Startovní listina po oddílech

Oblastní žebříček 20.9.2015 Krňany

Stav ke dni: 18.09.2015 19:57
odkazy na oddíly:
 2GC   33X   45X   46C   46X   4DC   4LC   51C   52X   5XC   61C   66C   69X   6MC   6YC   71X   79X   81C 
 88X   8UC   9CC   9EC   9JC   AOP   API   BBM   DCE   DKL   DKP   DOB   DOR   DVP   EKP   FSP   HCE   JHB 
 KAM   KBP   KNC   KPY   KRP   KTA   LBE   LME   LPU   MAS   MFP   MKP   NNN   OKP   PGP   PHK   PLU   PVP 
 RIC   ROU   ROZ   SCP   SJC   SJP   SLA   SMR   SOB   SRK   TAP   TCB   TJP   UVP   VLI   VSP   ZBP   ZPV   ZVO 

Oddíl: 2GC - TJ Jiskra Otrokovice
----------------------------------------------------------------------------
 SI-čip Kat.  Reg.čís  Příjmení a jméno         Start  Číslo  Ranking  poř.
----------------------------------------------------------------------------
   4187 H35   2GC7800  Pompach Petr               60          0.00000    0
----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 33X - Nereg. II ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9750 H21L 33X8500 Falta Ondřej 15 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 45X - PAT Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 253812 D45 45X7050 Hlavatá Pavla 7 0.00000 0 4191 H10L 45X0600 Lorenc Tadeáš 14 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 46C - Seskočil z rudé skály a vyrazi ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 410252 H21L 46C6801 Urban Hynek 31 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 46X - Krutě Kruté Krůty ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2087707 D21K 46X8800 Jurgová Martina 30 0.00000 0 2800296 H21K 46X8900 Jurga Václav 132 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 4DC - Ježek v kleci ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4196 D21L 4DC8750 Králová Vanda 75 0.00000 0 4195 D35 4DC7650 Pospíšilová Štěpánka 106 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 4LC - BRH ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51314 P 4LC0050 Punčochářová Simona 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 51C - RAPAMAVI Satalice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080970 D35 51C7750 Hřebíková Radka 12 0.00000 0 2081372 T 51C7400 Hřebík Pavel 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 52X - SnailSquad ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2031347 H10L 52X0600 Moravec Michal 36 0.00000 0 1409871 P 52X7200 Moravec Stanislav 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 5XC - SK Nepoměřice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682636 H45 5XC6900 Blažek Vladimír 53 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 61C - Stara Hut ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4276 H55 61C5300 Nechyba Jiri 24 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 66C - Amateri ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51840 P 66C7501 Hak Robert 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 69X - HO Humanita ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205016 H21L 69X8500 Lužnický Jiří 59 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 6MC - Atletický oddíl TJ Sokol Horní ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2081363 D35 6MC7750 Hlaváčková Klára 10 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 6YC - Neregistrovaní ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232196 D45 6YC6850 Petrová Martina 75 0.00000 0 7203451 H21L 6YC8100 Beneš Miroslav 37 0.00000 0 2088730 T 6YC8751 Krupová Tereza 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 71X - Cykloservis Petr ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 682632 H21L 71X8300 Nesrovnal Jaroslav 79 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 79X - jentak ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4197 H21K 79X8400 Silovská Hana 154 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 81C - Cirkus Čakovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2088194 D10L 81C0750 Mácová Natálie 76 0.00000 0 2088190 D10L 81C0650 Mácová Štěpánka 96 0.00000 0 4200 HDR 81C1050 Mácová Barbora 0 0.00000 0 1400418 P 81C0050 Mácová Martina 0 0.00000 0 4201 T 81C8000 Máca Petr 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 88X - ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205000 H21L 88X8500 Černý Ondřej 65 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 8UC - SK Zdice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4205 T 8UC8900 Kala Matěj 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 9CC - NEREG ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4210 HDR 9CC0950 Vágenknechtová Monika 0 0.00000 0 2081388 HDR 9CC0750 Vágenknechtová Eliška 0 0.00000 0 2083357 T 9CC7450 Vágenknechtová Edrová Pav 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 9EC - MJ- Rychleby ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205018 D14 9EC0250 Petriláková Anežka Rozári 97 0.00000 0 7204994 H12 9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel 32 0.00000 0 7205024 HDR 9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka 0 0.00000 0 2092419 T 9EC6600 Petrilák Miroslav 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 9JC - neregistrovaní - Všenory ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2083361 T 9JC8050 Kučerová Berenika 