Startovní listina po oddílech

MČR na krátké trati 2016 - semifinále

Stav ke dni: 21.06.2016 6:11
odkazy na oddíly:
23P 26A 2MD 35D 4BC 61C 69X 71D 8RC
ABM ADA AOP ASU BBM BOR BOV BZP CET CHA CHC CHT CST CTB DCE DCH DKL DKP DOB DOK DOR EKP FSP HAV HCE HLV HOR JEN JHB JIL
JPV KAM KBP KCK KON KPY KRE KRL KRN KSH KSU KTA KUO LBE LBM LCE LCV LIT LLI LME LPM LPU LTP LTU MAS MBM MFP MKP MLA MOV
NEJ NNN NPA OCB ODR OKP OOL OSN PBM PCB PGP PHK PLU PVP PZR RBK RIC ROU ROZ SBR SCP SHK SJC SJH SJI SLA SLP SNA SOP SRK
SSU STB STE STH TAP TBM TCB TEH TEP TJN TJP TRI TTR TUR TUV TZL UOL VAM VBM VCB VIC VLI VPM VRL VSP ZBM ZBP ZLH ZPV

Oddíl: 23P - OK!Sport
----------------------------------------------------------------------------
 SI-čip Kat.  Reg.čís  Příjmení a jméno         Start  Číslo  Ranking  poř.
----------------------------------------------------------------------------
1418714 H21   23P0000  Cwalina Karol              46    64    0.00000    0
 887222 H55   23P5900  Drągowski Robert          142          0.00000    0
----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 26A - HSV Ried ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1500223 H60 26A5400 Hones Sepp 175 0.00000 0 8630860 P2 26A5650 Haider Anna 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 2MD - ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1009329 D21 2MD8350 Marina Rosink 41 281 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 35D - Sachsen-Marathon ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2091764 H70 35D420X Werner George Klawun Kend 191 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 4BC - Prochy ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301722 H40 4BC7200 Mágr Zdeněk 200 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 61C - Stara Hut ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 4276 H60 61C5300 Nechyba Jiri 165 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 69X - HO Humanita ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 T5 69X8600 Pecharová Aneta 182 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 71D - TU Dresden ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 445644 D21 71D8650 Rickmeyer Tina 17 233 0.00000 0 690719 D45 71D6900 Eckardt Cornelia 179 0.00000 0 9080057 H20 71D9600 Grätsch Markus 73 724 0.00000 0 2032226 H45 71D6400 Müller Rico 206 0.00000 0 990002 H50 71D6500 Gossel Heiko 206 0.00000 0 7501901 H70 71D4000 Conrad Helmut 179 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: 8RC - žádný ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 0 P4 8RC7704 Halkova Jarka 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ABM - KOB Moira Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232876 D16 ABM0199 Radová Kateřina 67 432 0.00000 0 500260 H16 ABM0101 Adámek Filip 29 344 0.00000 0 438043 H18 ABM9901 Florián Vojtěch 14 516 0.00000 0 52056 H40 ABM7415 Palát Petr 206 0.83800 77 232872 T5 ABM9210 Otrusina Jan 122 0.23520 632 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ADA - OOB TJ Spartak Adamov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2053552 H12 ADA0500 Odehnal Tomáš 154 0.00000 0 2053551 H40 ADA7400 Odehnal Luděk 190 0.00000 0 2050641 P2 ADA7656 Odehnalová Radka 120 0.00000 0 2053553 P2 ADA0851 Odehnalová Tereza 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: AOP - Přátelé orientačního běhu Opav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52957 D18 AOP9850 Fukalová Hana 28 630 0.10250 535 2045206 D18 AOP9951 Čechová Klára 46 648 0.07330 592 2082714 D21 AOP8152 Košárková Iva 21 243 0.81110 45 515447 D21 AOP9350 Mrázová Pavla 23 248 0.55080 173 515074 D21 AOP9450 Tesařová Marcela 35 271 0.67320 106 52295 D40 AOP7251 Kašparová Šárka 161 0.45660 239 2096115 D45 AOP7151 Kostková Jana 155 0.00000 0 7203453 H16 AOP0001 Valík Tomáš 25 337 0.00000 0 2085648 H16 AOP0201 Kostka Jiří 45 369 0.00000 0 7206538 H18 AOP9900 Tesař Vojtěch 42 543 0.00000 0 1625050 H20 AOP9602 Glonek Jakub 57 708 0.89460 33 515123 H20 AOP9701 Mielec Jaromír 79 729 0.28770 584 887157 H21 AOP9301 Hadač Filip 30 32 0.86080 61 515444 H21 AOP9202 Navrátil Boris 42 55 0.88730 41 995871 H21 AOP9303 Schuster Marek 46 63 0.94640 10 51568 H21 AOP7102 Košárek Pavel 56 84 0.80470 105 7200365 H21 AOP9501 Sklenář Martin 64 98 0.79330 115 920663 H21 AOP9001 Melecký Martin 72 116 0.83170 79 2085619 H40 AOP7301 Kovalčík Tomáš 136 0.12610 806 682655 H40 AOP7402 Borunský Tomáš 144 0.00000 0 352349 H45 AOP6702 Tesař Jiří 180 0.05840 985 7203322 H45 AOP7101 Valík Luděk 210 0.11080 837 682679 H50 AOP6501 Hadač Miroslav 146 0.64320 265 887168 H50 AOP6301 Peřinka Jan 168 0.00000 0 7200359 H50 AOP6302 Sklenář Miroslav 204 0.00000 0 995843 H50 AOP6502 Schuster Martin 216 0.32670 540 331752 P2 AOP1451 Tesařová Lucie 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ASU - Magnus Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 920661 D16 ASU0097 Plhalová Šárka 59 420 0.04330 697 2045171 D16 ASU0099 Hrabošová Magdalena 87 463 0.03700 729 2027242 D18 ASU9852 Vývodová Jana 32 634 0.10360 530 980354 D20 ASU9797 Horvátová Hana 74 809 0.22860 393 7203330 D21 ASU8756 Staňková Lucie 9 217 0.72950 79 920685 D21 ASU8598 Vavrova Veronika 21 242 0.36700 293 682342 D21 ASU9299 Kopecká Eliška 49 299 0.56580 162 2012280 D45 ASU6999 Šmelíková Hana 143 0.00000 0 7876 H16 ASU0101 Grebík Radim 5 307 0.03270 1121 7204978 H18 ASU9843 Sláma Dušan 26 528 0.07270 937 886264 H21 ASU9447 Horvát Petr 28 26 0.89920 30 920700 H21 ASU9444 Minář Marek 32 34 0.91920 20 7203321 H21 ASU8304 Khýn Vítězslav 62 96 0.78300 121 920699 H21 ASU8808 Zbranek Roman 66 101 0.89420 34 887908 H40 ASU7501 Kolek Petr 176 0.12010 818 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BBM - BETA URSUS Orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056262 D16 BBM0050 Opálková Martina 71 438 0.00000 0 52346 D45 BBM7155 Kunzová Ivana 189 0.00000 0 331257 D50 BBM6550 Peřinková Irena 146 0.00000 0 980376 H18 BBM9800 Ptáček Patrik 62 564 0.13990 772 886286 H20 BBM9600 Ptáček Pavel 53 704 0.75000 156 53271 H20 BBM9702 Konečný Daniel 65 715 0.03250 1123 331262 H20 BBM9701 Drozd Michal 73 723 0.07530 929 7207495 H40 BBM7205 Fiala Jan 162 0.68560 231 553435 H45 BBM7101 Kunz Martin 136 0.00000 0 980377 H50 BBM6508 Ptáček Pavel 126 0.00000 0 553436 H50 BBM6300 Patočka Petr 166 0.00000 0 219273 H60 BBM5300 Ptáček Ladislav 217 0.00000 0 7510216 H65 BBM5100 Denemarek Oldřich 133 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BOR - OK Jiskra Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1333269 D16 BOR0151 Jeřábková Nina 67 433 0.00000 0 1204999 D18 BOR9954 Janoušková Lucie 6 608 0.02560 781 2051475 D18 BOR9853 Staňová Karolína 20 621 0.22360 396 7434894 D21 BOR9161 Burdová Adéla 31 262 0.64940 121 51473 D21 BOR8752 Sedláčková Oldřiška 47 295 0.67150 108 8445 D50 BOR6550 Pávková Jana 180 0.00000 0 2090862 D65 BOR5150 Úlehlová Ivana 145 0.00000 0 887936 H16 BOR0001 Pavlovec Dan 19 328 0.17010 715 7200544 H18 BOR9805 Kašpar Ludvík 46 547 0.07020 942 7667667 H20 BOR9608 Burda Matěj 57 707 0.79740 110 9200728 H21 BOR9503 Pavlovec Jan 36 41 0.83090 81 7003001 H21 BOR9007 Kořínek Tomáš 60 89 0.86840 58 995805 H35 BOR7713 Nehasil David 188 0.21430 657 8534 H40 BOR7409 Vácha Tomáš 188 0.00000 0 8439 H45 BOR7105 Jeřábek Petr 156 0.00000 0 8524 H45 BOR6701 Beránek Petr 194 0.11790 824 219203 H50 BOR6303 Pavlovec Petr 134 0.00000 0 7765 H50 BOR6502 Mašek Petr 200 0.00000 0 51542 H55 BOR5802 Sucharda Jiří 136 0.00000 0 50000 H55 BOR6003 Dikoš Pavel 190 0.23020 638 886284 H65 BOR5004 Rančák Josef 187 0.00000 0 4131 H75 BOR3900 Beránek Miroslav 147 0.00000 0 2090839 H80 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 148 0.00000 0 8544 H80 BOR3602 Mašek Pavel 152 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BOV - TJ Baník Ostrava OKD ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9576 D70 BOV4251 Stará Pavla 163 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: BZP - ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2092415 D40 BZP7650 Pospíšilová Štěpánka 183 0.00000 0 2092416 D45 BZP7150 Krotilová Magdaléna 145 0.04400 693 7260013 T5 BZP8750 Králová Vanda 184 0.16210 451 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CET - TJ Loko Česká Třebová ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2085582 H65 CET5002 Čípa Jiří 153 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHA - OK Chrastava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 436447 D16 CHA0050 Pavlíková Markéta 79 451 0.00000 0 887906 D35 CHA7850 Kašková Kateřina 142 0.82080 42 7500077 D35 CHA7750 Pachnerová Dominika 146 0.53370 189 8186 D35 CHA8150 Poláková Veronika 166 0.00000 0 51533 D50 CHA6551 Pavlíková Pavla 168 0.01890 805 8165 D60 CHA5351 Ševčíková Alena 135 0.01880 806 8152 D70 CHA4650 Kašková Eva 165 0.00000 0 436431 H16 CHA0103 Bek Jiří 5 309 0.04760 1039 2059764 H16 CHA0000 Galbavý Matěj 15 324 0.25460 615 8200 H21 CHA9300 Čechlovský Jan 80 129 0.73080 181 8188 H35 CHA7800 Kadavý Petr 158 0.68630 229 7700075 H40 CHA7501 Pachner Pavel 122 0.03240 1125 2070857 H40 CHA7601 Tomanica Vojtěch 152 0.01220 1225 7201775 H40 CHA7500 Polák Jaroslav 156 0.23730 627 2085623 H40 CHA7302 Sychra Zdeněk 160 0.00000 1262 8185 H50 CHA6600 Vydra Ivan 198 0.03680 1094 2080917 H60 CHA5500 Kaška Rudolf 171 0.01640 1206 8199 H65 CHA5003 Ševčík Milan 161 0.01020 1231 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHC - K.O.B. Choceň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2011852 D16 CHC0152 Shánělová Štěpánka 57 417 0.06420 616 320290 D16 CHC0051 Chaloupková Kateřina 61 423 0.10340 531 9569 D18 CHC9852 Chaloupková Veronika 16 618 0.06820 605 425544 D18 CHC9951 Semrádová Jana 28 629 0.11310 513 2025366 D40 CHC7251 Křivdová Lenka 147 0.00000 0 9990101 H16 CHC0101 Švadlena Michal 19 330 0.09870 863 9200535 H18 CHC9901 Křivda Tomáš 40 542 0.29620 571 2053577 