Startovka po oddílech - Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Č

Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Č - neděle

Stav ke dni: 13.05.2015 20:35
odkazy na oddíly:
26A 3LC 53X 58C 9BC ABM ADA AOP API ASU BBM BOR BSO CHA CHC CHT CST CTB DCE DCH DKL
DKP DOB DOK DOR EKP FJI FSP HCE HOR JHB JIL JPV JZL KAD KAM KBP KCK KNC KON KPY KRE
KRL KSH KSU KUO LBE LBM LCE LDC LEN LIT LJN LLI LME LPM LPU LTP LTU MAS MBM MFP MIL
MKP MLA MOV NEJ NPA OKP ONO OPI OSN OTK PCB PEN PGP PHK PLU PVP RBK RIC ROU ROZ SBR
SCP SHK SJC SJH SJI SKV SLA SLP SNA SOP SRK SSU STB STE STH TAP TBM TCB TEH TEP TJH
TJN TJP TRI TTR TUR TZL UOL UVP VAM VBM VCB VLI VPM VRB VRL VSP ZAM ZBM ZBP ZPV ZVO

Oddíl: 26A - HSV Ried
----------------------------------------------------------------------------
 SI-čip Kat.  Reg.čís  Příjmení a jméno         Start  Číslo  Ranking  poř.
----------------------------------------------------------------------------
1500223 H60B  26AXXXX  Hones Sepp                112          0.00000    0
 230580 P     26AXXXY  Haider Anna                 0          0.00000    0
----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 3LC - Lipence ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201201 D40B 3LC7450 Stauchová Iva 88 0.00000 0 7204524 HDR 3LC0600 Stauch Daniel 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 53X - Pisek neregistrovany ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 H35B 53X7700 Patera Tomáš 39 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 58C - Loko Liberec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1403411 H45B 58C6702 Kopp Petr 142 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 9BC - bez klubu ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D16B 9BC9950 Chvalová Mirka 110 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ABM - KOB Moira Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 896977 D16B ABM0063 Mokrá Michaela 38 0.00000 0 886814 H21B ABM9410 Mokrý Ondřej 110 0.00000 0 7003038 H21E ABM9211 Novotný Ondřej 96 24 0.00000 0 7006801 H45B ABM6801 Mokrý Pavel 115 0.00000 0 232736 H45B ABM6611 Mokrý Jan 136 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ADA - OOB TJ Spartak Adamov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D10L ADA0551 Oujeská Simona 115 0.00000 0 52597 D21C ADA7654 Oujeská Lenka 80 0.00000 0 0 H10L ADA0504 Oujeský Lukáš 67 0.00000 0 9101103 H21C ADA7433 Oujeský Tomáš 68 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: AOP - Přátelé orientačního běhu Opav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515149 D16A AOP0050 Hájková Lenka 120 472 0.00000 0 361939 D18A AOP9850 Fukalová Hana 193 391 0.00000 0 515447 D21A AOP9350 Mrázová Pavla 31 0.00000 0 51568 D21E AOP8152 Košárková Iva 85 119 0.00000 0 331752 H16A AOP9900 Tesař Vojtěch 149 430 0.00000 0 515123 H18A AOP9701 Mielec Jaromír 80 310 0.00000 0 7200365 H20A AOP9501 Sklenář Martin 122 221 0.00000 0 1625050 H20A AOP9602 Glonek Jakub 142 225 0.00000 0 887157 H21A AOP9301 Hadač Filip 90 0.00000 0 682679 H21A AOP6501 Hadač Miroslav 140 0.00000 0 995871 H21E AOP9303 Schuster Marek 80 20 0.00000 0 515444 H21E AOP9202 Navrátil Boris 88 22 0.00000 0 52296 H21E AOP7102 Košárek Pavel 104 26 0.00000 0 920663 H21E AOP9001 Melecký Martin 160 40 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: API - OK Andante Písek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232336 H50B API6401 Funda Jiří 115 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ASU - Magnus Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2045171 D16A ASU0099 Hrabošová Magdalena 140 476 0.00000 0 920661 D16A ASU0097 Plhalová Šárka 170 482 0.00000 0 980354 D18A ASU9797 Horvátová Hana 101 368 0.00000 0 7203330 D21A ASU8756 Staňková Lucie 83 0.00000 0 53111 D21B ASU8597 Jindřišková Martina 150 0.00000 0 2012280 D45B ASU6999 Šmelíková Hana 90 0.00000 0 920686 H18A ASU9747 Kašpar Jakub 84 311 0.00000 0 7203321 H21A ASU8304 Khýn Vítězslav 122 0.00000 0 920666 H21B ASU8817 Navrátil Tomáš 105 0.00000 0 920700 H21E ASU9444 Minář Marek 32 8 0.00000 0 886264 H21E ASU9447 Horvát Petr 52 13 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BBM - BETA URSUS Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331257 D50B BBM6550 Peřinková Irena 62 0.00000 0 331797 H18B BBM9700 Peřinka Šimon 31 0.00000 0 886286 H20A BBM9600 Ptáček Pavel 102 217 0.00000 0 980371 H20A BBM9500 Záděra Pavel 127 222 0.00000 0 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 88 0.00000 0 410398 H60B BBM5100 Denemarek Oldřich 97 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BOR - OK Jiskra Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1333269 D14B BOR0151 Jeřábková Nina 101 0.00000 0 303919 D16A BOR9959 Kubecová Kateřina 35 455 0.00000 0 1204999 D16A BOR9954 Janoušková Lucie 145 477 0.00000 0 1333177 D16B BOR9957 Jeřábková Ema 106 0.00000 0 2051481 D18A BOR9850 Kohoutová Barbora 41 353 0.00000 0 2051475 D18A BOR9853 Staňová Karolína 65 359 0.00000 0 2051536 D18A BOR9751 Kameníková Andrea 133 376 0.00000 0 2051502 D18A BOR9854 Nováková Lucie 185 389 0.00000 0 51473 D21B BOR8752 Sedláčková Oldřiška 138 0.00000 0 8481 D21B BOR8850 Šákrová Michaela 147 0.00000 0 1602628 D21E BOR9051 Folbrechtová Šárka 101 123 0.00000 0 8438 D40B BOR7563 Jeřábková Tereza 124 0.00000 0 8445 D50B BOR6550 Pávková Jana 147 0.00000 0 4360 H12 BOR0400 Janoušek Slávek 135 0.00000 0 887936 H16A BOR0001 Pavlovec Dan 54 411 0.00000 0 7202852 H16A BOR0000 Mareš Vít 79 416 0.00000 0 2067250 H16A BOR9900 Ullrich Jakub 104 421 0.00000 0 682332 H18A BOR9802 Birnbaum Adam 68 307 0.00000 0 7200544 H18B BOR9805 Kašpar Ludvík 76 0.00000 0 7667667 H20A BOR9608 Burda Matěj 37 204 0.00000 0 9200728 H20A BOR9503 Pavlovec Jan 62 209 0.00000 0 52902 H21C BOR9006 Karvánek Matouš 73 0.00000 0 515133 H21C BOR8202 Lepšík Petr 93 0.00000 0 8534 H40B BOR7409 Vácha Tomáš 65 0.00000 0 8524 H45B BOR6701 Beránek Petr 40 0.00000 0 219203 H50B BOR6303 Pavlovec Petr 119 0.00000 0 7630319 H50B BOR6302 Krejčí Jaroslav 135 0.00000 0 51542 H55B BOR5802 Sucharda Jiří 37 0.00000 0 50000 H55B BOR6003 Dikoš Pavel 47 0.00000 0 4132 H75B BOR3600 Křtěnský Jaroslav 36 0.00000 0 8544 H75B BOR3602 Mašek Pavel 48 0.00000 0 4131 H75B BOR3900 Beránek Miroslav 60 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BSO - KOB Baník Sokolov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232240 D14B BSO0250 Vítová Lucie 113 0.00000 0 7872 H35B BSO7907 Rambousek Karel 94 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHA - OK Chrastava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 436447 D16A CHA0050 Pavlíková Markéta 75 463 0.00000 0 887906 D21A CHA7850 Kašková Kateřina 47 0.00000 0 7500077 D35B CHA7750 Pachnerová Dominika 34 0.00000 0 8165 D60B CHA5351 Ševčíková Alena 93 0.00000 0 2059764 H16B CHA0000 Galbavý Matěj 11 0.00000 0 8200 H21A CHA9300 Čechlovský Jan 152 0.00000 0 7201775 H35B CHA7500 Polák Jaroslav 54 0.00000 0 7700075 H35B CHA7501 Pachner Pavel 124 0.00000 0 2080917 H60B CHA5500 Kaška Rudolf 22 0.00000 0 8199 H65B CHA5003 Ševčík Milan 85 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHC - K.O.B. Choceň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 425544 D16A CHC9951 Semrádová Jana 40 456 0.00000 0 320290 D16B CHC0051 Chaloupková Kateřina 130 0.00000 0 9569 D18A CHC9852 Chaloupková Veronika 145 379 0.00000 0 2011852 D21C CHC8552 Pavlová Petra 85 0.00000 0 9542 D40B CHC6951 Chaloupková Lenka 76 0.00000 0 2011857 D40B CHC7151 Švadlenová Ivana 100 0.00000 0 9990101 H14B CHC0101 Švadlena Michal 63 0.00000 0 2025366 H16A CHC9901 Křivda Tomáš 44 409 0.00000 0 2053577 H18A CHC9701 Semrád Ladislav 72 308 0.00000 0 2025344 H20A CHC9501 Křivda Martin 117 220 0.00000 0 9572 H20B CHC9602 Janeba Vladimír 16 0.00000 0 2053589 H21A CHC9402 Sháněl Jan 14 0.00000 0 2025343 H21A CHC8603 Pátek Michal 120 0.00000 0 2025363 H21E CHC8502 Pešek Ondřej 100 25 0.00000 0 2011854 H40B CHC7502 Švadlena Pavel 53 0.00000 0 9573 H55B CHC6001 Janeba Petr 102 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHT - OOB SK Chrast ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 206486 D14B CHT0151 Zlesáková Adéla 128 0.00000 0 1007554 D21E CHT8353 Matrasová Kateřina 45 109 0.00000 0 2059736 D21E CHT8851 Kopáčková Iva 69 115 0.00000 0 52154 D40B CHT7352 Zlesáková Stáňa 180 0.00000 0 52145 D45B CHT6654 Wurzelová Dana 138 0.00000 0 336786 H10 CHT0601 Zlesák Matyáš 93 0.00000 0 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 156 0.00000 0 52315 H21B CHT9204 Pitra Martin 75 0.00000 0 52161 H21B CHT9001 Krejsa Martin 125 0.00000 0 52155 H40B CHT7302 Zlesák Martin 33 0.00000 0 52337 H55B CHT5901 Zeman Jaroslav 12 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CST - OB Strakonice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 439103 D12 CST0351 Šafaříková Lucie 66 0.00000 0 682086 D20B CST9551 Jeníčková Kateřina 5 0.00000 0 7749 D40B CST7454 Pelcová Pavla 56 0.00000 0 51330 H10 CST0601 Pelc Tadeáš 77 0.00000 0 436432 H12 CST0401 Pelc Matyáš 79 0.00000 0 434828 H21A CST7401 Šafařík Ivo 52 0.00000 0 2027924 H21A CST6702 Pelc Václav 144 0.00000 0 682078 H40B CST7101 Jeníček Jiří 89 0.00000 0 443103 H65B CST4601 Šafařík Bedřich 130 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CTB - SK OB Chotěboř ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2081369 D21A CTB9451 Voborníková Alena 139 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCE - KOB Dobřichovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416316 D21B DCE7950 Jarošová Klára 75 0.00000 0 7868 D45B DCE5550 Mrázová Pavla 54 0.00000 0 51966 D50B DCE5450 Procházková Miluše 87 0.00000 0 7870 D55B DCE5650 Štrossová Jiřina 63 0.00000 0 51965 H40B DCE5500 Procházka Antonín 81 0.00000 0 232041 H50B DCE6100 Pavlů Jaroslav 75 0.00000 0 51973 H60B DCE5400 Jaroš Vladimír 132 0.00000 0 301171 H70B DCE4401 Paul Josef 