Ztráty a nálezy

Ztracené věci, které zbyly na shromaždišti, budou k vyzvednutí na Pěkných prázdninách, případně se domluvte na převzetí na ctibor.sysel[NP]centrum.cz

Nálezy: 1 2 3

Fotky ze závodů / Photos

Na pár fotek ze závodů se můžete podívat zde.

Here is the first link to photos.

Výsledky / Results

Výsledky byly zveřejňeny zde.

Results were published here.

Pokyny k nočnímu závodu / Instructions for Night-O

Pokyny k nočnímu závodu jsou zveřejněny.

Instructions for Night-O are available.

Pokyny / Instructions

Byly zveřejněny pokyny pro závodníky.

Instructions to competitors were published.

Startovky / Start lists

Byly zveřejněny startovní listiny pro všechny etapy a pro noční závod.

Start lists for all stages and for night race were published.

Uzávěrka přihlášek / Closure of entries

Dnes 31.7. máte poslední možnost přihlásit se na Českou Kanadu 2016 elektronickou cestou případně požádat o změnu kategorie. Další dohlášky budou možné až na prezentaci do počtu volných vakantů.

Today, July 31st, you have the last chance to make your online entry to Ceska Kanada 2016 or request the change of category. Further entries will be possible only on site at the event office (limited by number of spare maps).

Noční závod / Night-O

Připomínáme možnost přihlásit se na vložený noční závod (middle), který proběhne večer po 3. etapě v blízkém okolí rybníku Zvůle. Do rozpisu byly doplněny délky tratí. První přihláškový termín je do 31. 7. Dodatečné přihlášky na místě budou možné jen v omezeném množství.

We remind the opportunity to apply for Night-O (middle distance), which will be held in the evening after the third stage near the event center at Zvůle. Course lengths were added into the invitation. First deadline for entries is July 31st. Additional entries will be possible only in limited quantities.

Volná kapacita ubytování

V Cyklocampu pod Landštejnem (centrum E1 a E2), kde bylo ubytování na postelích rychle obsazeno, se nyní uvolnilo deset 5-lůžkových pokojů. Cena 1000 Kč / pokoj / noc. Pro rezervaci volejte recepci cyklocampu: 739 66 75 75 nebo 384 397 763.

Česká Kanada 2016 pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje

Nad závody převzal záštitu hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.