H20 CHC9701 Semrád Ladislav 71 721 0.81470 95 2025343 H21 CHC8603 Pátek Michal 24 17 0.72890 183 2049551 H21 CHC8801 Grundman Vojtěch 46 62 0.76630 137 2025363 H21 CHC8502 Pešek Ondřej 68 108 0.76570 138 2011854 H40 CHC7502 Švadlena Pavel 212 0.77700 126 9554 H70 CHC4601 Švadlena Jiří 189 0.01570 1210 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CHT - OOB SK Chrast ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51924 D10 CHT1054 Korecká Eva 161 0.00000 0 515504 D21 CHT8053 Korecká Lenka 11 221 0.54150 184 2059736 D21 CHT8851 Kopáčková Iva 27 256 0.73720 76 52145 D50 CHT6654 Wurzelová Dana 192 0.00000 0 53155 H21 CHT8701 Krejsa Jan 48 67 0.71170 199 7201807 H21 CHT8510 Kopáček Jan 72 115 0.75230 154 301360 H35 CHT7901 Korecký Miroslav 128 0.47680 408 51980 H35 CHT8001 Matras Tomáš 192 0.66530 250 52175 T3 CHT8152 Krejsová Martina 161 0.21050 402 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CST - OB Strakonice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7749 D40 CST7454 Pelcová Pavla 129 0.00000 0 51330 H10 CST0601 Pelc Tadeáš 147 0.00000 0 436432 H12 CST0401 Pelc Matyáš 136 0.00000 0 2027924 H21 CST6702 Pelc Václav 20 9 0.48330 404 443103 H70 CST4601 Šafařík Bedřich 193 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: CTB - SK OB Chotěboř ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8884 D16 CTB0051 Boháčová Anna 75 444 0.00000 0 2081369 D21 CTB9451 Voborníková Alena 5 210 0.84740 33 7208080 D21 CTB8151 Gregorová Kamila 23 247 0.93190 7 339559 H18 CTB9902 Sabol Josef 18 520 0.00000 0 887165 H35 CTB7701 Gregor Martin 130 0.60400 310 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCE - KOB Dobřichovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7868 D55 DCE5550 Mrázová Pavla 131 0.00000 0 1954721 D60 DCE5450 Procházková Miluše 157 0.00000 0 51973 H60 DCE5400 Jaroš Vladimír 209 0.00000 0 1955315 H60 DCE5500 Procházka Antonín 219 0.04750 1040 232129 T5 DCE7500 Zeman Tomáš 120 0.00000 0 416316 T5 DCE7950 Jarošová Klára 146 0.44460 250 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DCH - Radioelektronika Cheb ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7890 H65 DCH4701 Jirásek Jaroslav 183 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKL - KOB Kladno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53520 D60 DKL5550 Cabrnochová Hana 159 0.00000 0 7207350 H18 DKL9901 Vítek Karel 16 517 0.00000 0 416324 H60 DKL5400 Cabrnoch Jiří 205 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DKP - Oddíl OB Kotlářka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200326 D14 DKP0250 Sanna Karin 148 0.00000 0 886271 D20 DKP9751 Nováková Tereza 80 815 0.80730 46 9054 D21 DKP8254 Jiřištová Zuzana 3 208 0.57110 160 7207077 D21 DKP8651 Plochová Dominika 9 220 0.88160 24 434840 D21 DKP8758 Bochenková Martina 47 296 0.71720 87 9000007 D21 DKP8450 Kolínová Kristýna 49 297 0.83950 35 9999888 D35 DKP8154 Janatová Lucie 180 0.74740 70 231939 D45 DKP6651 Illnerová Daniela 199 0.00000 0 2095936 D60 DKP5650 Mrázková Ivana 125 0.00000 0 51799 D65 DKP5150 Stehnová Hana 151 0.00000 0 0 H16 DKP0107 Novák Přemysl 25 339 0.00000 0 1394693 H18 DKP9801 Semerád Antonín 12 513 0.27940 593 9903301 H18 DKP9903 Šebek Petr 22 523 0.00000 0 899156 H20 DKP9600 Illner Vojtěch 55 706 0.79460 111 889286 H21 DKP8500 Johanovský Tomáš 26 24 0.73710 172 7208100 H21 DKP8502 Falta Ondřej 36 42 0.74650 160 888608 H21 DKP8306 Janata Martin 62 95 0.90720 25 9007701 H21 DKP7701 Kolín Jan 78 128 0.81720 93 1207404 H35 DKP8004 Nývlt Petr 156 0.49380 393 9180967 H45 DKP6703 Sanna Roberto 150 0.00000 0 515448 H45 DKP6601 Illner Jakub 186 0.67630 241 889282 H45 DKP6705 Šebek Martin 200 0.00000 0 51760 H65 DKP4900 Stehno Pavel 129 0.00000 0 49885 H65 DKP4700 Procházka Aleš 167 0.00000 0 51800 H70 DKP4300 Procházka Zdenko 187 0.00000 0 8277 P2 DKP1111 Janata Matěj 120 0.00000 0 9785 P2 DKP0950 Janatová Violka 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOB - KOB Dobruška ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9998737 H21 DOB8737 Hošek Radim 38 45 0.72830 185 920696 H21 DOB8002 Janda Martin 84 139 0.80760 101 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOK - OK Doksy ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200372 D35 DOK7950 Synková Petra 144 0.23030 392 886256 D55 DOK5950 Nováková Pavla 145 0.00000 0 2053519 H14 DOK0200 Synek Petr 149 0.00000 0 2053509 H16 DOK0100 Šmol David 21 333 0.00000 0 2053518 H16 DOK0001 Synek Antonín 33 349 0.10380 851 888634 H18 DOK9800 Koštejn Vít 18 519 0.70110 210 887924 H21 DOK8700 Novák Daniel 18 5 0.74060 165 7200371 H35 DOK7800 Synek Antonín 196 0.52050 372 2056288 H40 DOK7600 Synek Marcel 146 0.28620 587 7150219 H50 DOK6600 Lederer Pavel 132 0.02710 1157 886255 H60 DOK5500 Novák Tom 187 0.11010 841 887931 T5 DOK7100 Koštejn Pavel 162 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: DOR - OK Dobříš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080955 D10 DOR0752 Jandová Eva 179 0.00000 0 232174 D55 DOR6150 Bochenková Jana 169 0.00000 0 2045308 H12 DOR0403 Janda Jakub 150 0.00000 0 2045310 H16 DOR0100 Janda Ondřej 29 343 0.00000 0 2044882 H40 DOR7600 Janda Pavel 170 0.00000 0 2044896 H40 DOR7301 Arnošt Kamil 180 0.44070 435 2045311 P4 DOR7151 Jandová Jana 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: EKP - VŠTJ Ekonom Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51600 D12 EKP0551 Pecková Tereza 174 0.00000 0 49632 D14 EKP0256 Fantová Kateřina 150 0.00000 0 2045231 D35 EKP7850 Ondráčková Veronika 170 0.25570 369 515195 D45 EKP6850 Koucká Ivana 183 0.00000 0 515496 D45 EKP7053 Zurynková Jana 187 0.55090 172 51601 D50 EKP6252 Pecková Ivana 184 0.00000 0 51604 D55 EKP5750 Šedivá Miroslava 141 0.08350 571 51583 D60 EKP5650 Fantová Libuše 155 0.00000 0 2073716 H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 152 0.00000 0 601169 H14 EKP0200 Bolehovský Michal 167 0.00000 0 2045232 H21 EKP7414 Ondráček Radim 78 126 0.84890 67 515152 H45 EKP6800 Pecka Jan 154 0.00000 0 7204488 H45 EKP7103 Bolehovský Pavel 202 0.29620 572 2035738 H50 EKP6301 Koucký Roman 122 0.60500 308 51147 H55 EKP5800 Fanta Miroslav 196 0.00000 0 682645 H60 EKP5500 Šedivý Jiří 173 0.47940 407 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: FSP - VŠTJ Stavební fakulta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 207837 D35 FSP7852 Kurfürstová Magdalena 156 0.07800 584 888614 H18 FSP9801 Borovička Tomáš 60 561 0.00000 0 207827 H40 FSP7400 Kurfürst Pavel 168 0.50840 381 515097 H55 FSP6104 Borovička Milan 218 0.05720 990 53267 H70 FSP4300 Čadil Jan 175 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HAV - SKOB Havířov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52752 H55 HAV5702 Juračka Zdeněk 140 0.00000 0 336792 H55 HAV6000 Lužný Ladislav 174 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HCE - TJ Sokol Hostivice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7202877 D50 HCE6450 Kettnerová Lenka 152 0.00000 0 515105 H55 HCE5900 Kettner Pavel 168 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HLV - KČT - OB Holešov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416088 H65 HLV4801 Peška Antonín 201 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: HOR - TJ Jiskra Hořice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025352 D16 HOR0050 Rückerová Šárka 73 441 0.35920 297 2025353 H16 HOR0201 Rücker Jan 1 301 0.00000 0 2011900 H55 HOR5700 Škorpil Martin 134 0.00000 0 2035741 T3 HOR6500 Rücker Petr 139 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JEN - OB Jenišovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7775 D40 JEN7457 Zabořilová Romana 193 0.11950 503 7781 H45 JEN7101 Zabořil Michal 170 0.00000 0 51543 T5 JEN0101 Zabořil Vojta 218 0.00000 0 7780 T5 JEN0401 Zabořil Ondřej 224 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7204508 D50 JHB6553 Fencíková Vladislava 140 0.45970 235 49819 T5 JHB6202 Culka Josef 158 0.00000 0 49809 T5 JHB8607 Culka Josef 212 0.44070 434 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JIL - OK Jilemnice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035715 D16 JIL0154 Dvořáková Anna 63 425 0.01630 816 2060258 D40 JIL7554 Vlastníková Lucie 197 0.00000 0 9093 D55 JIL6052 Jiřištová Hana 163 0.00000 0 2096111 D60 JIL5362 Zlesáková Vlasta 145 0.00000 0 2035716 H16 JIL0104 Ježek Jakub 27 342 0.07000 944 2078455 H16 JIL0107 Gottstein Jonáš 29 345 0.08860 895 2060257 H18 JIL9904 Vlastník Šimon 58 559 0.03740 1088 1155115 H21 JIL8702 Malý Aleš 76 123 0.81240 97 2060259 H45 JIL6901 Vlastník Zdeněk 212 0.00000 0 9066 H65 JIL4701 Zlesák Zdeněk 171 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: JPV - Oddíl OS SK Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1007537 D18 JPV9899 Soldánová Tereza 2 603 0.03410 733 1007538 D18 JPV9898 Pilcová Sabina 32 633 0.07300 593 52586 D45 JPV6773 Fajkusová Jitka 129 0.00000 0 301569 H18 JPV9800 Hubáček Filip 10 512 0.05070 1022 1007539 H18 JPV9824 Kočí Josef 20 521 0.29060 578 1602633 H18 JPV9807 Vystavěl Ondřej 24 526 0.22740 643 1007529 H20 JPV9717 Otruba Vojtěch 81 732 0.03000 1142 2020730 H50 JPV6526 Soldán Vladimír 210 0.03180 1128 2092403 H55 JPV6112 Jeřábek Luboš 202 0.00000 0 1602630 T5 JPV9509 Fajkus Radim 198 0.65770 256 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KAM - SK Kamenice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1413720 D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 183 0.00000 0 434803 D12 KAM0650 Škáchová Viktorie 186 0.00000 0 232425 D16 KAM0051 Aschermannová Karolína 65 430 0.15320 462 434818 D16 KAM0151 Škáchová Magdalena 79 449 0.02770 769 515001 D18 KAM9851 Hájková Eliška 4 605 0.40000 272 515491 D18 KAM9950 Albrechtová Iveta 36 637 0.00000 881 9102089 D21 KAM9550 Bořánková Karolína 17 235 0.76580 61 7200333 D21 KAM9554 Procházková Marie 21 244 0.84490 34 232409 D21 KAM8851 Doležalová