91 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCH - Radioelektronika Cheb ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7890 H65B DCH4701 Jirásek Jaroslav 80 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKL - KOB Kladno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2042535 D14B DKL0151 Geislerová Aneta 143 0.00000 0 49647 D45B DKL7050 Benešová Jaroslava 182 0.00000 0 53520 D60B DKL5550 Cabrnochová Hana 73 0.00000 0 682699 H14B DKL0102 Melichna Matěj 93 0.00000 0 888621 H16B DKL9900 Postolka Jáchym 81 0.00000 0 49650 H21C DKL8619 Vinš Jaroslav 138 0.00000 0 416324 H60B DKL5400 Cabrnoch Jiří 137 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKP - Oddíl OB Kotlářka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9785 D10L DKP0950 Janatová Violka 119 0.00000 0 897371 D14B DKP0251 Řadová Lucie 14 0.00000 0 443091 D14B DKP0151 Kalousková Marie 119 0.00000 0 886271 D18A DKP9751 Nováková Tereza 85 364 0.00000 0 515071 D20A DKP9652 Šňupárková Anna 113 267 0.00000 0 8946 D21A DKP8759 Setínková Eva 67 0.00000 0 434840 D21A DKP8758 Bochenková Martina 79 0.00000 0 7945000 D21A DKP9450 Dlouhá Hana 107 0.00000 0 8638 D21A DKP8655 Foglarová Kamila 163 0.00000 0 9999888 D21B DKP8154 Janatová Lucie 45 0.00000 0 9054 D21B DKP8254 Jiřištová Zuzana 72 0.00000 0 9953699 D21B DKP9350 Svobodná Tereza 81 0.00000 0 2025359 D21C DKP9250 Šebková Jana 110 0.00000 0 7875600 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 93 121 0.00000 0 9944499 D21E DKP8853 Karochová Simona 121 128 0.00000 0 7203326 D21E DKP8651 Plochová Dominika 145 134 0.00000 0 889283 D45B DKP6751 Šebková Helena 86 0.00000 0 49806 D45B DKP6750 Klašková Kateřina 134 0.00000 0 434580 D45B DKP6652 Lustigová Lenka 178 0.00000 0 51795 D55B DKP5650 Mrázková Ivana 83 0.00000 0 301365 D55B DKP5851 Svobodná Eva 123 0.00000 0 51799 D60B DKP5150 Stehnová Hana 63 0.00000 0 886289 H10 DKP0502 Šubrt Vojtěch 57 0.00000 0 8645 H10L DKP0800 Šubrt Jáchym 51 0.00000 0 888625 H14B DKP0205 Šubrt Matěj 45 0.00000 0 446360 H14B DKP0204 Víteček Jáchym 84 0.00000 0 446345 H14B DKP0210 Malačka Milan 156 0.00000 0 9903301 H16B DKP9903 Šebek Petr 56 0.00000 0 1394693 H18A DKP9801 Semerád Antonín 112 318 0.00000 0 9007701 H21A DKP7701 Kolín Jan 22 0.00000 0 301369 H21A DKP8511 Wagner Libor 76 0.00000 0 1700077 H21B DKP9301 Klaška Pavel 90 0.00000 0 515144 H21B DKP9401 Řada Jakub 130 0.00000 0 2049575 H21C DKP8401 Matoušek Petr 83 0.00000 0 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 172 43 0.00000 0 1207404 H35B DKP8004 Nývlt Petr 69 0.00000 0 7007201 H40B DKP7201 Víteček Jan 117 0.00000 0 7201757 H40B DKP7100 Šubrt Antonín 181 0.00000 0 8650 H45B DKP6500 Klaška Pavel 49 0.00000 0 515448 H45B DKP6601 Illner Jakub 106 0.00000 0 889282 H45B DKP6705 Šebek Martin 124 0.00000 0 49818 H50B DKP6300 Betlach Miroslav 111 0.00000 0 436443 H55B DKP5601 Lustig Zdeněk 147 0.00000 0 51760 H65B DKP4900 Stehno Pavel 90 0.00000 0 51800 H70B DKP4300 Procházka Zdenko 66 0.00000 0 8277 HDR DKP1111 Janata Matěj 0 0.00000 0 443061 P DKP9651 Klašková Josefina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOB - KOB Dobruška ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8564 D21B DOB8971 Přecechtělová Tereza 36 0.00000 0 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 78 0.00000 0 7230 H21A DOB8803 Lžíčař Martin 96 0.00000 0 301623 H21C DOB8844 Zeman Jaroslav 128 0.00000 0 920696 H21E DOB8002 Janda Martin 48 12 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOK - OK Doksy ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200372 D35B DOK7950 Synková Petra 109 0.00000 0 886256 D55B DOK5950 Nováková Pavla 88 0.00000 0 2053519 H14B DOK0200 Synek Petr 36 0.00000 0 2053509 H14B DOK0100 Šmol David 108 0.00000 0 2053518 H16B DOK0001 Synek Antonín 106 0.00000 0 888634 H18A DOK9800 Koštejn Vít 156 329 0.00000 0 887924 H21A DOK8700 Novák Daniel 134 0.00000 0 7200371 H35B DOK7800 Synek Antonín 89 0.00000 0 2053516 H40B DOK7300 Šmol Marcel 145 0.00000 0 886255 H60B DOK5500 Novák Tom 107 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOR - OK Dobříš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 434596 D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 86 0.00000 0 2045307 D12 DOR0351 Nentvichová Julie 106 0.00000 0 2042536 D14B DOR0250 Kastnerová Jessica 167 0.00000 0 2045314 D16B DOR9950 Nentvichová Klára 62 0.00000 0 8857 D35B DOR7652 Arnoštová Kateřina 144 0.00000 0 2044899 H10L DOR0800 Kučera Teodor 59 0.00000 0 2045308 H12 DOR0403 Janda Jakub 83 0.00000 0 2044898 H12 DOR0301 Kučera Jáchym 95 0.00000 0 2067311 H12 DOR0303 Nigrin Matouš 111 0.00000 0 2045310 H14B DOR0100 Janda Ondřej 18 0.00000 0 416159 H14B DOR0102 Tachezy Jan 27 0.00000 0 2044896 H21B DOR7301 Arnošt Kamil 155 0.00000 0 2044882 H35B DOR7600 Janda Pavel 144 0.00000 0 2067310 H40B DOR7202 Nigrin Radek 97 0.00000 0 2044897 H40B DOR7101 Kučera Pavel 153 0.00000 0 2058509 P DOR6651 Nentvichová Romana 0 0.00000 0 2080904 P DOR6451 Tachezy Ruth 0 0.00000 0 2042530 T DOR5800 Nentvich Lubomír 112 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: EKP - VŠTJ Ekonom Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51600 D10 EKP0551 Pecková Tereza 125 0.00000 0 1403429 D10L EKP0756 Náměstková Aneta 107 0.00000 0 981849 D12 EKP0353 Náměstková Radka 70 0.00000 0 2067977 D12 EKP0351 Janečková Josefína 110 0.00000 0 981844 D14B EKP0154 Náměstková Denisa 29 0.00000 0 428253 D14B EKP0153 Blahová Pavla 170 0.00000 0 361943 D16B EKP0050 Koucká Barbora 22 0.00000 0 51594 D21B EKP6550 Janečková Dagmar 129 0.00000 0 515496 D21B EKP7053 Zurynková Jana 153 0.00000 0 515409 D21C EKP8259 Kalinová Markéta 60 0.00000 0 336734 D40B EKP7351 Náměstková Veronika 132 0.00000 0 515195 D45B EKP6850 Koucká Ivana 26 0.00000 0 51583 D45B EKP5650 Fantová Libuše 74 0.00000 0 224915 D45B EKP6951 Blahová Markéta 106 0.00000 0 51601 D45B EKP6252 Pecková Ivana 166 0.00000 0 51604 D50B EKP5750 Šedivá Miroslava 127 0.00000 0 232174 D50B EKP6150 Bochenková Jana 162 0.00000 0 2075608 H12 EKP0402 Blaha Michal 59 0.00000 0 428214 H12 EKP0401 Blaha Jiří 107 0.00000 0 2073716 H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 119 0.00000 0 301169 H14B EKP0200 Bolehovský Michal 168 0.00000 0 2067264 H21A EKP8310 Pidrman Milan 102 0.00000 0 7201206 H21A EKP8211 Kalina Miroslav 110 0.00000 0 2067975 H21A EKP9205 Hlaváč Jaroslav 118 0.00000 0 2031357 H21B EKP8606 Mikan Albert 40 0.00000 0 438641 H21B EKP8408 Kalina Zdeněk 200 0.00000 0 9700729 H21C EKP7002 Blaha Ondřej 78 0.00000 0 2042532 H21C EKP8304 Borák Michal 113 0.00000 0 515152 H40B EKP6800 Pecka Jan 13 0.00000 0 7204488 H40B EKP7103 Bolehovský Pavel 177 0.00000 0 2035738 H50B EKP6301 Koucký Roman 31 0.00000 0 51147 H55B EKP5800 Fanta Miroslav 117 0.00000 0 2042539 H60B EKP5212 Borák Stanislav 77 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FJI - SK FREE Jihlava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232900 D60B FJI5252 Podhorská Věra 48 0.00000 0 51989 H60B FJI5106 Blecha Ladislav 57 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8666 D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 42 0.00000 0 8668 D45B FSP6651 Cincibusová Ivana 162 0.00000 0 446429 H12 FSP0400 Kužel Jan 139 0.00000 0 888614 H18B FSP9801 Borovička Tomáš 51 0.00000 0 515098 H35B FSP7610 Kužel Tomáš 49 0.00000 0 8669 H45B FSP6605 Cincibus Pavel 121 0.00000 0 1403434 H50B FSP6304 Šimek Tomáš 87 0.00000 0 515097 H50B FSP6104 Borovička Milan 95 0.00000 0 49606 H60B FSP5300 Wald František 47 0.00000 0 53267 H70B FSP4300 Čadil Jan 96 0.00000 0 51964 H80B FSP3400 Hanák Milan 84 0.00000 0 51865 H80B FSP3300 Vondra Jaroslav 96 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HCE - TJ Sokol Hostivice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51984 D50B HCE6451 Mudrová Martina 37 0.00000 0 7202877 D50B HCE6450 Kettnerová Lenka 142 0.00000 0 899161 H50B HCE6300 Růžička Miloslav 83 0.00000 0 515105 H55B HCE5900 Kettner Pavel 157 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HOR - TJ Jiskra Hořice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025352 D16A HOR0050 Rückerová Šárka 55 459 0.00000 0 2025353 H14B HOR0201 Rücker Jan 114 0.00000 0 2011900 H55B HOR5700 Škorpil Martin 97 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7204508 D21B JHB6553 Fencíková Vladislava 108 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JIL - OK Jilemnice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9068 D60B JIL5362 Zlesáková Vlasta 53 0.00000 0 2035717 H18B JIL9804 Hrouda Matěj 121 0.00000 0 2078469 H21A JIL8703 Černý Martin 104 0.00000 0 301410 H50B JIL6301 Mechl Miroslav 67 0.00000 0 9066 H65B JIL4701 Zlesák Zdeněk 45 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JPV - Oddíl OS SK Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1007538 D18A JPV9898 Pilcová Sabina 109 370 0.00000 0 1007537 D18A JPV9899 Soldánová Tereza 157 382 0.00000 0 2069090 H16A JPV9915 Kašpar Petr 159 432 0.00000 0 1007529 H18A JPV9717 Otruba Vojtěch 148 327 0.00000 0 1602633 H18A JPV9807 Vystavěl Ondřej 160 330 0.00000 0 1007539 H18A JPV9824 Kočí Josef 192 338 0.00000 0 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 151 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JZL - TJ Jižní svahy Zlín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53360 D40B JZL7351 Kundratová Jana 84 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAD - Originální Vivalín Team Kadaň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301667 H65B KAD4701 Janda Josef 135 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAM - SK Kamenice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 434803 D10 KAM0650 Škáchová Viktorie 109 0.00000 0 51550 D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 145 0.00000 0 52122 D10L KAM0751 Žemlová Barbora 131 0.00000 0 442879 D12 KAM0350 Hankovcová Helena 54 0.00000 0 