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: AOP - Přátelé orientačního běhu Opav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2082714 D21L AOP8152 Košárková Iva 19 0.00000 0 51568 H21L AOP7102 Košárek Pavel 113 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: API - OK Andante Písek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232336 H45 API6401 Funda Jiří 31 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BBM - BETA URSUS Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 33 0.00000 0 331797 H18 BBM9700 Peřinka Šimon 110 0.00000 0 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 26 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCE - KOB Dobřichovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416316 D21L DCE7950 Jarošová Klára 61 0.00000 0 51966 D45 DCE5450 Procházková Miluše 35 0.00000 0 7868 D45 DCE5550 Mrázová Pavla 73 0.00000 0 7870 D55 DCE5650 Štrossová Jiřina 71 0.00000 0 1955315 H35 DCE5500 Procházka Antonín 4 0.00000 0 51973 H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 32 0.00000 0 301171 H65 DCE4401 Paul Josef 33 0.00000 0 232101 H65 DCE4400 Mudr Stanislav 45 0.00000 0 53597 T DCE5250 Paulová Mirka 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKL - KOB Kladno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080902 D10 DKL0651 Kohoutová Zdeňka 130 0.00000 0 2042535 D14 DKL0151 Geislerová Aneta 91 0.00000 0 515197 D14 DKL0150 Horychová Zuzana 125 0.00000 0 49641 D14 DKL0250 Vítková Barbora 133 0.00000 0 49640 D16 DKL0050 Benešová Hana 64 0.00000 0 897353 D35 DKL7251 Kohoutová Zdeňka 14 0.00000 0 49647 D35 DKL7050 Benešová Jaroslava 26 0.00000 0 888635 D35 DKL7550 Geislerová Dita 84 0.00000 0 301616 D35 DKL7150 Bejčková Jana 92 0.00000 0 2800302 D45 DKL7054 Vítková Marie 45 0.00000 0 53520 D55 DKL5550 Cabrnochová Hana 61 0.00000 0 2067952 H10L DKL0700 Geisler Richard 38 0.00000 0 2080903 H14 DKL0101 Kohout Václav 12 0.00000 0 682642 H14 DKL0103 Vrkota Tomáš 54 0.00000 0 682699 H14 DKL0102 Melichna Matěj 62 0.00000 0 2087710 H16 DKL9901 Vítek Karel 13 0.00000 0 49648 H18 DKL9800 Beneš Jan 114 0.00000 0 2800324 H35 DKL7300 Vítek Jiří 32 0.00000 0 995851 H35 DKL7101 Datel Jiří 36 0.00000 0 236502 H35 DKL7401 Štáfek Pavel 62 0.00000 0 51684 H35 DKL6900 Vinš Pavel 70 0.00000 0 515065 H35 DKL6901 Šemelík Petr 82 0.00000 0 336741 H35 DKL7200 Kohout Zdeněk 92 0.00000 0 49646 H45 DKL6600 Beneš Jan 89 0.00000 0 416324 H55 DKL5400 Cabrnoch Jiří 16 0.00000 0 51343 H55 DKL5201 Brumek Stanislav 46 0.00000 0 49645 H65 DKL4800 Fujan Sláva 43 0.00000 0 62367 HDR DKL0951 Šeborová Kačka 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKP - Oddíl OB Kotlářka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515403 D10L DKP0750 Štoková Sofie 88 0.00000 0 897356 D14 DKP0150 Najmanová Agáta 93 0.00000 0 897371 D14 DKP0251 Řadová Lucie 123 0.00000 0 443091 D16 DKP0151 Kalousková Marie 84 0.00000 0 887944 D21L DKP9154 Svobodná Madla 35 0.00000 0 7945000 D21L DKP9450 Dlouhá Hana 39 0.00000 0 51759 D21L DKP8350 Karbanová Vendula 63 0.00000 0 9880 D21L DKP8158 Štoková Mariana 67 0.00000 0 434840 D21L DKP8758 Bochenková Martina 83 0.00000 0 8638 D21L DKP8655 Foglarová Kamila 87 0.00000 0 231939 D45 DKP6651 Illnerová Daniela 13 0.00000 0 2060251 D45 DKP6553 Foglarová Naďa 67 0.00000 0 301365 D55 DKP5851 Svobodná Eva 63 0.00000 0 49892 D55 DKP5752 Dudová Hana 67 0.00000 0 0 H10L DKP1313 Karban Štěpán 32 0.00000 0 888632 H10L DKP0602 Ledinský Matěj 48 0.00000 0 446345 H14 DKP0210 Malačka Milan 22 0.00000 0 888625 H14 DKP0205 Šubrt Matěj 26 0.00000 0 981832 H14 DKP0203 Švarc Antonín 64 0.00000 0 682081 H18 DKP9800 Najman Matouš 108 0.00000 0 49866 H21K DKP8705 Prouza Jaromír 122 0.00000 0 682700 H21K DKP7900 Hopanyuk Anatoliy 138 0.00000 0 1207407 H21L DKP8200 Nývlt Martin 23 0.00000 0 515144 H21L DKP9401 Řada Jakub 41 0.00000 0 7766677 H21L DKP9009 Šebl Ondřej 63 0.00000 0 515448 H21L DKP6601 Illner Jakub 103 0.00000 0 515416 H35 DKP7912 Mencl Pavel 26 0.00000 0 888612 H35 DKP7901 Ledinský Martin 46 0.00000 0 2083363 H35 DKP7202 Novák Oldřich 52 0.00000 0 7201757 H35 DKP7100 Šubrt Antonín 56 0.00000 0 49896 H45 DKP6301 Najman Jiří 37 0.00000 0 7202892 H45 DKP6701 Řada Richard 41 0.00000 0 9180967 H45 DKP6703 Sanna Roberto 51 0.00000 0 51760 H45 DKP4900 Stehno Pavel 101 0.00000 0 2070840 H45 DKP6704 Velichkov Petar 111 0.00000 0 49871 H55 DKP5800 Svobodný Petr 22 0.00000 0 51800 H55 DKP4300 Procházka Zdenko 38 0.00000 0 336746 HDR DKP0900 Štok Honzík 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOB - KOB Dobruška ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1602624 D10 DOB0550 Kubcová Anna 112 0.00000 0 7258 D35 DOB7451 Kubcová Lenka 38 0.00000 0 1400420 H45 DOB7002 Kubec Martin 33 0.00000 0 7259 HDR DOB0900 Kubec Adam 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOR - OK Dobříš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2050488 D10 DOR0654 Fialová Tereza 90 0.00000 0 2044891 D10 DOR0750 Mirčeva Tereza 110 0.00000 0 2080955 D10 DOR0752 Jandová Eva 116 0.00000 0 2044895 D10 DOR0650 Bambousková Julie 124 0.00000 0 2073727 D10 DOR0651 Koubková Tereza 128 0.00000 0 2080954 D10 DOR0656 Neuerová Anna 134 0.00000 0 2044887 D10 DOR0751 Vlašaná Karolína 140 0.00000 0 2050490 D10L DOR0951 Fialová Veronika 74 0.00000 0 2045307 D12 DOR0351 Nentvichová Julie 25 