Monika 25 252 0.86630 28 232415 D21 KAM9354 Aschermannová Petra 29 259 0.50700 208 7003009 D21 KAM9551 Hlubučková Kristýna 33 268 0.75150 65 52273 D40 KAM7350 Škvorová Zuzana 173 0.00000 0 7201760 D45 KAM7054 Škáchová Petra 131 0.54520 178 2035702 D45 KAM6850 Semíková Iva 195 0.00000 0 682695 H14 KAM0309 Škácha Vít 151 0.00000 0 9201064 H16 KAM0105 Gajda Jan 25 338 0.11120 835 981828 H18 KAM9900 Škvor Ota 54 556 0.26920 600 7201811 H20 KAM9702 Moravec Jakub 69 719 0.52200 371 897360 H20 KAM9601 Kettner Vojtěch 89 739 0.93050 16 920683 H21 KAM9401 Semík Ondřej 24 19 0.97320 6 887640 H21 KAM9403 Kettner Lukáš 42 56 0.85990 63 2051509 H21 KAM9301 Rusý Tomáš 50 71 0.83270 78 51733 H21 KAM6501 Kozák Petr 50 72 0.80880 100 523000 H21 KAM7600 Pašek František 80 131 0.75550 153 52267 H45 KAM6700 Škvor Martin 128 0.42490 447 7201769 H45 KAM7102 Škácha Michal 152 0.00000 0 51498 H45 KAM6901 Kovářík Tomáš 162 0.00000 0 995804 H50 KAM6400 Ročejdl Marek 120 0.00000 0 52279 H50 KAM6201 Semík Luboš 162 0.59730 315 232162 T5 KAM9450 Jančová Jana 126 0.40120 271 232426 T5 KAM9501 Čermák Matyáš 154 0.00000 0 232267 T5 KAM9402 Kapal Tomáš 186 0.69130 222 410375 T5 KAM9305 Prášek Přemysl 214 0.13430 788 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KBP - KBP Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 6645 H65 KBP4500 Valter Petr 177 0.02270 1177 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KCK - KOB Český Krumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 49615 D55 KCK5756 Flašarová Marie 153 0.00750 856 52372 H55 KCK5901 Kodeda Oldřich 144 0.00000 0 2080933 H55 KCK5701 Flašar Jan 178 0.00000 0 2032119 T3 KCK9907 Konečný Matěj 149 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KON - KOB Konice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2020742 D18 KON9898 Vlachová Kateřina 22 624 0.04660 681 8898 D21 KON9572 Vlachová Eliška 41 284 0.54550 177 515153 D21 KON8787 Dittrichová Petra 43 287 0.73830 74 52420 D50 KON6285 Dittrichová Lenka 156 0.00000 0 1418762 H18 KON9915 Beneš Miroslav 6 508 0.00000 0 52725 H50 KON6427 Navrátil Václav 142 0.00000 0 433100 H55 KON6111 Grepl Ladislav 214 0.00000 0 52416 T3 KON9175 Dittrichová Zuzana 159 0.43720 256 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KPY - SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301347 D21 KPY8852 Kohlová Zuzana 19 237 0.56220 164 301394 D55 KPY6050 Freyová Michaela 133 0.24480 379 301374 H50 KPY5701 Dobeš Václav 130 0.00000 0 301391 H50 KPY6201 Kohl Jiří 222 0.09650 871 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRE - OOB TJ Sokol Křemže ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428714 D16 KRE0052 Nováková Kateřina 65 429 0.00000 0 51418 D16 KRE0150 Štráchalová Diana 69 436 0.00000 0 51420 D40 KRE7450 Nováková Alena 175 0.00000 0 51411 D45 KRE7051 Dulovcová Marie 169 0.00000 0 51412 D50 KRE6351 Troupová Vladěna 136 0.00000 0 51413 D50 KRE6352 Kovaříčková Darja 150 0.00000 0 0 H14 KRE0301 Pšenička Kryštof 163 0.00000 0 428715 H14 KRE0201 Novák Jakub 171 0.00000 0 682673 H35 KRE7701 Klimeš Petr 150 0.38590 480 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRL - Kometa Kralovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7150100 D16 KRL0051 Biersaková Dagmar 87 462 0.02650 774 7090701 D16 KRL0152 Šlechtová Tereza 91 468 0.03110 750 0 D16 KRL0052 Mudrová Lenka 93 471 0.00000 0 7291299 D18 KRL9951 Hanáková Lenka 42 644 0.03230 745 7140196 D20 KRL9651 Hanáková Magda 66 802 0.68220 101 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1400404 D10 KRN0757 Rychlá Karolína 181 0.00000 0 52533 D21 KRN8456 Kopcová Michaela 17 234 0.65460 118 886824 H21 KRN8505 Rychlý Pavel 26 21 0.77720 125 52641 H21 KRN8203 Kopec Tomáš 64 99 0.71070 201 446353 H35 KRN8101 Peths Jan 180 0.50620 383 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSH - OOB TJ Kašperské Hory ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53726 D35 KSH7753 Hulcová Pavla 182 0.08270 574 8674 H65 KSH4801 Fiala Miloš 175 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KSU - Klub vytrvalostních sportů Šum ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52617 D10 KSU0959 Tomanková Alice 177 0.00000 0 446425 D16 KSU0050 Pšenčíková Adéla 63 426 0.00000 0 2067338 D16 KSU0197 Hajduková Jana 77 448 0.00000 0 2011813 D18 KSU9853 Švancárová Veronika 26 628 0.00000 0 897348 D20 KSU9799 Smrčková Dominika 90 826 0.27260 358 887942 D35 KSU7653 Míková Lenka 172 0.17430 439 420414 D40 KSU7373 Smrčková Věra 167 0.00000 0 2058462 D40 KSU7552 Tomanková Martina 177 0.00000 0 49316 H12 KSU0502 Tomanek Lukáš 134 0.00000 0 2073734 H12 KSU0515 Opravil Vojtěch 140 0.00000 0 446448 H12 KSU0404 Pavelka Ondřej 148 0.00000 0 2058481 H16 KSU0101 Krč Matěj 3 304 0.00000 0 2067336 H16 KSU0049 Grulich Ondřej 11 318 0.00000 0 53649 H16 KSU0111 Babišta Antonín 19 329 0.00000 0 2056268 H16 KSU0044 Kroul Josef 35 354 0.00000 0 2056308 H16 KSU0105 Šafář Martin 39 360 0.00000 0 2080935 H16 KSU0005 Matoušek Matěj 43 364 0.14210 769 2056305 H18 KSU9933 Ondráček Radek 0 501 0.00000 0 2053541 H18 KSU9906 Müller Jonáš 14 515 0.06540 959 2056285 H18 KSU9908 Jílek Ondřej 34 536 0.06590 955 2067337 H18 KSU9900 Gedeon Dominik 34 535 0.00000 0 2053548 H18 KSU9909 Šrámek Ondřej 44 546 0.06750 950 2058482 H21 KSU9202 Jílek Jakub 24 20 0.72660 187 7200324 H21 KSU7410 Tomanek Daniel 38 47 0.82770 83 515179 H21 KSU7945 Turczer Petr 70 111 0.77960 124 2073735 H35 KSU7502 Opravil Pavel 132 0.00000 0 2073731 H40 KSU7503 Pavelka Martin 130 0.00000 0 2067333 H40 KSU7401 Smrček Petr 154 0.00000 0 886296 H40 KSU7601 Hecl Miloš 196 0.05680 992 886293 H55 KSU5749 Janů Zdeněk 158 0.00000 0 515101 H55 KSU5801 Šrámek Jaromír 200 0.46700 414 886267 T5 KSU9393 Janů Hana 132 0.06310 618 886292 T5 KSU9045 Janů Zdeněk 152 0.66200 253 515150 T5 KSU9043 Vozda Vojtěch 210 0.21150 663 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KTA - SK Kotnov Tábor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101705 D45 KTA6951 Hudečková Helena 139 0.00000 0 1400438 H40 KTA7501 Střelba Ondřej 140 0.38360 486 410750 P4 KTA8051 Procházková Jitka 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: KUO - KOB Ústí nad Orlicí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 980351 H18 KUO9801 Paukert Lukáš 28 530 0.09840 865 887162 H20 KUO9605 Skalický Matyáš 83 734 0.71340 196 980350 H35 KUO8001 Koblížek Kamil 142 0.09290 885 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBE - TJ Lokomotiva Beroun ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8805 H70 LBE4600 Nosál Stanislav 185 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9101703 D18 LBM9898 Korpasová Tereza 18 620 0.53370 190 1409879 D40 LBM7362 Korpasová Ivana 171 0.27870 354 52058 D60 LBM5558 Salajková Věra 139 0.00000 0 52055 D65 LBM4955 Tomanová Jana 157 0.00000 0 1409878 H55 LBM6113 Korpas Jaroslav 148 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2085608 D16 LCE0054 Šabršulová Natálie 49 406 0.00000 0 2091521 D16 LCE0052 Ressová Tereza 51 407 0.03100 751 7207020 D16 LCE0051 Špendlíková Kamila 69 435 0.00790 853 9101680 D18 LCE9952 Šmelíková Tereza 40 641 0.00000 0 889309 D20 LCE9751 Vavrysová Barbara 96 831 0.34380 312 361921 D21 LCE9155 Čermáková Magdalena 7 215 0.77640 59 889305 D21 LCE8951 Jirčáková Martina 23 246 0.70940 90 889312 D21 LCE9250 Sklenářová Radka 33 265 0.86670 27 515413 D21 LCE9353 Horčičková Vendula 37 275 0.95700 3 889289 D50 LCE6359 Vavrysová Iva 164 0.00000 0 52694 D50 LCE6461 Ferdusová Eva 186 0.00000 0 331216 H16 LCE0011 Panovec Kryštof 37 355 0.00000 0 2082929 H16 LCE0012 Zentrich Dušan 41 361 0.00000 0 1400401 H18 LCE9803 Černocký Libor 8 510 0.29680 570 7200378 H18 LCE9801 Sýkora Vojtěch 36 537 0.78260 122 7201825 H18 LCE9911 Vopařil Jan 50 552 0.28670 585 889313 H20 LCE9602 Slíva Jan 79 730 0.73130 179 889308 H20 LCE9601 Mudrák Štěpán 89 740 0.87800 50 515424 H21 LCE9001 Slezák Jiří 24 18 0.73900 167 1399000 H21 LCE7602 Horyna Roman 38 48 0.87920 48 52705 H21 LCE8801 Perůtka Jan 40 52 0.42900 443 8629757 H21 LCE9501 Hubáček Jonáš 44 57 0.88570 44 995852 H21 LCE7835 Hanslian David 44 58 0.75090 155 553457 H21 LCE9302 Vavrys Johan 48 68 0.81870 91 889288 H21 LCE8803 Cahel Marek 84 137 0.81560 94 889301 H50 LCE6207 Slezák Libor 152 0.19310 687 307355 H50 LCE6603 Šmelík Juraj 212 0.13520 786 889304 T3 LCE9251 Kukolová Šárka 157 0.39650 273 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LCV - TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301720 D60 LCV5550 Mágrová Ivana 143 0.00000 0 301718 H65 LCV5000 Mágr Zdeněk 163 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LIT - KOB Chemopetrol Litvínov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 886283 D21 LIT8551 Neradová Alena 39 278 0.76640 60 8110 D65 LIT5051 Neradová Alena 167 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LLI - TJ Loko Liberec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2056306 D18 LLI9854 Fürstová Anna 50 651 0.05260 646 7200361 D20 LLI9651 Štičková Anna 92 828 0.86260 29 2032126 D45 LLI6950 Fürstová Katka 149 0.00000 0 9101104 H14 LLI0404 Peterka Jakub 155 0.00000 0 1398996 H16 LLI0001 Melichar Petr 3 306 0.08850 896 7200375 H18 LLI9802 Melichar Vojtěch 2 504 0.22530 644 7003006 H20 LLI9603 Fürst Matouš 63 713 0.90190 29 515503 H21 LLI7502 Peterka Vojtěch 30 30 0.74710 159 436961 H45 LLI6801 Fürst Aleš 160 0.06160 969 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LME - SK Los Mělník ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2058463 D16 LME0250 Bejvlová Karolína 49 405 0.00000 0 232357 D45 LME6950 Ždimerová Monika 133 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPM - OK Lokomotiva Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2082918 D18 LPM9850 Kinkorová Tereza 4 606 0.22600 394 7201819 D20 LPM9650 Šiková Barbora 88 823 0.72660 81 7201820 D20 LPM9651 Šiková Karolína 100 836 0.78010 58 236994 D21 