515426 D14B KAM0250 Semíková Lucie 20 0.00000 0 434818 D14B KAM0151 Škáchová Magdalena 59 0.00000 0 2042545 D14B KAM0153 Šafková Sofie 89 0.00000 0 436964 D16A KAM0050 Kováříková Marie 65 461 0.00000 0 232425 D16A KAM0051 Aschermannová Karolína 100 468 0.00000 0 515491 D16B KAM9950 Albrechtová Iveta 90 0.00000 0 2031363 D18B KAM9851 Hájková Eliška 161 0.00000 0 886274 D18B KAM9850 Zimmerová Kateřina 171 0.00000 0 7003009 D20A KAM9551 Hlubučková Kristýna 58 256 0.00000 0 53599 D20A KAM9550 Bořánková Karolína 78 260 0.00000 0 7200333 D20A KAM9554 Procházková Marie 118 268 0.00000 0 428250 D21A KAM9452 Kamererová Valerie 75 0.00000 0 52932 D21B KAM9154 Kamererová Klára 33 0.00000 0 515490 D21B KAM7850 Albrechtová Eva 60 0.00000 0 232415 D21B KAM9354 Aschermannová Petra 78 0.00000 0 331162 D21B KAM9157 Rusá Šárka 87 0.00000 0 2035702 D35B KAM6850 Semíková Iva 99 0.00000 0 52118 D35B KAM7550 Žemlová Eva 139 0.00000 0 682099 D40B KAM7053 Hankovcová Lenka 48 0.00000 0 7201760 D40B KAM7054 Škáchová Petra 128 0.00000 0 52273 D40B KAM7350 Škvorová Zuzana 144 0.00000 0 232393 D40B KAM6951 Valášková Šárka 152 0.00000 0 51499 D40B KAM7252 Kováříková Erika 160 0.00000 0 9201061 H12 KAM0405 Gajda Martin 47 0.00000 0 682695 H12 KAM0309 Škácha Vít 63 0.00000 0 995899 H14B KAM0203 Albrecht Adam 12 0.00000 0 9201064 H14B KAM0105 Gajda Jan 48 0.00000 0 218797 H14B KAM0102 Víšek Martin 57 0.00000 0 1403413 H14B KAM0101 Šafka Sebastian 99 0.00000 0 2050496 H14B KAM0204 Hejsek Filip 120 0.00000 0 436446 H14B KAM0201 Hankovec Hugo 138 0.00000 0 336743 H14B KAM0100 Valášek Václav 150 0.00000 0 2053550 H14B KAM0104 Blaha Petr 165 0.00000 0 446427 H14B KAM0207 Renda Michal 171 0.00000 0 425596 H14B KAM0202 Škvor Adam 177 0.00000 0 981828 H16A KAM9900 Škvor Ota 99 420 0.00000 0 361923 H18A KAM9803 Hausenblas Šimon 92 313 0.00000 0 9005139 H18A KAM9802 Jíra Tomáš 124 321 0.00000 0 232245 H18A KAM9700 Valášek Jiří 176 334 0.00000 0 7201811 H18B KAM9702 Moravec Jakub 91 0.00000 0 897360 H20A KAM9601 Kettner Vojtěch 132 223 0.00000 0 232267 H21A KAM9402 Kapal Tomáš 92 0.00000 0 523000 H21A KAM7600 Pašek František 114 0.00000 0 52279 H21B KAM6201 Semík Luboš 195 0.00000 0 51565 H35B KAM7105 Žemla Tomáš 134 0.00000 0 995898 H40B KAM7101 Hankovec Petr 101 0.00000 0 52267 H45B KAM6700 Škvor Martin 61 0.00000 0 52276 H45B KAM6600 Valášek Petr 91 0.00000 0 2084931 HDR KAM0950 Žemlová Magdalena 0 0.00000 0 981812 P KAM7800 Albrecht Vladimír 0 0.00000 0 2084950 P KAM7152 Rendová Iva 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KBP - KBP Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 6645 H60B KBP4500 Valter Petr 42 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KCK - KOB Český Krumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49615 D55B KCK5756 Flašarová Marie 108 0.00000 0 49614 H55B KCK5701 Flašar Jan 87 0.00000 0 52372 H55B KCK5901 Kodeda Oldřich 127 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52265 D45B KNC6550 Komersová Jana 78 0.00000 0 51387 D45B KNC6750 Čiháková Lenka 142 0.00000 0 52259 D50B KNC6150 Havlíčková Jindra 77 0.00000 0 9101673 H16B KNC9900 Varga Ondřej 101 0.00000 0 52255 H60B KNC5501 Jun Drahomír 142 0.00000 0 52260 H75B KNC3800 Kalivoda Vladimír 30 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KON - KOB Konice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515153 D21A KON8787 Dittrichová Petra 27 0.00000 0 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 42 0.00000 0 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 50 0.00000 0 500581 H50B KON6515 Hlava Miroslav 47 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1470170 D12 KPY0450 Pavlíčková Hana 62 0.00000 0 682688 D16B KPY0050 Míchalová Šárka 98 0.00000 0 301347 D21A KPY8852 Kohlová Zuzana 63 0.00000 0 330691 D21B KPY8853 Vejrostová Lenka 42 0.00000 0 8580 D21B KPY8650 Procházková Zuzana 105 0.00000 0 301394 D21C KPY6050 Freyová Michaela 90 0.00000 0 2059735 D21C KPY8752 Gottliebová Petra 120 0.00000 0 53182 D50B KPY6051 Kohlová Alena 47 0.00000 0 515401 H21C KPY7800 Pavlíček Lubomír 123 0.00000 0 301374 H45B KPY5701 Dobeš Václav 100 0.00000 0 301391 H50B KPY6201 Kohl Jiří 35 0.00000 0 682670 P KPY6850 Míchalová Marcela 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRE - OOB TJ Sokol Křemže ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428716 D16A KRE0051 Klimešová Šarlota 15 451 0.00000 0 428714 D16B KRE0052 Nováková Kateřina 150 0.00000 0 51411 D40B KRE7051 Dulovcová Marie 20 0.00000 0 51418 D40B KRE7501 Klimešová Lenka 28 0.00000 0 51420 D40B KRE7450 Nováková Alena 68 0.00000 0 51412 D50B KRE6351 Troupová Vladěna 67 0.00000 0 428715 H35B KRE7701 Klimeš Petr 129 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRL - Kometa Kralovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416314 D14B KRL0351 Fišarová Eliška 17 0.00000 0 7090701 D14B KRL0152 Šlechtová Tereza 23 0.00000 0 7150100 D16A KRL0051 Biersaková Dagmar 175 483 0.00000 0 7291299 D16B KRL9951 Hanáková Lenka 34 0.00000 0 2020708 D16B KRL0052 Mudrová Lenka 78 0.00000 0 7140196 D20A KRL9651 Hanáková Magda 73 259 0.00000 0 2035163 D20B KRL9655 Lavičková Michaela 25 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSH - OOB TJ Kašperské Hory ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51270 D21B KSH8351 Roučková Romana 30 0.00000 0 53726 D35B KSH7753 Hulcová Pavla 64 0.00000 0 9941 D35B KSH8051 Maunová Martina 74 0.00000 0 232257 D55B KSH5751 Patáková Mária 98 0.00000 0 2080905 H10 KSH0501 Šustr Ondřej 37 0.00000 0 416182 H14B KSH0202 Mayer Šimon 39 0.00000 0 2080906 H14B KSH0201 Šustr Antonín 123 0.00000 0 7200585 H21B KSH8401 Hulec Jakub 55 0.00000 0 8676 H21C KSH8501 Paták Pavel 48 0.00000 0 8675 H45B KSH7001 Šustr Pavel 46 0.00000 0 2080909 H55B KSH5901 Janošík Lubomír 107 0.00000 0 8674 H65B KSH4801 Fiala Miloš 125 0.00000 0 232270 HDR KSH1102 Roučka Tomáš 0 0.00000 0 2073725 HDR KSH1101 Hulec František 0 0.00000 0 416184 HDR KSH0852 Mayerová Danielka 0 0.00000 0 206213 HDR KSH0851 Liberdová Magdaléna 0 0.00000 0 416181 P KSH8001 Roučka Martin 0 0.00000 0 51156 P KSH7301 Maun Petr 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šum ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 897348 D18A KSU9799 Smrčková Dominika 69 360 0.00000 0 2011813 D18A KSU9853 Švancárová Veronika 169 385 0.00000 0 897370 D21A KSU9493 Hnilicová Šárka 115 0.00000 0 887942 D21B KSU7653 Míková Lenka 102 0.00000 0 897363 D21E KSU9394 Vozdová Aneta 113 126 0.00000 0 2056281 H16A KSU0005 Matoušek Matěj 19 404 0.00000 0 2053548 H16A KSU9909 Šrámek Ondřej 49 410 0.00000 0 2056285 H16A KSU9908 Jílek Ondřej 109 422 0.00000 0 2056268 H16A KSU0044 Kroul Josef 154 431 0.00000 0 515179 H21A KSU7945 Turczer Petr 24 0.00000 0 886292 H21A KSU9045 Janů Zdeněk 58 0.00000 0 515101 H45B KSU5801 Šrámek Jaromír 43 0.00000 0 2058461 H45B KSU6701 Matoušek Milan 55 0.00000 0 420414 P KSU7373 Smrčková Věra 0 0.00000 0 2027233 P KSU7252 Švancárová Helena 0 0.00000 0 2067333 T KSU7401 Smrček Petr 52 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KUO - KOB Ústí nad Orlicí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2051522 H14B KUO0101 Koditek Jonáš 117 0.00000 0 920657 H16B KUO9901 Skalický Johan 71 0.00000 0 980351 H18B KUO9801 Paukert Lukáš 61 0.00000 0 887162 H20B KUO9605 Skalický Matyáš 11 0.00000 0 980350 H35B KUO8001 Koblížek Kamil 79 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBE - TJ Lokomotiva Beroun ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200131 D21A LBE9450 Křivancová Zdeňka 103 0.00000 0 301549 D21B LBE9250 Marková Anna 27 0.00000 0 887638 H14B LBE0200 Lejbl Jakub 96 0.00000 0 887605 H16B LBE0000 Lejbl Ladislav 91 0.00000 0 7200132 H21A LBE9100 Šimon Václav 136 0.00000 0 887609 H45B LBE6900 Lejbl Ladislav 34 0.00000 0 52971 H50B LBE6400 Mezník Vladimír 147 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101703 D18A LBM9898 Korpasová Tereza 177 387 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1399951 D16A LCE9952 Šmelíková Tereza 160 480 0.00000 0 53828 D20A LCE9555 Končáková Klára 108 266 0.00000 0 361921 D21A LCE9155 Čermáková Magdalena 159 0.00000 0 52675 D21B LCE8751 Vlažná Lucie 54 0.00000 0 515413 D21E LCE9353 Horčičková Vendula 41 108 0.00000 0 889312 D21E LCE9250 Sklenářová Radka 149 135 0.00000 0 7201825 H16A LCE9911 Vopařil Jan 59 412 0.00000 0 2082929 H16A LCE0012 Zentrich Dušan 119 424 0.00000 0 1400401 H18A LCE9803 Černocký Libor 120 320 0.00000 0 889308 H20A LCE9601 Mudrák Štěpán 42 205 0.00000 0 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 60 0.00000 0 889288 H21B LCE8803 Cahel Marek 45 0.00000 0 896968 H21B LCE9201 Valenta Jiří 80 0.00000 0 51609 H21B LCE7708 Zicha Jiří 145 0.00000 0 52707 H21B LCE8901 Vlažný Jan 190 0.00000 0 889311 H21E LCE8902 Slezák Zdeněk 36 9 0.00000 0 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 108 27 0.00000 0 307355 H45B LCE6603 Šmelík Juraj 58 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LDC - KOB Děčín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8344 D55B LDC6051 Stibalová Věra 48 0.00000 0 222665 H40B LDC7501 Pavlásek Jiří 109 0.00000 0 8337 H55B LDC5701 Stibal Ivan 182 0.00000 0 347881 HDR LDC1150 Zítová Kateřina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LEN - SKI Klub Lenora ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416237 D14B LEN0251 Pěstová Eliška 32 0.00000 0 416239 H45B LEN6802 Pěsta Roman 52 0.00000 0 416240 P LEN9151 Pěstová Kateřina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 886283 D21A LIT8551 Neradová Alena 119 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7742 D60B LJN5550 Matoušková Marie 98 0.00000 0 7741 H65B LJN4700 Matoušek Luboš 115 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LLI - TJ Loko Liberec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056306 D18A LLI9854 Fürstová Anna 165 384 0.00000 0 51205 D21C