0.00000 0 2058501 D12 DOR0454 Lorencová Jana 37 0.00000 0 2044884 D12 DOR0452 Vlašaná Michaela 41 0.00000 0 2045303 D12 DOR0350 Jirasová Anežka 93 0.00000 0 2042536 D14 DOR0250 Kastnerová Jessica 105 0.00000 0 2067306 D16 DOR0050 Bálková Denisa 90 0.00000 0 2045314 D16 DOR9950 Nentvichová Klára 96 0.00000 0 2082940 D35 DOR7350 Mirčeva Lenka 6 0.00000 0 2045313 D35 DOR7150 Nová Jana 16 0.00000 0 2045320 D35 DOR7752 Lorencová Marcela 20 0.00000 0 8857 D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 40 0.00000 0 2058515 D35 DOR7251 Pavlíčková Lenka 64 0.00000 0 2058509 D45 DOR6651 Nentvichová Romana 23 0.00000 0 2044885 H10 DOR0702 Lorenc Vašík 4 0.00000 0 2080952 H10 DOR0601 Havlíček Martin 10 0.00000 0 2042522 H10 DOR0701 Jiras Antonín 18 0.00000 0 2042521 H10 DOR0505 Jiras Jenda 34 0.00000 0 2067307 H10 DOR0501 Hronza Štěpán 52 0.00000 0 2044888 H10 DOR0502 Nový Jáchym 56 0.00000 0 2044899 H10L DOR0800 Kučera Teodor 12 0.00000 0 2067311 H12 DOR0303 Nigrin Matouš 28 0.00000 0 2045305 H12 DOR0401 Dudla Teodor 40 0.00000 0 2045308 H12 DOR0403 Janda Jakub 44 0.00000 0 2042541 H12 DOR0405 Snížek Martin 48 0.00000 0 2044898 H12 DOR0301 Kučera Jáchym 54 0.00000 0 2067309 H12 DOR0300 Hronza Jakub 70 0.00000 0 2042548 H12 DOR0406 Snížek Ondřej 90 0.00000 0 2045302 H14 DOR0202 Hamet Petr 18 0.00000 0 2045310 H14 DOR0100 Janda Ondřej 34 0.00000 0 2045306 H14 DOR0200 Dudla Maxmilián 42 0.00000 0 416159 H14 DOR0102 Tachezy Jan 56 0.00000 0 2058508 H14 DOR0204 Cvrček Adam 92 0.00000 0 2058503 H16 DOR9900 Koubek Václav 23 0.00000 0 2045301 H18 DOR9800 Bambousek Jan 102 0.00000 0 2044896 H21L DOR7301 Arnošt Kamil 25 0.00000 0 2058507 H35 DOR7200 Lorenc Václav 12 0.00000 0 2080957 H35 DOR7601 Houska Jindřich 28 0.00000 0 2067308 H35 DOR7800 Hronza Jan 74 0.00000 0 2045316 H35 DOR7302 Bambousek Martin 80 0.00000 0 2042530 H55 DOR5800 Nentvich Lubomír 44 0.00000 0 2050499 HDR DOR1051 Neuerová Eliška 0 0.00000 0 2058510 HDR DOR0952 Baštová Justýna 0 0.00000 0 2080953 HDR DOR0900 Jiras František 0 0.00000 0 2050493 HDR DOR0851 Housková Adéla 0 0.00000 0 2050492 P DOR7551 Housková Monika 0 0.00000 0 2073728 P DOR7451 Koubková Daniela 0 0.00000 0 2080951 P DOR7450 Jirasová Jana 0 0.00000 0 2045311 P DOR7151 Jandová Jana 0 0.00000 0 2050483 P DOR0353 Baštová Julie 0 0.00000 0 2045312 P DOR0001 Štěpo Matěj 0 0.00000 0 2082932 T DOR7650 Havlíčková Kateřina 0 0.00000 0 2044882 T DOR7600 Janda Pavel 0 0.00000 0 2067310 T DOR7202 Nigrin Radek 0 0.00000 0 2044897 T DOR7101 Kučera Pavel 0 0.00000 0 2050485 T DOR5802 Havlíček Tomáš 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DVP - TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232646 D45 DVP6151 Malačková Jana 27 0.00000 0 981810 D65 DVP4951 Šťovíčková Zdena 44 0.00000 0 51548 H65 DVP5001 Šťovíček Jan 41 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: EKP - VŠTJ Ekonom Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2067977 D12 EKP0351 Janečková Josefína 19 0.00000 0 49632 D14 EKP0256 Fantová Kateřina 85 0.00000 0 515409 D21K EKP8259 Kalinová Markéta 32 0.00000 0 2053578 D21K EKP8452 Hanzlíčková Martina 36 0.00000 0 2067248 D21K EKP8651 Hausmannová Klára 40 0.00000 0 2061773 D21K EKP8461 Mikanová Kateřina 44 0.00000 0 51594 D21L EKP6550 Janečková Dagmar 53 0.00000 0 515496 D21L EKP7053 Zurynková Jana 91 0.00000 0 51610 D35 EKP7955 Seidlová Barbora 96 0.00000 0 51583 D45 EKP5650 Fantová Libuše 77 0.00000 0 2073716 H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 18 0.00000 0 232189 H12 EKP0412 Kabát Martin 88 0.00000 0 601169 H14 EKP0200 Bolehovský Michal 32 0.00000 0 888643 H21L EKP7402 Seidl Miroslav 11 0.00000 0 7201206 H21L EKP8211 Kalina Miroslav 33 0.00000 0 2067264 H21L EKP8310 Pidrman Milan 51 0.00000 0 7003036 H21L EKP7608 Štěňha Martin 55 0.00000 0 2042532 H21L EKP8304 Borák Michal 61 0.00000 0 2067975 H21L EKP9205 Hlaváč Jaroslav 87 0.00000 0 2031357 H21L EKP8606 Mikan Albert 117 0.00000 0 7003028 H35 EKP7510 Čermák Daniel 10 0.00000 0 7204488 H35 EKP7103 Bolehovský Pavel 38 0.00000 0 886298 H35 EKP6912 Kabát Jan 90 0.00000 0 8627106 H45 EKP5600 Adrián Petr 49 0.00000 0 51587 H45 EKP6701 Janeček Jura 65 0.00000 0 2042539 H55 EKP5212 Borák Stanislav 36 0.00000 0 515125 HDR EKP8454 Vítová Markéta 0 0.00000 0 515154 HDR EKP1158 Vítová Marianne 0 0.00000 0 2083367 HDR EKP1108 Seidl Marek 0 0.00000 0 2083365 HDR EKP0953 Seidlová Magdalena 0 0.00000 0 1984420 T EKP8401 Merenus Štěpán 0 0.00000 0 232174 T EKP6150 Bochenková Jana 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8666 D12 FSP0450 Cincibusová Lenka 65 0.00000 0 889669 D21L FSP8989 Rydlová Eva 55 0.00000 0 887950 D35 FSP8051 Skripniková Kateřina 22 0.00000 0 8668 D45 FSP6651 Cincibusová Ivana 21 0.00000 0 51854 H10 FSP0800 Skripnik Matouš 58 0.00000 0 8878 H10 FSP0600 Skripnik Nikola 66 0.00000 0 888614 H18 FSP9801 Borovička Tomáš 100 0.00000 0 515097 H21K FSP6104 Borovička Milan 130 0.00000 0 8914 H21L FSP7611 Nitsch Karel 17 0.00000 0 51864 H21L FSP7600 Vondra Jiří 49 0.00000 0 1396842 H21L FSP6803 Žáček Martin 57 0.00000 0 232957 H21L FSP7612 Hrouda Martin 109 0.00000 0 7204999 H35 FSP7502 Skripnik Ondřej 40 0.00000 0 8669 H45 FSP6605 Cincibus Pavel 85 0.00000 0 49606 H55 FSP5300 Wald František 18 0.00000 0 53267 H55 FSP4300 Čadil Jan 42 0.00000 0 51865 H75 FSP3300 Vondra Jaroslav 32 