LPM9452 Chvalová Věra 31 261 0.69330 95 2011846 D50 LPM5750 Vejvodová Mirka 176 0.00000 0 7201192 H21 LPM9502 Valeš Jiří 54 77 0.87400 54 887626 H21 LPM9202 Kolovský František 70 110 0.88420 46 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LPU - OK Lokomotiva Pardubice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 897364 D16 LPU0057 Peterová Jana 53 410 0.04730 678 2091564 D16 LPU0157 Kubíčková Iva 59 421 0.03950 714 682622 D16 LPU0054 Borovičková Valerie 75 443 0.00000 0 2091516 D16 LPU0050 Filipová Tereza 81 453 0.01290 829 7200905 D16 LPU0151 Držková Berenika 85 458 0.00000 0 7201814 D16 LPU0051 Vojtíšková Viktorie 93 470 0.03730 726 1006615 D18 LPU9958 Kopecká Anna 0 601 0.04990 665 2082907 D18 LPU9952 Barnetová Veronika 34 635 0.00000 0 887635 D20 LPU9657 Kulhavá Eliška 78 814 0.53590 188 1398998 D20 LPU9659 Hančová Petra 88 824 0.83120 37 434574 D20 LPU9658 Chládková Simona 94 829 0.79400 50 2070818 D20 LPU9750 Jansová Doubravka 104 839 0.51770 197 515102 D21 LPU8654 Šístková Iveta 3 205 0.66270 113 1271279 D21 LPU7951 Klimplová Lenka 9 218 0.74030 73 2073750 D21 LPU9460 Kosová Štěpánka 15 230 0.51390 199 2011864 D21 LPU9351 Knapová Lenka 15 232 0.88280 23 7202878 D21 LPU8357 Zvěřinová Martina 25 249 0.68410 100 940318 D21 LPU9451 Procházková Klára 29 258 0.82770 38 7200598 D21 LPU9558 Doleželová Kateřina 37 274 0.66280 112 906217 D21 LPU9053 Knapová Jana 39 280 0.92310 12 981834 D21 LPU8499 Przyczková Michaela 43 285 0.11720 508 515134 D35 LPU7957 Lučanová Marta 176 0.14410 474 9281 D40 LPU7670 Držková Markéta 137 0.45180 244 889272 D40 LPU7658 Švíglerová Pavla 143 0.00000 881 224882 D45 LPU6859 Kaplanová Iva 137 0.00000 0 253353 D50 LPU6654 Valachová Jana 144 0.00000 0 9652405 D50 LPU6553 Čermáková Renata 148 0.00000 0 888601 D55 LPU5851 Víchová Ladislava 125 0.04340 696 9316 D55 LPU6052 Knapová Iva 143 0.29360 346 9237 D55 LPU6051 Juračková Jana 147 0.00000 0 9290 D60 LPU5654 Novotná Jiřina 151 0.02210 797 9247 D65 LPU4752 Kubíková Květa 147 0.00000 0 7202872 H16 LPU0002 Roudný Martin 1 303 0.24500 623 2032380 H16 LPU0008 Rusin Jan 13 319 0.21110 664 2011790 H16 LPU0010 Volák Ondřej 15 323 0.14330 767 7207061 H16 LPU0001 Roudný Václav 23 336 0.05180 1017 2025379 H18 LPU9802 Žák Jan 32 533 0.23640 628 2070827 H18 LPU9902 Fencl Jonáš 56 558 0.26670 603 1400447 H20 LPU9611 Jurica Jan 77 728 0.62770 283 515162 H21 LPU9113 Procházka David 20 10 0.92780 17 515170 H21 LPU7710 Lučan Vladimír 28 27 0.24070 626 515142 H21 LPU9006 Klapal Jan 46 61 0.07380 933 7207493 H21 LPU9306 Záveský Filip 50 69 0.82490 86 551990 H21 LPU9036 Kamenický Matěj 56 81 0.93900 12 1602634 H21 LPU9505 Waněk Adam 58 88 0.72630 188 515166 H21 LPU9005 Nožka Radek 60 92 0.95020 9 889299 H21 LPU9307 Kubelka Tomáš 62 93 0.93720 14 887920 H21 LPU8208 Zvěřina Petr 64 97 0.90710 26 7201198 H21 LPU8701 Fiala Petr 68 105 0.71990 192 981816 H21 LPU9001 Hovorka Lukáš 82 135 0.77340 131 886715 H21 LPU8002 Udržal Tomáš 82 134 0.93850 13 7203457 H35 LPU7308 Vávra Jaroslav 170 0.67410 244 920672 H35 LPU7811 Kárník Jan 178 0.60930 302 2073755 H40 LPU7604 Držka Štěpán 132 0.70380 207 301168 H45 LPU7102 Filičko Marek 168 0.51960 374 253352 H50 LPU6505 Valach Petr 138 0.00000 0 7200596 H50 LPU6401 Kaplan Jan 174 0.00000 0 9653 H50 LPU6301 Fencl Jiří 214 0.05350 1008 9277 H55 LPU6102 Roudný Václav 146 0.03970 1075 301183 H55 LPU5905 Novotný Miroslav 160 0.00000 1262 9257 H60 LPU5206 Třasák Milan 169 0.00000 0 9260 H60 LPU5201 Farář Václav 181 0.07090 940 2032164 H60 LPU5102 Sáňka Bedřich 197 0.00000 0 9301 H60 LPU5408 Štěrba Pavel 207 0.00000 0 9234 H60 LPU5404 Juračka Vojtěch 211 0.00000 0 301633 H60 LPU5401 Klimpl Petr 225 0.02670 1158 51105 H65 LPU5101 Knap Jan 185 0.00000 0 9256 H70 LPU4501 Fridrich Jaroslav 177 0.00000 0 207824 T5 LPU9405 Zelinka Jan 142 0.35690 508 887156 T5 LPU9609 Kaplan Martin 160 0.14730 760 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200323 D16 LTP0051 Riby Rose 77 447 0.04920 667 7200332 D18 LTP9950 Žejdlíková Karolína 38 639 0.00000 0 7200344 D20 LTP9750 Kovářová Lenka 82 817 0.64950 120 7202864 D35 LTP7758 Lošťáková Ivana 150 0.18060 430 7202898 D40 LTP7252 Riby Kateřina 199 0.03280 742 7205026 D55 LTP6151 Kovářová Alena 129 0.00000 0 897359 H10 LTP0702 Riby Philip 139 0.00000 0 897367 H14 LTP0202 Riby Thomas 147 0.00000 0 7200331 H16 LTP0104 Bílý Jakub 17 325 0.03820 1085 899153 H45 LTP6710 Kovář Boris 126 0.00000 0 51279 H45 LTP6805 Bílý Petr 166 0.00000 0 682114 H50 LTP6501 Bruner Luboš 124 0.00000 0 7204992 H50 LTP6502 Würz Jiří 182 0.00000 0 7205033 H55 LTP6102 Kovář Karel 176 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515140 D21 LTU8950 Petrželová Tereza 19 239 0.70980 89 2085652 D45 LTU6951 Bendáková Jitka 147 0.00000 0 2057594 D45 LTU6952 Lazáková Šárka 173 0.00000 0 7201808 D50 LTU6451 Hindráková Martina 174 0.00000 0 405955 D65 LTU4751 Kutáčková Stanislava 159 0.00000 0 416282 H45 LTU6900 Lazák Jan 134 0.00000 0 2085654 H50 LTU6500 Bendák Petr 172 0.00000 0 2085656 H50 LTU6301 Petržela Pavel 218 0.00000 0 2057577 T5 LTU0001 Šitina Jakub 140 0.00000 1262 2057579 T5 LTU0000 Hašek Patrik 166 0.00130 1261 2085658 T5 LTU6351 Petrželová Alena 192 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MAS - KČT Aš ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416189 D18 MAS9853 Pelcová Tereza 14 616 0.00000 0 7003021 H60 MAS5501 Pilař Karel 203 0.00000 0 301505 T5 MAS9600 Frank Jiří 170 0.57290 337 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MBM - O-mikron ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232019 H21 MBM8740 Zelinka Jiří 76 122 0.80370 106 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MFP - VŠSK MFF UK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 428269 D12 MFP0551 Šimšová Pavla 188 0.00000 0 428243 D16 MFP0150 Šimšová Barbora 89 465 0.00000 0 682683 D40 MFP7651 Šimšová Jana 139 0.51390 199 443075 D45 MFP7050 Sieglová Dagmar 125 0.00000 0 2079501 D45 MFP6850 Forstová Lenka 201 0.00000 0 218851 H16 MFP0101 Forst Antonín 33 351 0.00000 0 443068 H45 MFP6700 Siegl Roman 122 0.00000 0 51712 H45 MFP7100 Šimša Jaromír 138 0.39260 475 303939 H50 MFP6301 Forst Libor 202 0.16010 733 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MKP - SK Meteor Kačerov Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51691 H55 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 166 0.00000 0 9101102 H65 MKP4700 Koč Zdeněk 139 0.29380 575 9823 H75 MKP4100 Rychlý Rudolf 155 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MLA - MLOK Mariánské Lázně ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232235 D50 MLA6551 Tenglerová Helena 182 0.00000 0 7884 D60 MLA5451 Opavová Stanislava 123 0.00000 0 7880 H55 MLA5801 Milota Josef 216 0.00000 0 51611 H70 MLA4201 Sklenář Jan 199 0.00000 0 7882 H70 MLA4401 Fišák Jan 203 0.00000 0 7881 T3 MLA5804 Červenka Jiří 141 0.00000 0 888609 T3 MLA6701 Bartoš Luděk 163 0.00000 0 2073702 T3 MLA0251 Černá Kateřina 173 0.00000 0 301466 T5 MLA6901 Černý Libor 130 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: MOV - SKOB Ostrava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1403424 H16 MOV0004 Vavřík Tomáš 21 331 0.03060 1137 9101186 H40 MOV7202 Svěchota Milan 158 0.00000 0 9101183 H45 MOV6701 Holec Honza 144 0.03860 1081 1403416 H45 MOV7000 Vavřík René 188 0.00000 0 52774 H60 MOV5201 Juřeník Josef 201 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NEJ - TJ Jiskra Nejdek ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035737 D16 NEJ0151 Tokárová Regina 53 412 0.00000 0 2056275 D16 NEJ0150 Nádeníčková Pavla 61 424 0.00000 0 2096220 H16 NEJ0101 Newiak Nick 33 350 0.00000 0 2067347 H18 NEJ9800 Zieba Jakub 54 555 0.12170 812 2067346 H40 NEJ7300 Mareš Alexander 148 0.00000 0 49619 H75 NEJ4100 Frey Jaromír 143 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NNN - Neregistrovaní ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 436948 T5 NNN8500 Smejkal Martin 138 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: NPA - SK LOB Nová Paka ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9712 D16 NPA0151 Nováková Světlana 75 445 0.02860 763 2073708 D21 NPA9051 Šmidrkalová Monika 13 226 0.71400 88 515421 D21 NPA9151 Kubátová Zuzka 45 290 0.79670 49 7201810 D35 NPA8151 Píšová Monika 140 0.09580 548 7203468 D55 NPA5754 Hušková Eva 165 0.00000 0 2060217 D60 NPA5351 Kalibánová Jiřina 163 0.00000 0 682098 H35 NPA7502 Novák Jiří 146 0.78400 120 9698 H35 NPA8001 Antoš Filip 166 0.67130 247 7003002 H45 NPA6705 Zikmund Zdeněk 124 0.67400 245 2059741 H60 NPA5101 Kalibán Jaroslav 221 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OCB - OC České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51432 D70 OCB4351 Boučková Ludmila 159 0.00000 0 51409 H20 OCB9701 Ash Adam 83 733 0.00410 1256 51410 H75 OCB4101 Bouček Václav 145 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ODR - SKOB Odry ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52756 H40 ODR7101 Rigó Marek 186 0.20660 667 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OKP - SK OK 24 Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53525 D50 OKP6451 Červinková Jitka 138 0.00000 0 436949 H21 OKP8901 Červinka Jan 16 3 0.76120 142 53558 H55 OKP5803 Červinka Jaroslav 170 0.15070 752 303935 T5 OKP9000 Červinka Jaroslav 172 0.23020 639 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OOL - SK Haná orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 307337 H55 OOL5904 Višňa Milan 126 0.00000 0 52531 H55 OOL5804 Albert František 192 0.00000 0 2071134 T5 OOL9200 Avner Asaf 128 0.12660 804 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: OSN - SK Orientační sporty Nové Měst ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7203325 D16 OSN0055 Stoklasová Daniela 49 404 0.00000 0 416210 D16 OSN0099 Zrníková Adéla 87 461 0.03160 749 7203324 D16 OSN0050 Nechanická Klára 89 464 0.04280 