LLI7551 Peterková Viktorie 75 0.00000 0 2032126 D45B LLI6950 Fürstová Katka 70 0.00000 0 9101104 H12 LLI0404 Peterka Jakub 51 0.00000 0 2032132 H14B LLI0203 Bradáč David 30 0.00000 0 1398996 H16A LLI0001 Melichar Petr 174 435 0.00000 0 2032105 H16B LLI0002 Bradáč Jakub 66 0.00000 0 7200375 H18A LLI9802 Melichar Vojtěch 140 325 0.00000 0 7003006 H20A LLI9603 Fürst Matouš 52 207 0.00000 0 515503 H21A LLI7502 Peterka Vojtěch 112 0.00000 0 434598 H40B LLI7201 Bradáč Stanislav 69 0.00000 0 436961 H45B LLI6801 Fürst Aleš 157 0.00000 0 2060204 T LLI7550 Bradáčová Marie 88 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LME - SK Los Mělník ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2058463 D14B LME0250 Bejvlová Karolína 83 0.00000 0 2060278 D16B LME0050 Machová Marie 118 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPM - OK Lokomotiva Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2082918 D18B LPM9850 Kinkorová Tereza 181 0.00000 0 7201820 D20A LPM9651 Šiková Karolína 43 253 0.00000 0 7201819 D20A LPM9650 Šiková Barbora 93 263 0.00000 0 236994 D21A LPM9452 Chvalová Věra 35 0.00000 0 888631 D35B LPM8051 Winkler Hanna 134 0.00000 0 2067245 D40B LPM6151 Pechová Iva 176 0.00000 0 301705 D45B LPM6850 Šoupová Jana 110 0.00000 0 2011846 D50B LPM5750 Vejvodová Mirka 122 0.00000 0 301717 H10 LPM0500 Šoupa Martin 49 0.00000 0 2082911 H10 LPM0501 Stehlík Šimon 65 0.00000 0 7201192 H20A LPM9502 Valeš Jiří 92 215 0.00000 0 7200329 H20B LPM9602 Pešek Martin 31 0.00000 0 2045235 H21A LPM7903 Stehlík Petr 54 0.00000 0 51151 H21B LPM8500 Šilhavý Jakub 50 0.00000 0 236982 H21B LPM8803 Popule Tomáš 120 0.00000 0 887626 H21E LPM9202 Kolovský František 20 5 0.00000 0 49638 H35B LPM7709 Jedlička Karel 34 0.00000 0 995848 H35B LPM7820 Suchý Petr 59 0.00000 0 995826 H35B LPM8004 Ryjáček Jan 84 0.00000 0 301709 H45B LPM6900 Šoupa Karel 169 0.00000 0 51153 H55B LPM5800 Šilhavý Miroslav 192 0.00000 0 2067253 H60B LPM5402 Pech Jiří 117 0.00000 0 236985 T LPM9451 Kuberková Lucie 36 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPU - OK Lokomotiva Pardubice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 219207 D12 LPU0360 Fejfarová Tereza 130 0.00000 0 7203463 D14B LPU0352 Koberová Kateřina 56 0.00000 0 2032180 D14B LPU0357 Pušová Bára 125 0.00000 0 1006615 D16A LPU9958 Kopecká Anna 45 457 0.00000 0 2027245 D16A LPU0050 Filipová Tereza 125 473 0.00000 0 897364 D16A LPU0057 Peterová Jana 135 475 0.00000 0 682622 D16B LPU0054 Borovičková Valerie 114 0.00000 0 7201814 D16B LPU0051 Vojtíšková Viktorie 122 0.00000 0 2070818 D18A LPU9750 Jansová Doubravka 81 363 0.00000 0 1398998 D20A LPU9659 Hančová Petra 48 254 0.00000 0 7200598 D20A LPU9558 Doleželová Kateřina 103 265 0.00000 0 434574 D20A LPU9658 Chládková Simona 123 269 0.00000 0 2053588 D21A LPU8552 Udržalová Pavla 123 0.00000 0 7202878 D21B LPU8357 Zvěřinová Martina 90 0.00000 0 515136 D21C LPU8752 Hermanová Zuzana 105 0.00000 0 9333 D21C LPU8151 Klimplová Zuzana 115 0.00000 0 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 21 103 0.00000 0 887927 D21E LPU9457 Horová Pavla 37 107 0.00000 0 2045225 D21E LPU9456 Lehárová Alžběta 53 111 0.00000 0 2011864 D21E LPU9351 Knapová Lenka 77 117 0.00000 0 410785 D21E LPU9054 Valachová Martina 109 125 0.00000 0 219279 D21E LPU9357 Kulhavá Šárka 137 132 0.00000 0 253353 D45B LPU6654 Valachová Jana 66 0.00000 0 9316 D45B LPU6052 Knapová Iva 174 0.00000 0 9237 D50B LPU6051 Juračková Jana 132 0.00000 0 9290 D55B LPU5654 Novotná Jiřina 73 0.00000 0 436429 D65B LPU4950 Kellnerová Stanislava 64 0.00000 0 9247 D65B LPU4752 Kubíková Květa 74 0.00000 0 2075644 H14B LPU0209 Macek Ondřej 132 0.00000 0 2032156 H14B LPU0203 Pipek Ondřej 174 0.00000 0 2011790 H16A LPU0010 Volák Ondřej 24 405 0.00000 0 2070827 H16A LPU9902 Fencl Jonáš 64 413 0.00000 0 7202872 H16A LPU0002 Roudný Martin 74 415 0.00000 0 2032380 H16A LPU0008 Rusin Jan 144 429 0.00000 0 9884 H16B LPU0001 Roudný Václav 16 0.00000 0 434587 H16B LPU0004 Konvalinka Jindřich 86 0.00000 0 7204476 H18A LPU9705 Kanta Martin 128 322 0.00000 0 436968 H18B LPU9706 Bezdíček Kryštof 86 0.00000 0 232608 H18B LPU9802 Žák Jan 96 0.00000 0 2032186 H18B LPU9707 Míča Tomáš 111 0.00000 0 887928 H20A LPU9502 Deml Tomáš 47 206 0.00000 0 1080493 H21A LPU9301 Čermák Jan 30 0.00000 0 981816 H21A LPU9001 Hovorka Lukáš 38 0.00000 0 515487 H21A LPU9410 Grundmann Jan 42 0.00000 0 7201198 H21A LPU8701 Fiala Petr 64 0.00000 0 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 148 0.00000 0 301168 H21B LPU7102 Filičko Marek 160 0.00000 0 9282 H21B LPU8105 Fukátko Jan 205 0.00000 0 207824 H21C LPU9405 Zelinka Jan 88 0.00000 0 889299 H21E LPU9307 Kubelka Tomáš 12 3 0.00000 0 515162 H21E LPU9113 Procházka David 64 16 0.00000 0 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 76 19 0.00000 0 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 124 31 0.00000 0 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 136 34 0.00000 0 887920 H21E LPU8208 Zvěřina Petr 152 38 0.00000 0 2025376 H35B LPU7816 Václavek Jan 74 0.00000 0 9230 H45B LPU6901 Fencl Petr 70 0.00000 0 9335 H45B LPU6702 Kober Michal 112 0.00000 0 7200596 H50B LPU6401 Kaplan Jan 43 0.00000 0 253352 H50B LPU6505 Valach Petr 163 0.00000 0 2060272 H50B LPU6504 Procházka Radek 171 0.00000 0 301183 H55B LPU5905 Novotný Miroslav 67 0.00000 0 51105 H55B LPU5101 Knap Jan 92 0.00000 0 9228 H55B LPU5801 Vícha Vladimír 122 0.00000 0 9301 H55B LPU5408 Štěrba Pavel 132 0.00000 0 2032164 H60B LPU5102 Sáňka Bedřich 27 0.00000 0 9260 H60B LPU5201 Farář Václav 37 0.00000 0 9234 H60B LPU5404 Juračka Vojtěch 82 0.00000 0 9256 H70B LPU4501 Fridrich Jaroslav 86 0.00000 0 224862 T LPU9652 Schvachová Denisa 28 0.00000 0 219205 T LPU0153 Schvachová Lucie 44 0.00000 0 51646 T LPU7154 Schvachová Stanislava 76 0.00000 0 425557 T LPU9904 Schvach Hynek 104 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200323 D16B LTP0051 Riby Rose 54 0.00000 0 7200332 D16B LTP9950 Žejdlíková Karolína 158 0.00000 0 7200344 D18A LTP9750 Kovářová Lenka 61 358 0.00000 0 52931 D21B LTP8653 Kolmanová Josefa 111 0.00000 0 7202898 D40B LTP7252 Riby Kateřina 140 0.00000 0 232914 D50B LTP6151 Kovářová Alena 92 0.00000 0 434575 H14B LTP0104 Bílý Jakub 24 0.00000 0 7200336 H18A LTP9802 Matějka Lukáš 48 302 0.00000 0 52923 H21C LTP8501 Kolman Jan 98 0.00000 0 682092 H21C LTP8801 Eiselt Jan 143 0.00000 0 7300191 H40B LTP7307 Würz Bohuslav 137 0.00000 0 899153 H45B LTP6710 Kovář Boris 22 0.00000 0 51279 H45B LTP6805 Bílý Petr 64 0.00000 0 682114 H45B LTP6501 Bruner Luboš 76 0.00000 0 682080 H50B LTP6102 Kovář Karel 99 0.00000 0 897367 P LTP0202 Riby Thomas 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515140 D21A LTU8950 Petrželová Tereza 87 0.00000 0 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 111 0.00000 0 2085652 D45B LTU6951 Bendáková Jitka 170 0.00000 0 2085658 D50B LTU6351 Petrželová Alena 57 0.00000 0 7201808 D50B LTU6451 Hindráková Martina 112 0.00000 0 9609 D50B LTU6352 Hanušová Jitka 137 0.00000 0 405955 D65B LTU4751 Kutáčková Stanislava 94 0.00000 0 2085654 H50B LTU6500 Bendák Petr 39 0.00000 0 2085656 H50B LTU6301 Petržela Pavel 91 0.00000 0 9632 H50B LTU6501 Hanuš Pavel 167 0.00000 0 9777 H65B LTU4801 Rejmont Milan 70 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MAS - KČT Aš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301514 D16B MAS0051 Lučanová Barbora 138 0.00000 0 301505 H20B MAS9600 Frank Jiří 26 0.00000 0 2026166 H21B MAS6800 Kovář Jindřich 135 0.00000 0 7885 H60B MAS5401 Hájek Jan 67 0.00000 0 7003021 H60B MAS5501 Pilař Karel 152 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MBM - O-mikron ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232019 H21A MBM8740 Zelinka Jiří 50 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MFP - VŠSK MFF UK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428269 D10 MFP0551 Šimšová Pavla 141 0.00000 0 428243 D14B MFP0150 Šimšová Barbora 146 0.00000 0 52139 D35B MFP7959 Králová Michaela 84 0.00000 0 443075 D45B MFP7050 Sieglová Dagmar 94 0.00000 0 410387 D45B MFP6950 Pelikánová Lucie 126 0.00000 0 51835 H10L MFP0801 Král Samuel 55 0.00000 0 2053580 H12 MFP0507 Král Adam 87 0.00000 0 218785 H14B MFP0300 Šimša Martin 69 0.00000 0 2051546 H18B MFP9800 Pelikán Lukáš 36 0.00000 0 51712 H21C MFP7100 Šimša Jaromír 148 0.00000 0 887613 H35B MFP7808 Král Aleš 99 0.00000 0 443068 H45B MFP6700 Siegl Roman 148 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MIL - Tesil Milevsko ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49858 H21C MIL7201 Pešta Jiří 63 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MKP - SK Meteor Kačerov Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101102 H55B MKP4700 Koč Zdeněk 42 0.00000 0 51691 H55B MKP5800 Tomaščin Jaroslav 177 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MLA - MLOK Mariánské Lázně ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416174 D10 MLA0551 Postránská Adéla 121 0.00000 0 2073704 D12 MLA0451 Bartošová Marie 82 0.00000 0 2073702 D14B MLA0251 Černá Kateřina 65 0.00000 0 331203 D40B MLA7451 Černá Monika 24 0.00000 0 301465 D40B MLA7450 Postránská Radka 40 0.00000 0 51494 D40B MLA7051 Bartošová Jana 148 0.00000 0 232235 D50B MLA6551 Tenglerová Helena 82 0.00000 0 416175 D50B MLA6258 Sklenářová Jana 157 0.00000 0 7884 D60B MLA5451 Opavová Stanislava 103 0.00000 0 301443 H10 MLA0501 Černý Jonáš 41 0.00000 0 301438 H12 MLA0300 Milota Břetislav 127 0.00000 0 515060 H14B MLA0101 Bartoš Václav 78 0.00000 0 301466 H45B MLA6901 Černý Libor 28 0.00000 0 888609 H45B MLA6701 Bartoš Luděk 163 0.00000 0 7880 H55B MLA5801 Milota Josef 72 0.00000 0 7881 H55B MLA5701 Michalec Jan 112 0.00000 0 7882 H70B MLA4401 Fišák Jan 76 0.00000 0 51611 H70B MLA4201 Sklenář Jan 101 0.00000 0 2082921 HDR MLA0900 Postránský Adam 0 0.00000 0 0 T MLA5804 Červenka Jiří 96 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MOV - SKOB Ostrava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2027242 D18A MOV9852 Vývodová Jana 57 357 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NEJ - TJ Jiskra Nejdek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035733 D12 NEJ0350 Nádeníčková Iva 98 0.00000 0 2035737 D14B NEJ0151 Tokárová Regina 68 0.00000 0 2056275 D14B NEJ0150 Nádeníčková Pavla 149 0.00000 0 2067349 D14B NEJ0250 Marešová Klára 179 0.00000 0 2067348 D16B NEJ9950 Marešová Alexandra 74 0.00000 0 2067965 D45B NEJ6950 Tokárová Regina 62 0.00000 0 2049567 H14B NEJ0300 Tokár Radim 75 0.00000 0 2073671 H16B NEJ0002 Vecko Jan 51 0.00000 0 2067347 H18B NEJ9800 Zieba Jakub 41 0.00000 0 2067350 H40B NEJ7300 Mareš Alexander 125 0.00000 0 232230 H45B NEJ7000 Nádeníček Josef 154 0.00000 0 49619 H70B NEJ4100 Frey Jaromír 46 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NPA - SK LOB Nová Paka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9712 D14B NPA0151 Nováková Světlana 41 0.00000 0 2073708 D21A NPA9051 Šmidrkalová Monika 39 0.00000 0 2060300 D21B NPA7852 Tauchmanová Ivana 69 0.00000 0 2060214 D60B NPA5552 Nováková Jana 83 0.00000 0 7003002 H21B NPA6705 Zikmund Zdeněk 170 0.00000 0 2059741 H60B NPA5101 Kalibán Jaroslav 162 0.00000 0 2060215 H65B NPA5001 Novák Karel 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OKP - SK OK 24 Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 236111 D45B OKP6651 Nováková Irena 154 0.00000 0 502090 D50B OKP6151 Šámalová Hana 167 0.00000 0 436949 H21A OKP8901 Červinka Jan 160 0.00000 0 426348 H21B OKP9100 Novák Libor 140 0.00000 0 303935 H21C OKP9000 Červinka Jaroslav 133 0.00000 0 51680 H45B OKP6504 Novák Libor 175 0.00000 0 436401 H55B OKP5600 Šámal Václav 77 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ONO - SKOB Ostrov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8680 D55B ONO5950 Gabrielová Šárka 118 0.00000 0 301501 H70B ONO4201 Lisý Jan 51 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OPI - Orientační sporty Písek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2800333 D35B OPI8050 Kopecká Květa 39 0.00000 0 2800341 H40B OPI7400 Kopecky Martin 21 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OSN - SK Orientační sporty Nové Měst ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080908 D12 OSN0454 Stoklasová Zuzana 90 0.00000 0 7203324 D16A OSN0050 Nechanická Klára 60 460 0.00000 0 416210 D16B OSN0099 Zrníková Adéla 42 0.00000 0 7203325 D16B OSN0055 Stoklasová Daniela 154 0.00000 0 981804 D20A OSN9696 Vališová Martina 83 261 0.00000 0 52144 D21A OSN8972 Wurzelová Hana 143 0.00000 0 9690219 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 36 0.00000 0 51975 D40B OSN7557 Nechanická Daniela 136 0.00000 0 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 81 0.00000 0 436433 H14B OSN0200 Nechanický Jan 33 0.00000 0 232029 H14B OSN0201 Mareček Šimon 87 0.00000 0 551995 H20A OSN9549 Kamenický Jeroným 72 211 0.00000 0 1398988 H40B OSN7118 Zrník Tomáš 37 0.00000 0 51972 H40B OSN7209 Nechanický Pavel 49 0.00000 0 9601003 H55B OSN6004 Kamenický Radan 162 0.00000 0 52146 H55B OSN6005 Wurzel Břetislav 187 0.00000 0 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331216 H16A OTK0001 Panovec Kryštof 129 426 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PCB - SKP České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51406 H55B PCB5901 Blabla Zdeněk 17 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PEN - OK RECO Sport ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232387 D50B PEN6350 Kábrtová Iva 107 0.00000 0 49998 H50B PEN6200 Vydra Pavel 131 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PGP - SK Praga ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2067999 D10 PGP0550 Malečková Hana 133 0.00000 0 2051549 D12 PGP0451 Haková Michaela 118 0.00000 0 7201197 D16A PGP9954 Sieglová Eliška 80 464 0.00000 0 331147 D16B PGP9950 Hrabánková Zuzana 26 0.00000 0 443101 D16B PGP9955 Škarková Kateřina 134 0.00000 0 897346 D16B PGP9952 Kolářová Johana 146 0.00000 0 7202891 D18A PGP9756 Veljačiková Hana 53 356 0.00000 0 1407423 D18A PGP9751 Slavíková Silvie 137 377 0.00000 0 981838 D18A PGP9850 Janovská Kateřina 153 381 0.00000 0 231948 H12 PGP0401 Čtrnáct František 115 0.00000 0 9877 H14B PGP0300 Kožina Štěpán 42 0.00000 0 7201196 H14B PGP0104 Siegl Matyáš 54 0.00000 0 2060249 H14B PGP0200 Janas Petr 66 0.00000 0 887632 H14B PGP0101 Janovský Tomáš 141 0.00000 0 2059738 H18A PGP9809 Bartoš Vojtěch 52 303 0.00000 0 681882 H18A PGP9702 Navrátil Šimon 60 305 0.00000 0 2080959 H18A PGP9705 Werner Michal 144 326 0.00000 0 7200334 H18B PGP9701 Čermák Adam 106 0.00000 0 7202855 H18B PGP9808 Novák Aleš 116 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PHK - OK 99 Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 362000 D12 PHK0450 Chvátilová Johana 50 0.00000 0 682365 D16A PHK9951 Chaloupská Barbora 155 479 0.00000 0 682637 D16B PHK9955 Kubíčková Kateřina 58 0.00000 0 2075681 D16B PHK0051 Hápová Petra 162 0.00000 0 1398990 D18A PHK9751 Novotná Klára 37 352 0.00000 0 207804 D18A PHK9753 Kavalírová Julie 89 365 0.00000 0 995893 D20A PHK9551 Svobodová Lenka 63 257 0.00000 0 1398980 D20A PHK9653 Šádková Martina 88 262 0.00000 0 301640 D20B PHK9666 Koderičová Tereza 0 0.00000 0 224885 D20B PHK9654 Šádková Lucie 15 0.00000 0 9832 D21A PHK9353 Kamenická Kateřina 55 0.00000 0 897344 D21A PHK8753 Balcarová Jana 95 0.00000 0 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 33 106 0.00000 0 1700076 D21E PHK8951 Čepová Daniela 57 112 0.00000 0 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 65 114 0.00000 0 9431 D35B PHK7456 Samková Renáta 129 0.00000 0 682334 D40B PHK7051 Chaloupská Pavlína 92 0.00000 0 9430 D40B PHK7450 Chvátilová Pavlína 116 0.00000 0 9833 D45B PHK6756 Kavalírová Kateřina 82 0.00000 0 9401 D55B PHK5651 Běhounová Jiřina 43 0.00000 0 301691 D55B PHK5952 Balcarová Eva 68 0.00000 0 2017670 H10 PHK0501 Háp Matěj 53 0.00000 0 2058465 H14B PHK0101 Metelka Ondřej 102 0.00000 0 682336 H14B PHK0302 Chaloupský Jakub 180 0.00000 0 7202866 H16A PHK9901 Kavalír Jáchym 34 407 0.00000 0 2035744 H16A PHK9908 Chvátil Šimon 84 417 0.00000 0 207870 H16B PHK9905 Mašata Metoděj 6 0.00000 0 2032170 H16B PHK0001 Samek Tomáš 61 0.00000 0 9980911 H18A PHK9805 Vandas Daniel 136 324 0.00000 0 224890 H18A PHK9801 Maňák Michal 164 331 0.00000 0 681889 H18A PHK9800 Bendák Jan 184 336 0.00000 0 2035705 H20A PHK9602 Horáček Petr 137 224 0.00000 0 2045215 H20A PHK9601 Mašata Matěj 147 226 0.00000 0 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 28 0.00000 0 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 68 0.00000 0 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 158 0.00000 0 553440 H21A PHK8903 Müller Martin 166 0.00000 0 9464 H21C PHK9802 Faltejsek Jan 108 0.00000 0 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 84 21 0.00000 0 995886 H21E PHK8602 Balcar Aleš 116 29 0.00000 0 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 104 0.00000 0 336717 H40B PHK7200 Chvátil Jiří 25 0.00000 0 682359 H40B PHK7103 Chaloupský David 57 0.00000 0 9395 H40B PHK7101 Háp Pavel 73 0.00000 0 232255 H40B PHK6601 Kamenický Jan 105 0.00000 0 9378 H40B PHK6503 Kavalír Karel 113 0.00000 0 2045248 H40B PHK6502 Novotný Milan 149 0.00000 0 2017671 H45B PHK7003 Faltejsek Pavel 127 0.00000 0 2059745 H50B PHK6401 Hlaváček Lubomír 59 0.00000 0 9400 H55B PHK5701 Běhoun Pavel 22 0.00000 0 9402 H55B PHK5702 Dušátko Petr 137 0.00000 0 9354 H55B PHK5703 Balcar Aleš 197 0.00000 0 515420 P PHK7901 Losman Petr 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PLU - TJ Sokol Plumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2019215 D12 PLU0577 Otrubová Anna 78 0.00000 0 2035158 D21C PLU7777 Němečková Věra 95 0.00000 0 995892 H21B PLU7417 Otruba Marek 100 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PVP - VSS Přírodověda Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7859 H65B PVP5000 Kramoliš Jan 40 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RBK - SK Radioklub Blansko ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301286 D21B RBK9252 Pekárková Monika 117 0.00000 0 981818 D21B RBK8151 Kozumplíková Alice 126 0.00000 0 515193 H21B RBK8605 Henek Michal 165 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RIC - OB Říčany ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 443070 D12 RIC0450 De Heij Laura 134 0.00000 0 2019236 D14B RIC0151 Vyhnálková Marie 53 0.00000 0 2069061 D16B RIC9950 Formánková Anna 126 0.00000 0 2031355 D16B RIC0051 Šrámková Hana 142 0.00000 0 9101106 D18A RIC9850 Vyhnálková Barbora 181 388 0.00000 0 889279 D35B RIC7552 Vyhnálková Eva 54 0.00000 0 2035141 D35B RIC7251 Šrámková Iva 119 0.00000 0 301644 H10 RIC0501 Rožek Vojtěch 45 0.00000 0 2031371 H12 RIC0303 Šrámek Jaromír 67 0.00000 0 9200525 H12 RIC0301 Rožek Vilém 91 0.00000 0 1111550 H35B RIC7403 Rožek David 119 0.00000 0 2035144 H45B RIC6905 Šrámek Petr 67 0.00000 0 443080 H45B RIC6900 De Heij Michel 94 0.00000 0 448936 HDR RIC0800 De Heij Robert 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROU - SKOB Roudnice nad Labem ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 D10L ROU0750 Buková Hana 99 0.00000 0 2059749 D12 ROU0351 Buková Anežka 38 0.00000 0 331208 D40B ROU7150 Buková Jana 44 0.00000 0 2059753 D45B ROU7051 Buková Zdeňka 118 0.00000 0 2031368 H14B ROU0102 Buk Ondřej 129 0.00000 0 2075666 H16A ROU0001 Buk Petr 89 418 0.00000 0 2075669 H20B ROU9601 Buk Michal 6 0.00000 0 2031369 H45B ROU6901 Buk Jiří 31 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROZ - OK Roztoky ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 438638 D16B ROZ9951 Voltrová Alena 50 0.00000 0 438639 D18B ROZ9752 Voltrová Hana 186 0.00000 0 438643 D50B ROZ6150 Voltrová Svatava 102 0.00000 0 7941 H10 ROZ0500 Jíra Filip 97 