0.00000 0 2083372 HDR FSP1000 Nitsch Ondřej 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HCE - TJ Sokol Hostivice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 410247 D10 HCE0650 Müllerová Hana 78 0.00000 0 2083377 D10L HCE0651 Kolencová Sára 78 0.00000 0 301379 D21L HCE8850 Kudrnáčová Lucie 17 0.00000 0 51984 D45 HCE6451 Mudrová Martina 15 0.00000 0 7952 H35 HCE8000 Kolenec Jan 72 0.00000 0 232490 HDR HCE1000 Müller Karel 0 0.00000 0 7951 HDR HCE0800 Kolenec Jan 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53615 D21L JHB8952 Králová Iveta 59 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAM - SK Kamenice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2061855 D10 KAM0551 Balejová Julie 84 0.00000 0 446427 D10 KAM0550 Rendová Kateřina 98 0.00000 0 2084945 D10 KAM0552 Jirglová Natálie 102 0.00000 0 2084935 D10 KAM0553 Voců Alexandra 138 0.00000 0 2075611 D10L KAM0850 Hejsková Magdalena 64 0.00000 0 2084937 D10L KAM0754 Kudrnáčová Marta 104 0.00000 0 51618 D12 KAM0452 Víšková Veronika 33 0.00000 0 2075615 D12 KAM0457 Trešlová Veronika 43 0.00000 0 442879 D12 KAM0350 Hankovcová Helena 49 0.00000 0 7955 D12 KAM0355 Chramostová Amálie 59 0.00000 0 2075621 D12 KAM0455 Jedličková Kristýna 63 0.00000 0 2083382 D12 KAM0456 Teršl Anna 71 0.00000 0 2084936 D12 KAM0356 Mojžíšková Klára 77 0.00000 0 2075612 D12 KAM0458 Štěpánková Julie 81 0.00000 0 2083381 D12 KAM0454 Kubová Kristýna 87 0.00000 0 2085005 D12 KAM0354 Baťhová Zuzana 91 0.00000 0 515426 D14 KAM0250 Semíková Lucie 95 0.00000 0 2084949 D14 KAM0253 Mojžíšková Lucie 101 0.00000 0 2087652 D14 KAM0255 Štěpánková Ema 115 0.00000 0 2084947 D14 KAM0256 Jirglová Anna 127 0.00000 0 682649 D16 KAM0052 Kyralová Anna 74 0.00000 0 515491 D16 KAM9950 Albrechtová Iveta 82 0.00000 0 232425 D16 KAM0051 Aschermannová Karolína 88 0.00000 0 2031363 D18 KAM9851 Hájková Eliška 62 0.00000 0 9356 D21K KAM9651 Hejnalová Eva 34 0.00000 0 515490 D21L KAM7850 Albrechtová Eva 47 0.00000 0 886274 D21L KAM9850 Zimmerová Kateřina 89 0.00000 0 2083397 D35 KAM7750 Rejšková Alena 28 0.00000 0 682099 D35 KAM7053 Hankovcová Lenka 68 0.00000 0 52273 D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 74 0.00000 0 232393 D35 KAM6951 Valášková Šárka 80 0.00000 0 301628 D45 KAM6550 Aschermannová Eva 19 0.00000 0 232268 D45 KAM6250 Kudrnáčová Hana 39 0.00000 0 2084943 H10 KAM0500 Mišoň Daniel 28 0.00000 0 2083383 H10 KAM0503 Milota Jakub 62 0.00000 0 2084939 H10L KAM0700 Rejšek Václav 34 0.00000 0 2084940 H10L KAM0702 Bažata Alberto 54 0.00000 0 2075622 H12 KAM0404 Jedlička Jakub 20 0.00000 0 682695 H12 KAM0309 Škácha Vít 24 0.00000 0 2051541 H12 KAM0400 Hejsek Lukáš 30 0.00000 0 682639 H12 KAM0305 Kyral Maxmilián 62 0.00000 0 9201061 H12 KAM0405 Gajda Martin 84 0.00000 0 2088701 H14 KAM0102 Víšek Martin 14 0.00000 0 425596 H14 KAM0202 Škvor Adam 30 0.00000 0 436446 H14 KAM0201 Hankovec Hugo 38 0.00000 0 336743 H14 KAM0100 Valášek Václav 50 0.00000 0 995899 H14 KAM0203 Albrecht Adam 58 0.00000 0 2053550 H14 KAM0104 Blaha Petr 70 0.00000 0 2083402 H14 KAM0209 Mrózek Adam 80 0.00000 0 2084934 H14 KAM0207 Renda Michal 84 0.00000 0 9201064 H14 KAM0105 Gajda Jan 88 0.00000 0 2050496 H14 KAM0204 Hejsek Filip 94 0.00000 0 1407428 H14 KAM0107 Bartoň Michal 98 0.00000 0 1407422 H18 KAM9800 Bartoň Pavel 96 0.00000 0 9005139 H18 KAM9802 Jíra Tomáš 104 0.00000 0 7201811 H18 KAM9702 Moravec Jakub 112 0.00000 0 232267 H21L KAM9402 Kapal Tomáš 19 0.00000 0 51733 H21L KAM6501 Kozák Petr 43 0.00000 0 52267 H21L KAM6700 Škvor Martin 83 0.00000 0 981828 H21L KAM9900 Škvor Ota 89 0.00000 0 52279 H21L KAM6201 Semík Luboš 101 0.00000 0 523000 H21L KAM7600 Pašek František 107 0.00000 0 7201769 H35 KAM7102 Škácha Michal 34 0.00000 0 2067243 H35 KAM7201 Balej Jiří 76 0.00000 0 2067970 H45 KAM6900 Hejsek Jiří 79 0.00000 0 428289 H45 KAM6500 Aschermann David 99 0.00000 0 52276 H45 KAM6600 Valášek Petr 103 0.00000 0 2080943 HDR KAM0358 Semíková Julie 0 0.00000 0 2084950 P KAM7152 Rendová Iva 0 0.00000 0 2088707 T KAM7106 Renda Miroslav 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KBP - KBP Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 6645 H45 KBP4500 Valter Petr 95 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KNC - OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 446355 D14 KNC0250 Votavová Žofie 89 0.00000 0 4776 D14 KNC0150 Novotná Šárka 119 0.00000 0 7202873 D18 KNC9850 Kopecká Eliška 60 0.00000 0 7200327 D35 KNC7750 Lindová Miroslava 30 0.00000 0 438604 D35 KNC7151 Dobešová Monika 108 0.00000 0 515055 D45 KNC6251 Kohoutová Pavla 3 0.00000 0 51387 D45 KNC6750 Čiháková Lenka 59 0.00000 0 52259 D45 KNC6150 Havlíčková Jindra 63 0.00000 0 2023954 D45 KNC6551 Vlková Radka 69 0.00000 0 2023962 D55 KNC5750 Šilerová Zdena 77 0.00000 0 7205039 H12 KNC0402 Pačes Marek 52 0.00000 0 420407 H14 KNC0100 Volek Jaroslav 28 0.00000 0 420401 H14 KNC0202 Borovička Matěj 96 0.00000 0 52255 H35 KNC5501 Jun Drahomír 8 0.00000 0 52894 H45 KNC6602 Votava Petr 87 0.00000 0 52260 H75 KNC3800 Kalivoda Vladimír 28 0.00000 0 51392 P KNC6250 Tichá Ivana 0 0.00000 0 49814 P KNC0302 Novotný Marek 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1470170 D12 KPY0450 Pavlíčková Hana 85 0.00000 0 2800315 D16 KPY0050 Míchalová Šárka 68 0.00000 0 682095 D16 KPY9951 Lišková Hana 72 0.00000 0 301394 D21K