Noční závod / Night-O

Připomínáme možnost přihlásit se na vložený noční závod (middle), který proběhne večer po 3. etapě v blízkém okolí rybníku Zvůle. Do rozpisu byly doplněny délky tratí. První přihláškový termín je do 31. 7. Dodatečné přihlášky na místě budou možné jen v omezeném množství.

We remind the opportunity to apply for Night-O (middle distance), which will be held in the evening after the third stage near the event center at Zvůle. Course lengths were added into the invitation. First deadline for entries is July 31st. Additional entries will be possible only in limited quantities.

Volná kapacita ubytování

V Cyklocampu pod Landštejnem (centrum E1 a E2), kde bylo ubytování na postelích rychle obsazeno, se nyní uvolnilo deset 5-lůžkových pokojů. Cena 1000 Kč / pokoj / noc. Pro rezervaci volejte recepci cyklocampu: 739 66 75 75 nebo 384 397 763.

Česká Kanada 2016 pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje

Nad závody převzal záštitu hejtman Jihočeského kraje Mgr. Jiří Zimola.

Upozorňujeme přihlášené závodníky, že zvýhodněné startovné na závody je – v souladu s rozpisem – poskytováno pouze při platbě v daném termínu přihlášek. Prosíme proto závodníky přihlášené v prvním termínu přihlášek, aby zkontrolovali, zda mají startovné již uhrazeno. Pořadatel si vyhrazuje právo na zvýšené startovné, pokud úhrada nebude provedena včas, v souladu s rozpisem.

Kontrola plateb / Check your payments

Došlé platby startovného a služeb za Českou Kanadu 2016 jsou vidět v ORISu.
Prosím, zkontrolujte si, že vaše platba dorazila.

Incoming payments of entry fees and services for the event Česká Kanada 2016 can be now found in the ORIS system. Please check whether your payment arrived.

První termín přihlášek / First deadline for entries

Všem zájemcům o účast na našich závodech připomínáme, že se kvapem blíží konec prvního termínu přihlášek, který je již toto úterý 31.5.

We would like to remind all those interested to participate in our competition that the first deadline for entries is already tomorrow – Tuesday, May 31st.

Rozpis nočního závodu / Invitation for Night-O

Zveřejňujeme rozpis doprovodného nočního závodu.

Please see the invitation for Night-O.

Možnosti ubytování / Accommodation options

Do menu byl přidán odkaz na možnosti ubytování.

The list of several options of accommodation is here.

Seznam přihlášených / List of entries

Do menu byl přidán odkaz na seznam přihlášených.

List of entries is available here.

Zveřejněn rozpis / Invitation published

Právě byl zveřejněn rozpis závodu.

The invitation has been published.