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SBR - SKOB Bruntál ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200586 H45B SBR6601 Sklenář Josef 82 0.00000 0 410731 P SBR7750 Vlachová Dita 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SCP - OK Sparta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52114 D45B SCP6950 Tloušťová Eva 158 0.00000 0 446418 D50B SCP6150 Kavková Dana 42 0.00000 0 336735 D50B SCP6451 Veljačiková Markéta 72 0.00000 0 336750 D55B SCP5450 Zavadilová Naďa 78 0.00000 0 52760 D60B SCP5550 Jahnová Helena 78 0.00000 0 442853 H21B SCP6801 Lohr Ivo 185 0.00000 0 500289 H21C SCP5200 Přeček Zdeněk 53 0.00000 0 51773 H40B SCP7417 Boudný Jan 129 0.00000 0 49889 H50B SCP6200 Veljačik Pavel 127 0.00000 0 682630 H55B SCP5900 Kavka Jiří 142 0.00000 0 52115 H55B SCP6001 Hošek Ladislav 152 0.00000 0 52111 H60B SCP5201 Hojný Oldřich 52 0.00000 0 682101 H60B SCP5500 Jahn Pavel 122 0.00000 0 52299 H65B SCP4600 Novák Miloš 50 0.00000 0 51562 H65B SCP4700 Buriánek Jaromír 145 0.00000 0 443066 H70B SCP4500 Rakovec Miloš 71 0.00000 0 49404 H80B SCP3300 Semorád Miloš 90 0.00000 0 336785 HDR SCP0800 Veljačik Jonáš 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SHK - OK Slavia Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025341 D12 SHK0450 Kroniková Sylvie 58 0.00000 0 2058528 D14B SHK0252 Kodytková Denisa 35 0.00000 0 410782 D14B SHK0350 Thýnová Martina 74 0.00000 0 2049549 D14B SHK0151 Zimová Barbora 104 0.00000 0 2049543 D14B SHK0351 Suchá Simona 110 0.00000 0 2017683 D14B SHK0150 Kroniková Štěpánka 131 0.00000 0 410360 D14B SHK0250 Holečková Petra 173 0.00000 0 2032191 D16A SHK0051 Thýnová Nikola 25 453 0.00000 0 2032162 D16A SHK9952 Malinová Apolena 70 462 0.00000 0 9196 D16A SHK9951 Větříčková Andrea 105 469 0.00000 0 420436 D18A SHK9755 Červená Adéla 77 362 0.00000 0 9472 D20B SHK9650 Myslivcová Markéta 10 0.00000 0 1008174 D21A SHK9251 Teplá Karolína 151 0.00000 0 2051524 D21A SHK9352 Myslivcová Pavla 175 0.00000 0 1008173 D21E SHK8150 Jedličková Zuzana 61 113 0.00000 0 515425 D21E SHK9051 Mechlová Lenka 153 136 0.00000 0 9192 D35B SHK7851 Suchá Eva 44 0.00000 0 2049540 D35B SHK7350 Kroniková Jana 149 0.00000 0 9802 D40B SHK7251 Langrová Monika 32 0.00000 0 2017663 D45B SHK6651 Thýnová Ivana 58 0.00000 0 2073745 H12 SHK0402 Kodytek Adam 43 0.00000 0 51500 H12 SHK0305 Fábera David 71 0.00000 0 1400421 H12 SHK0403 Dohnálek Tomáš 131 0.00000 0 9828 H14B SHK0303 Tichý Lubomír 21 0.00000 0 51179 H14B SHK0101 Langr Jan 144 0.00000 0 405954 H16B SHK0000 Tichý Radomír 46 0.00000 0 1400436 H18A SHK9803 Pek Daniel 56 304 0.00000 0 1396847 H18A SHK9701 Netuka Vojtěch 64 306 0.00000 0 232493 H18A SHK9802 Hájek Jakub 132 323 0.00000 0 9199 H21A SHK9403 Remeš Petr 32 0.00000 0 7202780 H21E SHK7801 Paclík Roman 28 7 0.00000 0 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 56 14 0.00000 0 9101116 H35B SHK7605 Svoboda Ondřej 109 0.00000 0 9101117 H35B SHK7704 Slovák Miroslav 139 0.00000 0 2017669 H45B SHK6902 Kohout Josef 88 0.00000 0 9531 H45B SHK6701 Langr Jan 139 0.00000 0 410797 H55B SHK5702 Gazdačko Milan 82 0.00000 0 301648 H55B SHK5801 Hausvater Karel 172 0.00000 0 51405 HDR SHK0750 Netuková Anežka 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJC - TJ Sportcentrum Jičín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056293 D14B SJC0252 Janků Anna 116 0.00000 0 2056270 D14B SJC0151 Vejražková Róza 122 0.00000 0 2075653 D14B SJC0156 Matějková Barbora 140 0.00000 0 2059737 D14B SJC0153 Kochová Anna 155 0.00000 0 2056290 D14B SJC0251 Kuchařová Rozálie 176 0.00000 0 2056287 D16B SJC9951 Zlámalová Nikola 66 0.00000 0 9933 D20B SJC9552 Šmejcová Anna 20 0.00000 0 995813 D21A SJC8484 Kazdová Lenka 135 0.00000 0 981842 D21B SJC8451 Tomešová Daniela 48 0.00000 0 51180 D21B SJC8951 Soukupová Lucie 114 0.00000 0 2020719 D21C SJC7752 Rudolfová Jana 65 0.00000 0 51803 D21C SJC8761 Höferová Petra 100 0.00000 0 500266 D21E SJC8156 Šafka Brožková Dana 133 131 0.00000 0 9962 D40B SJC7253 Hanušová Zdena 172 0.00000 0 2056295 H14B SJC0202 Tuma Matěj 60 0.00000 0 2053545 H14B SJC0101 Zalaba Tomáš 162 0.00000 0 2045221 H18A SJC9703 Zikmund Zdeněk 100 315 0.00000 0 2060206 H18B SJC9802 Doležal Vít 46 0.00000 0 9996 H20A SJC9601 Štál Jan 77 212 0.00000 0 2053542 H20A SJC9603 Zlámal David 112 219 0.00000 0 886288 H21A SJC8202 Kazda Ondřej 20 0.00000 0 886513 H21A SJC8703 Beneš Jan 36 0.00000 0 7890000 H21A SJC8309 Žaloudek Petr 40 0.00000 0 4298 H21A SJC8006 Kazda Jiří 108 0.00000 0 52761 H21B SJC8400 Jahn Petr 30 0.00000 0 9998 H21C SJC8801 Špicar Petr 103 0.00000 0 896967 H40B SJC7531 Tomeš Petr 93 0.00000 0 9005225 H75B SJC3601 Havlík Jaroslav 54 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJH - SJH Jindřichův Hradec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 117 0.00000 0 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 129 0.00000 0 426377 D12 SJH0453 Komárková Jindra 122 0.00000 0 2051486 D14B SJH0252 Blažková Kateřina 47 0.00000 0 330596 D14B SJH0251 Kinštová Tereza 107 0.00000 0 442882 D16A SJH0052 Hojná Eliška 50 458 0.00000 0 331328 D18A SJH9852 Hojná Dominika 93 366 0.00000 0 7770033 D18A SJH9751 Parkanová Veronika 129 375 0.00000 0 331783 D18A SJH9752 Peňázová Veronika 149 380 0.00000 0 420443 D18B SJH9853 Dundáčková Julie 136 0.00000 0 920682 D21B SJH9451 Benešová Jana 57 0.00000 0 553458 D21B SJH9352 Šrámková Michaela 96 0.00000 0 330592 D35B SJH8051 Kinštová Dominka 49 0.00000 0 2067998 D40B SJH7550 Blažková Markéta 184 0.00000 0 109 D45B SJH7051 Benešová Iva 22 0.00000 0 51925 D50B SJH6451 Tichá Jana 97 0.00000 0 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 147 0.00000 0 442888 H16B SJH0001 Veselý Vojtěch 21 0.00000 0 436434 H16B SJH0003 Koudelka Tomáš 96 0.00000 0 981817 H35B SJH7702 Komárek Arnošt 44 0.00000 0 331394 H40B SJH7402 Blažek Petr 173 0.00000 0 336790 H45B SJH6902 Dundáček Milan 118 0.00000 0 995874 H45B SJH7002 Hojný Jaroslav 166 0.00000 0 51140 H45B SJH6801 Parkan Jiří 172 0.00000 0 336767 H45B SJH7001 Beneš Jan 178 0.00000 0 51929 H50B SJH6401 Tichý Martin 71 0.00000 0 331118 H50B SJH6101 Romanovský Alois 79 0.00000 0 331289 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 56 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJI - OK Jihlava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 336765 D18A SJI9854 Vacková Anna 125 374 0.00000 0 2058511 D18A SJI9852 Čechová Tereza 141 378 0.00000 0 336763 D18B SJI9851 Petráčková Kristýna 196 0.00000 0 980334 D45B SJI6951 Čechová Zuzana 114 0.00000 0 52968 D50B SJI6355 Jahodová Marie 27 0.00000 0 52358 D50B SJI6051 Hrstková Dana 52 0.00000 0 361999 H12 SJI0401 Orany Vojtěch 99 0.00000 0 51770 H12 SJI0301 Venhoda Matěj 143 0.00000 0 2075680 H16A SJI0001 Čech Petr 164 433 0.00000 0 2045309 H16B SJI9902 Šenkýř Matěj 31 0.00000 0 7200364 H16B SJI9903 Kafka Matěj 41 0.00000 0 7200599 H18A SJI9702 Frýba Dominik 76 309 0.00000 0 7200584 H18A SJI9700 Bořil Jan 104 316 0.00000 0 7200366 H20A SJI9602 Vacek Vojtěch 57 208 0.00000 0 7003044 H20A SJI9601 Čech Jan 107 218 0.00000 0 682090 H20B SJI9501 Koumar František 36 0.00000 0 2073707 H21A SJI8306 Kadlec Jan 18 0.00000 0 500580 H21A SJI7313 Prášil Marek 46 0.00000 0 1700080 H21A SJI8509 Plíhal Tomáš 154 0.00000 0 301273 H21B SJI8309 Jirků Roman 60 0.00000 0 888644 H21B SJI7823 Prošek Michal 70 0.00000 0 301278 H21B SJI9201 Suchý Jiří 115 0.00000 0 681888 H40B SJI7104 Venhoda Milan 157 0.00000 0 889294 H40B SJI7311 Orany Tomáš 165 0.00000 0 219243 H45B SJI6901 Vacek Milan 145 0.00000 0 53631 H50B SJI6301 Petráček Aleš 51 0.00000 0 6607 H50B SJI6207 Bořil Petr 159 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682089 D10 SKV0651 Vlašímská Bára 137 0.00000 0 682698 D10L SKV0851 Vlašímská Karolína 111 0.00000 0 7204502 D40B SKV7551 Bredlerová Tereza 112 0.00000 0 236486 D45B SKV6551 Žandová Marie 130 0.00000 0 331089 D45B SKV6751 Kubínová Jana 150 0.00000 0 51135 D60B SKV5351 Nováková Svatava 58 0.00000 0 7204501 H10 SKV0502 Košina Tobiáš 33 0.00000 0 7204490 H40B SKV7201 Vlašímský Robert 85 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLA - SKOB Slaný ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 224355 D10L SLA0750 Straková Denisa 123 0.00000 0 219276 D16B SLA0051 Straková Veronika 102 0.00000 0 442858 D35B SLA7451 Asterová Jana 69 0.00000 0 8800 H21A SLA8002 Hanák Jan 82 0.00000 0 2045227 H45B SLA6500 Aster Vladimír 85 0.00000 0 8578 H45B SLA7002 Straka Lukáš 160 0.00000 0 8806 H65B SLA4700 Švec Zdeněk 105 0.00000 0 420425 H70B SLA4200 Zábranský Emil 61 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLP - OOB Slavia Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51612 D70B SLP4451 Zmeková Míla 72 0.00000 0 51614 H21A SLP7704 Šafka Jan 138 0.00000 0 51621 H65B SLP4601 Novotný Jiří 110 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SNA - TJ START Náchod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9606 D40B SNA7155 Douchová Jaroslava 156 0.00000 0 9636 H10 SNA0501 Doucha Martin 61 0.00000 0 9626 H21A SNA7105 Doucha Jiří 100 0.00000 0 9616 HDR SNA0801 Doucha Tomáš 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SOP - OOB TJ Slezan Opava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2061783 D16A SOP9951 Poláková Tereza 130 474 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2073747 D14B SRK0151 Kosová Tereza 77 0.00000 0 7203465 D14B SRK0153 Šklíbová Veronika 134 0.00000 0 9503 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 104 0.00000 0 438611 D45B SRK6752 Kosová Michaela 46 0.00000 0 405998 H14B SRK0103 Paleček Ondřej 159 0.00000 0 2070826 H16B SRK9904 Šabata Milan 36 0.00000 0 7201758 H16B SRK9900 Šklíba Michal 116 0.00000 0 9814 H18B SRK9701 Pokorný David 81 0.00000 0 9498 H21A SRK8905 Pátek Lukáš 56 0.00000 0 7204489 H35B SRK7501 Šklíba Jan 114 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SSU - SK Severka