Protokoly o závodech

V sekci protokoly o závodech najdete protokoly z obou dnů.

Oficiální výsledky

V sekci výsledky najdete sobotní i nedělní oficiální výsledky.

Analýza GPS trackingu

Na analýzu GPS trackingu se můžete těšit v časopisu Orientační běh.

Video od Voryho

OB postupy

Postupy z obou závodů si můžete zakreslit na OB postupech.

Fotky ze závodů

Kade, sobota Kade, neděle Kaliméro

Časem se zde objeví i video od Voryho, takže dále sledujte naše stránky…

Děkujeme

Děkujeme za Vaši účast, doufáme, že se Vám závody líbily a těšíme se příští rok na MČR na krátké trati v neméně zajímavých terénech na Kraví hoře v Novohradských horách! Tomáš Landovský (ředitel závodů)

Nedělní výsledky

Byly zveřejněny předběžné výsledky nedělního závodu.

GPS tracking odkazy

Sobota

junioři juniorky

Neděle

H21E D21E

Sobotní výsledky

Byly zveřejněny předběžné výsledky sobotního závodu.

Platby

Do přihláškového systému ORIS stále průběžně doplňujeme došlé platby za startovné, půjčovné SI a ubytování. Pokud jste provedli platbu až dnes nebo jste tak dokonce ještě neučinili, vezměte si prosím s sebou na prezentaci doklad o zaplacení. Není již jisté, že platba stihne dojít na náš účet do termínu závodů.

Prezentační stánek firem Tomtom a Yurbuds

TOMTOM bude prezentovat své výrobky GPS sportovních hodinek, které se dají lehce využít i pro zpětnou analýzu GPS ze závodů. Ve stánku si můžete prohlédnout a osahat velmi kvalitní sportovní hodinky a v sobotu mezi 13-14h bude na stánku přítomný i český reprezentant Jan Procházka, který hodinky Tomtom využívá a bude vám připraven ukázat možnosti […]

Seznam závodníků sledovaných pomocí GPS

Jak již bylo avizováno, o víkendu si odbydou premiéru také nové svazové GPSky. Zveřejňujeme seznam závodníků, kteří měli to štěstí a byli, že s ní poběží. V sobotu se to týká vybraných jedinců kategorií DH18-20A, v neděli potom vybraných jedinců kategorií DH21E.

Stánkový prodej

Pokud si na Šumavu nejedete pouze zaběhat, ale i rozšířit šatník, nabídka bude skutečně široká. Kromě tradičních stánků Bohouška s Kazbošem, přijedou i stánky HSH, O-RUN, SIVENSPORT, propagační stánek Tom-Tom a využít můžete i výprodejovou prezentaci APM SPORT.

Pokyny

V levém menu přibyly pokyny k závodům.

Startovní listiny

Byly zveřejněny startovní listiny.

Rozhovor se staviteli tratí (2)

A dnes pokračujeme rozhovorem se stavitelem nedělního longu, Honzou Šéďou Šedivým.

Rozhovor se staviteli tratí

Zřejmě i kvůli tomu, že je na banneru, který Vás zve na tyhle závody, spolu s nimi, dostal Flaška za úkol vyzpovídat naše dva stavitele závodů. Začneme sobotním middlem a rozhovorem s jeho stavitelem, Honzou Betem Procházkou.

SPORTident Short Range Radio

Na našich závodech bude poprvé použita technologie „SPORTident Short Range Radio“. Pro Vás, závodníky, to znamená, že už nebudete zakopávat o dráty mezi SI krabičkou a Racomáckým rádiem, ale data se budou přenášet vzduchem.

Platby

Do přihláškového systému ORIS jsou průběžně doplňovány došlé platby za startovné, půjčovné SI a ubytování. Zkontrolujte si své platby.