KPY6050 Freyová Michaela 42 0.00000 0 301347 D21L KPY8852 Kohlová Zuzana 37 0.00000 0 53182 D45 KPY6051 Kohlová Alena 61 0.00000 0 515401 H10 KPY0700 Kouřil Vojta 2 0.00000 0 2060246 H16 KPY0000 Novák Josef 17 0.00000 0 301391 H21L KPY6201 Kohl Jiří 29 0.00000 0 2059735 H21L KPY8700 Klomínský Václav 97 0.00000 0 2800320 H35 KPY7800 Pavlíček Lubomír 68 0.00000 0 2067930 H35 KPY8000 Procházka Vít 84 0.00000 0 301374 H45 KPY5701 Dobeš Václav 63 0.00000 0 682077 H45 KPY6700 Liška Jindřich 67 0.00000 0 53731 H65 KPY4600 Duda František 25 0.00000 0 2087668 HDR KPY1550 Procházková Anička 0 0.00000 0 682670 P KPY6850 Míchalová Marcela 0 0.00000 0 2070850 P KPY6650 Lišková Hana 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRP - SK KOURA ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8943 D21L KRP8251 Filipová Zdeňka 33 0.00000 0 8944 D21L KRP8751 Bartošová Ivana 45 0.00000 0 51495 T KRP8301 Filip Milan 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KTA - SK Kotnov Tábor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 5296 D10L KTA0751 Doleželová Vendula 62 0.00000 0 1400438 H21L KTA7501 Střelba Ondřej 7 0.00000 0 5297 HDR KTA1151 Doleželová Jolana 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBE - TJ Lokomotiva Beroun ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8805 H65 LBE4600 Nosál Stanislav 49 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LME - SK Los Mělník ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232357 D45 LME6950 Ždimerová Monika 53 0.00000 0 2061860 H35 LME7102 Izák Pavel 20 0.00000 0 301642 H35 LME7800 Izák Petr 88 0.00000 0 303908 H45 LME7000 Ždimera Zdeněk 57 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPU - OK Lokomotiva Pardubice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49634 H21L LPU8602 Bolech Filip 9 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MAS - KČT Aš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7885 H55 MAS5401 Hájek Jan 28 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MFP - VŠSK MFF UK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 218784 D10L MFP0650 Pangracová Anna 68 0.00000 0 428269 D12 MFP0551 Šimšová Pavla 55 0.00000 0 428243 D14 MFP0150 Šimšová Barbora 111 0.00000 0 428223 D16 MFP0050 Pelikánová Máša 54 0.00000 0 682683 D21L MFP7651 Šimšová Jana 21 0.00000 0 52139 D21L MFP7959 Králová Michaela 29 0.00000 0 448940 D35 MFP7653 Pangrácová Jana 98 0.00000 0 410387 D45 MFP6950 Pelikánová Lucie 5 0.00000 0 2053580 H10 MFP0507 Král Adam 68 0.00000 0 2051546 H18 MFP9800 Pelikán Lukáš 106 0.00000 0 51712 H21K MFP7100 Šimša Jaromír 126 0.00000 0 887613 H21K MFP7808 Král Aleš 148 0.00000 0 232253 HDR MFP1051 Pangrácová Eva 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MKP - SK Meteor Kačerov Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 336747 H55 MKP5401 Koč Lumír 34 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NNN - Neregistrovaní ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 224869 D10L NNN0550 Dobešová Marie 106 0.00000 0 51596 H35 NNN7301 Lebeda Dušan 42 0.00000 0 232173 H55 NNN5500 Šomvársky Ján 20 0.00000 0 207856 P NNN0050 Jírová Monika 0 0.00000 0 2083398 T NNN0049 Plch Martin 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OKP - SK OK 24 Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232137 D35 OKP7454 Bezpalcová Zuzana 60 0.00000 0 681852 D35 OKP7350 Balusková Ida 76 0.00000 0 53525 D45 OKP6451 Červinková Jitka 1 0.00000 0 52099 D45 OKP6550 Valentová Helena 11 0.00000 0 502090 D45 OKP6151 Šámalová Hana 17 0.00000 0 236111 D45 OKP6651 Nováková Irena 29 0.00000 0 303935 H21K OKP9000 Červinka Jaroslav 128 0.00000 0 436401 H21L OKP5600 Šámal Václav 105 0.00000 0 51680 H45 OKP6504 Novák Libor 55 0.00000 0 51719 H45 OKP5802 Čechmánek Vladimír 61 0.00000 0 51679 H45 OKP6200 Novák Ivo 71 0.00000 0 53558 H45 OKP5803 Červinka Jaroslav 91 0.00000 0 2087699 T OKP4500 Šplíchal Jiří 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PGP - SK Praga ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2083400 D10 PGP0655 Priehodová Nela 108 0.00000 0 51666 D10L PGP0551 Ptáčková Veronika 56 0.00000 0 51639 D10L PGP0750 Ptáčková Hana 60 0.00000 0 2067959 D10L PGP0850 Malečková Pavlína 100 0.00000 0 2051549 D12 PGP0451 Haková Michaela 27 0.00000 0 2067999 D12 PGP0550 Malečková Hana 61 0.00000 0 897346 D16 PGP9952 Kolářová Johana 60 0.00000 0 331147 D16 PGP9950 Hrabánková Zuzana 80 0.00000 0 51698 D75 PGP4050 Haňkovská Jana 56 0.00000 0 2086527 H10 PGP0502 Dlouhý Aleš 6 0.00000 0 2067935 H10 PGP0800 Šimerka Ondřej 12 0.00000 0 2087642 H10 PGP0703 Matyšek Ondřej 16 0.00000 0 2083399 H10 PGP0602 Göth Mikuláš 48 0.00000 0 301003 H10 PGP0704 Kosák Eliáš 72 0.00000 0 231948 H12 PGP0401 Čtrnáct František 22 0.00000 0 443090 H12 PGP0404 Janas Adam 42 0.00000 0 9877 H12 PGP0300 Kožina Štěpán 80 0.00000 0 2075683 H14 PGP0204 Kolský Pavel 48 0.00000 0 887632 H14 PGP0101 Janovský Tomáš 52 0.00000 0 336710 H16 PGP9903 Ždimera Jan 21 0.00000 0 2073709 H65 PGP5000 Kolský Alexander 21 0.00000 0 2032143 P PGP0001 Čtrnáct Šimon 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PHK - OK 99 Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8949 D45 PHK6151 Hejnalová Hana 41 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PLU - TJ Sokol Plumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515418 