Šumperk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032188 D20A SSU9666 Machusová Karolína 68 258 0.00000 0 9480 D21A SSU8151 Klíchová Jana 71 0.00000 0 7003039 D21A SSU8951 Kuncová Eliška 131 0.00000 0 500662 H21A SSU9000 Hewelt Maciej 80 0.00000 0 332966 H21E SSU8243 Král Václav 44 11 0.00000 0 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 60 15 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STB - TJ Stadion Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 434808 D14B STB0199 Dolejší Kateřina 137 0.00000 0 434839 D40B STB7499 Dolejší Lenka 108 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STE - SK SKI-OB Šternberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032171 H16A STE0007 Bořánek Michal 114 423 0.00000 0 7202871 H16A STE0000 Jirka Mikuláš 124 425 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STH - SK Studenec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201779 D14B STH0251 Chrástová Tereza 158 0.00000 0 9044 D16B STH0051 Hrnčířová Magda 46 0.00000 0 7201754 D16B STH9953 Urbanová Markéta 94 0.00000 0 410777 D40B STH7351 Kalenská Kateřina 120 0.00000 0 331426 H18B STH9801 Kalenský Aleš 101 0.00000 0 425587 H40B STH7501 Puš Roman 17 0.00000 0 9974 H40B STH7401 Chrást Tomáš 61 0.00000 0 9200530 H60B STH5501 Junek Petr 157 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TAP - KOB TRETRA Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416009 D14B TAP0252 Popová Jana 86 0.00000 0 442851 D18A TAP9755 Šimůnková Gabriela 113 371 0.00000 0 7202854 D18B TAP9854 Poláková Kateřina 141 0.00000 0 442863 D18B TAP9853 Poláková Tereza 176 0.00000 0 232132 D21A TAP9251 Hermannová Anna 91 0.00000 0 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 183 0.00000 0 361934 D21B TAP9054 Zajícová Markéta 99 0.00000 0 981829 D40B TAP7151 Longinová Lenka 168 0.00000 0 0 D45B TAP6851 Šimůnková Martina 122 0.00000 0 53641 D60B TAP5452 Hejtmánková Alena 108 0.00000 0 7201203 H14B TAP0100 Měšťan Ondřej 126 0.00000 0 981814 H14B TAP0103 Longin Jan 147 0.00000 0 51846 H18B TAP9702 Vlášek Jakub 71 0.00000 0 442860 H20B TAP9602 Janáč Vašek 21 0.00000 0 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 132 0.00000 0 515433 H21B TAP8808 Hodek Michal 85 0.00000 0 232187 H21B TAP8701 Beneš Filip 95 0.00000 0 442867 H21C TAP7201 Jirous Jiří 43 0.00000 0 682651 H55B TAP5802 Hejtmánek Vladimír 52 0.00000 0 232177 H60B TAP5501 Fiala Zdeněk 87 0.00000 0 0 HDR TAP0600 Pop Jonáš 0 0.00000 0 0 P TAP9999 Popová Veronika 0 0.00000 0 0 P TAP0253 Popová Veronika 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TBM - KOS TJ Tesla Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101109 D16A TBM0058 Grycová Kateřina 90 466 0.00000 0 9988889 D18A TBM9859 Grycová Veronika 121 373 0.00000 0 7202887 D45B TBM5855 Kuchařová Ada 30 0.00000 0 49412 D45B TBM6969 Grycová Jana 38 0.00000 0 2059757 H16A TBM9901 Hlaváč Ondřej 14 403 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TCB - SK Technik České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52184 D55B TCB5751 Pokorná Eva 53 0.00000 0 515069 H45B TCB6901 Princ David 97 0.00000 0 52193 H45B TCB6301 Pšenička Jiří 133 0.00000 0 301187 H65B TCB4701 Pokorný Karel 100 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEH - Sokol Tehov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51398 D50B TEH5751 Sládková Eva 32 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEP - Tempo Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49546 D35B TEP7850 Městková Lucie 79 0.00000 0 51647 D65B TEP4851 Městková Eva 59 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJH - TJ OK TOLAR Jindřichův Hradec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232396 D65B TJH4851 Koblížková Michaela 104 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416830 D14B TJN0253 Budská Anna 44 0.00000 0 2035725 D14B TJN0251 Rydlová Magdaléna 62 0.00000 0 232506 D14B TJN0254 Hornychová Karolína 95 0.00000 0 2053560 D14B TJN0153 Šklíbová Míša 152 0.00000 0 2056303 D14B TJN0152 Mašínová Anna 161 0.00000 0 2035701 D14B TJN0151 Rydlová Adéla 182 0.00000 0 8256 D45B TJN6051 Zuzánková Růžena 102 0.00000 0 7726 D45B TJN6850 Rydlová Magda 146 0.00000 0 232618 D55B TJN6052 Večeřová Ivana 113 0.00000 0 2032159 H14B TJN0102 Růta Matyáš 6 0.00000 0 1398985 H14B TJN0105 Budský Ondřej 81 0.00000 0 2027215 H14B TJN0107 Rokos Michal 111 0.00000 0 2045202 H14B TJN0106 Adamec Martin 153 0.00000 0 2025357 H16B TJN0001 Šmaus Antonín 26 0.00000 0 2069092 H16B TJN0006 Nagy Josef 76 0.00000 0 232325 H16B TJN9901 Novotný Marek 121 0.00000 0 2027217 H18A TJN9801 Novák Filip 152 328 0.00000 0 2027208 H18A TJN9804 Janeček Mirek 172 333 0.00000 0 2027247 H18B TJN9802 Michek David 56 0.00000 0 2067320 H18B TJN9700 Šmaus Jan 66 0.00000 0 253145 H40B TJN7501 Vokurka Jan 141 0.00000 0 7750 H45B TJN7000 Rydl Jiří 25 0.00000 0 8255 H45B TJN5901 Zuzánek Zdeněk 37 0.00000 0 232502 H45B TJN7002 Novotný Dušan 130 0.00000 0 8270 H50B TJN6249 Šmaus Ivan 63 0.00000 0 416828 H50B TJN6301 Schindler Jiří 143 0.00000 0 8260 H55B TJN5604 Novotný Otakar 27 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJP - TJ Sokol Troja ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53540 D65B TJP4750 Ryšavá Lubomíra 89 0.00000 0 51332 H65B TJP4700 Ryšavý Vít 60 0.00000 0 8861 H65B TJP4900 Peterka František 95 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TRI - TJ TŽ Třinec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7863 D16A TRI0054 Bruková Magda 85 465 0.00000 0 2060276 D18A TRI9750 Argalášová Kateřina 45 354 0.00000 0 53280 D18A TRI9850 Szarzecová Lucie 173 386 0.00000 0 2073746 D18A TRI9751 Tesařová Jana 189 390 0.00000 0 2073724 D20A TRI9656 Sabelová Markéta 53 255 0.00000 0 2073677 D45B TRI6850 Argalášová Gabriela 34 0.00000 0 2060277 H16A TRI0002 Filipek Sebastian 94 419 0.00000 0 1400410 H18A TRI9801 Cienciala Jan 88 312 0.00000 0 49356 H20A TRI9601 Walach Ondřej 32 203 0.00000 0 920676 H21A TRI9103 Kantor Ondřej 66 0.00000 0 887630 H21A TRI9301 Argaláš Michal 70 0.00000 0 49395 H21A TRI9203 Gazda Viktor 94 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TTR - OOB Třebíč ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1988888 H21A TTR8802 Píro Matěj 72 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TUR - OOB TJ Turnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032102 D14B TUR0251 Linková Lucie 92 0.00000 0 7202880 D16A TUR9999 Sokolářová Šárka 20 452 0.00000 0 8223 D16B TUR9951 Nejezchlebová Martina 86 0.00000 0 231920 D18A TUR9755 Nejezchlebová Barbora 49 355 0.00000 0 1403414 D18A TUR9753 Roškotová Lucie 73 361 0.00000 0 1403419 D18A TUR9751 Linková Alena 97 367 0.00000 0 7785 D21A TUR8751 Horáková Veronika 43 0.00000 0 8059 D21A TUR8951 Dundrová Lucie 127 0.00000 0 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela 49 110 0.00000 0 2020750 D21E TUR9252 Poloprutská Markéta 141 133 0.00000 0 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 161 138 0.00000 0 51809 D45B TUR6850 Linková Iva 18 0.00000 0 2025351 D60B TUR5150 Omová Jana 88 0.00000 0 7201809 H16B TUR9904 Thoř Tomáš 1 0.00000 0 9101181 H18A TUR9701 Wolf Filip 96 314 0.00000 0 9001001 H20A TUR9502 Horák Patrik 87 214 0.00000 0 330671 H20A TUR9500 Nejman Stanislav 97 216 0.00000 0 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 26 0.00000 0 515047 H21A TUR8702 Vlček Martin 34 0.00000 0 1840303 H21A TUR8401 Váňa Martin 86 0.00000 0 7677777 H21A TUR7603 Baier Martin 150 0.00000 0 515082 H21B TUR8406 Kořínek Jindřich 175 0.00000 0 800320 H21E TUR8002 Oma Jakub 24 6 0.00000 0 7092626 H21E TUR8700 Luštický Martin 112 28 0.00000 0 51225 H21E TUR8900 Schulhof Jan 128 32 0.00000 0 981821 H21E TUR8103 Fodor Petr 168 42 0.00000 0 1550616 H50B TUR5501 Folprecht Miroslav 139 0.00000 0 8220 H55B TUR5803 Konopáč Jiří 62 0.00000 0 1511127 H60B TUR5102 Provazník Jiří 72 0.00000 0 51816 H65B TUR4801 Jakubec Jindřich 150 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TZL - SKOB Zlín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200901 D16A TZL0051 Nešporová Alžběta 95 467 0.00000 0 7203458 D16A TZL0058 Kundratová Lucie 165 481 0.00000 0 2032161 D18A TZL9754 Chovancová Zuzana 117 372 0.00000 0 436954 D18A TZL9753 Kavánková Iva 161 383 0.00000 0 7170894 D21A TZL9453 Jeřábková Jitka 167 0.00000 0 2059744 H16A TZL9901 Láznička Václav 29 406 0.00000 0 7203464 H16A TZL0001 Podmolík Jonáš 39 408 0.00000 0 889320 H18A TZL9703 Mikel David 168 332 0.00000 0 7203466 H18A TZL9701 Podmolík Josef 180 335 0.00000 0 2025335 H18A TZL9801 Šiška Petr 196 339 0.00000 0 995797 H21A TZL8508 Dlabaja Štěpán 16 0.00000 0 53318 H21B TZL8801 Nečas Tomáš 180 0.00000 0 52220 H21C TZL7920 Beran Pavel 118 0.00000 0 887934 H21E TZL9101 Nečas Jiří 72 18 0.00000 0 53362 H21E TZL8603 Přibyl Bronislav 144 36 0.00000 0 515174 H21E TZL8131 Smola Michal 176 44 0.00000 0 53367 H40B TZL6808 Šidla Jan 77 0.00000 0 2083393 P TZL8553 Beranová Kristína 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UOL - SK UP Olomouc ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682075 D16A UOL9950 Janošíkova Tereza 110 470 0.00000 0 682350 D21B UOL7051 Horčičková Eva 123 0.00000 0 682370 H16A UOL9919 Horčička Vít 134 427 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UVP - Slovan Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7999 D65B UVP4750 Matějů Ladislava 69 0.00000 0 7901 H65B UVP4600 Matějů Ivan 35 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VAM - OOB Vamberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52074 D21B VAM8850 Klapalová Hana 93 0.00000 0 515442 D21E VAM9051 Müllerová Věra 25 104 0.00000 0 2053570 D40B VAM7250 Vandasová Markéta 164 0.00000 0 9681 D45B VAM6451 Klapalová Jana 98 0.00000 0 9670 H21B VAM8802 Klapal Michal 150 0.00000 0 9111166 H40B VAM6601 Vandas Luděk 29 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VBM - VSK