699 981804 D20 OSN9696 Vališová Martina 74 810 0.78110 57 9201331 D21 OSN8555 Voráčková Lenka 3 206 0.60400 141 52144 D21 OSN8972 Wurzelová Hana 39 277 0.51860 196 52230 D35 OSN7850 Dvořáčková Jana 138 0.00000 0 9690219 D40 OSN6955 Kamenická Lenka 141 0.00000 0 7205038 D40 OSN7557 Nechanická Daniela 145 0.03750 725 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 151 0.00000 0 7205006 H16 OSN0200 Nechanický Jan 3 305 0.00000 0 7205032 H16 OSN0201 Mareček Šimon 43 366 0.00000 0 551995 H21 OSN9549 Kamenický Jeroným 66 104 0.76280 141 1398988 H35 OSN7118 Zrník Tomáš 138 0.00000 0 52250 H40 OSN7502 Dvořáček Jiří 128 0.31630 552 436433 H40 OSN7209 Nechanický Pavel 142 0.00000 0 1232505 H40 OSN6901 Sláma Jaroslav 194 0.00000 0 51991 H45 OSN6900 Mareček Petr 142 0.04810 1037 52146 H55 OSN6005 Wurzel Břetislav 180 0.00000 0 9601003 H55 OSN6004 Kamenický Radan 212 0.22260 649 51990 P2 OSN0888 Kamenická Tereza Ester 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PBM - TJ Spartak 1. Brněnská ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52027 H60 PBM5303 Robotka Libor 213 0.09470 877 52051 P2 PBM5451 Robotková Lenka 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PCB - SKP České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51406 H55 PCB5901 Blabla Zdeněk 204 0.00000 0 2073713 P4 PCB8301 Majer Vítek 120 0.04010 1073 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PGP - SK Praga ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2067959 D10 PGP0850 Malečková Pavlína 165 0.00000 0 51639 D10 PGP0750 Ptáčková Hana 169 0.00000 0 2051549 D12 PGP0451 Haková Michaela 168 0.00000 0 51666 D12 PGP0551 Ptáčková Veronika 172 0.00000 0 2067999 D12 PGP0550 Malečková Hana 176 0.00000 0 7201197 D18 PGP9954 Sieglová Eliška 12 614 0.00000 0 331147 D18 PGP9950 Hrabánková Zuzana 26 627 0.00000 0 981838 D18 PGP9850 Janovská Kateřina 46 647 0.45350 243 7003042 D20 PGP9650 Kožinová Zuzana 72 808 0.68670 99 232050 D20 PGP9654 Hrabánková Klára 94 830 0.61590 135 2035163 D20 PGP9656 Lavičková Michaela 98 834 0.63400 127 682103 D21 PGP9056 Jakobová Adélka 49 298 0.90540 15 231948 H12 PGP0401 Čtrnáct František 138 0.00000 0 443090 H12 PGP0404 Janas Adam 142 0.00000 0 897393 H14 PGP0304 Kolář Matyáš 145 0.00000 0 7260011 H14 PGP0300 Kožina Štěpán 159 0.02360 1171 2060249 H14 PGP0200 Janas Petr 169 0.00000 0 2090836 H14 PGP0309 Šimša Martin 173 0.00000 0 7201196 H16 PGP0104 Siegl Matyáš 9 315 0.00000 0 887632 H16 PGP0101 Janovský Tomáš 45 367 0.17170 713 7201194 H18 PGP9804 Hasal Martin 2 503 0.00000 0 9200533 H18 PGP9809 Bartoš Vojtěch 40 541 0.28800 583 7202855 H18 PGP9808 Novák Aleš 44 545 0.17510 706 7200334 H20 PGP9701 Čermák Adam 53 703 0.16300 730 681882 H20 PGP9702 Navrátil Šimon 65 716 0.64340 264 2080959 H20 PGP9705 Werner Michal 87 737 0.38420 485 502088 H20 PGP9601 Landovský Jakub 87 738 0.79420 112 1406172 H21 PGP8409 Šedivý Jan 34 39 0.98440 4 2032143 P4 PGP0001 Čtrnáct Šimon 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PHK - OK 99 Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2075681 D16 PHK0051 Hápová Petra 81 454 0.05020 664 1399031 D18 PHK9966 Cych Agnieszka 30 631 0.04810 676 2075609 D18 PHK9999 Kubíčková Jana 40 642 0.02570 780 682365 D18 PHK9951 Chaloupská Barbora 48 650 0.05080 656 504041 D20 PHK9696 Cych Weronika 66 801 0.51600 198 1406191 D20 PHK9666 Koderičová Tereza 70 805 0.72110 85 207804 D20 PHK9753 Kavalírová Julie 76 811 0.10950 519 1398990 D20 PHK9751 Novotná Klára 86 822 0.80290 48 224885 D20 PHK9654 Šádková Lucie 92 827 0.15740 456 1398981 D20 PHK9653 Šádková Martina 96 832 0.59060 146 515494 D21 PHK8051 Topinková Monika 5 211 0.92470 10 9832 D21 PHK9353 Kamenická Kateřina 9 219 0.65600 117 981820 D21 PHK8855 Azebová Nina 11 223 0.63060 129 7207347 D21 PHK9150 Kosová Denisa 13 225 1.00000 1 1008144 D21 PHK9154 Valešová Jana 31 263 0.82320 41 1700076 D21 PHK8951 Čepová Daniela 41 283 0.92940 9 682334 D40 PHK7051 Chaloupská Pavlína 131 0.03370 734 9430 D40 PHK7450 Chvátilová Pavlína 149 0.03360 737 9431 D40 PHK7456 Samková Renáta 165 0.00000 0 9833 D45 PHK6756 Kavalírová Kateřina 127 0.00000 0 4146 D45 PHK6651 Novotná Petra 135 0.00000 0 2102552 D60 PHK5651 Běhounová Jiřina 127 0.00000 0 2058465 H16 PHK0101 Metelka Ondřej 11 317 0.06200 967 1413977 H16 PHK0001 Samek Tomáš 37 356 0.00000 0 224890 H18 PHK9801 Maňák Michal 10 511 0.00000 0 7681889 H18 PHK9800 Bendák Jan 24 525 0.22830 641 7202866 H18 PHK9901 Kavalír Jáchym 32 534 0.06780 948 2035744 H18 PHK9908 Chvátil Šimon 38 540 0.00000 0 9110998 H18 PHK9805 Vandas Daniel 64 565 0.15440 745 2045215 H20 PHK9601 Mašata Matěj 67 717 0.84090 75 9399 H21 PHK7605 Kadeřávek Petr 16 1 0.72930 182 995886 H21 PHK8602 Balcar Aleš 26 22 0.80690 102 553445 H21 PHK9104 Kamenický Jakub 38 46 0.69480 218 515420 H21 PHK7901 Losman Petr 54 80 0.79420 113 515402 H21 PHK9200 Petržela Jan 60 90 0.99110 2 553446 H21 PHK8802 Panchártek Jan 66 102 0.80680 103 886259 H21 PHK9001 Zelenka Tomáš 74 118 0.75740 149 553441 H21 PHK9101 Kubát Pavel 82 136 0.69430 219 336717 H40 PHK7200 Chvátil Jiří 174 0.00000 0 232255 H50 PHK6601 Kamenický Jan 158 0.05510 1000 2059745 H50 PHK6401 Hlaváček Lubomír 190 0.00000 0 2045248 H50 PHK6502 Novotný Milan 194 0.00000 0 9650526 H50 PHK6503 Kavalír Karel 208 0.04900 1030 2102525 H55 PHK5701 Běhoun Pavel 120 0.00000 0 9402 H55 PHK5702 Dušátko Petr 210 0.00000 0 9005137 H75 PHK3801 Mikulecký Jan 149 0.00000 0 362000 P4 PHK0450 Chvátilová Johana 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PLU - TJ Sokol Plumlov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035148 H35 PLU7917 Otruba Karel 152 0.68460 232 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PVP - VSS Přírodověda Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2087658 H40 PVP7200 Ptáček Jan 202 0.04120 1065 7859 H65 PVP5000 Kramoliš Jan 189 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 439123 D18 PZR9951 Nechutová Aneta 44 646 0.03030 755 7205030 D60 PZR5654 Rosecká Alena 131 0.44980 246 2023804 D65 PZR5051 Křížová Zdenka 169 0.00000 0 2052352 H16 PZR0102 Poláček Tomáš 41 362 0.03450 1104 232492 H55 PZR6106 Skryja Bořivoj 138 0.00000 0 2023807 H65 PZR4800 Kříž Pavel 157 0.00000 0 51994 H70 PZR4417 Pospíšil Jaromír 201 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RBK - SK Radioklub Blansko ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 981818 D21 RBK8151 Kozumplíková Alice 21 241 0.55280 170 52092 D60 RBK5454 Henková Svatava 133 0.00000 0 515193 H21 RBK8605 Henek Michal 18 6 0.74500 161 52078 H60 RBK5307 Henek Milan 223 0.00000 0 7260027 T3 RBK9252 Pekárková Monika 165 0.50350 211 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: RIC - OB Říčany ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2019236 D16 RIC0151 Vyhnálková Marie 53 411 0.04550 687 2031355 D16 RIC0051 Šrámková Hana 85 459 0.00000 0 9101106 D18 RIC9850 Vyhnálková Barbora 52 654 0.36250 295 889279 D35 RIC7552 Vyhnálková Eva 160 0.00000 0 2035141 D40 RIC7251 Šrámková Iva 195 0.00000 0 2031371 H14 RIC0303 Šrámek Jaromír 157 0.00000 0 2035144 H45 RIC6905 Šrámek Petr 148 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROU - SKOB Roudnice nad Labem ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2080901 D12 ROU0451 Černá Ema 182 0.00000 0 2075666 H16 ROU0001 Buk Petr 23 335 0.06570 957 2075669 H20 ROU9601 Buk Michal 85 736 0.59110 321 331208 T3 ROU7150 Buková Jana 143 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ROZ - OK Roztoky ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205027 D18 ROZ9951 Voltrová Alena 42 643 0.03870 718 438643 D55 ROZ6150 Voltrová Svatava 159 0.09280 554 2051487 H45 ROZ6900 Šimík Daniel 176 0.15660 741 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SBR - SKOB Bruntál ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200586 H50 SBR6601 Sklenář Josef 154 0.00000 0 410731 P4 SBR7750 Vlachová Dita 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SCP - OK Sparta Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 301357 D35 SCP7555 Petráňová Jana 148 0.00000 0 7260005 D35 SCP7950 Hojná Silvie 154 0.64140 125 52114 D45 SCP6950 Tloušťová Eva 185 0.05490 639 336735 D50 SCP6451 Veljačiková Markéta 170 0.00000 0 446418 D55 SCP6150 Kavková Dana 151 0.01350 823 52760 D60 SCP5550 Jahnová Helena 129 0.00000 0 336750 D60 SCP5450 Zavadilová Naďa 147 0.00000 0 7200592 H21 SCP7400 Bašus Petr 34 37 0.75750 148 7031575 H40 SCP7506 Fujáček Jan 126 0.26980 599 51773 H40 SCP7417 Boudný Jan 134 0.10990 842 1406141 H40 SCP7507 Šístek Daniel 198 0.60810 303 442853 H45 SCP6801 Lohr Ivo 164 0.38460 483 2800319 H50 SCP6200 Veljačik Pavel 180 0.00000 0 1413715 H55 SCP6001 Hošek Ladislav 150 0.00000 0 682630 H55 SCP5900 Kavka Jiří 184 0.00000 0 500289 H60 SCP5200 Přeček Zdeněk 177 0.25940 609 682101 H60 SCP5500 Jahn Pavel 195 0.00000 0 7206545 H65 SCP4700 Buriánek Jaromír 193 0.00000 0 52299 H70 SCP4600 Novák Miloš 183 0.00000 0 2088205 T5 SCP9050 Černá Eliška 136 0.06200 619 232028 T5 SCP8700 Vrabec Tomáš 208 0.17850 703 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SHK - OK Slavia Hradec Králové ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7206547 D14 SHK0350 Thýnová Martina 154 0.00000 0 2032191 D16 SHK0051 Thýnová Nikola 71 439 0.04910 668 7205002 D18 SHK9951 Větříčková Andrea 0 602 0.04390 694 2032162 D18 SHK9952 Malinová Apolena 56 657 0.05200 648 7205001 D20 SHK9755 Červená Adéla 84 819 0.45850 236 1008173 D21 SHK8150 Jedličková Zuzana 7 213 0.91210 13 1398689 D21 SHK8152 Hepnerová Martina 15 231 0.69360 94 1008174 D21 SHK9251 Teplá Karolína 25 250 0.78440 54 515425 D21 SHK9051 Mechlová Lenka 29 260 0.86020 31 9101107 D21 SHK8658 Novotná Barbora 31 264 0.73830 75 995857 D21 SHK9151 Chmelařová Michaela 35 272 0.73460 77 995884 D21 SHK9351 Fundová Eliška 45 289 0.69870 92 9802 D40 SHK7251 Langrová Monika 163 0.00000 0 9125 D50 SHK6561 Teplá Hana 142 0.11920 