H21K PLU7823 Matyšek Bronislav 146 0.00000 0 515147 HDR PLU7612 Matyšek Stanislav 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PVP - VSS Přírodověda Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 347887 D12 PVP0450 Čechmánková Anna 79 0.00000 0 8565 D21L PVP9250 Neumannová Kateřina 73 0.00000 0 51580 D45 PVP6650 Neumannová Renata 25 0.00000 0 8575 H10 PVP0600 Čechmánek Václav 54 0.00000 0 336081 H16 PVP9900 Neumann Jindřich 7 0.00000 0 2087658 H35 PVP7200 Ptáček Jan 58 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RIC - OB Říčany ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2073696 D10 RIC0652 Polívková Beáta 82 0.00000 0 361931 D10 RIC0653 Růžičková Ema 104 0.00000 0 2069057 D10 RIC0651 Kotenová Markéta 120 0.00000 0 2069056 D10L RIC0750 Hudosová Kristýna 72 0.00000 0 426373 D12 RIC0451 Pračková Ema 17 0.00000 0 2060260 D12 RIC0452 Kotenová Barbora 39 0.00000 0 2051504 D12 RIC0550 Pelantová Martina 67 0.00000 0 2073686 D14 RIC0150 Hanzalová Marie Anna 109 0.00000 0 2031355 D16 RIC0051 Šrámková Hana 56 0.00000 0 2019236 D16 RIC0151 Vyhnálková Marie 76 0.00000 0 2069061 D16 RIC9950 Formánková Anna 94 0.00000 0 9101106 D21L RIC9850 Vyhnálková Barbora 25 0.00000 0 889279 D35 RIC7552 Vyhnálková Eva 34 0.00000 0 2035141 D35 RIC7251 Šrámková Iva 42 0.00000 0 2045228 D35 RIC7850 Pračková Zita 46 0.00000 0 2056283 D35 RIC7299 Hudosová Gábina 54 0.00000 0 2073688 D35 RIC7650 Tolarová Ivana 58 0.00000 0 428270 D35 RIC7575 Rožková Petra 70 0.00000 0 2073694 D35 RIC7252 Kotenová Klára 82 0.00000 0 331656 D35 RIC7351 Růžičková Lucie 100 0.00000 0 301644 H10 RIC0501 Rožek Vojtěch 0 0.00000 0 2069070 H10 RIC0505 Tolar Hynek 14 0.00000 0 2060263 H10 RIC0700 Pelant Jan 24 0.00000 0 2073695 H10L RIC0701 Tolar Ondřej 20 0.00000 0 2069053 H12 RIC0401 Holeček Štěpán 36 0.00000 0 2069062 H12 RIC0400 Mucha Ondřej 50 0.00000 0 2031371 H12 RIC0303 Šrámek Jaromír 64 0.00000 0 9200525 H14 RIC0301 Rožek Vilém 16 0.00000 0 2069066 H14 RIC0101 Pecháček Vít 20 0.00000 0 2069059 H14 RIC0100 Pethö Alex 86 0.00000 0 2069051 H18 RIC9800 Černohorský Mikuláš 116 0.00000 0 448935 H21L RIC7302 Pračka Tomáš 53 0.00000 0 1111550 H21L RIC7403 Rožek David 95 0.00000 0 2073693 H35 RIC7401 Polívka Petr 18 0.00000 0 2073691 H35 RIC7301 Tolar Jan 44 0.00000 0 2069067 H35 RIC7600 Pecháček Libor 48 0.00000 0 2060262 H35 RIC7200 Koten Pavel 78 0.00000 0 2035144 H45 RIC6905 Šrámek Petr 81 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROU - SKOB Roudnice nad Labem ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8868 D10L ROU0550 Dobiášová Anna 70 0.00000 0 301007 D10L ROU0750 Buková Hana 86 0.00000 0 2059749 D12 ROU0351 Buková Anežka 57 0.00000 0 2080901 D12 ROU0451 Černá Ema 69 0.00000 0 8870 D12 ROU0350 Dobiášová Jitka 95 0.00000 0 2023953 D16 ROU9954 Pohořalá Anna 58 0.00000 0 331208 D35 ROU7150 Buková Jana 50 0.00000 0 8867 D35 ROU7451 Dobiášová Hana 102 0.00000 0 2023951 D35 ROU6850 Pohořalá Karolína 110 0.00000 0 410742 D45 ROU6551 Líbalová Marcela 37 0.00000 0 2059753 D45 ROU7051 Buková Zdeňka 55 0.00000 0 2085606 H10 ROU0501 Heller Jiří 22 0.00000 0 51438 H10L ROU0702 Heller Jakub 40 0.00000 0 2084986 H10L ROU0801 Havlák Štěpán 50 0.00000 0 2031368 H14 ROU0102 Buk Ondřej 46 0.00000 0 2023957 H14 ROU0103 Pohořalý Hugo 66 0.00000 0 232093 H21K ROU9202 Líbal Jakub 142 0.00000 0 1602625 H21L ROU9303 Buk Jindřich 27 0.00000 0 2075669 H21L ROU9601 Buk Michal 71 0.00000 0 51437 H21L ROU9002 Forejt Michal 75 0.00000 0 2031369 H45 ROU6901 Buk Jiří 39 0.00000 0 331058 H45 ROU6202 Buk Miloslav 97 0.00000 0 8869 HDR ROU1150 Dobiášová Eliška 0 0.00000 0 51435 HDR ROU1101 Dobiáš Jaromír 0 0.00000 0 301008 HDR ROU09XX Černá Vilma 0 0.00000 0 51434 P ROU7951 Havláková Daniela 0 0.00000 0 2081373 P ROU7850 Hellerová Alena 0 0.00000 0 51441 P ROU6802 Dobiáš Jaromír 0 0.00000 0 331503 T ROU7708 Heller Jiří 0 0.00000 0 2085613 T ROU7505 Černý Michal 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROZ - OK Roztoky ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2087706 D10 ROZ0650 Křístková Veronika 86 0.00000 0 2087688 D10 ROZ0651 Křístková Viktorie 122 0.00000 0 51895 D12 ROZ0350 Křístková Magdalena 23 0.00000 0 7205027 D16 ROZ9951 Voltrová Alena 78 0.00000 0 232535 D16 ROZ0050 Sedláčková Linda 86 0.00000 0 51608 D21L ROZ7450 Křístková Hana 43 0.00000 0 438639 D21L ROZ9752 Voltrová Hana 77 0.00000 0 7921 D35 ROZ7050 Sedláčková Petra 8 0.00000 0 438643 D45 ROZ6150 Voltrová Svatava 49 0.00000 0 7941 H10 ROZ0500 Jíra Filip 32 0.00000 0 52300 H10L ROZ0800 Sedláček Patrik 10 0.00000 0 2069049 H10L ROZ0700 Svoboda František 16 0.00000 0 9982 H12 ROZ0300 Sedláček Jaroslav 38 0.00000 0 7943 H14 ROZ0200 Svoboda Jáchym 44 0.00000 0 7944 H14 ROZ0101 Jirásek Kryštof 76 0.00000 0 416137 H35 ROZ7100 Svoboda Ondřej 6 0.00000 0 51894 H45 ROZ6801 Sedláček Jaroslav 43 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SCP - OK Sparta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52114 D21L SCP6950 Tloušťová Eva 31 0.00000 0 446418 D45 SCP6150 Kavková Dana 9 0.00000 0 52760 D55 SCP5550 Jahnová Helena 75 0.00000 0 7201806 H21L SCP7901 Skripnik Štěpán 67 0.00000 0 51558 H21L SCP8303 Vrabec Ondřej 99 0.00000 0 682630 H45 SCP5900 Kavka Jiří 35 0.00000 0 9101101 H45 SCP4700 Buriánek Jaromír 45 0.00000 0 51571 H45 