Mendelu Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53223 D45B VBM6555 Jemelíková Lada 186 0.00000 0 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 117 0.00000 0 2011839 H21A VBM8002 Henek Vladan 62 0.00000 0 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 126 0.00000 0 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 162 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VCB - TJ OB České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232975 D12 VCB0451 Teringlová Vendula 114 0.00000 0 53725 D55B VCB5651 Hejzlarová Vladimíra 93 0.00000 0 232980 H10L VCB0702 Teringl Vojtěch 63 0.00000 0 1401041 H21A VCB6101 Hošek Lubomír 146 0.00000 0 8044 H50B VCB6502 Teringl Radek 155 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VLI - Slavia Liberec orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2043610 D12 VLI0555 Martanová Lea 46 0.00000 0 2043603 D14B VLI0252 Martanová Elin 38 0.00000 0 49951 D16B VLI9950 Poloprutská Lucie 30 0.00000 0 49954 D18B VLI9750 Poloprutská Klára 151 0.00000 0 8126 D40B VLI7452 Martanová Daniela 16 0.00000 0 51216 D60B VLI5150 Karmazínová Ivana 68 0.00000 0 4100 D65B VLI4950 Horáčková Stanislava 54 0.00000 0 1969696 H21A VLI8901 Kobr Tomáš 48 0.00000 0 887154 H21A VLI7702 Matějů Michal 84 0.00000 0 515132 H21A VLI6001 Henych Petr 130 0.00000 0 8129 H40B VLI7300 Martan Jiří 41 0.00000 0 51227 H50B VLI6205 Poloprutský Tomáš 107 0.00000 0 8299 H60B VLI5101 Přinda Oldřich 62 0.00000 0 9201066 H60B VLI5301 Škoda Přemek 92 0.00000 0 9005174 H60B VLI5201 Hickethier Manfred 102 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 347914 D12 VPM0350 Kovářová Lucie 30 0.00000 0 331467 D12 VPM0451 Richtrová Kamila 102 0.00000 0 2035169 D12 VPM0452 Staňková Radka 126 0.00000 0 2035165 D14B VPM0153 Staňková Markéta 98 0.00000 0 0 D16B VPM9950 Doležalová Dorotka 70 0.00000 0 2042520 D18B VPM9852 Mikešová Adéla 146 0.00000 0 2035166 D18B VPM9751 Hlinovská Johana 156 0.00000 0 2031356 D18B VPM9853 Kroupová Eliška 166 0.00000 0 2060399 D18B VPM9753 Šafrhansová Lucie 191 0.00000 0 2042510 D18B VPM9752 Obytová Kateřina 201 0.00000 0 53252 D21A VPM7995 Vodrážková Kateřina 23 0.00000 0 0 D21C VPM9252 Doležalová Barbora 70 0.00000 0 2060395 D35B VPM7852 Šauli Iva 89 0.00000 0 2060390 D35B VPM7551 Hasmanová Lenka 114 0.00000 0 1466 D35B VPM7250 Sobotová Jana 124 0.00000 0 2067329 D40B VPM7350 Kovářová Jitka 8 0.00000 0 331267 D40B VPM7451 Richtrová Lucie 52 0.00000 0 888641 D40B VPM6951 Staňková Marcela 60 0.00000 0 2075661 D55B VPM5950 Doležalová Liběna 58 0.00000 0 330650 D65B VPM4350 Beránková Pavla 79 0.00000 0 2042516 H10 VPM0501 Hasman Jakub 73 0.00000 0 232337 H10 VPM0502 Sobota Ondřej 89 0.00000 0 1400429 H12 VPM0503 Kurz Ondřej 39 0.00000 0 347913 H14B VPM0200 Kovář Ondřej 9 0.00000 0 887604 H14B VPM0101 Hašek Adam 15 0.00000 0 2042518 H14B VPM0204 Richtr Lukáš 51 0.00000 0 2042505 H14B VPM0201 Hasman Marek 72 0.00000 0 2058525 H14B VPM0208 Kurz Šimon 90 0.00000 0 2060398 H14B VPM0301 Šauli Filip 135 0.00000 0 2060400 H16A VPM0001 Hašek Jan 69 414 0.00000 0 2042514 H16A VPM0002 Hasman Ondřej 169 434 0.00000 0 995796 H21A VPM7702 Vodrážka Ondřej 98 0.00000 0 2042527 H21A VPM8807 Kamaryt Tomáš 116 0.00000 0 301170 H21B VPM7700 Martínek Robert 35 0.00000 0 2031375 H21B VPM8701 Václavík Jan 65 0.00000 0 7200583 H40B VPM7200 Kovář Vladimír 9 0.00000 0 2060391 H45B VPM6901 Hasman Jan 73 0.00000 0 886260 H45B VPM6801 Staněk Rostislav 79 0.00000 0 51686 H45B VPM6601 Richtr Aleš 103 0.00000 0 995835 H45B VPM6902 Hašek Ondřej 109 0.00000 0 2042507 H50B VPM6101 Bartovský Pavel 55 0.00000 0 301463 H50B VPM6301 Kurz Zdeněk 151 0.00000 0 2075662 H55B VPM5701 Doležal Jan 32 0.00000 0 330530 H65B VPM4502 Beránek Petr 30 0.00000 0 434815 HDR VPM0851 Sobotová Kateřina 0 0.00000 0 7924 HDR VPM0808 Mikeš Šimon 0 0.00000 0 0 HDR VPM0802 Vodrážka Štěpán 0 0.00000 0 2051482 P VPM7002 Mikeš Roman 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1436949 D21A VRB9499 Haltof Ewa 155 0.00000 0 2067391 H20A VRB9606 Matuš Vojtěch 67 210 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 425599 D12 VRL0452 Randáková Adéla 74 0.00000 0 2020709 D14B VRL0251 Štreglová Zuzana 50 0.00000 0 416271 D14B VRL0252 Randáková Alžběta 164 0.00000 0 425555 D16A VRL9951 Waňková Martina 30 454 0.00000 0 2032127 D16B VRL9955 Matoušová Kateřina 82 0.00000 0 515185 D21A VRL7452 Randáková Helena 51 0.00000 0 8952 D21B VRL8353 Knoblochová Kamila 144 0.00000 0 8954 D55B VRL5451 Nýdrlová Eva 103 0.00000 0 8998 D65B VRL4851 Knoblochová Věra 84 0.00000 0 206478 H12 VRL0301 Štregl Matyáš 123 0.00000 0 2025354 H18A VRL9802 Starý Ondra 188 337 0.00000 0 2017676 H35B VRL7303 Štregl Petr 64 0.00000 0 8999 H65B VRL4901 Knobloch Jindřich 55 0.00000 0 9001 H65B VRL5001 Štregl Tomáš 65 0.00000 0 9261 H65B VRL5002 Farář Jaroslav 75 0.00000 0 8963 H75B VRL3601 Zemánek Bohumil 42 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VSP - USK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 888639 D10 VSP0751 Baldrianová Eva 113 0.00000 0 443085 D10L VSP0651 Jedličková Josefína 103 0.00000 0 2073706 D10L VSP0853 Nemšovská Magdalena 127 0.00000 0 2058488 D12 VSP0457 Nosková Barbora 34 0.00000 0 2021833 D12 VSP0455 Beranová Hana 94 0.00000 0 2058493 D14B VSP0255 Nosková Klára 11 0.00000 0 331064 D14B VSP0150 Horáková Barbora 26 0.00000 0 2021832 D14B VSP0254 Beranová Eva 80 0.00000 0 53598 D21A VSP7450 Svobodová Jitka 147 0.00000 0 436445 D21B VSP7752 Gajdová Kristina 51 0.00000 0 51739 D21B VSP7751 Boumová Irena 63 0.00000 0 9784 D21E VSP7850 Baldrianová Barbora 125 129 0.00000 0 51746 D35B VSP7650 Městková Kateřina 94 0.00000 0 2058494 D40B VSP7261 Nosková Pavla 12 0.00000 0 53546 D40B VSP7551 Kučerová Marie 64 0.00000 0 51589 D40B VSP7099 Klapalová Pavla 72 0.00000 0 51728 D40B VSP7255 Horáková Lenka 80 0.00000 0 2021823 D40B VSP7351 Trnková Dana 96 0.00000 0 2021834 D40B VSP7150 Beranová Iva 104 0.00000 0 51645 D65B VSP5050 Dohnalová Dana 99 0.00000 0 416121 H10 VSP0600 Městka Václav 29 0.00000 0 51649 H10 VSP0601 Horák Martin 69 0.00000 0 2035710 H10 VSP0500 Nemšovský Filip 85 0.00000 0 2067940 H10L VSP0800 Jedlička Aleš 71 0.00000 0 446366 H12 VSP0409 Nosek Daniel 35 0.00000 0 2032107 H12 VSP0406 Průša Dominik 75 0.00000 0 434600 H12 VSP0301 Horák Pavel 103 0.00000 0 2020707 H14B VSP0102 Průša Kryštof 105 0.00000 0 446363 H16A VSP0000 Semík Jakub 9 402 0.00000 0 51750 H21A VSP7000 Bořánek Petr 142 0.00000 0 2032184 H40B VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 121 0.00000 0 51650 H40B VSP7302 Kučera Jan 133 0.00000 0 51724 H40B VSP7401 Zakouřil Václav 161 0.00000 0 553437 H40B VSP7310 Průša Michal 169 0.00000 0 446367 H45B VSP6910 Nosek Jan 19 0.00000 0 51620 H50B VSP6506 Hartman Aleš 103 0.00000 0 53572 H50B VSP6507 Semík Jan 123 0.00000 0 886277 H55B VSP5801 Šváb Jan 167 0.00000 0 7200325 H60B VSP5100 Hora Vladimír 147 0.00000 0 51643 H65B VSP5000 Hořínek Jaroslav 140 0.00000 0 51743 H70B VSP4300 Dohnal Josef 81 0.00000 0 2075606 HDR VSP1100 Baldrian Josef 0 0.00000 0 1398983 HDR VSP0950 Kučerová Kateřina 0 0.00000 0 2032189 HDR VSP0900 Kučera Jakub 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1398976 D14B ZAM0151 Kubíčková Iva 71 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBM - SK Žabovřesky Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1400403 D16A ZBM9956 Odehnalová Klára 115 471 0.00000 0 897355 D16A ZBM9951 Firešová Markéta 150 478 0.00000 0 1007533 D18A ZBM9757 Odehnalová Tereza 105 369 0.00000 0 7200367 D20A ZBM9651 Hiršová Gabriela 98 264 0.00000 0 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 99 0.00000 0 995814 D21A ZBM8951 Mádlová Věra 171 0.00000 0 2020737 D21A ZBM9452 Tužilová Magdaléna 179 0.00000 0 52330 D21B ZBM8658 Palasová Petra 135 0.00000 0 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 29 105 0.00000 0 1007544 D21E ZBM8950 Poklopová Lenka 73 116 0.00000 0 7200341 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 81 118 0.00000 0 9201068 D21E ZBM9456 Tesařová Markéta 89 120 0.00000 0 9201069 D21E ZBM9451 Chromá Kateřina 97 122 0.00000 0 1668661 D21E ZBM9354 Hrušková Barbora 105 124 0.00000 0 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 117 127 0.00000 0 7201204 D21E ZBM8787 Hrstková Vladěna 129 130 0.00000 0 2011817 D21E ZBM9350 Šimková Johanka 157 137 0.00000 0 410331 H16A ZBM9903 Říčný Vojta 139 428 0.00000 0 7200360 H18A ZBM9801 Hirš Otakar 108 317 0.00000 0 9201063 H18A ZBM9711 Kelbl Vladimír 116 319 0.00000 0 1591995 H20A ZBM9515 Hruška Jakub 82 213 0.00000 0 995802 H21A ZBM9103 Švirák Ondřej 44 0.00000 0 681876 H21A ZBM8833 Bořil Tomáš 106 0.00000 0 52008 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 124 0.00000 0 886812 H21A ZBM9202 Mokrý Stanislav 128 0.00000 0 500267 H21A ZBM8507 Palas Jan 164 0.00000 0 995849 H21E ZBM9300 Chloupek Adam 16 4 0.00000 0 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 40 10 0.00000 0 888891 H21E ZBM9102 Bravený Vít 68 17 0.00000 0 303927 H21E ZBM8923 Klusáček Matěj 92 23 0.00000 0 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 120 30 0.00000 0 1111187 H21E ZBM8721 Zháňal Jan 132 33 0.00000 0 995810 H21E ZBM8928 Zimmermann Jakub 140 35 0.00000 0 515462 H21E ZBM9302 Brlica Pavel 148 37 0.00000 0 1003623 H21E ZBM9005 Nykodým Miloš 156 39 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBP - OOB SK Zbraslav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53592 D21B ZBP8050 Zoubková Jana 39 0.00000 0 995800 H21C ZBP7302 Vaněk Petr 58 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZPV - KOB ZPV Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52428 H55B ZPV5501 Jirka Jiří 57 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZVO - OB SK Zvole ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428220 D50B ZVO6451 Zimmerová Lenka 152 0.00000 0 2023955 HDR ZVO0602 Geleta Šimon 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------