Oficiální výsledky MČR na krátké trati

Hojná Voda, 26.06.2016

Stav ke dni: 27. 6. 2016 23:21:32

D16

1. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 31:20 2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 31:54 3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:22 4. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 33:28 5. Hájková Lenka SOP0050 OOB TJ Slezan Opava 34:27 6. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 35:08 7. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 36:51 8. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 37:58 9. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 38:09 10. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 42:11 11. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 42:56 12. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:01 13. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 43:21 14. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 45:38 15. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 47:25 16. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 48:58 17. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:35 18. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 52:59 19. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:24 20. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:17 21. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:32 22. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 30:43 23. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 31:25 24. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 32:38 25. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 32:56 26. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 33:06 27. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 33:16 28. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 33:21 29. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 34:35 30. Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice 36:01 31. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 36:07 32. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 37:27 33. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 39:37 34. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 39:54 35. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 40:10 36. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 49:15 37. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:23 38. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 25:42 39. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 26:28 40. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 26:48 41. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 28:33 42. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 28:57 43. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 29:46 44. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 29:56 45. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 30:44 46. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 31:20 47. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 33:17 48. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 33:55 49. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 35:34 50. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:18 51. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 37:00 52. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 37:48 53. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 37:56 54. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 38:00 55. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 38:50 56. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 38:52 57. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 39:21 58. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 59. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:19 60. Čeleďová Justýna TZL0152 SKOB Zlín 41:11 61. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 42:04 62. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:12 63. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 43:05 64. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 44:05 65. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:26 66. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 48:22 67. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 49:36 Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek DISK

D18

1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 30:17 2. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 31:28 3. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 31:42 4. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 32:23 5. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 33:46 6. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 34:34 7. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 35:09 8. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 36:08 9. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 38:10 10. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 38:30 11. Cych Agnieszka PHK9966 OK 99 Hradec Králové 40:13 12. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 42:03 13. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 43:24 14. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:59 15. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 44:57 16. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:31 17. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 46:57 18. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 47:11 19. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 23:30 20. Malinová Apolena SHK9952 OK Slavia Hradec Králové 25:47 21. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 29:56 22. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 30:28 23. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 31:12 24. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 31:53 25. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 32:14 26. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 32:57 27. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 33:05 28. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 33:37 29. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 34:17 30. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 34:25 31. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 34:57 32. Vlachová Kateřina KON9898 KOB Konice 35:43 33. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 35:54 34. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 37:15 35. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 38:30 36. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:33 37. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 32:43 38. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 33:47 39. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 34:09 40. Chroustová Šárka ZBM9862 SK Žabovřesky Brno 35:48 41. Šmelíková Tereza LCE9952 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:38 42. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 37:12 43. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 38:28 44. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 39:31 45. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 41:30 46. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:35 47. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 43:38 48. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 49. Liberdová Jana TRI9852 TJ TŽ Třinec 45:28

D20

1. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 32:14 2. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 34:21 3. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 34:25 4. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:45 5. Cych Weronika PHK9696 OK 99 Hradec Králové 35:36 6. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 7. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 36:17 8. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 37:46 9. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 38:06 10. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 38:08 11. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 38:09 12. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 40:10 13. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 40:38 14. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 41:54 15. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 42:14 16. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 44:10 17. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 18. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 52:08 19. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 25:25 20. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 29:33 21. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 29:54 22. Šádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 31:28 23. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:10 24. Koderičová Tereza PHK9666 OK 99 Hradec Králové 32:15 25. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 33:31 26. Smrčková Dominika KSU9799 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:29 27. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 34:36 28. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 34:40 29. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 37:08 30. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 37:48 31. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 42:39 32. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 49:33 Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové DISK