505 2017663 D50 SHK6651 Thýnová Ivana 188 0.00000 0 9118 D55 SHK5852 Bláhová Luba 137 0.00000 0 9107 D60 SHK5351 Fejlková Alice 153 0.00000 0 51179 H16 SHK0101 Langr Jan 39 358 0.00000 0 7202576 H18 SHK9801 Gebrt Jan 28 529 0.14490 764 1400436 H18 SHK9803 Pek Daniel 30 532 0.37150 499 1396847 H20 SHK9701 Netuka Vojtěch 55 705 0.81090 98 515483 H21 SHK8702 Šmehlík Eduard 28 25 0.88580 43 995807 H21 SHK8406 Komanec Václav 34 38 0.89060 36 7777400 H21 SHK8901 Jirásek Michal 78 127 0.80540 104 1008172 H21 SHK7601 Hepner David 82 133 0.85450 65 500878 H35 SHK7309 Jedlička Michal 144 0.38750 477 9140 H35 SHK7911 Weiner Jakub 148 0.69980 212 9101116 H35 SHK7605 Svoboda Ondřej 184 0.43060 442 7202780 H35 SHK7801 Paclík Roman 190 0.71000 203 9126 H45 SHK7001 Netuka Jan 132 0.00000 0 2017669 H45 SHK6902 Kohout Josef 182 0.00000 0 9531 H45 SHK6701 Langr Jan 214 0.00000 0 9123 H50 SHK6401 Teplý Jiří 196 0.00000 0 410797 H55 SHK5702 Gazdačko Milan 130 0.00000 0 9103 P2 SHK4001 Máslo Miroslav 120 0.00000 0 9199 T5 SHK9403 Remeš Petr 168 0.68420 233 7203456 T5 SHK8200 Souček Tomáš 178 0.46170 420 7115115 T5 SHK8550 Ondřejová Dita Terezie 194 0.50670 209 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJC - TJ Sportcentrum Jičín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2059737 D16 SJC0153 Kochová Anna 79 450 0.04880 671 2056270 D16 SJC0151 Vejražková Róza 81 452 0.01370 822 2056287 D18 SJC9951 Zlámalová Nikola 6 607 0.03910 716 500556 D21 SJC8351 Mrázková Romana 1 201 0.78890 52 897345 D21 SJC8952 Bochenková Ivana 7 214 0.82650 39 995813 D21 SJC8484 Kazdová Lenka 23 245 0.63710 126 2102079 D21 SJC8951 Soukupová Lucie 37 276 0.69260 96 500266 D21 SJC8156 Šafka Brožková Dana 43 286 0.92990 8 981842 D21 SJC8451 Tomešová Daniela 47 293 0.54190 183 211303 D40 SJC7451 Škorpilová Jana 185 0.00000 0 7839783 H16 SJC0101 Zalaba Tomáš 27 341 0.05110 1020 2060206 H18 SJC9802 Doležal Vít 52 553 0.04610 1046 2053542 H20 SJC9603 Zlámal David 59 710 0.63980 268 2045221 H20 SJC9703 Zikmund Zdeněk 67 718 0.61420 299 7207017 H20 SJC9601 Štál Jan 77 727 0.56770 340 7890000 H21 SJC8309 Žaloudek Petr 18 8 0.74820 158 886513 H21 SJC8703 Beneš Jan 22 15 0.82640 84 4298 H21 SJC8006 Kazda Jiří 30 29 0.75930 146 886288 H21 SJC8202 Kazda Ondřej 74 119 0.85020 66 7717777 H21 SJC8102 Mrázek Jan 74 117 0.92240 18 896967 H40 SJC7531 Tomeš Petr 204 0.00000 0 9005225 H75 SJC3601 Havlík Jaroslav 151 0.00000 0 2020719 T3 SJC7752 Kazdová Jana 151 0.23980 383 51803 T5 SJC8761 Höferová Petra 188 0.15630 459 7106922 T5 SJC8801 Špicar Petr 202 0.54460 353 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJH - SJH Jindřichův Hradec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 163 0.00000 0 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 167 0.00000 0 426377 D12 SJH0453 Komárková Jindra 178 0.00000 0 206416 D12 SJH0551 Blažková Veronika 184 0.00000 0 2061857 D12 SJH0451 Kubáková Nela 192 0.00000 0 2051486 D16 SJH0252 Blažková Kateřina 59 419 0.00000 0 442882 D16 SJH0052 Hojná Eliška 83 456 0.00000 0 331328 D18 SJH9852 Hojná Dominika 24 626 0.10850 525 553458 D21 SJH9352 Šrámková Michaela 35 269 0.72780 80 920682 D21 SJH9451 Benešová Jana 43 288 0.75440 64 9101672 D45 SJH7051 Benešová Iva 151 0.00000 0 51925 D50 SJH6451 Tichá Jana 134 0.00000 0 443062 H14 SJH0301 Hojný Jáchym 161 0.00000 0 436440 H14 SJH0302 Pobuda Vojtěch 165 0.00000 0 442888 H16 SJH0001 Veselý Vojtěch 41 363 0.00000 0 981817 H35 SJH7702 Komárek Arnošt 194 0.44420 430 331394 H40 SJH7402 Blažek Petr 124 0.00000 0 336767 H45 SJH7001 Beneš Jan 174 0.22870 640 231209 H50 SJH6201 Havlík Milan 140 0.00000 0 2079498 H50 SJH6501 Nouza Petr 148 0.00000 0 51929 H50 SJH6401 Tichý Martin 164 0.39060 476 331118 H55 SJH6101 Romanovský Alois 172 0.00000 0 9200531 H70 SJH4201 Gřunděl Ivan 181 0.00000 0 336772 P2 SJH9902 Kubák Martin 120 0.00000 0 442870 T3 SJH7403 Pobuda Michal 137 0.09310 884 886295 T5 SJH9201 Tichý Tomáš 134 0.60280 311 995874 T5 SJH7002 Hojný Jaroslav 144 0.00000 0 2079508 T5 SJH9300 Nouza Petr 180 0.26680 602 2067998 T5 SJH7550 Blažková Markéta 190 0.02840 765 2090840 T5 SJH6951 Hojná Tereza 206 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SJI - OK Jihlava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205966 D16 SJI0051 Foltýnová Eva 65 428 0.00000 0 2058511 D18 SJI9852 Čechová Tereza 18 619 0.43820 255 336763 D18 SJI9851 Petráčková Kristýna 34 636 0.00000 0 7260012 D55 SJI6051 Hrstková Dana 155 0.00000 0 2075680 H16 SJI0001 Čech Petr 37 357 0.13930 774 2045309 H18 SJI9902 Šenkýř Matěj 20 522 0.05270 1013 7200364 H18 SJI9903 Kafka Matěj 36 538 0.25200 619 7200599 H20 SJI9702 Frýba Dominik 51 701 0.54450 355 7003044 H20 SJI9601 Čech Jan 51 702 0.87330 55 7200366 H20 SJI9602 Vacek Vojtěch 61 711 0.77210 132 7200584 H20 SJI9700 Bořil Jan 85 735 0.52750 366 500580 H21 SJI7313 Prášil Marek 44 59 0.90690 27 888644 H35 SJI7823 Prošek Michal 198 0.33000 534 7206548 H40 SJI7104 Venhoda Milan 166 0.61060 301 219243 H45 SJI6901 Vacek Milan 218 0.00000 0 53631 H50 SJI6301 Petráček Aleš 150 0.00000 0 6607 H50 SJI6207 Bořil Petr 184 0.00000 0 2044881 H55 SJI6000 Šenkýř Vladimír 124 0.00000 0 7003047 H55 SJI6115 Kaňák Petr 162 0.00000 0 52337 H55 SJI5901 Zeman Jaroslav 206 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLA - SKOB Slaný ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 887615 H35 SLA7103 Kolář Tomáš 160 0.17360 710 8806 H65 SLA4700 Švec Zdeněk 181 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SLP - OOB Slavia Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51550 D70 SLP4451 Zmeková Míla 161 0.00000 0 51614 H35 SLP7704 Šafka Jan 182 0.34680 521 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SNA - TJ START Náchod ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 9606 D45 SNA7155 Douchová Jaroslava 191 0.00000 0 9636 H12 SNA0501 Doucha Martin 132 0.00000 0 9626 H45 SNA7105 Doucha Jiří 208 0.65780 255 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SOP - OOB TJ Slezan Opava ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7204985 D16 SOP0151 Poláková Lenka 55 414 0.00000 0 515149 D16 SOP0050 Hájková Lenka 67 431 0.00000 0 2032153 D18 SOP9952 Švidrnochová Lenka 8 609 0.00000 0 2061783 D18 SOP9951 Poláková Tereza 30 632 0.00000 0 49302 D21 SOP9551 Procházková Marie 49 300 0.54480 179 433097 D40 SOP7351 Procházková Martina 153 0.00000 0 253106 H18 SOP9901 Procházka Zdeněk 12 514 0.00000 0 232491 H18 SOP9903 Procházka Jakub 38 539 0.00000 0 8720 H65 SOP5101 Jurčák Karel 197 0.00000 0 438642 P2 SOP7808 Jurčák David 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SRK - SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7207356 D16 SRK0151 Kosová Tereza 57 418 0.00000 0 7203465 D16 SRK0153 Šklíbová Veronika 61 422 0.08630 566 7204991 D35 SRK7651 Šklíbová Jana 162 0.00000 0 7207351 D45 SRK6752 Kosová Michaela 141 0.00000 0 682693 H16 SRK0103 Paleček Ondřej 35 352 0.02300 1175 7205561 H18 SRK9904 Šabata Milan 42 544 0.00000 0 9814 H20 SRK9701 Pokorný David 71 722 0.38210 488 7204489 H35 SRK7501 Šklíba Jan 162 0.00000 0 2080850 H45 SRK7101 Filip Libor 198 0.00000 0 681857 H55 SRK5701 Kulhavý Josef 208 0.00000 0 9798 H65 SRK4702 Hrobař Rudolf 165 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: SSU - SK Severka Šumperk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2025342 D18 SSU9950 Zatloukalová Romana 44 645 0.00000 0 7003039 D21 SSU8951 Kuncová Eliška 5 212 0.46930 230 1406132 D55 SSU6091 Králová Zdenka 167 0.00000 0 52549 H16 SSU0000 Kaprál Jan 7 311 0.00000 0 433099 H20 SSU9609 Mikula Jan 75 726 0.01690 1205 7207366 H21 SSU8841 Král Vojtěch 52 75 0.79860 109 332966 H21 SSU8243 Král Václav 76 124 0.82610 85 1007536 H21 SSU8802 Poklop Martin 80 130 0.96280 7 51508 H50 SSU6301 Valenta Jiří 160 0.00000 0 420422 T5 SSU6700 Zatloukal Tomáš 216 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STB - TJ Stadion Nový Bor ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7205007 D16 STB0199 Dolejší Kateřina 47 402 0.10300 533 434839 D40 STB7499 Dolejší Lenka 133 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STE - SK SKI-OB Šternberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7203461 D16 STE0152 Skoupá Vendula 47 403 0.00000 0 1007548 D45 STE7054 Skyvová Kristýna 157 0.59450 143 2032171 H16 STE0007 Bořánek Michal 9 313 0.32010 546 7202871 H16 STE0000 Jirka Mikuláš 9 314 0.12710 802 2027218 H16 STE0204 Světnický František 11 316 0.00000 0 51123 H21 STE9202 Doležel Ondřej 22 13 0.73760 171 2075602 H40 STE7200 Silnoušek Jiří 164 0.00000 0 52506 H50 STE6307 Hepnar Luboš 156 0.00000 0 1007547 H50 STE6501 Skyva Petr 176 0.63360 277 8276 H55 STE5902 Neumann Jaroslav 122 0.00000 0 1401181 H55 STE5809 Václavek Tomáš 198 0.68650 228 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: STH - SK Studenec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201779 D16 STH0251 Chrástová Tereza 91 469 0.00000 0 7201776 D18 STH9958 Kalenská Dominika 10 612 0.10950 520 7203467 H40 STH7401 Chrást Tomáš 208 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TAP - KOB TRETRA Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2099481 D16 TAP0153 Rosendorfová Lenka 55 415 0.00000 0 361961 D16 TAP0051 Dědková Teodora 69 434 0.00000 0 7779755 D20 TAP9755 Šimůnková Gabriela 78 813 0.68750 98 416010 D21 TAP9053 Zamazalová Kateřina 13 228 0.69090 97 2092438 D21 TAP8153 Znamenáčková Helena 19 238 0.54400 180 232158 D21 TAP9052 Tihonová Hana 45 291 0.55310 168 2092376 D45 TAP6950 Úlehlová Monika 161 0.00000 0 7201203 H16 TAP0100 Měšťan Ondřej 1 302 0.00000 0 7207353 H18 TAP9902 Sladkovský Jaromír 0 502 0.00000 0 9201323 H18 TAP9805 Ransdorf Jakub 56 557 0.11020 840 7779702 H20 TAP9702 Vlášek Jakub 61 712 0.68840 226 442860 H20 TAP9602 Janáč Vašek 63 714 0.22790 642 515469 H21 TAP8610 Zajíc Vítězslav 32 36 0.71490 195 7778511 H21 TAP8511 Makovský Jakub 78 125 0.84140 74 682651 H55 