SCP6100 Vrabec Martin 73 0.00000 0 1700085 H45 SCP6901 Rakovec Michal 109 0.00000 0 52115 H45 SCP6001 Hošek Ladislav 113 0.00000 0 52299 H65 SCP4600 Novák Miloš 39 0.00000 0 2084946 H65 SCP4501 Valášek Josef 51 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJC - TJ Sportcentrum Jičín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 897345 D21L SJC8952 Bochenková Ivana 41 0.00000 0 2067255 D21L SJC8759 Zamrzlová Eva 71 0.00000 0 981842 D21L SJC8451 Tomešová Daniela 81 0.00000 0 7201777 H21L SJC8104 Kovář Miroslav 39 0.00000 0 9705 H21L SJC8401 Prášil Ondřej 45 0.00000 0 896967 H35 SJC7531 Tomeš Petr 16 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJP - KČT Slavoj Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51148 D75 SJP3651 Bláhová Blanka 60 0.00000 0 443105 H10 SJP0500 Bláha Matyáš 8 0.00000 0 443072 H10 SJP0501 Bláha Vojtěch 64 0.00000 0 301009 H10L SJP0505 Eisenkolb Filip 26 0.00000 0 51421 H10L SJP0700 Bláha Šimon 30 0.00000 0 1407424 H45 SJP6800 Bláha Jan 75 0.00000 0 53507 H65 SJP4200 Hlavatý Karel 47 0.00000 0 446359 P SJP7350 Bláhová Kateřina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLA - SKOB Slaný ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2011819 D10 SLA0550 Jirkovská Magdaléna 80 0.00000 0 436970 D10 SLA0551 Zemková Pavlína 114 0.00000 0 224355 D10L SLA0750 Straková Denisa 58 0.00000 0 2085659 D10L SLA0650 Redlová Barbora 66 0.00000 0 206417 D12 SLA0350 Jirkovská Kateřina 73 0.00000 0 320292 D14 SLA0150 Jirkovská Michaela 83 0.00000 0 2085001 D14 SLA0251 Kašparová Barbora 113 0.00000 0 219276 D16 SLA0051 Straková Veronika 50 0.00000 0 981813 D35 SLA7351 Kolářová Michaela 62 0.00000 0 434805 D35 SLA7250 Jirkovská Pavlína 78 0.00000 0 425546 D35 SLA7450 Zemková Helena 104 0.00000 0 336731 D45 SLA6852 Kašparová Irena 31 0.00000 0 2067945 H10 SLA0600 Husák Ondřej 46 0.00000 0 2011818 H10 SLA0500 Jirkovský Jan 70 0.00000 0 897393 H12 SLA0300 Kolář Matyáš 72 0.00000 0 2056309 H14 SLA0201 Husák Zdeněk 60 0.00000 0 428278 H16 SLA9900 Zemko Zdeněk 11 0.00000 0 336766 H18 SLA9800 Kašpar František 98 0.00000 0 8801 H21K SLA9400 Malec Oldřich 144 0.00000 0 8800 H21L SLA8002 Hanák Jan 13 0.00000 0 887615 H35 SLA7103 Kolář Tomáš 66 0.00000 0 345950 H45 SLA6200 Malec Jaroslav 107 0.00000 0 420425 H65 SLA4200 Zábranský Emil 23 0.00000 0 8579 P SLA7251 Straková Jana 0 0.00000 0 426378 T SLA7452 Husáková Petra 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SMR - SK SNS Smržovka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 896962 H21L SMR7000 Obuškevič Jan 111 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SOB - SOBSA ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53017 D35 SOB7151 Janečková Veronika 56 0.00000 0 4188 H14 SOB0201 Janeček Ondřej 40 0.00000 0 53016 H35 SOB7001 Janeček Ondřej 22 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301102 HDR SRK1151 Pohlová Sandra 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TAP - KOB TRETRA Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301023 D10 TAP0850 Bulířová Žofie 106 0.00000 0 2085009 D10 TAP0651 Kohoutková Lucie 136 0.00000 0 301015 D12 TAP0350 Bartoňová Tereza 53 0.00000 0 301017 D12 TAP0452 Bulířová Ema 75 0.00000 0 301012 D14 TAP0150 Halamová Barbora 107 0.00000 0 301013 D14 TAP0153 Rosendorfová Lenka 117 0.00000 0 301014 D14 TAP0253 Popová Veronika 121 0.00000 0 53443 D21L TAP9151 Sládková Helena 27 0.00000 0 51848 D21L TAP8153 Znamenáčková Helena 49 0.00000 0 232158 D21L TAP9052 Tihonová Hana 57 0.00000 0 442851 D21L TAP9755 Šimůnková Gabriela 69 0.00000 0 2081352 D35 TAP7152 Melišíková Radka 24 0.00000 0 301025 D35 TAP7450 Popová Veronika 86 0.00000 0 981829 D35 TAP7151 Longinová Lenka 94 0.00000 0 232161 D45 TAP6253 Tihonová Jindra 65 0.00000 0 53641 D55 TAP5452 Hejtmánková Alena 79 0.00000 0 301018 H10 TAP0501 Černý Matouš 20 0.00000 0 0 H10 TAP0606 Kourek Vojtěch 26 0.00000 0 2081357 H10 TAP0502 Melišík Jan 30 0.00000 0 301022 H10 TAP0602 Bulíř Jáchym 40 0.00000 0 2084997 H10L TAP0700 Hlaváček Vojtěch 44 0.00000 0 301020 H10L TAP0600 Pop Jonáš 52 0.00000 0 2075696 H12 TAP0400 Tůma Šimon 56 0.00000 0 301016 H12 TAP0402 Černý Antonín 68 0.00000 0 2080913 H14 TAP0200 Melišík Martin 72 0.00000 0 981814 H14 TAP0103 Longin Jan 90 0.00000 0 301010 H16 TAP0010 Rohlík Matěj 9 0.00000 0 7201191 H16 TAP0000 Janeček Jiří 15 0.00000 0 0 H16 TAP0012 Čermák Petr 19 0.00000 0 2067986 H16 TAP0001 Dědek Matěj 27 0.00000 0 442878 H21K TAP8301 Kutálek Jan 140 0.00000 0 442867 H21K TAP7201 Jirous Jiří 150 0.00000 0 51846 H21L TAP9702 Vlášek Jakub 69 0.00000 0 7778511 H21L TAP8511 Makovský Jakub 73 0.00000 0 886822 H21L TAP8002 Benc Jiří 77 0.00000 0 4193 H21L TAP9902 Sladkovský Jaromír 81 0.00000 0 442886 H21L TAP9805 Ransdorf Jakub 91 0.00000 0 515440 H45 TAP6102 Tihon Jaroslav 47 0.00000 0 232177 H45 TAP5501 Fiala Zdeněk 77 0.00000 0 682651 H45 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 105 0.00000 0 2060250 HDR TAP9999 Pohl Lukáš 0 0.00000 0 2080980 HDR TAP1050 Hlaváčková Lucie 0 0.00000 0 9434 HDR TAP0652 Pompachová Karolína 0 0.00000 0 301024 P TAP7150 Čermáková Dana 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TCB - SK Technik České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52184 D55 TCB5751 Pokorná Eva 69 0.00000 0 301187 H65 TCB4701 Pokorný Karel 27 