D21

1. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 36:54 2. Šafka Brožková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 38:51 3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 38:53 4. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:59 5. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 39:31 6. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 39:55 7. Jakobová Adélka PGP9056 SK Praga 40:11 8. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 40:49 9. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 40:50 10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 41:38 11. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 41:40 12. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 41:48 13. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 41:58 14. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 42:08 15. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 42:34 16. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 42:56 16. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 42:56 18. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 43:08 19. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 44:03 20. Vavrova Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 45:13 21. Chromá Kateřina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 45:47 22. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 49:18 23. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 49:32 24. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 50:40 25. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 31:21 26. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 32:22 27. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 32:58 28. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 33:27 29. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 34:45 30. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 35:30 31. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 35:50 32. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:10 33. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 36:11 34. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 37:38 35. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:42 36. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 37:45 37. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:58 38. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 38:19 39. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 38:22 40. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 39:32 41. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 40:18 42. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 40:28 43. Soukupová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 40:40 44. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 41:05 45. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:47 46. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 46:53 47. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 48:23 48. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 30:59 49. Sedláčková Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 35:27 50. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:43 51. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 37:25 52. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 38:24 53. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 38:44 54. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 38:59 55. Marina Rosink 2MD8350 OL-Team Filder 39:38 56. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 39:48 57. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 40:19 58. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 41:02 59. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 60. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:04 61. Doleželová Kateřina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 62. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 42:28 63. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 42:44 64. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 43:04 65. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 43:11 66. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 43:28 67. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 43:31 68. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 44:00 69. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:29 70. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 45:24 71. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 46:13 72. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 46:14 73. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 47:09 74. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 48:14 75. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 48:28 76. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:24 77. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 49:28 78. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 49:41 79. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 49:48 80. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 49:55 81. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:36 82. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:58 83. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 51:34 84. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 52:54 85. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 55:18 86. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 56:37 87. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 37:31 88. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 38:53 89. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 43:06 90. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 46:59 91. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 60:11

D35

1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 35:54 2. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 40:17 3. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 40:26 4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 40:57 5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 42:53 6. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 44:47 7. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:18 8. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 47:59 9. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 48:28 10. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 51:02 11. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:10 12. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 49:18 13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 51:12 14. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 57:08 15. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 59:17 16. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 74:10 Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha DISK Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

D40

1. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 36:29 2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 37:47 3. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 40:12 4. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:41 5. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 40:44 6. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 42:07 7. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 43:46 8. Holinková Hana ZPV6777 KOB ZPV Prostějov 44:08 9. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 44:31 10. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:45 11. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 46:06 12. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 46:45 13. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 46:57 14. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 46:58 15. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 50:46 16. Škvorová Zuzana KAM7350 OK Kamenice 56:31 17. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 57:08 18. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 60:09 19. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 61:01 20. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 34:20 21. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 38:54 22. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 42:12 23. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 43:13 24. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 44:11 25. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 47:29 26. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:41 27. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 49:48 28. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 51:57 29. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 53:41 30. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 54:15 31. Tomanková Martina KSU7552 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:07 32. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:07 33. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 63:39 34. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 66:22 35. Smrčková Věra KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:20 36. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 76:29

D45

1. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 37:44 2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 38:54 3. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 39:35 4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:08 5. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 41:56 6. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 41:58 7. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 42:02 8. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 43:56 9. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 45:54 10. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:44 11. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 47:47 12. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 49:33 13. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:21 14. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 51:22 15. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 55:24 16. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 55:53 17. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 60:09 18. Kašparová Ivana UOL6951 SOB Olomouc 60:53 19. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 61:48 20. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 40:54 21. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:38 22. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 46:32 23. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:27 24. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 49:19 25. Argalášová Gabriela TRI6850 TJ TŽ Třinec 54:44 26. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 56:17 27. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 60:34 28. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 60:44 29. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 61:26 30. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 67:07 31. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 67:20 32. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 67:45 33. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 68:25 34. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 68:58 35. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 78:21 36. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 96:04

D50

1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 34:39 2. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 36:20 3. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 36:55 4. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 38:30 5. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:50 6. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 48:36 7. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 50:43 8. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 52:17 9. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 52:46 10. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 54:29 11. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 56:33 12. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 59:20 13. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 37:30 14. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 39:36 15. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 40:30 16. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:39 17. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 42:54 18. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 43:13 19. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 45:39 20. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:26 21. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 47:11 22. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 47:21 23. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 49:34 24. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 53:04 25. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 55:08 26. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 67:00 Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové DISK Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice DISK

D55

1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 38:26 2. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 38:34 2. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 38:34 4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 5. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 40:01 6. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 40:10 7. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 42:17 8. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 43:15 9. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 45:51 10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 47:19 11. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 54:06 12. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 33:19 13. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 41:45 14. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 42:47 15. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 45:49 16. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:09 17. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:33 18. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 52:09 19. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:22 20. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:42 21. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 65:24 Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice DISK Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice DISK

D60

1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:52 2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 3. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 42:01 4. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 43:38 5. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 44:07 6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 45:46 7. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 46:01 8. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 47:32 9. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 50:33 10. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 54:25 11. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 65:49 12. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 33:01 13. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 34:52 14. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 38:41 15. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:27 16. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 40:52 17. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 42:20 18. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 47:02 19. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:53 20. Henková Svatava RBK5454 SK Radioklub Blansko 60:23 21. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 81:26