TAP5802 Hejtmánek Vladimír 194 0.00000 0 232177 H60 TAP5501 Fiala Zdeněk 191 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TBM - KOS TJ Tesla Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 232732 D12 TBM0660 Hlaváčová Lucie 180 0.00000 0 515497 D16 TBM0199 Hlaváčová Anežka 63 427 0.00000 0 9101707 D16 TBM0151 Korpasová Lucie 73 440 0.00000 0 331291 D16 TBM0050 Špringlová Kamila 83 455 0.00000 0 9101109 D16 TBM0058 Grycová Kateřina 89 466 0.00000 0 9988889 D18 TBM9859 Grycová Veronika 16 617 0.12460 496 515006 D21 TBM7952 Kozáková Zdenka 45 292 0.81570 44 49656 D40 TBM7258 Hlaváčová Šárka 135 0.00170 874 230679 D40 TBM7467 Grycová Petra 151 0.00000 0 443078 D40 TBM7475 Milánová Jindřiška 189 0.00000 0 49412 D45 TBM6969 Grycová Jana 165 0.00000 0 7202887 D55 TBM5855 Kuchařová Ada 161 0.08390 570 52361 D60 TBM5451 Eremiášová Jana 121 0.00000 0 49660 D70 TBM4451 Liščinská Eva 167 0.00000 0 888648 H12 TBM0406 Gryc Ondřej 130 0.00000 0 7070007 H16 TBM0111 Milán Tomáš 7 310 0.00000 0 7201210 H16 TBM0010 Sedlář Jan 13 321 0.00000 0 2042517 H16 TBM0103 Kligl Radim 31 346 0.00000 0 995867 H16 TBM0106 Gryc Vojtěch 35 353 0.00000 0 7204496 H16 TBM0003 Rajnoha David 45 368 0.00000 0 887901 H21 TBM7701 Ehl Jiří 54 78 0.78170 123 515009 H21 TBM8201 Kozák Osvald 72 114 0.88800 39 53242 H40 TBM7227 Milán Pavel 150 0.04710 1041 410254 H40 TBM7319 Sedlář Petr 172 0.09210 887 53233 H45 TBM6709 Gryc Jan 204 0.00000 0 53247 H55 TBM6116 Hlaváč Jiří 152 0.63240 280 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TCB - SK Technik České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52184 D55 TCB5751 Pokorná Eva 139 0.00000 0 52191 D55 TCB5851 Soudková Alena 157 0.00000 0 515069 H45 TCB6901 Princ David 146 0.00000 0 52193 H50 TCB6301 Pšenička Jiří 188 0.00000 0 52189 H60 TCB5601 Soudek Vojtěch 215 0.00000 0 301187 H65 TCB4701 Pokorný Karel 145 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEH - Sokol Tehov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 51398 D50 TEH5751 Sládková Eva 132 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TEP - Tempo Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2102815 D35 TEP7850 Městková Lucie 174 0.01220 832 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJN - OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2035725 D14 TJN0251 Rydlová Magdaléna 158 0.00000 0 2053560 D16 TJN0153 Šklíbová Míša 55 413 0.07810 583 2035701 D16 TJN0151 Rydlová Adéla 91 467 0.13980 480 2800348 D18 TJN9851 Štemberová Natálie 52 653 0.27500 357 7719 D21 TJN8952 Svobodová Barbora 3 207 0.56710 161 9102088 D21 TJN9252 Posseltová Tereza 39 279 0.55300 169 8256 D45 TJN6051 Zuzánková Růžena 167 0.00000 0 410359 D45 TJN7050 Posseltová Romana 171 0.00000 0 8257 D55 TJN5752 Kuncová Jiřina 127 0.00000 0 2027204 D55 TJN6052 Večeřová Ivana 149 0.00000 0 2025357 H16 TJN0001 Šmaus Antonín 7 312 0.00000 0 2069092 H16 TJN0006 Nagy Josef 15 322 0.05440 1002 2080828 H16 TJN0106 Adamec Martin 39 359 0.09660 870 1398985 H16 TJN0105 Budský Ondřej 43 365 0.04880 1033 2027247 H18 TJN9802 Michek David 48 550 0.13690 782 2027208 H18 TJN9804 Janeček Mirek 52 554 0.42180 450 232325 H18 TJN9901 Novotný Marek 60 562 0.11830 823 1302800 H20 TJN9601 Picek Štěpán 69 720 0.21330 659 2067320 H20 TJN9700 Šmaus Jan 81 731 0.53840 359 886714 H21 TJN8700 Strachota Petr 40 50 0.72220 191 232256 H45 TJN6802 Posselt Martin 184 0.00000 0 7750 H45 TJN7000 Rydl Jiří 192 0.00000 0 232502 H45 TJN7002 Novotný Dušan 216 0.00000 0 1302798 H45 TJN5901 Zuzánek Zdeněk 220 0.00000 0 8260 H60 TJN5604 Novotný Otakar 179 0.00000 0 8249 H60 TJN5549 Kunc Radovan 199 0.21750 653 7300183 T3 TJN7513 Štembera Jan 155 0.11410 829 8270 T5 TJN6249 Šmaus Ivan 156 0.02980 1143 232641 T5 TJN9105 Večeřa Martin 204 0.11720 825 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TJP - TJ Sokol Troja ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 53540 D65 TJP4750 Ryšavá Lubomíra 149 0.00000 0 51332 H65 TJP4700 Ryšavý Vít 143 0.00000 0 8861 H65 TJP4900 Peterka František 169 0.00000 0 51329 H65 TJP5000 Paukert Milan 173 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TRI - TJ TŽ Třinec ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2102570 D10 TRI0950 Walaská Klára 175 0.00000 0 49360 D16 TRI0150 Warcopová Kateřina 47 401 0.00000 0 7205020 D16 TRI0054 Bruková Magda 83 457 0.15760 455 7207348 D18 TRI9852 Liberdová Jana 8 610 0.05660 636 53280 D18 TRI9850 Szarzecová Lucie 38 640 0.07010 601 2073724 D20 TRI9656 Sabelová Markéta 68 803 0.71830 86 2073746 D20 TRI9751 Tesařová Jana 72 807 0.62230 132 8667 D20 TRI9756 Kovářová Tereza 76 812 0.10330 532 2060276 D20 TRI9750 Argalášová Kateřina 84 820 0.64770 123 7200587 D45 TRI6950 Kovaříková Mária 153 0.00000 0 2073677 D45 TRI6850 Argalášová Gabriela 177 0.00000 0 2060277 H16 TRI0002 Filipek Sebastian 13 320 0.06740 951 7200589 H16 TRI0101 Kovařík Martin 23 334 0.00000 0 7202876 H16 TRI0100 Tuharský Erik 31 347 0.00000 0 2073753 H18 TRI9902 Holesz Sebastian 26 527 0.00000 0 1400410 H18 TRI9801 Cienciala Jan 48 549 0.00000 0 920676 H21 TRI9103 Kantor Ondřej 52 76 0.91200 24 887630 H21 TRI9301 Argaláš Michal 60 91 0.86340 60 416124 H35 TRI8006 Walaski Antonín 134 0.00000 0 49395 T5 TRI9203 Gazda Viktor 196 0.71030 202 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TTR - OOB Třebíč ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 515158 D21 TTR8551 Křížová Lenka 25 251 0.66660 109 52242 D40 TTR7251 Nešporová Marie 169 0.00000 0 52237 D50 TTR6151 Syslová Iva 178 0.00000 0 52248 H12 TTR0502 Nešpor Jiří 146 0.00000 0 416215 H16 TTR0101 Nešpor Jan 5 308 0.00000 0 52240 H35 TTR7701 Dvořáček Jan 154 0.00000 0 995847 H55 TTR6101 Nešpor Jan 186 0.00000 0 52251 H60 TTR5401 Koudelný Jiří 189 0.00000 0 224888 P4 TTR8154 Dvořáčková Jana 120 0.00730 857 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TUR - OOB TJ Turnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 8223 D18 TUR9951 Nejezchlebová Martina 24 625 0.03190 747 7206529 D18 TUR9952 Thořová Markéta 36 638 0.05040 660 7202880 D18 TUR9999 Sokolářová Šárka 50 652 0.09810 542 1403419 D20 TUR9751 Linková Alena 82 818 0.55800 167 1621997 D20 TUR9758 Müller Dorothea 86 821 0.34740 306 1403414 D20 TUR9753 Roškotová Lucie 100 835 0.54750 176 1210495 D21 TUR9552 Nieke Patricia 11 224 0.62500 130 9935817 D21 TUR9358 Kochová Nikola 15 229 0.45450 242 1416368 D21 TUR8951 Dundrová Lucie 29 257 0.65650 116 876522 D21 TUR8650 Krafková Lucie 33 267 0.86260 30 515086 D21 TUR8153 Omová Michaela 37 273 0.92330 11 303959 D65 TUR5151 Tvrdková Eva 155 0.00000 0 2025351 D65 TUR5150 Omová Jana 163 0.01700 813 888618 H18 TUR9901 Karatsiolis Kryštof 4 506 0.14650 762 7201809 H18 TUR9904 Thoř Tomáš 62 563 0.16140 732 9101181 H20 TUR9701 Wolf Filip 91 741 0.70200 209 51225 H21 TUR8900 Schulhof Jan 20 11 0.84180 73 515082 H21 TUR8406 Kořínek Jindřich 20 12 0.71680 194 515499 H21 TUR9100 Wolf Daniel 22 14 0.87320 56 515048 H21 TUR8501 Holas Ondřej 32 35 0.77580 127 1180295 H21 TUR9504 Döllgast Moritz 36 43 0.63250 279 1840303 H21 TUR8401 Váňa Martin 36 44 0.78920 118 886823 H21 TUR9301 Zakouřil Vít 44 60 0.73420 176 981821 H21 TUR8103 Fodor Petr 48 66 0.60500 307 9001001 H21 TUR9502 Horák Patrik 52 74 0.90630 28 995821 H21 TUR8801 Hradec Pavel 56 82 0.95140 8 7677777 H21 TUR7603 Baier Martin 58 86 0.88930 37 7092626 H21 TUR8700 Luštický Martin 68 107 0.88780 40 8628698 H21 TUR9003 Dragowski Kuba 70 112 0.84490 70 500850 H21 TUR8303 Dlabaja Tomáš 70 109 0.92060 19 515047 H21 TUR8702 Vlček Martin 74 120 0.79960 108 8218 H50 TUR6602 Stárek Filip 186 0.03840 1083 8220 H55 TUR5803 Konopáč Jiří 156 0.00000 0 1550616 H60 TUR5501 Folprecht Miroslav 183 0.14990 754 1511127 H65 TUR5102 Provazník Jiří 179 0.13880 776 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TUV - SOK TJ Turnov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7770011 H70 TUV4601 Gurka Jiří 197 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: TZL - SKOB Zlín ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7200901 D16 TZL0051 Nešporová Alžběta 57 416 0.08760 562 436954 D16 TZL0152 Čeleďová Justýna 73 442 0.00000 0 2091555 D18 TZL9951 Tichá Veronika 10 611 0.10890 523 2032161 D20 TZL9754 Chovancová Zuzana 68 804 0.60810 139 7204981 D20 TZL9753 Kavánková Iva 80 816 0.61150 137 7170894 D21 TZL9453 Jeřábková Jitka 1 203 0.74670 71 53360 D40 TZL7350 Kundratová Jana 191 0.00000 0 426400 D40 TZL7352 Chovancová Jana 201 0.08160 577 1400448 D45 TZL7155 Podmolíková Dagmar 193 0.67850 104 52219 D50 TZL6262 Krejčíková Monika 190 0.00000 0 8930 D60 TZL5254 Horynová Eva 149 0.00000 0 218977 H16 TZL0201 Chovanec Václav 17 327 0.00000 0 7203464 H16 TZL0001 Podmolík Jonáš 21 332 0.19580 683 9200524 H18 TZL9901 Láznička Václav 6 507 0.20550 669 2025335 H18 TZL9801 Šiška Petr 22 524 0.31360 556 889320 H20 TZL9703 Mikel David 59 709 0.71290 197 7203466 H20 TZL9701 Podmolík Josef 75 725 0.74120 164 887934 H21 TZL9101 Nečas Jiří 16 4 0.87810 49 995797 H21 TZL8508 Dlabaja Štěpán 16 2 0.87300 57 886701 H21 TZL9308 Kašpar Michal 34 40 0.74820 157 8931 H21 TZL8301 Krejčík Jiří 40 49 0.77430 129 2084933 H21 TZL8002 Slováček Tomáš 40 51 0.73380 178 515174 H21 TZL8131 Smola Michal 54 79 0.91270 23 53362 H21 TZL8603 Přibyl Bronislav 68 106 0.84420 71 52220 H35 TZL7920 Beran Pavel 136 0.18940 691 515192 H35 TZL8001 Novotný Jiří 176 0.64590 261 1400443 H45 TZL6915 Podmolík Tomáš 190 0.74230 162 53143 H50 TZL6401 Vrubel Karel 192 0.00000 0 7571221 H55 TZL5704 Krejčík Zbyněk 188 0.03320 1115 1396260 H65 TZL4902 Jelínek Petr 127 0.05840 984 219271 H65 TZL5102 Jelínek Vít 159 0.13780 781 425533 H75 TZL3613 Láznička Alois 153 0.00000 0 0 P2 TZL1301 Beran Matouš 120 0.00000 0 331362 T3 TZL0050 Matulíková Aneta 145 0.00000 0 8591 T3 TZL8591 Dovrtělová Gabriela 169 0.00000 0 2083393 T3 TZL8553 Beranová Kristína 175 0.08820 561 52340 T5 TZL8601 Polášek Jan 148 0.67620 242 