Bulletin

Předzávodní bulletin k Mistrovství ČR štafet a klubů zde. Najdete v něm např. rozhovory se staviteli, nebo přehled favoritů.

Seznam štafet s právem startu na M ČR štafet

Soutěžní komise sekce OB ČSOS vydala seznam štafet s právem startu na M ČR štafet.

Předběžné délky tratí

V levém menu jsme právě zveřejnili předběžné délky tratí na oba závodní dny. Nyní tedy můžete lépe střádat plány o složení vašich štafet či družstev. Upozorňujeme, že 2. a 4. úsek nedělního MIXu je dětský, tedy uzpůsobený tak, aby ho zvládli i žáci.

Plakát

Připravili jsme plakát k Mistrovství ČR štafet a klubů.

Stravování v ZŠ Jesenice

Do ORISu byla doplněna možnost stravování v ZŠ Jesenice. Stravování je možné objednávat do 29. 9.

Zákaz nocování na shromaždišti/parkovišti závodů

Upozorňujeme závodníky a jejich doprovod, že nocování na shromaždišti/parkovišti závodů je zakázáno, a to v jakékoliv formě. Jak pod širákem, tak ve stanech, tak v autech, karavanech či podobných vozidlech. Závodníkům, kteří mají zájem o tento typ ubytování, doporučujeme využít služeb blízkého Autokempu v Jesenici.

Fotky z terénu

V příslušné sekci můžete zhlédnout pár fotek z terénu, z doby, kdy jsme testovali tratě.

Ukázky mapy

Ukázky výřezů z nových závodních map naleznete pod příslušným odkazem.

Rozpis

Byl zveřejněn rozpis závodů.

Závodní prostor

Zde se můžete podívat, kde se nachází prostor závodů, a jak vypadá poslední verze mapy závodního prostoru.