D65

1. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 38:16 2. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 40:23 3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 42:25 4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 44:27 5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 48:15 6. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:21 7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 57:07 8. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 28:28 9. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:33 10. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 32:10 11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 37:19 12. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 38:21 13. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 43:13 14. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:22

D70

1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 42:21 2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 53:55 3. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 65:25 4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 73:34 Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice DISK

H16

1. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 34:37 2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 34:43 3. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 35:40 4. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:00 5. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 36:19 6. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:35 7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 37:00 8. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 37:14 9. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 37:16 10. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 37:55 11. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 12. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:48 13. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 41:09 14. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:41 15. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 16. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:55 17. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 47:57 18. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 51:04 19. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 27:35 20. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:06 21. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 28:30 22. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 29:06 23. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 30:17 24. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 30:24 25. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 31:54 26. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 32:15 27. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 32:43 28. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 33:28 29. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:04 30. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:31 31. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:05 32. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 35:26 33. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 35:38 34. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:26 35. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 43:54 36. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:00 37. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 27:00 38. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 28:23 39. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:15 40. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 30:30 41. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 30:41 42. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 31:17 43. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 31:24 44. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:21 45. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 32:25 46. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 32:48 47. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 34:18 48. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 34:19 49. Grebík Radim ASU0101 Magnus Orienteering 34:42 49. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 34:42 51. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 35:07 52. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 36:32 53. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:05 54. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 37:23 55. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 40:54 56. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 46:36 57. Šmol David DOK0100 OK Doksy 47:13 58. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 47:26 59. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 49:34 60. Prachař Matouš UOL0000 SOB Olomouc 50:48 61. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 51:26 62. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 70:21

H18

1. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 27:33 2. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 28:13 3. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 28:51 4. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 29:26 5. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:47 6. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 30:27 7. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 31:17 8. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:26 9. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:49 10. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 33:18 11. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 33:21 12. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 33:46 13. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:54 14. Sláma Dušan ASU9843 Magnus Orienteering 34:59 15. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:30 16. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:34 17. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 35:49 18. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 41:12 19. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 25:08 20. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:37 21. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 30:49 22. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 31:41 23. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 33:39 24. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 33:55 25. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 35:21 26. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 36:10 27. Holesz Sebastian TRI9902 TJ TŽ Třinec 37:00 28. Horčička Vít UOL9919 SOB Olomouc 37:39 29. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 37:53 30. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 38:22 31. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 38:26 32. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:34 33. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 39:36 34. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:23 35. Kočí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 43:10 36. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 45:02 37. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 27:52 38. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 32:08 39. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 34:55 40. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 35:20 41. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 36:24 42. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 36:28 43. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 37:50 44. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 38:18 45. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 38:30 46. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 39:25 47. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 39:36 48. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:52 49. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 41:14 50. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:23 51. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:25 52. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 43:00 53. Láznička Václav TZL9901 SKOB Zlín 44:45 54. Hubáček Filip JPV9800 Oddíl OS SK Prostějov 45:35 55. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 46:08 56. Tesař Vojtěch AOP9900 Orientační Běh Opava 46:23 57. Procházka Zdeněk SOP9901 OOB TJ Slezan Opava 53:29 58. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 78:26

H20

1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 28:19 2. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 29:26 3. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 29:54 4. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 30:07 5. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:50 6. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 32:28 7. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 33:31 8. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 33:54 9. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 33:56 10. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 34:19 11. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 39:34 12. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 39:41 13. Werner Michal PGP9705 SK Praga 40:01 14. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 40:10 15. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 40:26 16. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 41:45 17. Štál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 43:23 18. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 28:19 19. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:25 20. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 31:14 21. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 33:11 22. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 35:27 23. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 35:35 24. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 36:19 25. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 36:25 26. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:38 27. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 39:04 28. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 39:18 29. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 39:23 30. Moravec Jakub KAM9702 OK Kamenice 41:17 31. Konečný Daniel BBM9702 BETA URSUS Orienteering 41:17 32. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37 33. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 43:09 34. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 45:33 35. Otruba Vojtěch JPV9717 Oddíl OS SK Prostějov 52:10 36. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 62:12 Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka DISK