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJP - TJ Sokol Troja ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53512 D21L TJP9350 Krausová Martina 93 0.00000 0 53540 D55 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 57 0.00000 0 51289 D55 TJP5250 Wolkerová Dagmar 81 0.00000 0 53532 D65 TJP4250 Provazníková Svatava 40 0.00000 0 51325 D75 TJP3650 Dolečková Míla 52 0.00000 0 232897 H21L TJP7800 Beneš Michal 35 0.00000 0 53514 H45 TJP5700 Kraus Ota 59 0.00000 0 446334 H55 TJP5500 Cedrych Karel 14 0.00000 0 51329 H55 TJP5000 Paukert Milan 40 0.00000 0 51332 H65 TJP4700 Ryšavý Vít 35 0.00000 0 2073674 T TJP8550 Špinková Markéta 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UVP - Slovan Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7960 D10L UVP0650 Bohatá Marie 90 0.00000 0 7920 D35 UVP7450 Bohatá Pavla 90 0.00000 0 7998 D55 UVP4950 Nováková Jiřina 59 0.00000 0 7999 D55 UVP4750 Matějů Ladislava 65 0.00000 0 7915 H12 UVP0400 Bohatý Jan 60 0.00000 0 232326 H65 UVP4600 Matějů Ivan 29 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VLI - Slavia Liberec orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7003010 H21K VLI7301 Meier Milan 136 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VSP - USK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 888639 D10 VSP0751 Baldrianová Eva 88 0.00000 0 7202884 D10 VSP0352 Berounská Adéla 96 0.00000 0 51730 D10 VSP0752 Gajdová Michaela 118 0.00000 0 443085 D10 VSP0651 Jedličková Josefína 132 0.00000 0 2073706 D10L VSP0853 Nemšovská Magdalena 82 0.00000 0 2058491 D10L VSP0650 Hroňková Barbora 92 0.00000 0 52755 D10L VSP0652 Machová Karolína 98 0.00000 0 53374 D10L VSP0654 Pastuszková Laura 102 0.00000 0 2032113 D10L VSP0850 Zakouřilová Klára 108 0.00000 0 2021847 D12 VSP0453 Kopecká Valentýna 29 0.00000 0 2020713 D12 VSP0454 Aschermannová Klára 47 0.00000 0 2021830 D12 VSP0456 Štraitová Jolana 51 0.00000 0 7202895 D14 VSP0256 Berounská Anna 87 0.00000 0 2035748 D14 VSP0250 Titzová Adéla 99 0.00000 0 331064 D14 VSP0150 Horáková Barbora 103 0.00000 0 2020712 D14 VSP0253 Aschermannová Tereza 131 0.00000 0 2021848 D16 VSP9950 Kopecká Johana 52 0.00000 0 301027 D16 VSP0052 Ježková Jitka 66 0.00000 0 9101185 D16 VSP0051 Kosíková Eliška 92 0.00000 0 9782 D21L VSP5450 Horová Magda 23 0.00000 0 9784 D21L VSP7850 Baldrianová Barbora 51 0.00000 0 53598 D21L VSP7450 Svobodová Jitka 85 0.00000 0 2021823 D35 VSP7351 Trnková Dana 18 0.00000 0 51672 D35 VSP7252 Štraitová Jitka 32 0.00000 0 51589 D35 VSP7099 Klapalová Pavla 44 0.00000 0 232401 D35 VSP7453 Zakouřilová Helena 66 0.00000 0 51728 D35 VSP7255 Horáková Lenka 88 0.00000 0 9101184 D45 VSP6550 Kosíková Helena 51 0.00000 0 51734 D45 VSP6151 Michálková Jiřina 57 0.00000 0 51645 D55 VSP5050 Dohnalová Dana 73 0.00000 0 51649 H10 VSP0601 Horák Martin 36 0.00000 0 232246 H10 VSP0606 Meier David 42 0.00000 0 2021829 H10 VSP0701 Štrait Vilém 50 0.00000 0 2075699 H10L VSP0803 Rod Matyáš 22 0.00000 0 339547 H10L VSP0801 Mach David 28 0.00000 0 2058492 H10L VSP0700 Hroněk Štěpán 42 0.00000 0 2067940 H10L VSP0800 Jedlička Aleš 46 0.00000 0 2035710 H12 VSP0500 Nemšovský Filip 26 0.00000 0 2032183 H12 VSP0401 Titz Adam 46 0.00000 0 2032107 H12 VSP0406 Průša Dominik 66 0.00000 0 232616 H12 VSP0400 Zakouřil Matyáš 76 0.00000 0 9200730 H12 VSP0405 Baldrian Tomáš 82 0.00000 0 434600 H12 VSP0301 Horák Pavel 86 0.00000 0 2020707 H14 VSP0102 Průša Kryštof 74 0.00000 0 7200325 H21K VSP5100 Hora Vladimír 152 0.00000 0 51750 H21L VSP7000 Bořánek Petr 21 0.00000 0 52284 H21L VSP6902 Aschermann Jan 85 0.00000 0 51724 H35 VSP7401 Zakouřil Václav 2 0.00000 0 410393 H35 VSP7602 Štrait Martin 50 0.00000 0 2032184 H35 VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 54 0.00000 0 53399 H35 VSP7500 Pastuszek Jakub 64 0.00000 0 553437 H35 VSP7310 Průša Michal 86 0.00000 0 51743 H65 VSP4300 Dohnal Josef 37 0.00000 0 2075606 HDR VSP1100 Baldrian Josef 0 0.00000 0 52283 HDR VSP0903 Gajda Petr 0 0.00000 0 2049522 P VSP7463 Titzová Pavlína 0 0.00000 0 2035706 P VSP7455 Hroňková Milada 0 0.00000 0 2021838 P VSP7421 Augusta Jiří 0 0.00000 0 2021849 P VSP7250 Kopecká Alena 0 0.00000 0 2070890 T VSP7461 Bártíková Irena 0 0.00000 0 1398992 T VSP7400 Titz Pavel 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBP - OOB SK Zbraslav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 995800 H21K ZBP7302 Vaněk Petr 124 0.00000 0 53586 H21K ZBP7102 Toušek Filip 134 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZPV - KOB ZPV Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52428 H55 ZPV5501 Jirka Jiří 12 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZVO - OB SK Zvole ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2079493 D10 ZVO0557 Švecová Karolína 92 0.00000 0 2079492 D12 ZVO0352 Švecová Anežka 21 0.00000 0 2083376 D12 ZVO0353 Kramlová Kateřina 35 0.00000 0 2083385 D12 ZVO0452 Kramlová Barbora 89 0.00000 0 428220 D45 ZVO6451 Zimmerová Lenka 79 0.00000 0 2051483 H10 ZVO0501 Marhold Václav 38 0.00000 0 2023809 H12 ZVO0301 Marhold Přemysl 34 0.00000 0 2023808 H14 ZVO0101 Marhold Ondřej 68 0.00000 0 897354 H16 ZVO0001 Zimmer Jan 25 0.00000 0 2079507 H35 ZVO7601 Švec Karel 14 0.00000 0 2031362 HDR ZVO0801 Kraus Hynek 0 0.00000 0 438635 P ZVO7451 Marholdová Martina 0 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------