR VSP0950 Kučerová Kateřina 0 0.00000 0 2032189 HDR VSP0900 Kučera Jakub 0 0.00000 0 2061813 P VSP7152 Kodejšová Alena 0 0.00000 0 2021828 P VSP0458 Kodejšová Markéta 0 0.00000 0 2021827 P VSP0200 Kodejš Ondřej 0 0.00000 0 2021822 T VSP7202 Kodejš Zdeněk 63 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VTA - vebr-sport ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025203 D14B VTA0254 Rudová Magdaléna 101 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1398976 D14B ZAM0151 Kubíčková Iva 25 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBM - SK Žabovřesky Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1400403 D16A ZBM9956 Odehnalová Klára 71 473 0.00000 0 897355 D16A ZBM9951 Firešová Markéta 83 479 0.00000 0 1007533 D18A ZBM9757 Odehnalová Tereza 83 389 0.00000 0 7200367 D20A ZBM9651 Hiršová Gabriela 123 267 0.00000 0 2020737 D21A ZBM9452 Tužilová Magdaléna 25 0.00000 0 995814 D21A ZBM8951 Mádlová Věra 29 0.00000 0 52330 D21B ZBM8658 Palasová Petra 80 0.00000 0 1007544 D21E ZBM8950 Poklopová Lenka 30 103 0.00000 0 1668661 D21E ZBM9354 Hrušková Barbora 36 106 0.00000 0 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 44 110 0.00000 0 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 52 114 0.00000 0 9201068 D21E ZBM9456 Tesařová Markéta 56 116 0.00000 0 2011817 D21E ZBM9350 Šimková Johanka 68 122 0.00000 0 7201204 D21E ZBM8787 Hrstková Vladěna 74 125 0.00000 0 7200341 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 86 131 0.00000 0 9201069 D21E ZBM9451 Chromá Kateřina 90 133 0.00000 0 410331 H16A ZBM9903 Říčný Vojta 42 409 0.00000 0 7200360 H18A ZBM9801 Hirš Otakar 18 308 0.00000 0 9201063 H18A ZBM9711 Kelbl Vladimír 62 330 0.00000 0 1591995 H20A ZBM9515 Hruška Jakub 132 225 0.00000 0 995810 H21A ZBM8928 Zimmermann Jakub 14 0.00000 0 52008 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 38 0.00000 0 1111187 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 76 0.00000 0 995802 H21A ZBM9103 Švirák Ondřej 126 0.00000 0 681876 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 134 0.00000 0 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 27 5 0.00000 0 1003623 H21E ZBM9005 Nykodým Miloš 39 11 0.00000 0 888891 H21E ZBM9102 Bravený Vít 67 25 0.00000 0 500267 H21E ZBM8507 Palas Jan 71 27 0.00000 0 886812 H21E ZBM9202 Mokrý Stanislav 75 29 0.00000 0 515462 H21E ZBM9302 Brlica Pavel 81 32 0.00000 0 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 85 34 0.00000 0 303927 H21E ZBM8923 Klusáček Matěj 103 43 0.00000 0 995849 H21E ZBM9300 Chloupek Adam 107 45 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBP - OOB SK Zbraslav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53592 D21A ZBP8050 Zoubková Jana 65 0.00000 0 995800 H21C ZBP7302 Vaněk Petr 113 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZPV - KOB ZPV Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52428 H55B ZPV5501 Jirka Jiří 122 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZVO - OB SK Zvole ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428220 D50B ZVO6451 Zimmerová Lenka 73 0.00000 0 2800292 H45B ZVO6801 Háněl Jaromír 104 0.00000 0 2023955 HDR ZVO0602 Geleta Šimon 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------