H21

1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 37:22 2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 38:35 3. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 38:40 4. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 38:45 5. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 39:32 6. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:08 7. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 42:24 8. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 42:50 9. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 44:03 10. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 44:15 11. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 44:30 12. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 44:46 13. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 45:20 14. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 45:30 15. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 45:32 16. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 45:33 17. Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín 45:53 18. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 45:55 19. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 45:57 20. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 46:37 21. Kolovský František LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 46:56 22. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 49:14 23. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 49:26 24. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:36 25. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 51:08 26. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 51:11 27. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 51:31 28. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 51:39 29. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 53:22 30. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 55:14 31. Záveský Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 59:38 32. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 41:05 33. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 42:24 34. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 43:04 35. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 43:13 36. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 43:36 37. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 43:36 38. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 43:48 39. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 44:15 40. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 44:24 41. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 44:31 42. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 44:33 43. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 44. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 45:03 45. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 45:27 46. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 45:34 47. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 45:37 48. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 46:29 49. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 46:32 50. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 47:06 51. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 47:23 52. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:29 53. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 48:07 54. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 48:28 55. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:23 56. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 49:58 57. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:32 58. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 52:22 59. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 54:11 60. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 57:34 61. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 57:43 62. Navrátil Boris AOP9202 Orientační Běh Opava 66:52 63. Schuster Marek AOP9303 Orientační Běh Opava 36:23 64. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 37:54 65. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 38:34 66. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 38:46 67. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 39:10 68. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 40:26 69. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 40:35 70. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 40:53 71. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 41:20 72. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 41:21 73. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 41:27 74. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 41:42 75. Bořil Tomáš ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 41:47 76. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 42:13 77. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 42:22 78. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 42:41 79. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 43:08 80. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 43:08 81. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 43:09 82. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:18 83. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 43:21 84. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 43:26 85. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 43:55 86. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 45:05 87. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 45:33 88. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 46:45 89. Slezák Jiří LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:00 90. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 47:34 91. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 48:33 92. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 49:16 93. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 49:59 94. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 51:03 95. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:46 96. Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 52:02 97. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 53:06 98. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 53:18 99. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 53:38 100. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 54:29 101. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 55:17 102. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 61:45 103. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 36:00 104. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 36:36 105. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 39:26 106. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 40:09 107. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 41:38 108. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 42:06 109. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 43:17 110. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 43:17 111. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 43:29 112. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 43:38 113. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 45:43 114. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 46:22 115. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 47:08 116. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 47:39 117. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 48:34 118. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 49:05 119. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:14 120. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 49:22 121. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 50:37 122. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 67:40 Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice DISK Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín DISK Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška DISK Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport DISK

H35

1. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 36:47 2. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 37:37 3. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 37:48 4. Šafka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 40:07 5. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 40:08 6. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 41:37 7. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 45:08 8. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 45:31 9. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 47:03 10. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 47:05 11. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 47:11 12. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:32 13. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:13 14. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:34 15. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 59:40 16. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 60:50 17. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 37:40 18. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 39:36 19. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 40:22 20. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 42:17 21. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 42:19 22. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 46:12 23. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 49:04 24. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 54:21 25. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 54:34 26. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 56:22 27. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 56:39 28. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 62:39 29. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 64:33 30. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:01 31. Opravil Pavel KSU7502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:38 Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava DISK Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno DISK

H40

1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 36:19 2. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 38:04 3. Fujáček Jan SCP7506 OK Sparta Praha 38:07 4. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 38:24 5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 40:16 6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 40:23 7. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:43 8. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 41:09 9. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 41:36 10. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 41:50 11. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 41:54 12. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 41:58 13. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 41:59 14. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 43:34 15. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 44:59 16. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 45:31 17. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 45:36 18. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:41 19. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:05 20. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 47:35 21. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 50:36 22. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 44:41 23. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 47:14 24. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 47:35 25. Odehnal Luděk ADA7400 OOB Spartak Adamov 48:20 26. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:00 27. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 50:23 28. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 51:00 29. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 51:45 30. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 52:42 31. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 52:59 32. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 53:37 33. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 53:49 34. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 54:25 35. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 58:02 36. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 59:13 37. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 61:10 38. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 62:07 39. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 62:43 40. Smrček Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:33 41. Pavelka Martin KSU7503 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:31 42. Mágr Zdeněk 4BC7200 Notorola 74:14 Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno DISK