9416043 T5 TZL9252 Krejčíková Marie 164 0.27520 356 553455 T5 TZL9206 Benroth Martin 174 0.36040 507 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: UOL - SK UP Olomouc ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2059758 D18 UOL9950 Janošíkova Tereza 54 656 0.05430 640 682350 D45 UOL7051 Horčičková Eva 175 0.72440 83 2032169 D45 UOL6951 Kašparová Ivana 197 0.21790 400 52451 D50 UOL6451 Poklopová Ivana 160 0.04830 674 52476 D50 UOL6653 Šimková Hana 166 0.00000 0 0 H16 UOL0000 Prachař Matouš 17 326 0.00000 0 52729 H16 UOL0104 Šimek Štěpán 27 340 0.00000 0 682370 H18 UOL9919 Horčička Vít 4 505 0.23100 637 2090849 H18 UOL9801 Chaloupka Josef 50 551 0.00000 0 2011817 H50 UOL6503 Šimek Roman 144 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VAM - OOB Vamberk ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2053570 D40 VAM7250 Vandasová Markéta 181 0.00000 0 1416361 D50 VAM6451 Klapalová Jana 158 0.00000 0 9678 D50 VAM6452 Veverková Yveta 162 0.03790 723 9676 D50 VAM6251 Smutná Jana 172 0.00000 0 9111166 H50 VAM6601 Vandas Luděk 136 0.00000 0 9599 H55 VAM5801 Tupec Jiří 132 0.00000 0 9674 T5 VAM8651 Smutná Pavla 150 0.58650 149 9669 T5 VAM8401 Veverka Tomáš 176 0.59610 317 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VBM - VSK Mendelu Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 361990 D21 VBM9353 Chmelíková Zuzana 27 253 0.52190 194 7201756 D45 VBM7079 Hiršová Marcela 159 0.00000 0 682079 D55 VBM6155 Bravená Alexandra 135 0.00000 0 553285 H21 VBM8103 Mazal Zdeněk 28 28 0.71690 193 720921 H21 VBM7246 Fučík Karel 32 33 0.83170 80 2011839 H21 VBM8002 Henek Vladan 50 70 0.78830 119 53679 H35 VBM8102 Rouš Pavel 164 0.08800 897 515090 H50 VBM6201 Pulec Pavel 170 0.00000 0 7201772 H55 VBM6000 Hirš Libor 164 0.00000 0 2085633 H65 VBM4732 Chmelík Aleš 135 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VCB - TJ OB České Budějovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 416309 D10 VCB0752 Janošíková Marie 173 0.00000 0 232975 D12 VCB0451 Teringlová Vendula 170 0.00000 0 416310 D12 VCB0552 Janošíková Eva 190 0.00000 0 426398 D20 VCB9755 Gottfriedová Adéla 102 837 0.00690 858 52113 D35 VCB7851 Teringlová Martina 164 0.07500 590 0 D35 VCB7853 Veselá Eva 178 0.00000 0 426396 D45 VCB7055 Gottfriedová Marcela 181 0.00000 0 53725 D60 VCB5651 Hejzlarová Vladimíra 141 0.00000 0 232980 H10 VCB0702 Teringl Vojtěch 143 0.00000 0 0 H14 VCB0303 Mikuláš Jiří 153 0.00000 0 416301 H40 VCB7402 Janošík Radek 182 0.00000 0 416305 H45 VCB6901 Brožka Martin 140 0.00000 0 8044 H50 VCB6502 Teringl Radek 220 0.22350 648 1401041 H55 VCB6101 Hošek Lubomír 154 0.27710 595 53728 H60 VCB5601 Hejzlar Josef 167 0.18940 692 7206533 H65 VCB4801 Rychtecký Josef 191 0.00000 0 426399 P4 VCB7552 Janošíková Olga 120 0.00000 0 0 T3 VCB0103 Mikuláš Jan 153 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VIC - OB Vizovice ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 7201818 D16 VIC0162 Golová Tereza 85 460 0.03960 713 2451515 H45 VIC6808 Gola Miroslav 130 0.03360 1108 1006613 H55 VIC5902 Kršák Karel 182 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VLI - Slavia Liberec orienteering ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2078460 D12 VLI0451 Podrábská Alžběta 194 0.00000 0 2043610 D14 VLI0555 Martanová Lea 152 0.00000 0 2078462 D14 VLI0251 Podrábská Marie 156 0.00000 0 2043603 D16 VLI0252 Martanová Elin 71 437 0.00000 0 49951 D18 VLI9950 Poloprutská Lucie 22 623 0.00000 0 336783 D35 VLI8054 Matějů Kateřina 184 0.06000 625 1400433 D40 VLI7451 Podrábská Marie 159 0.00000 0 51216 D65 VLI5150 Karmazínová Ivana 153 0.00000 0 2059769 D65 VLI5152 Pachnerová Jaroslava 161 0.00000 0 2080918 D65 VLI4950 Horáčková Stanislava 165 0.00000 0 1302790 H21 VLI8800 Škoda Jakub 30 31 0.89460 32 53226 H21 VLI7707 Habán Ivo 42 53 0.73880 169 1969696 H21 VLI8901 Kobr Tomáš 56 83 0.76480 139 887154 H35 VLI7702 Matějů Michal 186 0.82310 89 7999888 H40 VLI7300 Martan Jiří 192 0.55370 348 301152 H45 VLI6900 Řezáč Pavel 120 0.01580 1209 515132 H45 VLI6001 Henych Petr 196 0.75670 151 51227 H50 VLI6205 Poloprutský Tomáš 128 0.33970 525 9201066 H60 VLI5301 Škoda Přemek 185 0.03050 1138 9005174 H60 VLI5201 Hickethier Manfred 193 0.03310 1117 361986 H65 VLI4901 Karmazín Petr 147 0.13290 794 2080998 H65 VLI5000 Horáček Miroslav 151 0.00000 0 1302773 H65 VLI5101 Přinda Oldřich 155 0.11140 834 253372 H65 VLI4900 Ježek Ladislav 195 0.01880 1194 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2042514 H16 VPM0002 Hasman Ondřej 31 348 0.09450 879 995860 H21 VPM8449 Bouchal Jiří 80 132 0.87550 53 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 2032127 D18 VRL9955 Matoušová Kateřina 14 615 0.04390 695 8954 D60 VRL5451 Nýdrlová Eva 161 0.00000 0 2025354 H18 VRL9802 Starý Ondra 30 531 0.20200 676 981811 H35 VRL8001 Hanč Petr 168 0.64620 260 2096242 H65 VRL5002 Farář Jaroslav 141 0.03010 1141 2096237 H65 VRL4901 Knobloch Jindřich 199 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: VSP - USK Praha ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 888639 D10 VSP0751 Baldrianová Eva 171 0.00000 0 331064 D16 VSP0150 Horáková Barbora 51 409 0.00000 0 232062 D35 VSP8050 Uhrová Zuzana 152 0.23910 386 9784 D35 VSP7850 Baldrianová Barbora 158 0.78680 53 53546 D40 VSP7551 Kučerová Marie 155 0.02730 773 9102142 D40 VSP7450 Svobodová Jitka 179 0.68010 102 51728 D40 VSP7255 Horáková Lenka 187 0.00000 0 7965 D50 VSP6650 Němečková Jarmila 154 0.00000 0 51645 D65 VSP5050 Dohnalová Dana 171 0.00000 0 51649 H10 VSP0601 Horák Martin 145 0.00000 0 9200730 H12 VSP0405 Baldrian Tomáš 144 0.00000 0 434600 H14 VSP0301 Horák Pavel 143 0.00000 0 553437 H40 VSP7310 Průša Michal 138 0.16790 718 2032184 H40 VSP7305 Horák Pavel (Starosta) 178 0.05960 979 51650 H40 VSP7302 Kučera Jan 210 0.79050 116 9101108 H45 VSP7000 Bořánek Petr 158 0.63670 272 682682 H50 VSP6201 Němeček Jan 178 0.61980 292 886277 H55 VSP5801 Šváb Jan 128 0.00000 0 52269 H65 VSP5001 Uher Petr 131 0.21480 656 51643 H65 VSP5000 Hořínek Jaroslav 137 0.08270 909 51743 H70 VSP4300 Dohnal Josef 195 0.00000 0 2075606 P2 VSP1100 Baldrian Josef 120 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBM - SK Žabovřesky Brno ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 410338 D16 ZBM0060 Auermüllerová Anna 51 408 0.04170 706 897355 D18 ZBM9951 Firešová Markéta 2 604 0.18840 424 122 D18 ZBM9952 Malivánková Eva 12 613 0.03030 754 1400403 D18 ZBM9956 Odehnalová Klára 20 622 0.08200 576 331027 D18 ZBM9862 Chroustová Šárka 54 655 0.00000 0 1007533 D20 ZBM9757 Odehnalová Tereza 70 806 0.67860 103 7200367 D20 ZBM9651 Hiršová Gabriela 90 825 0.82530 40 1441628 D20 ZBM9755 Nedbálková Hana 98 833 0.22460 395 53721 D20 ZBM9753 Koporová Lenka 102 838 0.00000 0 897391 D21 ZBM9153 Indráková Adélka 1 204 0.38130 284 703370 D21 ZBM7951 Gebauerová Jana 1 202 0.72140 84 51765 D21 ZBM8459 Tvarůžková Petra 5 209 0.57120 159 515450 D21 ZBM8888 Hlavová Hana 7 216 0.90040 17 9201069 D21 ZBM9451 Chromá Kateřina 11 222 0.89180 21 331025 D21 ZBM9457 Chroustová Lenka 13 227 0.62290 131 7201204 D21 ZBM8787 Hrstková Vladěna 17 236 0.58250 151 7200341 D21 ZBM8966 Kabáthová Eva 19 240 0.98530 2 1668661 D21 ZBM9354 Hrušková Barbora 27 255 0.94070 5 1007544 D21 ZBM8950 Poklopová Lenka 27 254 0.95140 4 9005227 D21 ZBM9350 Šimková Johanka 33 266 0.88380 22 995814 D21 ZBM8951 Mádlová Věra 35 270 0.73240 78 2020737 D21 ZBM9452 Tužilová Magdaléna 41 282 0.89220 20 515488 D21 ZBM8989 Hlavová Jindra 47 294 0.90920 14 49398 D45 ZBM6251 Hrušková Lenka 163 0.00000 0 232005 D60 ZBM5582 Kabáthová Jitka 137 0.00000 0 9201065 H18 ZBM9902 Komenda Jan 8 509 0.00000 0 2059757 H18 ZBM9901 Hlaváč Ondřej 16 518 0.22380 647 7200360 H18 ZBM9801 Hirš Otakar 46 548 0.07000 943 2054641 H18 ZBM9904 Král Jan 58 560 0.09890 862 7030567 H21 ZBM6708 Přikryl Petr 18 7 0.73810 170 681876 H21 ZBM8833 Bořil Tomáš 22 16 0.77130 133 49690 H21 ZBM8511 Drábek Jan 26 23 0.74040 166 1591995 H21 ZBM9515 Hruška Jakub 42 54 0.85910 64 515462 H21 ZBM9302 Brlica Pavel 48 65 0.88820 38 9890118 H21 ZBM8919 Hájek Daniel 52 73 0.97490 5 232343 H21 ZBM9104 Kazda Adam 58 85 0.76020 143 911220 H21 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 58 87 0.93100 15 1003623 H21 ZBM9005 Nykodým Miloš 62 94 1.00000 1 1111187 H21 ZBM8721 Zháňal Jan 64 100 0.82860 82 886812 H21 ZBM9202 Mokrý Stanislav 66 103 0.89230 35 995849 H21 ZBM9300 Chloupek Adam 72 113 0.94610 11 995810 H21 ZBM8928 Zimmermann Jakub 76 121 0.79370 114 888891 H21 ZBM9102 Bravený Vít 84 138 0.88070 47 7700077 H35 ZBM7609 Pátek Richard 140 0.32180 543 2067240 H35 ZBM7902 Finstrle Luděk 172 0.32370 542 232334 T3 ZBM8411 Liščinský Tomáš 171 0.51510 377 995883 T5 ZBM8707 Bialožyt Michal 124 0.47660 409 303927 T5 ZBM8923 Klusáček Matěj 200 0.69890 214 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZBP - OOB SK Zbraslav ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 1418755 D35 ZBP7850 Grolichová Lucie 168 0.18510 427 53583 H35 ZBP7800 Pražák Jiří 174 0.69390 220 995800 H40 ZBP7302 Vaněk Petr 184 0.35550 509 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZLH - OOB TJ Zlaté Hory ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 331514 D16 ZLH0051 Novotná Tereza 77 446 0.00000 0 331363 D18 ZLH9851 Novotná Klára 48 649 0.00000 0 52763 D65 ZLH4850 Novotná Ludmila 143 0.00000 0 7001234 H45 ZLH7001 Novotný Tomáš 178 0.00000 0 52762 H65 ZLH4800 Novotný Stanisl 149 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------

Oddíl: ZPV - KOB ZPV Prostějov ---------------------------------------------------------------------------- SI-čip Kat. Reg.čís Příjmení a jméno Start Číslo Ranking poř. ---------------------------------------------------------------------------- 52587 D40 ZPV6777 Holinková Hana 157 0.00000 0 8851 H45 ZPV6712 Holinka Martin 172 0.00000 0 ----------------------------------------------------------------------------