H45

1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:37 2. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 38:05 3. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 39:20 4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:33 5. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 40:14 6. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 41:00 7. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 42:11 8. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 43:13 9. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 43:42 10. Bolehovský Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 44:15 11. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:19 11. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 45:19 13. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 45:24 14. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 45:56 15. Kovářík Tomáš KAM6901 OK Kamenice 46:16 16. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:57 17. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 50:22 18. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 50:42 19. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 52:00 20. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 52:49 21. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:36 22. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:42 23. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 55:25 24. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 56:37 25. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 59:42 26. Brožka Martin VCB6901 OB České Budějovice 35:23 27. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 40:31 28. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 41:05 29. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 44:05 30. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 44:46 31. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 44:48 32. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:40 33. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 47:41 34. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 47:51 35. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 50:42 36. Šebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 51:18 37. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 51:32 38. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 52:54 39. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 59:28 40. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 63:22 41. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 66:17 42. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 67:08 43. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 67:12 44. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:58 45. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 69:16 46. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 70:33 47. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 75:52 48. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:42 Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka DISK

H50

1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 35:02 2. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 36:37 3. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 36:42 4. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 36:48 4. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 36:48 6. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 37:59 7. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 38:23 8. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 39:55 9. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 39:56 10. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 40:23 11. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 40:42 12. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:05 13. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 41:12 14. Stárek Filip TUR6602 OOB TJ Turnov 42:15 15. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 42:52 16. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 44:40 17. Slezák Libor LCE6207 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:18 18. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 47:27 19. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:31 20. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 49:37 21. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 50:12 22. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:07 23. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 51:17 24. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 54:40 25. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 56:48 26. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 36:10 27. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 36:24 28. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 38:18 29. Pulec Pavel VBM6201 VSK Mendelu Brno 40:07 30. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 41:01 31. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:54 32. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 44:39 33. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 44:52 34. Sklenář Miroslav AOP6302 Orientační Běh Opava 45:23 35. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 46:41 36. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 46:50 37. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 48:10 38. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 48:41 39. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 48:43 40. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 48:57 41. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 50:34 42. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 58:34 43. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:08 43. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:08 45. Mašek Petr BOR6502 OK Jiskra Nový Bor 65:32 46. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:32 Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk DISK Peřinka Jan AOP6301 Orientační Běh Opava DISK

H55

1. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 33:48 2. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 36:19 3. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 37:23 4. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 38:03 5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 39:04 6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 40:02 7. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 40:46 8. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 41:25 9. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 41:27 10. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 42:15 11. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 46:24 12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 46:29 13. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 48:42 14. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 49:09 15. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 49:51 16. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 50:40 17. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 52:19 18. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 52:41 19. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:58 20. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 55:25 21. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 56:13 22. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 58:30 23. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:41 24. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:42 25. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 33:20 26. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:15 27. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 34:41 28. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 34:44 29. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:16 30. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 36:04 31. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 37:26 32. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 37:30 33. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:40 34. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 39:29 35. Juračka Zdeněk HAV5702 OB Havířov 40:46 36. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 42:43 37. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 44:37 38. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 45:20 39. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 49:20 40. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 49:26 41. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:49 42. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 55:58 43. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 57:12 44. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 95:01 Kodeda Oldřich KCK5901 KOB Český Krumlov DISK

H60

1. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 33:29 2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 35:34 3. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 36:20 4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 36:26 5. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 36:29 6. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:27 7. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 38:28 8. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 40:29 9. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 43:33 10. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 45:36 11. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 46:34 12. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 47:49 13. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 50:20 14. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 52:52 15. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 54:52 16. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 73:29 17. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 33:38 18. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 37:10 19. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 39:30 20. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 39:35 21. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 41:49 22. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 42:33 23. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 42:46 24. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 45:40 25. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 46:40 26. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 47:27 27. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 48:36 28. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 53:44 29. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 30. Nechyba Jiri 61C5300 Stara Hut 73:02

H65

1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 35:17 2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 35:22 3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 4. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 39:22 5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 39:43 6. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 41:31 7. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 43:28 8. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 43:35 9. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 44:23 10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:45 11. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 46:20 12. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 46:26 13. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:58 14. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 48:19 15. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 48:40 16. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 66:58 17. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 75:08 18. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 30:33 19. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 30:37 20. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 34:55 21. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 35:05 22. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 37:22 23. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 39:48 24. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 42:44 25. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 44:42 26. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:11 27. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 46:19 28. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 52:21 29. Pokorný Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 59:42 30. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 62:23 31. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 63:10 32. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 68:26 Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK

H70

1. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 30:02 2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 34:17 3. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 37:55 4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 43:58 5. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:32 6. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 64:40 7. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 72:18 8. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:34 9. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 41:08 10. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 46:33 11. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 47:43 12. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 52:13 13. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 56:08

H75

1. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 31:25 2. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 33:16 3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 35:23 4. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 37:37 5. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 49:45 6. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 59:26 7. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 99:16

H80

1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 49:04 2. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 53:25